IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Божке, не съм вярвал, че баш в този мижав форум ще се води такава нелепа, елементарна, некомпетентна и до безобразност лъжлива пропаганда. Явно инструкцията е по някакъв начин да се съчетае русофобията с ковидиотията. Напомня ми по безобразие рефренът, че Русия е виновна за бежанците в Европа.

    ДАННИТЕ: https://coronavirus.jhu.edu/data/mortality

    В допълнение РФ ПЪРВИ създадоха използваема ваксина.
    Не човек , народът страшно опростя , 30-ина години активни мероприятия по въпроса ... тепърва ще ражда резултати ..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Cases and mortality by country

      Russian Federation 107.49 per 100k
      United Kingdom 194.33 per 100k

      Копеле, честно и без злоба ти го казвам - ти си идиот. От тебе съм чел двете най-големи глупости евър в този форум.
      Виж смъртните случаи сега. На настоящия пик. За какво гледаш данни от преди ваксинациите да са налични

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


        Вижда се че Ковид става по-агресивен с времето, а не отслабва, това беше също дълго повтаряна "мантра", че вируса щял да отслабне от самосебе си... не е отслабнал. В момента при по-малко заразени в Русия има повече жертви... което означава, че нас ни чака същото, защото ние сме горе-долу на тяхното ниво с ваксинациите. При силно разгоряла се епидемия, за съжаление и част от ваксинираните ще си отидат. Което ще се случи именно заради голямото число неваксинирани. (*пример пак Русия). Да неваксинираните ще са много повече, но за съжаление не всички ваксинирани изработват добра защита. (което е видно от данните на Израел и Великобритания, където въпреки ваксинацията има ваксинирани хора в болниците).
        Божке, не съм вярвал, че баш в този мижав форум ще се води такава нелепа, елементарна, некомпетентна и до безобразност лъжлива пропаганда. Явно инструкцията е по някакъв начин да се съчетае русофобията с ковидиотията. Напомня ми по безобразие рефренът, че Русия е виновна за бежанците в Европа.

        ДАННИТЕ: https://coronavirus.jhu.edu/data/mortality

        В допълнение РФ ПЪРВИ създадоха използваема ваксина.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Като гледаме резултати от силно ваксинирани държави, то е почти сигурно че се справя много по добре. Можеш да сравниш смъртните случаи в Русия като слабо ваксинирана с тези в Англия като силно ваксинирана.

          Cases and mortality by country

          Russian Federation 107.49 per 100k
          United Kingdom 194.33 per 100k

          Копеле, честно и без злоба ти го казвам - ти си идиот. От тебе съм чел двете най-големи глупости евър в този форум.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

            Вижда се че Ковид става по-агресивен с времето, а не отслабва, това беше също дълго повтаряна "мантра", че вируса щял да отслабне от самосебе си... не е отслабнал. .

            Ако някой знае... Каква беше онази нестерилизираща ваксина за несмъртоносната болест при кокошките? Която малко по малко е довела дотам, че вирусът се е изродил в свръх-смъртоносен, и всички неваксинирани кокошки умират от него? Не знам защо се сетих за това, ама нали сиговорим за ваксини

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
              Ти си ваксиниран така че няма що да се притесняваш нали така ?
              Ще има вълна тя вече е видна.... колко ще е върха не знам....да му мислят ваксинираните, ако преди ваксината не са преболедували....

              ПП Ся се чудя защо СЗО не е фен на миксирането на ваксините ? Някой с АЗ как ще си сложи Пфайзер за делта след няколко месеца ?

              Хубаво аз съм ваксиниран и относително здрав, а тези които не са, какво правим с тях?! Сигурно има хора на които им е все едно ако се разболеят родителите им, но на мен не ми е все едно. Също не ми е все едно дали ще имат трайни последствия и тн.

              Освен това мисля, че ако оставим нещата така, когато свъшат "слабите" вируса ще започне и със "силните". Изобщо не се съмнявам в това, ако теориите за това, "че вируса ще си отиде сам", бяха верни, до сега щеше отдавна да си е отишъл, но както се вижда, не си отива... дори с ваксини.


