IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
    Чопли ме един въпрос от самото начало на "пандемията".

    За професиите, работещи с клиенти.
    Това всякакви продавачки/касиерки, особено в големите хранителни фирми;
    това шофьори/кондуктори в масовия наземен транспорт, градски-извънградски (и метрото);
    това учители/преподаватели
    това социални работници,
    това банкови служители
    това пощенски/куриерски служители,
    това хората от подстригването (да сте видели некой обрасал като индийски факир?)
    това строителни майстори вътрешно обзавеждане
    това таксиджии
    това майстори по поправка на жилищата (ВиК, електро, почистващи фирми)
    това продавачки на цветя, ...
    ... това малките кибритопродовачки.
    и т.н.

    Сичките тези с вашия Вироз, страшно зарАзен и страшно смъртоносен, требваше вече да са измрели и на техно место да са наложени войници от армията в тая страшна ситуация. И да строим паметници на Незнайния загинал от Вироза™

    Еле аз тука съм доволен – всичките тези около мен са живи и здрави.
    Явно съм в некъф оазис на София.

    —————

    Бат Пешо, може да не се молиш за мен, грешника.
    Засега се оправям.
    Пък оня твоят садист, брадатия и мъдатия, ме чека да умра и да ме мъчи в Ада му безкрай. Е, нека, щом това може...

    Еврейско комплексарче е твоят бог. Пък си помисли пък – защо ли си с него?
    Ми той го е казал Господи прости му незнае какво говори.За теб е безсмислено да се моли който и да е.

    Коментар


    • В болницата в Palm Beach County нямали нито един умрял ваксиниран досега. Всичко умряло било антиваксър до антиваксър, или някакви забравили да си сложат ваксина до момента.
      https://eu.palmbeachpost.com/story/n...es/8212757002/

      Коментар


      • Чопли ме един въпрос от самото начало на "пандемията".

        За професиите, работещи с клиенти.
        Това всякакви продавачки/касиерки, особено в големите хранителни фирми;
        това шофьори/кондуктори в масовия наземен транспорт, градски-извънградски (и метрото);
        това учители/преподаватели
        това социални работници,
        това банкови служители
        това пощенски/куриерски служители,
        това хората от подстригването (да сте видели некой обрасал като индийски факир?)
        това строителни майстори вътрешно обзавеждане
        това таксиджии
        това майстори по поправка на жилищата (ВиК, електро, почистващи фирми)
        това продавачки на цветя, ...
        ... това малките кибритопродовачки.
        и т.н.

        Сичките тези с вашия Вироз, страшно зарАзен и страшно смъртоносен, требваше вече да са измрели и на техно место да са наложени войници от армията в тая страшна ситуация. И да строим паметници на Незнайния загинал от Вироза™

        Еле аз тука съм доволен – всичките тези около мен са живи и здрави.
        Явно съм в некъф оазис на София.

        —————

        Бат Пешо, може да не се молиш за мен, грешника.
        Засега се оправям.
        Пък оня твоят садист, брадатия и мъдатия, ме чека да умра и да ме мъчи в Ада му безкрай. Е, нека, щом това може...

        Еврейско комплексарче е твоят бог. Пък си помисли пък – защо ли си с него?
        Last edited by chan_tura_naga; 27.08.2021, 15:52.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

          Тия от комисиите, не са ли и те представители на Злите Сили?!
          В голяма степен са. Защо да не ги използвам, като знам как? Да използвам зло срещу зло?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
            Хей, модерация, ще ме накарате да си дам труда да се оплача в 2 комисии на ЕС от сайта ви, и то с помощта на нотариус.
            Тия от комисиите, не са ли и те представители на Злите Сили?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
              Много ли ще ги носят?
              Налагането на носене на маски е лесен, удобен начин на политиците-дауни да кажат и покажат, че правят нещо. А то е нищо, защото парцали вируси не борят.

              Тези дни се разходих с теснолинейката до Добринище. От гара Септември до горе и обратно видях за три дена само един човек, носещ маска – някаква жена с бяла престилка, явно излязла за малко от аптеката.

              Приветствам!Има здрав разум.

