IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • israel - fizer много пази. 10 пъти по бонка
    Attached Files
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

      А как предлагаш да бъде изследван? С лакмусова хартия?

      Тестът съществува и е получил одобрение съвсем наскоро. Предполагам е скъп, бавен и недостъпен в милиарден тираж. Защо чак сега? Защо само един производител? Не знам.

      Учени и политици предимно спасяват климата и големите пари отиват там. Вирусите са твърде ново увлечение.

      https://www.fda.gov/news-events/pres...ect-covid-test
      Шведския Каролинска го правѝ още преди една година, но медиите мълчаха и мълчат, за да пробутват ваксините.

      Самото изследване си е рутинно известно най-малко от средата на миналия век.
      ПП добавка. Когато ако не се лъжа е открит клетъчния имунитет и ролята на Т-клетките.


      Сега ще ни лишат от всякаква възможност да пътуваме, пазаруваме, да се обучаваме, забавляваме, въобще ще направят невъзможен живота на неваксиниралите се с тези безполезни, а може би и вредни ваксини.
      Last edited by chan_tura_naga; 20.07.2021, 10:33.

      Коментар


      • Премиерът на Израел, най-рано и най-пълно ваксиниралата се страна.

        Ваксините няма да решат проблема от само себе си

        „Не знаем точно до каква степен ваксината помага, но е значително по-малко“ срещу „Делта“ от предишните щамове. „Всички се надяваме да видим забавяне, но фактите в момента са, че няма забавяне - не тук и не по целия свят.“
        http://m.focus-news.net/?action=news&id=2887300

        Е що ручахме жабетата?

        И да се чуди човек при пандемиите от птичи, свински, магарешки и др. грипове как се справи човечеството без никакъв шум и медиен вой, без ваксини и с никакви мерки?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
          Не мога да разбера - защо фокусът е само върху антителата, а никой не изследва хората за клетъчния имунитет?
          А как предлагаш да бъде изследван? С лакмусова хартия?

          Тестът съществува и е получил одобрение съвсем наскоро. Предполагам е скъп, бавен и недостъпен в милиарден тираж. Защо чак сега? Защо само един производител? Не знам.

          Учени и политици предимно спасяват климата и големите пари отиват там. Вирусите са твърде ново увлечение.

          https://www.fda.gov/news-events/pres...ect-covid-test

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

            Беларус - 430 хил. заразени, 3 хил. починали - без мерки. България с "полу" мерки - 430 хил. заразени, 18 хил. починали плюс още толкова екстра спрямо преднодни години. Май зорлем си изтрепахме възрастните хора, за да напълним нечии шкафчета, а на всичкото отгоре и продължаваме.
            Ти на статистиката от Беларус ли вярваш? Те и в Русия развиваха някакви теории като твоята, пък сега мрат като мухи и се редят за ваксини.

            Коментар


            • Не мога да разбера - защо фокусът е само върху антителата, а никой не изследва хората за клетъчния имунитет? Ако притежавате клетъчен имунитет, защо трябва да бъдете ваксинирани? Антителата днес ги има, утре ги няма, те са само докато имунната система работи срещу вируса. У нас могат да изследват 100 човека, защото това е скъпо. Ами останалите от прекаралите го безсимптомно, които са 80% от всички заразени и които са имагинерно число дори за Витанов? Тях ги боцкат, за да могат да ходят да ядат миди на Тасос. Да се чудиш - кулинарният елемент ли преобладава или медицинският.

              Коментар


              • боцкайте сеееее, то от 2 пъти не се ставало
                Attached Files
                Last edited by X_Y; 20.07.2021, 07:19.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение

                  Заради задължителната ваксинация на армията на Наполеон срещу едра шарка.
                  Пък аз си мислех за егалите, фратерните и либерте!?!? И как му помогна тази ваксинация за кампанията в Русия? А в Египет? Или може би в Испания?
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Я, кажи, защо?
                    Заради задължителната ваксинация на армията на Наполеон срещу едра шарка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Що, кажи сега, с колко намаля населението на планетата Земя за миналата година, когато ни удари тази невиждана от хилядолетия чума? Или викаш, то е, щото ръсихме със захар и шекер, ако не бяхме ръсили - ехееееей/ Чакай да питам за Беларус - знам, знам, че са диви комунисти и т.н. - там какво стана, като и митинги си имаха, и на стадионите си ходиха, и мерки нулеви - измряха ли от чумата?
                      Да, от ръсенето със захар и шекер почти нямаме крокодили в нашите реки.