              Вижда се че Ковид става по-агресивен с времето, а не отслабва, това беше също дълго повтаряна "мантра", че вируса щял да отслабне от самосебе си... не е отслабнал. В момента при по-малко заразени в Русия има повече жертви... което означава, че нас ни чака същото, защото ние сме горе-долу на тяхното ниво с ваксинациите. При силно разгоряла се епидемия, за съжаление и част от ваксинираните ще си отидат. Което ще се случи именно заради голямото число неваксинирани. (*пример пак Русия). Да неваксинираните ще са много повече, но за съжаление не всички ваксинирани изработват добра защита. (което е видно от данните на Израел и Великобритания, където въпреки ваксинацията има ваксинирани хора в болниците).

              Коментар


              • Поздрав с тази чудесна танцова компилация. От медицинските сестри в празните ковид-отделения. През изминалата година и половина. Докато народа седи заключен да се спасява от КОВИДгрип. Поне са имали време да изрепетират добре хореографиите. Има и доста хумор в танците. Все пак, от скука и безделие откачаш, разбираемо е.

                https://www.bitchute.com/video/jUUysPGMlliP/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                  А достойният ваксиниран гражданин поставен в същите условия колко би заразил? Или задавам тъп въпрос щото ваксинираните не се напиват в петък вечер по морални причини?
                  Като гледаме резултати от силно ваксинирани държави, то е почти сигурно че се справя много по добре. Можеш да сравниш смъртните случаи в Русия като слабо ваксинирана с тези в Англия като силно ваксинирана.


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение


                    Не си доспивал една седмица, не се хранил добре, напил се в петък вечер лепнал вируса точно когато имунитета му е слаб и следващия петък вече е в болница, като е заразил поне 6 или 7 човека междувременно.
                    А достойният ваксиниран гражданин поставен в същите условия колко би заразил? Или задавам тъп въпрос щото ваксинираните не се напиват в петък вечер по морални причини?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Ебаси глупостите ми вкарваш в устата.
                      Вълна ще има и ще са 2000-2500 и под 100 починали дневно. Преди 1-2 седмици го писах.
                      За какво да се хващам? ЧЕ ЛЪЖЕШ. АКО ДОКАЖЕШ ЧЕ ТЕЗИ ГЛУПОСТИ ПИСАНИ ОТ ТЕБ И АЗ СЪМ ГИ ПИСАЛ СЕ МАХАМ.
                      Ако НЕ ТИ СЕ МАХАШ?
                      Ние имаме 1 милион ваксинирани напълно ваксинирани, не 6 милиона, че да очакваме голям спад на смъртността. Изкаралите вируса през ноември не намалиха пика през април. А вече тези от ноември имат доста по-слаб имунитет.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                        Защото още не е дошла вълната. Ако все още не знаеш, Ковид е на вълни, а не е с постоянно покачване/намаляване. Идва вълна, разболява хората, който оцелее чака следващата вълна. В България до сега имаше 2 сериозни вълни. 3-тата вълна ще дойде неминуемо ако не се вземат мерки от сега.

                        Между другото искаш ли да се обзаложим, ако дойде следваща вълна ти изчезваш от форума завинаги, ако не дойде аз изчезвам. Така няма да се повтарят непрекъснато едни и същи глупости.

                        Може да сложим и някакъв смислен период за идване на вълната, примерно до края на годината. Ако дойде се махаш става ли?! Нали според теб всички сме го изкарали, следователно следваща вълна е невъзможна.

                        Иначе то е ясно, че лятото може и да не дойде, макар че Витанов казва друго, но миналото лято не дойде, а дойде през октомври, може и сега така да се случи или да дойде още през август. Това единствената неизвестност според мен, когат точно ще дойде, без мерки ще се 'разгори' много бързо, аз лично почти не виждам хора в България спазващи мерки.

