IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    С тази е ясно какво следва. Представи си за какво ''лоби'' става въпрос за да сложат човек с такава настояща работа....
    До края на 2022 90% от хората у нас ще са ваксинирани....И няма да става само документално - ще се намери начин за физическа проверка кой е и кой не е....
    За физическа трябва кръвен тест и то да се вземе доста с ония големите шперцове, а тестът струва 850 евро.. малко трудно да тръгнат всеки ваксан да го проверяват ще трябва да източат милиони литри кръв.. отделно при тия цени, държавата ще фалира.. майтапът е,че след година на всички ваксани ще им кажат изтече ви ваксината и не важи айде трета доза..
    Last edited by raydalio; 26.07.2021, 10:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ми то в такъв случай що да се ваксинираш и ти.
      Щото трябва и да се яде... Ако не мога да минавам границите например нема папо за семейството...../ жена ми е в рискова група и също е изключено да се ваксинира/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Бай Пеше, 2023 да се прибирам ли в къщата в Радомир и да уча земеделие ?
        Не знам твоя воля.Както си решиш.Земеделието не е проста работа Песи не става с ФМИ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Примера/експеримента от Кипър е показателен, че всички ще ни ваксинират. В различни страни се изпробват различни мерки , в даден момент като наложат нещо една идея по-''меко'' у нас ще кажат ама вижте как е в Кипър вие сте свободни и т.н.
          Себе си почти съм се прежалил че в даден момент няма да имам избор, но децата ми няма да позволя да бъдат ваксинирани каквото и да ми струва....
          Ми то в такъв случай що да се ваксинираш и ти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Примера/експеримента от Кипър е показателен, че всички ще ни ваксинират. В различни страни се изпробват различни мерки , в даден момент като наложат нещо една идея по-''меко'' у нас ще кажат ама вижте как е в Кипър вие сте свободни и т.н.
            Себе си почти съм се прежалил че в даден момент няма да имам избор, но децата ми няма да позволя да бъдат ваксинирани каквото и да ми струва....
            Това е ясно. Ваксините са направени преди да се появи вируса и ясно, че ще минем всички под иглата, рано или късно. Децата както казваш, за тях ми е мъката, но не знам как ще ги опазим

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Ma как така нали навън беше рай а България кенеф....Започва се.Ще си дойдат всички с подвити опашки и ще гледат в земята...ще им бъде напомнено че са второ качество хора като циганите и ще им се припомни какви са ги говорили срещу България и българите как са гледали от високо и пренебрежително.Всичко ще им се каже
              Бай Пеше, 2023 да се прибирам ли в къщата в Радомир и да уча земеделие ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                За периода на истерията нали ти стана ясно, че децата или не разбират, или срещата им с вируса минава със съвсем леки симптоми. А до хората със здравословни проблеми, те да се ваксинират. Защо е нужно здрав, прав да се ваксинира, защо. Нека бъдат ваксинирани т.н. "рискови" групи
                Примера/експеримента от Кипър е показателен, че всички ще ни ваксинират. В различни страни се изпробват различни мерки , в даден момент като наложат нещо една идея по-''меко'' у нас ще кажат ама вижте как е в Кипър вие сте свободни и т.н.
                Себе си почти съм се прежалил че в даден момент няма да имам избор, но децата ми няма да позволя да бъдат ваксинирани каквото и да ми струва....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Ето това ни чака.
                  Кипър
                  В България се живее свободно, хораааааа. В момента в Кипър се извършва чудовищен геноцид над НЕВАКСИНИРАНОТО население. Малко останахме незомбираните.
                  Задължително носене на маски навсякъде, без изключение. Лятото температурите достигат 45°C и влажност на въздуха над 70%,АД е както ходиш и тупваш на земята.
                  Задължават ни на всеки 72 часа да си правим rapid test, за да можем да ходим на работа или да си напазаруваме храна. Хляб не може да се купи, ако нямаш актуален тест. Положението е плачевно. А на местата определени за тестове понякога чакаме по 2 часа, за да ни издадат SAFE PASS,хората го наричат робски паспорт.
                  Фашизъм, погазване на човешки права, манипулация и задължаване към ваксинацията. А от 1.08.21 ще се заплаща теста €10-€15 на всеки 3 дена, иначе глад, без работа и храна. Или щампа "ОВЦА" на ляво рамо.
                  Изморени сме вече от тези чудовищни мерки. А болниците са "пълни" със заразени, от които 40% са ваксинирани.
                  Масово се напуска острова.
                  Магазините са празни.
                  Снощи със съпруга ми решихме да пием по кафе и само на мен ми дадоха право да вляза в кафето, аз имах тест,на моят мъж му беше изтекъл преди 2 часа и не го допуснаха до масите. Седнах е на стълбите пред заведението, точно на 50 см от последната им маса, ако не беше жалко, щеше да е смешно. Към нас се присъединиха група млади хора, също без Safe pass, направихме си нашият си купон. Като прокажени, но свободни.
                  Масово се говори, че от септември, ще Задължават и децата да ходят на училище с ваксини. Е тогава вече, този иначе спокоен остров ще обезлюдее. Ще си останат туземците, ваксинирани и с промити мозъци.

