IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

    Нема как да стане тая.
    По принцип броя на конспирациите за ковида клонят към безкрайност .
    Конспирации много, a истината е една!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Имаме участник, разгадал конспирацията.
      Нема как да стане тая.
      По принцип броя на конспирациите за ковида клонят към безкрайност .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


        Сега ми се изясни, благодаря за стрелката. 15 годишен си, но след ваксината проблемите с ерекцията са приключили. Ами Файзер все пак имат всепризнати успехи в тази сфера, да се учудваме ли?
        Демек виаграта ще свали ерекцията дори и на петнадесет годишен? Тука наистина сте се събрали най големите разбивачи на конспиративни теории.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

          Същата революция, като ГМО-то и уфсътъ Доли.
          Деградацията е ясно видна.
          Мууууууууууууу. Бееееееееееееееее. Църррррррррррррр.
          Хич, ама хич няма да се учудя, ако накрая се окаже, че Пфайзер и/или Астра-Зенека, са създали вируса Ковид19.
          Имаме участник, разгадал конспирацията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Пич, това е цитат. Явно за такива като тебе трябва да се огражда в кавички и рисува стрелка, не е достатъчно че е в отделен параграф с пояснение.
            Иначе аз нямам проблеми с ерекцията, мерси.

            Сега ми се изясни, благодаря за стрелката. 15 годишен си, но след ваксината проблемите с ерекцията са приключили. Ами Файзер все пак имат всепризнати успехи в тази сфера, да се учудваме ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
              Един българин в Калифорния, от биотех индустрията :

              Аз след Пфайзера имам ерекция като на 17 годишен . Други тук едни българи анти-ваксъри конспиратори пък берат душа в болница - така и не успях да ги убедя да се ваксинират, и естествено се разболяха. Надявам се да оцелеят, че са сравнително млади 40 годишни, но дробовете им са станали на швейцарско сирене вече. Други познати след преболедуване почти една година по-късно вече, все още имат мигрени, проблеми с обонянието и интересно не знам защо никой не го споменава в пресата - всички се оплакват от нещо като непрестанен страх без причина, параноя. Това е вече една година по-късно. Всичките имаха загуба на обоняние - мислим си че при този симптом ковида е поразил неврони. Въобще, тази болест е голяма гадост.

              И за РНК революцията:
              https://www.clubz.bg/117910-rnk_leka...chovechestvoto
              Същата революция, като ГМО-то и уфсътъ Доли.
              Деградацията е ясно видна.
              Мууууууууууууу. Бееееееееееееееее. Църррррррррррррр.
              Хич, ама хич няма да се учудя, ако накрая се окаже, че Пфайзер и/или Астра-Зенека, са създали вируса Ковид19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Пич, това е цитат. Явно за такива като тебе трябва да се огражда в кавички и рисува стрелка, не е достатъчно че е в отделен параграф с пояснение.
                Иначе аз нямам проблеми с ерекцията, мерси.
                Явно ваксината води до дееволюция - от Хомо сапиенс към Хомо еректус.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                  Aко си на 15, както подозирам, не е голямо достижение.
                  Пич, това е цитат. Явно за такива като тебе трябва да се огражда в кавички и рисува стрелка, не е достатъчно че е в отделен параграф с пояснение.
                  Иначе аз нямам проблеми с ерекцията, мерси.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    Боби аз до момента имам починали 6 познати от Корона и 4 от "ваксината" последният случай момче на 33г планинар активно спортуваш в добро здраве

                    Тая пропорция ама никак не ми се вижда в полза на експеримента

                    А ти кво викаш - От как се фрасна ебеш като за последно
                    4 от ваксината? Я пак?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                      Аз след Пфайзера имам ерекция като на 17 годишен
                      Aко си на 15, както подозирам по акъла, не е голямо достижение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                        Различава само един малък участък на РНК-то на вируса, който участък се смята за присъстващ само в този вирус.
                        След това този участък се умножава в 20 до 30 цикъла до милиони пъти, след което този разтвор се титрува химически за намиране на концентрацията на този умножен участък от РНК. Намира се и се умножава чрез предварително синтезиран такъв участък на РНК-то, който реактив върви с теста.
                        То ест за намиране на друг вирус трябва друг биологичен реактив с "характерните черти" на конкретния вирус.


                        Да, но СЗК "препоръчва" 40 цикъла и така се и прави, което е нонсенс, защото при такова грамадно увеличение теста може да даде каквото си иска, или каквото реши да каже лаборанта или шефа на лабораторията.
                        Благодарности за сериозния отговор! Излиза, че след такова грамадно увеличение на находката изглеждаме като заврени в огромно слонско лайно и наблюдавйки го отвътре мъдруваме за произхода на вселената.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                          Един българин в Калифорния, от биотех индустрията :

                          Аз след Пфайзера имам ерекция като на 17 годишен . Други тук едни българи анти-ваксъри конспиратори пък берат душа в болница - така и не успях да ги убедя да се ваксинират, и естествено се разболяха. Надявам се да оцелеят, че са сравнително млади 40 годишни, но дробовете им са станали на швейцарско сирене вече. Други познати след преболедуване почти една година по-късно вече, все още имат мигрени, проблеми с обонянието и интересно не знам защо никой не го споменава в пресата - всички се оплакват от нещо като непрестанен страх без причина, параноя. Това е вече една година по-късно. Всичките имаха загуба на обоняние - мислим си че при този симптом ковида е поразил неврони. Въобще, тази болест е голяма гадост.

                          И за РНК революцията:
                          https://www.clubz.bg/117910-rnk_leka...chovechestvoto
                          Боби аз до момента имам починали 6 познати от Корона и 4 от "ваксината" последният случай момче на 33г планинар активно спортуваш в добро здраве

                          Тая пропорция ама никак не ми се вижда в полза на експеримента

                          А ти кво викаш - От как се фрасна ебеш като за последно

                          Коментар


                          • Един българин в Калифорния, от биотех индустрията :

                            Аз след Пфайзера имам ерекция като на 17 годишен . Други тук едни българи анти-ваксъри конспиратори пък берат душа в болница - така и не успях да ги убедя да се ваксинират, и естествено се разболяха. Надявам се да оцелеят, че са сравнително млади 40 годишни, но дробовете им са станали на швейцарско сирене вече. Други познати след преболедуване почти една година по-късно вече, все още имат мигрени, проблеми с обонянието и интересно не знам защо никой не го споменава в пресата - всички се оплакват от нещо като непрестанен страх без причина, параноя. Това е вече една година по-късно. Всичките имаха загуба на обоняние - мислим си че при този симптом ковида е поразил неврони. Въобще, тази болест е голяма гадост.

                            И за РНК революцията:
                            https://www.clubz.bg/117910-rnk_leka...chovechestvoto

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                              Нещо си се объркАл, Матеев.
                              И Конституцията НИ НЕ си чел - Върховният НИ закон! Като работодател - някой от твоите подчинени ще се "ошмули до шушка"!

                              Чл. 29, ал. 2 - четИ и изпълнявай. Ако щеш!
                              Тоя не чете той знае всичко и само нарежда.Интересното става като се събуди

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Я камилата , я камиларя...
                                Лева е бил камилар, коя ли е камилата....?
                                Kратунчо

                                Коментар

                                Working...
                                X