                        Общо взето 40 - 50% от Българите са получили "амнезия" и са забравили какво се случи миналата година.... единствената ни надежда бяха ваксините, но... Българина се мисли за 'по-умен' от половината човечество.
                        Ебаси глупостите ми вкарваш в устата.
                        Вълна ще има и ще са 2000-2500 и под 100 починали дневно. Преди 1-2 седмици го писах.
                        За какво да се хващам? ЧЕ ЛЪЖЕШ. АКО ДОКАЖЕШ ЧЕ ТЕЗИ ГЛУПОСТИ ПИСАНИ ОТ ТЕБ И АЗ СЪМ ГИ ПИСАЛ СЕ МАХАМ.
                        Ако НЕ ТИ СЕ МАХАШ?
                        Last edited by RUBLA; 31.07.2021, 21:08.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                          Общо взето 40 - 50% от Българите са получили "амнезия" и са забравили какво се случи миналата година.... единствената ни надежда бяха ваксините, но... Българина се мисли за 'по-умен' от половината човечество.
                          Ти си ваксиниран така че няма що да се притесняваш нали така ?
                          Ще има вълна тя вече е видна.... колко ще е върха не знам....да му мислят ваксинираните, ако преди ваксината не са преболедували....

                          ПП Ся се чудя защо СЗО не е фен на миксирането на ваксините ? Някой с АЗ как ще си сложи Пфайзер за делта след няколко месеца ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение

                            Тогава ти трябва да го караш с летален изход. Понеже си чист психопат.

                            Утре ще стане вече осемнайсти месец подред говориш за бункери и камари с трупове през следващия месец и при следващата вълна, и съм сигурен че и при омега варианта пак ще си ги дуднеш.

                            Дори и разваления часовник е верен два пъти на ден!
                            Преди година писах че ще има 20000 починали. Имаме 20000 починали.

                            Това бе преди делта варианта. С този доминираш щам, вече няма никакъв начин да се получи дълъг стаден имунитет. През 6 месеца ще си минава и сухите клечки ще си горят. Ако човек е ваксиниран добре. Ако не е ваксиниран ще е въпрос на късмет.

                            Не си доспивал една седмица, не се хранил добре, напил се в петък вечер лепнал вируса точно когато имунитета му е слаб и следващия петък вече е в болница, като е заразил поне 6 или 7 човека междувременно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              Да питам що БГ и Румъния след като са НАЙ-МАЛКО НАБОДЕНИ ИМАТ НАЙ-МАЛКО ЗАРАЗЕНИ
                              Защото още не е дошла вълната. Ако все още не знаеш, Ковид е на вълни, а не е с постоянно покачване/намаляване. Идва вълна, разболява хората, който оцелее чака следващата вълна. В България до сега имаше 2 сериозни вълни. 3-тата вълна ще дойде неминуемо ако не се вземат мерки от сега.

                              Между другото искаш ли да се обзаложим, ако дойде следваща вълна ти изчезваш от форума завинаги, ако не дойде аз изчезвам. Така няма да се повтарят непрекъснато едни и същи глупости.

                              Може да сложим и някакъв смислен период за идване на вълната, примерно до края на годината. Ако дойде се махаш става ли?! Нали според теб всички сме го изкарали, следователно следваща вълна е невъзможна.

                              Иначе то е ясно, че лятото може и да не дойде, макар че Витанов казва друго, но миналото лято не дойде, а дойде през октомври, може и сега така да се случи или да дойде още през август. Това единствената неизвестност според мен, когат точно ще дойде, без мерки ще се 'разгори' много бързо, аз лично почти не виждам хора в България спазващи мерки.

                              Общо взето 40 - 50% от Българите са получили "амнезия" и са забравили какво се случи миналата година.... единствената ни надежда бяха ваксините, но... Българина се мисли за 'по-умен' от половината човечество.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Нямам идея дали депопулацията е целта, но в последните десетилетия има много странни държавни решения.
                                Сегашната ситуация с вируса би могла да е последният пирон в ковчега....Не знам дали са правили симулации и за постковид обществото както правиха за избухването на пандемията....
                                Точно това е целта.

                                Europe, up to 17 July, 2021: Deaths: 18,928 Injuries: 1,823,219 U.K. up to 1 July, 2021: Deaths: 1,470 Injuries: 1,037,376 U.S. up to 9 July, 2021: Deaths: 10,991 Injuries: 551,172 Deaths & Injuries for Europe, U.K. & U.S (Combined to…

                                Коментар

                                Working...
                                X