              Но между г. Септември и София по-близо до столицата маските и ковидидиотите са по-често, макар и редки.
              Изводът е, че колкото по-близо до управлението, толкова по-малко е здравият разум.




              Я, мафията на лекарите-убийци се обажда...
              Ко?!Не!

              Коментар


              • Хей, модерация, ще ме накарате да си дам труда да се оплача в 2 комисии на ЕС от сайта ви, и то с помощта на нотариус.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                  Оставете, маани...

                  Не ми е ясно как (из)останахме живи все още цялото човечество с тоя Вироз.

                  Явно бат Пешо има връска с Брадатия и Мъдатия на небето, та се е помолил за хората.
                  Aз се моля само на Бог

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    тука се объркА много.
                    Я кажи кой от управляващите НОСИ МАСКА, спазва дистанция, говорят си през паравани на срещи.
                    И короната е само за едно - да изплашат хората и ДА ИМ ВЗЕМАТ ПРАВАТА доброназорно.
                    Даже и ти си написал че всички имат РАВНИ права - и маргинала и нобелов ауреат. И ТАКА ТРЯБВА ДА Е. Да се докаже дипломара че става за нещо. Щом не може да излъже и манипулира неграмотния значи и той е такъв некадърник с диплома дето нищо не струва
                    Носят те чат-пат – когато са в кадър.

                    Но Фаучи, Главният Ковидар на САЩ, го хванаха, че в и-мейл съветва свои приятели да не носят маска, като само седмица преди това по масмедиите е съветвал гмежта да носи по две маски наведнъж.
                    Препратката към документите я пуснах тук преди време, но, ако трябва, ще я намеря пак.

                    Е, хванаха го и в голяма зависимост от БигФарма, но това са подробности, нали? Няма нужда медиите много-много да се занимават с такива несъществени неща.

                    ПП. Хванаха и "министърката на здравеопазването" на ЕССР (не помня точно названието на поста), оная от Кипър, къ се казваше, с неясен милионен банков транш на името на мъжа ѝ (по народному подкуп), който тя така и не обясни. Продължава най-доволно да си е на поста.
                    Също несъществени подробности за медиите –"Не се спирайте тук, продължавайте, няма какво да се гледа!".
                    Last edited by chan_tura_naga; 27.08.2021, 09:56.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение

                      Правя изключение и ти отговарям вместо колегата само защото спомена думата "Инвестор". Много хубаво, че Пфайзер-тролчетата са се научили до някъде да използват чичко-гугъл, но те са на нивото на малките деца които си играят с първият им подарен таблет. Нали се сещаш че, има една камара хора с едно и също име в България и колегата ти дето сънува денонощно ада, като е изкопал някакъв медиум с това име, единствено се излага като го свързва с името и на уважавана историчка. Хайде сега за домашно намери снимката на медиума и снимката на госпожа Гешева и ги сравни една до друга.
                      Нещо неясно има ли?

                      п.п. За лека нощ ето и едно филмче запис на Майкъл Идън, което прегледах отново тази вечер:



                      п.п.п. Кой е Майкъл Идън няма да обяснявам ще го разберат и тези с първият служебен таблет в ръка.

                      п.п.п.п. Ако отворите видеото в самият ютуб, коментарите под него са изключително обнадеждаващи. Те показват, че има много трезвомислещи хора по целият свят.
                      Много интересно видео.
                      Аз все още смятам, че форумните специалисти матейко, барбарон, фон и други са по-добре запознати от бившия Главен Научен Експерт на Пфайзер.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Израел: 23/7/2021 - 1 400 заболели
                        ваксинация
                        Израел: 24/8/2021 - 10 000 заболели


                        България: 23/8/2021 - 1 400 заболели
                        антиваксъри
                        България: 24/9/2021 - 15 000 заболели
                        След месец ще го пусна пак.
                        Ще има един засрамен, може да съм аз... ама надали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yandox