                      Ако си забелязал, най-малко са крокодилите в реките ни около Горна Оряховица, заради Захарни заводи.

                      Питай ген. Годжи, той ще ти обясни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Що, кажи сега, с колко намаля населението на планетата Земя за миналата година, когато ни удари тази невиждана от хилядолетия чума? Или викаш, то е, щото ръсихме със захар и шекер, ако не бяхме ръсили - ехееееей/ Чакай да питам за Беларус - знам, знам, че са диви комунисти и т.н. - там какво стана, като и митинги си имаха, и на стадионите си ходиха, и мерки нулеви - измряха ли от чумата?
                        Беларус - 430 хил. заразени, 3 хил. починали - без мерки. България с "полу" мерки - 430 хил. заразени, 18 хил. починали плюс още толкова екстра спрямо преднодни години. Май зорлем си изтрепахме възрастните хора, за да напълним нечии шкафчета, а на всичкото отгоре и продължаваме.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                          Надминаваш червеното тролче Гигов, дето миналото лято пускаше статистики че у БГ няма повишена смъртност (което беше вярно за миналото лято).
                          Що, кажи сега, с колко намаля населението на планетата Земя за миналата година, когато ни удари тази невиждана от хилядолетия чума? Или викаш, то е, щото ръсихме със захар и шекер, ако не бяхме ръсили - ехееееей/ Чакай да питам за Беларус - знам, знам, че са диви комунисти и т.н. - там какво стана, като и митинги си имаха, и на стадионите си ходиха, и мерки нулеви - измряха ли от чумата?
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Споко, после идва Епсилон и така до Омега, след това минаваме на друга азбука - азбуки да иска човек, не е проблем Апропо, я да запитам - с колко "намаля" населението на Земята преьз 2020, че нали "китайската чума" ни удари с "невиждана ярост" - интересно ми е? Чел съм, че някога, като удряла чумата, та отнасяла между 1/3 и 1/2 от народонаселението, та ми е инетересно със сегашната "чума" как е хавата?
                            Надминаваш червеното тролче Гигов, дето миналото лято пускаше статистики че у БГ няма повишена смъртност (което беше вярно за миналото лято).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                              Грипчето Делта има 2 пъти по-висока смъртност от оригинала. Неваксинирате и непрекаралите го умират двойно по начесто. Има време да чупим още рекорди тази есен. Дано се размине де, щото са кофти рекорди.
                              Споко, после идва Епсилон и така до Омега, след това минаваме на друга азбука - азбуки да иска човек, не е проблем Апропо, я да запитам - с колко "намаля" населението на Земята преьз 2020, че нали "китайската чума" ни удари с "невиждана ярост" - интересно ми е? Чел съм, че някога, като удряла чумата, та отнасяла между 1/3 и 1/2 от народонаселението, та ми е инетересно със сегашната "чума" как е хавата?
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Идиоти има навсякъде Добре, че във франция са по-малко, отколкото в България.........

                                Щом протестите на увеличаващи се 100 000 протестиращи, в големите градове на франция продължават и досега, а във франция са разбити, опожарени и наводнени ДВА ваксинационни центрове, колко ли ще се увеличават те през времето на протестите?

                                Макрон няма да може да продължи с втори мандат догодина, май? И трябва да се моли да изкара успешно този..., то и няма къде да се моли вече - Нотр Дам дьо Пари - що не я възстановихте, а затруднявате Президента? Уж беше казал, че стотици милиони сте набрали още в първите дни, след пожара... (милиарди ли набрахте вече?)...
                                А аз се чудя, Що все не ти остават парички за виолата...

                                Коментар

                                Working...
                                X