IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Антиваксъри, не се ваксинирайте бе Няма страшно

    Последната мутация (индийската) на вируса е много готина.

    Във Франция само за една седмица броя на заразените е подскочил със 150%

    В Индия вируса е ликвидирал не 415 000, a 4 900 000 души.


    https://www.cgdev.org/publication/th...id-19-pandemic
    ужас, тя не идва бре ,тя е тук от ивестно време .

    Коментар


    • Антиваксъри, не се ваксинирайте бе Няма страшно
      И продължавайте да разпространявате фейкови "новини"
      Така по-бързо ще се отървем от вас

      Последната мутация (индийската) на вируса е много готина.

      Във Франция само за една седмица броя на заразените е подскочил със 150%

      В Индия вируса е ликвидирал не 415 000, a 4 900 000 души.


      https://www.cgdev.org/sites/default/files/three-new-estimates-indias-all-cause-excess-mortality-during-covid-19-pandemic.pdf
      Abhishek Anand Harvard University abhishekanand@hks.harvard.edu
      Justin Sandefur Center for Global Development jsandefur@cgdev.org
      Arvind Subramanian Center for Global Development and Brown University asubramanian@cgdev.org and arvind_subramanian@brown.edu
      Last edited by barbaron; 20.07.2021, 19:00.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        набоцкването е като другото набоцкване.
        който веднъж е набоцкан, върти, суче и пак гледа да се надене.
        демек, няма да мине само с едно набоцкване.
        ше има делта набоцкване, после сигма набоцкване и така нататък.
        да не се обърка някой да си мисли, че само с едно ще мине.
        то за другото набоцкване явно си опитен , казват ,че не се ставало отведнъж и ти ясно докладваш ,че трябват поне няколко пъти . сакън излагаш се мишок.

        Коментар


        • Сега тук чета разни интересни неща- https://www.wnd.com/2021/07/4930349/
          а каква ли е истината при положение , че се докладват между 1 % и 10 % от проблеми с ваксините - ама иначе подписвайте декларация за инфомирано съгласие преди боцкане.

          Коментар


          • За да работи имунната система трябва непрекъсната да се сблъсква и обработва вируси, баскерии, гъби и други патогени /ако има такива/. Изолацията и прекомерната хигиена унищожават защитните сили на организма и човек се заразява и умира от всичко, и много по-лесно. В тоя смисъл всички, които не са спазвали мерките и са приемали и разнасяли корона и всякакви други вируси са герои.
            Last edited by vikhunter; 20.07.2021, 16:15.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
              Забелязвам интересна тенденция.
              Ноември и Декември, при разговор с приятели и съседи, само един категорично заяви, че направят ли ваксини, веднага ще се боцне,
              Тогава няколко човека в комплекса го изкарахме що годе полулеко.
              След Април, когато масово се бяхме изпоразили и трима бяха в болница, вече по=голяма част от хората чакат да им минат антителата и ще се боцкат.
              Голяма част от декемврийските случаи вече са с ваксина.
              Но пък жена ми каза, че напуска работа ако я задължат.
              Аз също мисля, че не е нужно всички да се бодът. Само който е на някъв зор или го тресе голямо шубе.
              Тука въпроса е дали има някакъв смисъл от ваксините в по-дългосрочен план или работата е да се боцкам за да се боцкакм.
              набоцкването е като другото набоцкване.
              който веднъж е набоцкан, върти, суче и пак гледа да се надене.
              демек, няма да мине само с едно набоцкване.
              ше има делта набоцкване, после сигма набоцкване и така нататък.
              да не се обърка някой да си мисли, че само с едно ще мине.
              препоръка е

              Коментар


              • Забелязвам интересна тенденция.
                Ноември и Декември, при разговор с приятели и съседи, само един категорично заяви, че направят ли ваксини, веднага ще се боцне,
                Тогава няколко човека в комплекса го изкарахме що годе полулеко.
                След Април, когато масово се бяхме изпоразили и трима бяха в болница, вече по=голяма част от хората чакат да им минат антителата и ще се боцкат.
                Голяма част от декемврийските случаи вече са с ваксина.
                Но пък жена ми каза, че напуска работа ако я задължат.
                Аз също мисля, че не е нужно всички да се бодът. Само който е на някъв зор или го тресе голямо шубе.
                Тука въпроса е дали има някакъв смисъл от ваксините в по-дългосрочен план или работата е да се боцкам за да се боцкакм.

                Коментар


                • Страшно. Следваща стъпка да избият клошарите да не разнасят зарази и грозни навици из обществени места

                  Коментар


                  • Има два вида разсъждения:

                    1. ЕГОИСТИЧНИ - насилват ме, тероризират ме, правят геноцид срещу мене, карайки ме да се ваксинирам
                    2. С МИСЪЛ ЗА ОБЩЕСТВОТО - ваксинирайки се намалявам вероятноста някъде някой да умре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                      .....Приемам горното ти мнение е, че е казан напук, ей така за заяждането
                      Не се заяждам. Мисля го сериозно и много пъти съм го казвал това мнение във форума.

