IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като гледам по простата част от населението, цигани и други малоумни не се ваксинира както и по простата част от форумите герои. .. Грую, Алчния, Кмета, Туранаганамайкаму, бота, и други мишоци не се ваксинират. Значи всичко е ок и си върви по теорията на Дарвин за еволюцията и естествения подбор. Айде хайрлия да е и до година все по малко Тъпаци
    г-жа Фирдевс.2015г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение

      В Гърция спешно внесоха законопроект за задължително ваксиниране срещу Covid-19

      Очаквайте до седмици и в България
      борсук - караш ма да звъня в Атина. Не че не ми е безплатно.
      ТАКИВА ГЛУПОСТИ НЯМА
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение

        В Гърция спешно внесоха законопроект за задължително ваксиниране срещу Covid-19

        Очаквайте до седмици и в България
        Кое от 3-те:
        1: вирОса ?
        2: Нещо като законопроект ?
        3: Заредил съм пуканки, бира, мезета и чакам реалните новини от Гърция !!!
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар



        • В Гърция спешно внесоха законопроект за задължително ваксиниране срещу Covid-19

          Очаквайте до седмици и в България

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Днес си боднах втората игла на ваксината (Пфайзер) и вече съм горд притежател на Европейски сертификат, че съм ваксиниран. Проверих и в сайта - да, вече има сертификат на мое име. Не знам за какво ще ми послужи, но го има и е валиден.

            Информация от доктора, набиващ иглите - до няколко дена ще се бракуват (изхвърлят) милион и половина дози ваксина. Нека да ни е честито ...

            Иначе като си помисли човек колко много човешки животи щяха да спасят тези дози ваксина, чак ме е яд, че има такива егоистични и нарцистични олигофрени, наричащи себе си антиваксъри. Заслужават специално заради тях да бъде създаден и отворен за експлоатация десети кръг на ада.
            Моите девойчета днеска ме ваксинараха с повече от 10 игли щото им разширявах квартирите.
            Чисто, качествено, натурално и със 100 процента качество доказано през цялата писана и неписана история.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
              днес видях 2-ма младежи да се факсинират САМИ. Браво на отговорните младежи
              Aз пък ги виждам всеки ден се ваксинират от сабахлям.
              Един път даже бяха докопали и мойта ваксина в къщи докато ме нямаше и олекнах с 4 аааа дози. Поне за толкова си признаха и обещаха да платят някой ден като имат и не им трябват.
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • днес видях 2-ма младежи да се факсинират САМИ. Браво на отговорните младежи
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Всеки пети който има оплаквания ИМА защо демек причина, останалите 4/5 страдат от ковид истерия
                  Психическите смущения във хората в резултат на ковид истерията имат геометрична прогресия, всеки втори е на валериани ,валидоли и кво ли още не... и това е само началото .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Всеки 17 {17 при 6.5мил} от нашата българска популация страда от онкологично заболяване !
                    ПП Всеки пети казваш при все това ,че при над 80% протича безсимптомно ? Ай стига бе ....
                    Всеки пети който има оплаквания ИМА защо демек причина, останалите 4/5 страдат от ковид истерия
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение

                      Всеки пети, прекарал инфекция с коронавирус, показва късни вторични последствия - обикновено увредени вътрешни органи. Това са установили изследователи от университета в Улм, Германия.

                      Това за радетелите да го преболедуваш.
                      Всеки 17 {17 при 6.5мил} от нашата българска популация страда от онкологично заболяване !
                      ПП Всеки пети казваш при все това ,че при над 80% протича безсимптомно ? Ай стига бе ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Пак ще повторя, ти за ближния не се тревожи толкова, всеки има глава на раменете . Ти нали си се спасил !
                        Всеки пети, прекарал инфекция с коронавирус, показва късни вторични последствия - обикновено увредени вътрешни органи. Това са установили изследователи от университета в Улм, Германия.

                        Това за радетелите да го преболедуваш.

                        Всеки пети, прекарал инфекция с коронавирус, показва късни вторични последствия - обикновено увреждане на сърцето или белите дробове. Много от останалите, боледували от Ковид-19, се оплакват от бързо изтощение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Пак ще повторя, ти за ближния не се тревожи толкова, всеки има глава на раменете . Ти нали си се спасил !
                          Така е, всеки си има глава на раменете, но видимо някои глави не се използват по предназначение. Ако не вярваш, виж статистиката за смъртните случаи на себеподобните ти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Каква вина? Все още ли не си рабрал?

                            ИЗМИРАТ ОСНОВНО НЕВАКСИНИРАНИ ХОРА, и това е статистически доказано !!!

                            Ха да ви е честито ......

                            Вероятноста да умре ваксиниран е 10 000 пъти по-ниска от това да умре неваксиниран !!!

                            Хайде сега пак извадете вода от 1000 кладенеца ....
                            Пак ще повторя, ти за ближния не се тревожи толкова, всеки има глава на раменете . Ти нали си се спасил !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Всеки има глава на раменете си ! Не вменявай вина ,защото не е ясно ясно ли е ,,нищо ,че прожекцията върви .
                              Каква вина? Все още ли не си рабрал?

                              ИЗМИРАТ ОСНОВНО НЕВАКСИНИРАНИ ХОРА, и това е статистически доказано !!!

                              Ха да ви е честито ......

                              Вероятноста да умре ваксиниран е 10 000 пъти по-ниска от това да умре неваксиниран !!!

                              Хайде сега пак извадете вода от 1000 кладенеца ....
                              ..... и си спомнете за този постинг, когато ви наврат тръба в гърлото ......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение
                                Да се върнем на темата, и за масата доброжелатели, които ви съветват да не се ваксинирате! Направо си е предумишлено убийство, и въпреки това се толелира. Питате ли се защо? Аз си мисля, че е заради народопсихологията - по-добре на Вуте да му е зле, отколкото на мен да ми е добре…
                                И да напомня, влизаме във четвърта вълна, а все още не се научихме….
                                Всеки има глава на раменете си ! Не вменявай вина ,защото не е ясно ясно ли е ,,нищо ,че прожекцията върви .

                                Коментар

                                Working...
                                X