IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    Аз, ако съм неваксиниран,мога ли да заразя ваксиниран и той да изкара тежко?
    Можеш да заразиш ваксиниран, който да зарази член на семейството си, който не може да се ваксинира по обективни причини

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      Това няма никакъв смисъл, освен ако не искаш хората да изкарват вируса тежко. Което сигурно би имало някакъв смисъл ако си садист.
      Аз, ако съм неваксиниран,мога ли да заразя ваксиниран и той да изкара тежко?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Хранително самодостатъчен трудно ще станеш освен ако не си наложиш ограничения.Не можеш всичко да прозведеш сам.Колкото и смешно да е понякога на човек му се дояжда вафла шоколад все си мисля че не чак такъв аскет.
        Човек не е способен сам да си произведе шоколад? аз само домашен шоколад ям

        Коментар


        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

          Защото ваксината не предпазва от заразаване, а само от тежко протичане?
          Това няма никакъв смисъл, освен ако не искаш хората да изкарват вируса тежко. Което сигурно би имало някакъв смисъл ако си садист.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

            Аз съм съгласен с това. И също така смятам, че неваксинираните не трябва да бъдат допускани до публични събития, работа в офис и заведения. Освен ако не могат да докажат че са изкарали вируса с валиден тест.
            Ваксиниран може ли да бъде носител? Вакси иран може ли да зарази друг ваксиниран?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Баща ми го бива , та има кой да ме научи... Аз съм гледал от близо само..., та теорията я знам ...виж практиката слабо, ама принудата учи....
              Въпроа беше , че като се нашляпат ограниченията у нас то човек трябва да си стане поне хранително самодостатъчен....
              Хранително самодостатъчен трудно ще станеш освен ако не си наложиш ограничения.Не можеш всичко да прозведеш сам.Колкото и смешно да е понякога на човек му се дояжда вафла шоколад все си мисля че не чак такъв аскет.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                Не разбирам защо не искаш другите да се ваксинират. Аз ако бях на теб, щях да съм твърдо не само за ограничения за неваксинирани, но дори за задължителна ваксинация.
                Защото ваксината не предпазва от заразаване, а само от тежко протичане?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Колко пъти да ти се обяснява на теб че ваксинирането е лично решение и не може да се налага на друг човек да се ваксинира или да не се ваксинира.Който се страхува да се ваксинира а не да се опитва да се налага над другите.
                  Аз съм съгласен с това. И също така смятам, че неваксинираните не трябва да бъдат допускани до публични събития, работа в офис и заведения. Освен ако не могат да докажат че са изкарали вируса с валиден тест.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Факт е в Кипър управленците са превъртели заради една ваксина... или просто им е наредено...
                    Те управленците по цял свят са превъртели не е само кипър

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                      Не виждам какъв ти е проблема с това което съм написал. Всеки който има човек който не може да се ваксинира в семейството е нормално да иска максимален брой хора да се ваксинират. Все едно какво му е личното виждане за ваксини или не, интересът за здравето на човека до него би трябвало да е със силен приоритет. Ако няма такова виждане към ситуацията нещата не изглеждат никак добре.
                      Колко пъти да ти се обяснява на теб че ваксинирането е лично решение и не може да се налага на друг човек да се ваксинира или да не се ваксинира.Който се страхува да се ваксинира а не да се опитва да се налага над другите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                        Леле, колко може да превърти човек заради една ваксина. Пък ние се чудим как са превъртали фанатици като нацисти, комунисти, мюсюлмани и подобни. Ами ето, превърта се много лесно.
                        Факт е в Кипър управленците са превъртели заради една ваксина... или просто им е наредено...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Кое по-точно не разбра ? Жена ми е в рискова група да се ВАКСИНИРА. Ваксината е по-голям риск от вируса. Децата ми също. Аз не съм или поне не ми е известно та може да се прежаля някога в бъдещето макар и да нямам нужда....
                          Вируса вече мина през нея и има чудесен естествен имунитет....
                          Не разбирам защо не искаш другите да се ваксинират. Аз ако бях на теб, щях да съм твърдо не само за ограничения за неваксинирани, но дори за задължителна ваксинация.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Не виждам какъв ти е проблема с това което съм написал. Всеки който има човек който не може да се ваксинира в семейството е нормално да иска максимален брой хора да се ваксинират. Все едно какво му е личното виждане за ваксини или не, интересът за здравето на човека до него би трябвало да е със силен приоритет. Ако няма такова виждане към ситуацията нещата не изглеждат никак добре.
                            Кое по-точно не разбра ? Жена ми е в рискова група да се ВАКСИНИРА. Ваксината е по-голям риск от вируса. Децата ми също. Аз не съм или поне не ми е известно та може да се прежаля някога в бъдещето макар и да нямам нужда....
                            Вируса вече мина през нея и има чудесен естествен имунитет....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              В момента в Кипър се извършва чудовищен геноцид над НЕВАКСИНИРАНОТО население. Малко останахме незомбираните.
                              Леле, колко може да превърти човек заради една ваксина. Пък ние се чудим как са превъртали фанатици като нацисти, комунисти, мюсюлмани и подобни. Ами ето, превърта се много лесно.

                              Коментар


                              • [QUOTE=terziеv;n3785699]

                                Глупости. И сега една трета от задължителните ваксинации са само на хартия, за да може чавето в детдом. А с циганите какво става? Не всичките са извънсистемни катунари без лични карти. А с лекарите какво правим, дето 80% от ваксинираните са такива само по документ. Ако си толкова Гоуем бизнесмен, отдавна да си решил проблемите на цялото семейство за едни 3-4 хилки. [/QUOT

                                Кой е казал, че съм бизнесмен ?! Камо ли голям. Мога да ги реша за по-малко / имам налично решение/, но това е за ограничено време. Ще трябва да ги решавам на всеки 6-9 месеца.
                                Това така или иначе не е начина на решаване на проблема в дългосрочен план защото ваксините ежегодно ще бъдат с нас в близките 5-10 години.... Ако сега не е ще го направят наказуемо и т.н.
                                Трябва да има и други законни начини.

                                Коментар

                                Working...
                                X