                  В БГ вече започват опипване на почвата. ДАНО НЯМА ПРАВИТЕЛСТВО
                  Ma как така нали навън беше рай а България кенеф....Започва се.Ще си дойдат всички с подвити опашки и ще гледат в земята...ще им бъде напомнено че са второ качество хора и ще им се припомни какви са ги говорили срещу България и българите как са гледали от високо и пренебрежително.Всичко ще им се каже
                  Last edited by X_Y; 26.07.2021, 10:23.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Сега четох че снежен леопард в някакво зоо се бил заразил....
                    Дано да сложат маски на всички улични котки и кучета първо и чак тогава на комарите....

                    Слава богу леопардът бил своевременно изолиран, каквото и да значи това за леопард. Предполагам малки деца и лица с компрометирана имунна ситема вече няма да могат да си играят с него докато не спре да киха.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      Ако ваксърката от първия кабинет на слави я има и във втория, предлагам да запализим мин.на здравеопазването!
                      С тази е ясно какво следва. Представи си за какво ''лоби'' става въпрос за да сложат човек с такава настояща работа....
                      До края на 2022 90% от хората у нас ще са ваксинирани....И няма да става само документално - ще се намери начин за физическа проверка кой е и кой не е....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        А бе..., не знам дали науката лъже, но има един древен латински трактат, в който се описва "пътят на честта". Там е описано как става кариерното израстване на един римски патриции.
                        За да стане квестор трябва да е поне на 30, а да се бори за консул - нужно е да е прехвърлил 40 години. Може и да не са живеели до 70+, но все ми се струва, че са прехвърляли петдесетака.
                        Наздраве!
                        Това е друго. В цялата история на човечеството старостта и опитът са почитани. Западното вманиячаване в младостта (включително при политици) е съвсем ново явление и резултатът е видим.

                        по нашите земи се счита, че който стане прадядо е опростен за повечето грехове пред Господа. Това означава ~60 годишна възраст. Можеш да погледнеш знаковите лица на България преди Голямата война до колко доживяват. Изключително рядко има 80 годишни и нагоре. А това е елитът.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                          Тема с развитие.
                          Как комарите на плажа разнасят ваксината от един ваксиниран на всички останали ?
                          Сега четох че снежен леопард в някакво зоо се бил заразил....
                          Дано да сложат маски на всички улични котки и кучета първо и чак тогава на комарите....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Доц. Кунчев: Следващата вълна на COVID-19 ще е на неимунизираните и младите

                            https://nova.bg/news/view/2021/07/25...8%D1%82%D0%B5/

                            В Западна Европа най-засегнати от Делта варианта са хората на възраст между 20 и 30 години. А в някои страни, като Кипър например – най-засегнати са децата между 8 и 11 години. По думите му от една страна е спецификата на Делта варианта, а от друга това, че тези групи са най-слабо имунизирани. Доц. Кунчев все пак отбеляза, че имунизацията на децата и то над 12 години започна сравнително скоро.
                            Ами прекрасно - Делтата ще заразява основно тези групи, които ще я изкарат като настинка.

                            Както се вижда и по статистиките в UK, Делтата си става истински грип - много заразени, основно млади и каращи я супер леко, малко хоспитализирани и много малко починали.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              не всички хора могат да се ваксинират, децата не могат да се ваксинират, хора със здравословни проблеми не могат да се ваксинират. Така че да, заплашват ги. И е нормално да бъдат изолирани, след като собственият им избор е такъв.
                              Уау...последните ти мнения къртят миФки.
                              Евала...няма само ти да си се прекарал с ваксината я.....
                              Т.е. си загрижен за тези които не могат да се ваксинират щото са заплашени от тези които не мгат да се ваксинират, а не от ваксинираните разпространители които не спазват никакви мерки...., но пък разпространяват

                              Много смешни са световните опити да прехвърлят вината на неваксинираните за зле работещите ваксини, но платени за години напред...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                не всички хора могат да се ваксинират, децата не могат да се ваксинират, хора със здравословни проблеми не могат да се ваксинират. Така че да, заплашват ги.
                                A ваксинираните не ги ли заплашват? Има ли изследване доказващо че ваксинираните са по-малка заплаха и каква е разликата? За 5% по-малка заплаха ли става дума?

                                Получителите плацебо вместо ваксина в Англия не ги ли заплашват?

                                Коментар

                                Working...
                                X