IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Никъв проблем - касата ми връща няколко стотин К платени за здравни вноски и лихвите от близките ми и ще си плащаме за всичко сами. МОже от веднага когато риска да отидем на скъпо ковид лечение е най-голям...

    ПП Децата ми са в частно здравно учреждение с годишна такса / нямат детски Джипи/, безплатно здравеопазване почти за нищо не ползваме освен изписването на някои медикаменти за хронично болни близки.
    Наистина ли си въобразяваш , че можеш да уплашиш някого с няколко К здравна сметка като става въпрос за живота му и за този на близките му ?! Смех....:-)
    Ами да, мисля. Една камара баламурници ако не им бръкнеш в джоба, никога няма да направят нещо правилно. Така че 2 бона за стандартнно лечение и не знам колко там повече взимат за интензивно ще постресне 99% от хората. И не виждам защо да се връщат вноски. Просто ковид отпада от пътеките за здравната каса за неваксинирани, както и много други заболявания, които не се покриват.

    Като искаш даже може в САЩ да ходиш да се лекуваш за ковид - там сметката за това лечение може да си удари и милион. Твое право си, троши си парите. Не виждам обаче защо от моите здравни вноски да плащам за твоята липса на акъл.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      Защото ваксината не предпазва от заразаване, а само от тежко протичане?
      Тра-ла-ла .....
      Много вярваш на врачки и гледачки .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Колко пъти да ти се обяснява на теб че ваксинирането е лично решение и не може да се налага на друг човек да се ваксинира или да не се ваксинира.Който се страхува да се ваксинира а не да се опитва да се налага над другите.
        Не може едно решение да е лично, когато то засяга имуществото или живота на други хора. Ами хайде да разрешим на крадците да крадат колкото си искат и на убийците да убиват колкото си искат ...

        Свободата е хубаво нещо, но тя стига само до там, до където не се засягат чужди интереси.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Всъщност това с личното плащане на сметки в болници може много лесно да се уреди. Остава пътеката само за ваксинирани и такива, които не са отказали ваксина. След това всеки ден започват да се обаждат от РЗИ или здравната каса на неваксинирани. И щом не се яви на датата на ваксинация - от там натък касата не поема лечението му на ковид
          Никъв проблем - касата ми връща няколко стотин К платени за здравни вноски и лихвите от близките ми и ще си плащаме за всичко сами. МОже от веднага когато риска да отидем на скъпо ковид лечение е най-голям...

          ПП Децата ми са в частно здравно учреждение с годишна такса / нямат детски Джипи/, безплатно здравеопазване почти за нищо не ползваме освен изписването на някои медикаменти за хронично болни близки.
          Наистина ли си въобразяваш , че можеш да уплашиш някого с няколко К здравна сметка като става въпрос за живота му и за този на близките му ?! Смех....:-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

            Тук навсякъде говорим с вероятности. Ти за вероятности учил ли си в училище или не си стигнал дотам? Било все едно да сложиш 1 или 6 куршума на руска рулетка според нашия.
            Не ми отговори на въпроса,защото не ти харесва отговорът.. а относно образованието ми,само ще ти кажа, че в момента карам доцентура.. твоето е като на първолак в сравнението с моите дипломи и квалификации

            п.п. админе, не троля, а показвам на хората истината
            Last edited by raydalio; 26.07.2021, 13:59.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              ето така, колега, се променя поведението на хората под стрес
              Аз пък подозирам че при него ваксинацията е предизвикала промени в мозъка. До скоро беше начетен и мислещ, напоследък се е превърнал в пламен сектант и никакви причинно следствени връзки не го впечатляват.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Остава пътеката само за ваксинирани и такива, които не са отказали ваксина.
                Приветствам. Но естествено само ако разни планирани паспорти се отменят.

                Коментар


                • Ама въобще да я спрат тая ковид пътека. Тия дето не са ваксинирани не заслужават, а тия ваксинираните защо им е? Що мЪнгали минаха по нея, що пари се окрадоха и колко хора заради нея не стигнаха до болница да се лекуват от други заболявания. Тепърва ще и берем плодовете.
                  Мисля, че няма две мнения по въпроса. А колко хипохондрици нямаше да са в болница, ако трябваше да плащат, това ясно ли ви е?
                  Last edited by mitaka7; 26.07.2021, 13:17.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    точно това си мислех да напиша

                    който не се е ваксинирал и стигне до болница да си покрива на 100% разходите по ковид пътеката.
                    Аз съм навит - няма да плащам никакви осигуровки ама ще си ме лекуват от всички други болести дето си ги имам а не да си ги плащам операциите. Само 2 ми покриват, сякаш не ми правят 5-а
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      точно това си мислех да напиша

                      който не се е ваксинирал и стигне до болница да си покрива на 100% разходите по ковид пътеката.
                      Гениално ! Подкрепям на 100% Ако намерите начин и да го докарате до знанието на властимащите, черпя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                        1950: В бъдеще ще има летящи коли и хората ще живеят на други планети.

                        2021: Не можете да си купите хляб заради грижа за вашето здраве!
                        2121 г. Щата Аляска.

                        Джон трябваше да вземе решение , дали да влезе в пещерата за да убие двуглава мечка.

                        Докато се семейството му се беше сгушило под големите листа на палма от проникващият киселииният дъжд.
                        Силно казано семейство , по скоро тръпнеше парцалени кукли, захвърлени в дъждовна нощ.
                        Last edited by Майстора233; 26.07.2021, 12:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Всъщност това с личното плащане на сметки в болници може много лесно да се уреди. Остава пътеката само за ваксинирани и такива, които не са отказали ваксина. След това всеки ден започват да се обаждат от РЗИ или здравната каса на неваксинирани. И щом не се яви на датата на ваксинация - от там натък касата не поема лечението му на ковид
                          точно това си мислех да напиша

                          който не се е ваксинирал и стигне до болница да си покрива на 100% разходите по ковид пътеката.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • 1950: В бъдеще ще има летящи коли и хората ще живеят на други планети.

                            2021: Не можете да си купите хляб заради грижа за вашето здраве!

                            Коментар


                            • Всъщност това с личното плащане на сметки в болници може много лесно да се уреди. Остава пътеката само за ваксинирани и такива, които не са отказали ваксина. След това всеки ден започват да се обаждат от РЗИ или здравната каса на неваксинирани. И щом не се яви на датата на ваксинация - от там натък касата не поема лечението му на ковид

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                                Тоест ти като си ваксан смяташ, че друг ваксан не е способен да се зарази и да зарази теб? и смяташ че като си ваксан ще ти позволят да ходиш без маска в градския?
                                Тук навсякъде говорим с вероятности. Ти за вероятности учил ли си в училище или не си стигнал дотам? Било все едно да сложиш 1 или 6 куршума на руска рулетка според нашия.

                                Коментар

                                Working...
                                X