                          по скоро мафията на платените тролове

                          а този е ветеринар - камилар
                          преквалифициран на пуевенско брокерче
                          Тц...
                          Според мен е климатолог - даже и проф Рачев би хлъцнал от твърдението му ( както казва неоспоримо и окончателно ), че съществуването на дъждовната гора ( джунглата ) в Бразилия, зависи от пясъците на Сахара....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                            Обяснението го даде Умберто Еко преди години. Тогава той каза, че светът се е променил с интернет по такъв начин, че в съвременния свят благодарение на интернет всеки един маргинал получава същата трибуна за изява, каквато и лауреат на Нобелова награда. За разлика от миналия век, когато мнението на маргинала е оставало в местната кръчма със затварянето й вечер. През миналият век, за да знаеш нещо е трябвало да го научиш - да следваш в университет, да посещаваш библиотека, респективно източниците на информация са били съвсем различни от днешните. Днес всеки полуидиот с претенции и липса на капацитет за критическо мислене цитира някакви "източници", които е намерил в интернет и предвид факта, че 90% от населението на света са редки малоумници резултата е налице - някой искал да им наложи нов световен ред, да ги чипира, да ги отрови с ваксини, да спечели милиарди от същите тези ваксини и прочее глупости. В тази тема преди време един клет малоумник пусна един линк към една статистика на починали от ваксини, който да оправдае теорията му за световен заговор. Линкът беше към сайт, на който беше придаден вид, че е на Европейската агенция по лекарствата. Разбира се, със съответната статистика за починали от ваксини. Проблемът в неговата аргументация е, че подобна статистика никога не е публикувана на сайта на тази агенция, т.е. 100% фейк, но въпреки това подобна глупост ще прочетат други десет "интелектуалци", които пък от своя страна ще разкажат на още петдесет себеподобни примати ........ и след няколко дни мнозинството ще възприема това за истина.
                            тука се объркА много.
                            Я кажи кой от управляващите НОСИ МАСКА, спазва дистанция, говорят си през паравани на срещи.
                            И короната е само за едно - да изплашат хората и ДА ИМ ВЗЕМАТ ПРАВАТА доброназорно.
                            Даже и ти си написал че всички имат РАВНИ права - и маргинала и нобелов ауреат. И ТАКА ТРЯБВА ДА Е. Да се докаже дипломара че става за нещо. Щом не може да излъже и манипулира неграмотния значи и той е такъв некадърник с диплома дето нищо не струва
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                              Търговище с маски на открито.
                              Много ли ще ги носят?
                              Налагането на носене на маски е лесен, удобен начин на политиците-дауни да кажат и покажат, че правят нещо. А то е нищо, защото парцали вируси не борят.

                              Тези дни се разходих с теснолинейката до Добринище. От гара Септември до горе и обратно видях за три дена само един човек, носещ маска – някаква жена с бяла престилка, явно излязла за малко от аптеката.

                              Приветствам! Има здрав разум.

                              Но между г. Септември и София по-близо до столицата маските и ковидидиотите са по-често, макар и редки.
                              Изводът е, че колкото по-близо до управлението, толкова по-малко е здравият разум.



                              Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Не само, драги ми Матеев. Запомни една сентенция, звучи като аксиома: Народът е прост и обидчив. И колкото по-прост, толкова по-обидчив.
                              Я, мафията на лекарите-убийци се обажда...
                              Last edited by chan_tura_naga; 27.08.2021, 07:50.

                              Коментар


                              • Специалистите наблегнаха преди време че няма значение кой бил заразен, единствено трябва да се установят и наблюдават индивидите, които "интензивно разпръскват" вируса, тъй като много нисък дял: 1-2 % са отговорни за 75% от заразите и всякакви масови мерки са ненужни. Но политиците считат явно това за дискриминация и предпочитат да се скрият в масата и така да няма белязани както беше със спина. А това че една свръхтехнизирана и организирана нация като Китай са детектирали вирус далеч не означава че се е появил сега, той си е съществувал но не е имало тестване преди. Все едно да кажете че Плутон се е появил през 1930г понеже тогава са го забелязали на телескопа. И впоследствие когато го изключиха от списъка на планетите далеч не означава че е престанал да бъде планета. Ако се вярва на научната общност, то Плутон е съществувал като планета 78 години. У нас не се прави дори минималното - да се изисква бърз тест при постъпване на обществена работа независимо от длъжността- дори на чистачките.
                                Last edited by Кисимов; 27.08.2021, 08:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X