                      Иначе и аз съм антиваксър и никога през живота си не съм се ваксинирал против каквото и да било, освен задължителните ваксинации в детството и в казармата. С тази корона обаче нещата са коренно различни от всички други видове ваксинации. При короната ваксинирането е акт, с които се намалява вероятността някъде някой друг човек да умре. Дори и само това е достатъчно като основание, за да може човек да направи лична саможертва в името на това да спаси живота на някой друг.
                      Last edited by Mateev; 20.07.2021, 15:06.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Точно обратното - неваксинираните са заплаха за определени групи хора (възрастни или млади, но с хронични заболявания), и по този начин истинският ГЕНОЦИД всъщност се извършва от неваксинираните !!!!!

                        Те могат да вадят вода от 1000 кладенеца, защитавайки своите нарцистични и егоистични виждания, но въпреки това няма никакво оправдание когато умишлено предприемаш действия, които могат да причинят смъртта на друг човек, пък дори и това да е неявно.

                        Иначе ако случайно не знаете, дори и садистите и убийците си имат свои си оправдяния, в които искрено вярват. Например "тя ме погледна накриво". Или пък полицаят-убиец, които преди 2 дена уби дете на пешеходната пътека със служебния си автомобил. Неговото оправдание беше "ами бързах за оперативка".
                        Здрави размисли на сектантите от сектите на / Нероден Петко/ и / Кой ми сра в гащите/.
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Точно обратното - неваксинираните са заплаха за определени групи хора (възрастни или млади, но с хронични заболявания), и по този начин истинският ГЕНОЦИД всъщност се извършва от неваксинираните !!!!!


                          Това сериозно ли го казваш или така трябва ??? С хронични здравословни проблеми са 70% от хората във всички възрастови групи, като само 40-50 са установени. Няма как аз да мисля за някой, който не мисли за себе си и е живял като за последно. Хроничните заболявания на модерния свят възникват 10-15 години преди да има явна проявя, която да те отведе при лекар. Не говоря за генетични такива. Макар, че имам познат с муковисцидоза, който се справя идеално с ковидистерията


                          Приемам горното ти мнение е, че е казан напук, ей така за заяждането

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                            .....
                            Но съм твърдо против геноцида над неваксинираните.
                            Точно обратното - неваксинираните са заплаха за определени групи хора (възрастни или млади, но с хронични заболявания), и по този начин истинският ГЕНОЦИД всъщност се извършва от неваксинираните !!!!!

                            Те могат да вадят вода от 1000 кладенеца, защитавайки своите нарцистични и егоистични виждания, но въпреки това няма никакво оправдание когато умишлено предприемаш действия, които могат да причинят смъртта на друг човек, пък дори и това да е неявно.

                            Иначе ако случайно не знаете, дори и садистите и убийците си имат свои си оправдяния, в които искрено вярват. Например "тя ме погледна накриво". Или пък полицаят-убиец, които преди 2 дена уби дете на пешеходната пътека със служебния си автомобил. Неговото оправдание беше "ами бързах за оперативка".
                            Last edited by Mateev; 20.07.2021, 14:51.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              Проблема е,че ги водят намагнетизирани протеини и могат да бъдат засичани със специални уреди, това е нещото което не се казва на този етап. Има смисъл от фиктивна ваксина ако човек оперира на територията на собствената си страна да не му отказват някакви неща, иначе ще го хванат в един момент. Целта е ясна - ваксините, иначе от къв зор няма да признават преболедуването!!!
                              Има много хора, които са го преболедували, но нямат положителен PCR тест. Аз съм един от тях, също и сестра ми. Жена ми има антигенен, но какво от това!? Пропагандата казва, че естествения имунитет трае само 6 месеца и за да си жив и здрав, а пък и да покажеш "добра" мисъл за ближния се ваксинирай

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Пич, извинявай, ама си голям идиот. В добрия смисъл на думата.

                                Половината лекари, които имат сертификат, изобщо не са се боцкали. Да не мислиш,че ще е проблем да бъдат "задължени" и документално да са изрядни.
                                Проблема е,че ги водят намагнетизирани протеини и могат да бъдат засичани със специални уреди, това е нещото което не се казва на този етап. Има смисъл от фиктивна ваксина ако човек оперира на територията на собствената си страна да не му отказват някакви неща, иначе ще го хванат в един момент. Целта е ясна - ваксините, иначе от къв зор няма да признават преболедуването!!!
                                Last edited by al4en; 20.07.2021, 14:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X