IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Човек ако се чуди защо българия е това блато което е, да не се чуди,
    а да прочете тази тема.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

      Безсмислено може да е за тебе. И 15% да са ваксинираните в Севлиево 0 делено на 105 е нула, а не 15 и при малко мозък това трябва да ти проговори нещо. Аз дадох и доста други подобни данни, ама тукашни малоумници казаха, че били манипулирани от световната конспирация и Биг Фарм.
      Да приемем че е вярно че мрем само неваксинираните щото сме тъпи

      Дай ми смислено обяснение защо умните ваксинирани сте толкова загрижени за нас ???

      Накрая ще останете само умни красиви и ваксинирани - Какво не му харесвате ???

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Одобрено от кого? От тебе ли?
        Одобрено от съответните институции

        В щатите са одобрили една ваксина на база резултати от ваксинирани миналата година в последствие тази ваксина е променяна тоест това което бият в момента не е това което е одобрено

        Да не говорим че другите ваксини даже все още не са получили такова

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	241671913_4684143444939645_7818682897743580337_n.jpg
Views:	1
Size:	65.6 КБ
ID:	3802828

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

            Безсмислено може да е за тебе. И 15% да са ваксинираните в Севлиево 0 делено на 105 е нула, а не 15 и при малко мозък това трябва да ти проговори нещо. Аз дадох и доста други подобни данни, ама тукашни малоумници казаха, че били манипулирани от световната конспирация и Биг Фарм.

            Знам ги тия твойте приятели без ваксини и с документи. На Кулата хванаха двама такива тъпигьоси, преди седмица, та изкараха почивката си в гръцките арести, глобиха ги по 5000 евро и ги дадоха накрая на консулството ни в Солун.
            ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ??????????????????????????? ??
            Явно ти е трудно да сханещ. И затова пиша бавно Дори и в Щатите ,отрекоха ПСР- тесста,Защото е фалшиви, 30% положителни проби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


              Oбществото? Тези 16% дето са ваксинирани били обществото? И постепенно отхвърляли останалите? Много яко.
              Всъщност реално ваксинираните са наполовина по-малко, другите в стъкмистиката са документално „ваксинирани”. Подобно е положението и в други страни от Източна Европа и Балканите (за Унгария ми го потвърди мой състудент, който заема ръководна длъжност в унгарското НСИ). В Кардица, Гърция, при население от 6 000, има 40 000 регистрирани със завършен курс на ваксинация с две дози.
              Изобщо няма да се учудя служители на габровския меринос, назначен от ДС за сламен бизнесмен, също да са документално ваксинирани.

              На всяко действие има противодействие.

              Ако оприличим всяка една диктатура на хокеен мач, то диктатурата печели убедително първите две третини, но се проваля зрелищно в последната третина.
              Убеден съм, че това ще се случи и с тази медицинска диктатура и тогава ще дойде моментът на възмездието и на новите Нюрнбергски процеси.

              Пред трибунала трябва да бъдат изправени и съдени и колаборационисти като габровеца, заради потъпкването на конституционните права на служителите му и за цялостното му творчество по тази тема.

              Днес се навършват 20 години от атентатите в САЩ, инцидент, който бе използван като повод да бъде подета систематична кампания за орязване на правата на хората по целия свят под претекста на борбата с невидимия враг -тероризма.

              Не забелязвате ли, че в последните 20 месеца от началото на ковид кризата, тероризмът изчезна безследно като по поръчка? Последните 20 години всеки месец имаше поне по един атентат, а сега всичките тези безстрашни, готови да умрат за правата вяра джихадисти, изчезнаха също като грипа.
              Явно ковидът победи не само грипа, но и тероризма.
              Или просто един невидим враг бе заменен с друг, за да се държат овцете в перманентен страх и подчинение.

              През целият си живот овчицата бива приучавана да се пази от страшния невидим враг - вълкът. В 99,99% от случаите, овчицата никога не среща вълк през живота си, но за сметка на това бива доена, стригана, заколена и изядена от овчаря. Всичко това в името на общото благо, естествено.
              ​​​​​
              ​​​​​
              ​​​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                Информацията за болните е съвършено безсмислена без да се знае процентът ваксинирани. Ти знаеш ли го? Освен че са "много" де. Нещо ме кара да мисля че ако средно в БГ има 15% ваксинирани, то в Севлиево този процент е по-нисък. Може ли да се окаже нула?

                Интересно е и за 15-те процента. Почти всички "ваксинирани" които познавам просто имат документ, че им трябва за пътуване. Ама явно документът пази колкото и ваксината - нито един от тях не се е разболял
                Безсмислено може да е за тебе. И 15% да са ваксинираните в Севлиево 0 делено на 105 е нула, а не 15 и при малко мозък това трябва да ти проговори нещо. Аз дадох и доста други подобни данни, ама тукашни малоумници казаха, че били манипулирани от световната конспирация и Биг Фарм.

                Знам ги тия твойте приятели без ваксини и с документи. На Кулата хванаха двама такива тъпигьоси, преди седмица, та изкараха почивката си в гръцките арести, глобиха ги по 5000 евро и ги дадоха накрая на консулството ни в Солун.

                Коментар


                • Циркът продължава !

                  "We're going to protect vaccinated workers from unvaccinated co-workers." Biden announced the Department of Labor will require employers with 100 or more employees to require shots or testing

                  https://twitter.com/Quicktake/status...accine-mandate


                  Всички животни са равни , но прасетата са по равни ! Members Of Congress, Staff Exempt From Biden Vaccine Mandate

                  https://www.zerohedge.com/covid-19/m...accine-mandate

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                    Много ми е чудно откъде идва тази презумпция, че в Севлиево всички са изключително тъпи и следователно са антиваксъри. Чиста неграмотност явно. В Севлиевско има много ваксинирани, независимо че не ги показват по телевизията.
                    Информацията за болните е съвършено безсмислена без да се знае процентът ваксинирани. Ти знаеш ли го? Освен че са "много" де. Нещо ме кара да мисля че ако средно в БГ има 15% ваксинирани, то в Севлиево този процент е по-нисък. Може ли да се окаже нула?

                    Интересно е и за 15-те процента. Почти всички "ваксинирани" които познавам просто имат документ, че им трябва за пътуване. Ама явно документът пази колкото и ваксината - нито един от тях не се е разболял

                    Коментар


                    • https://dnes.dir.bg/spektar/moderna-...igrip-preparat

                      Логично след Модерна Бууст следва Модерна 2 в 1 ... очаквайте Плюс и Делукс версиите - само за послушни граждани!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                        Ако в Севлиево имаше дори и един ваксиниран досега да го бяха показвали по телевизиите
                        Много ми е чудно откъде идва тази презумпция, че в Севлиево всички са изключително тъпи и следователно са антиваксъри. Чиста неграмотност явно. В Севлиевско има много ваксинирани, независимо че не ги показват по телевизията.

                        Коментар


                        • ДЪРТ ВАКСЪР



                          След 10-тата доза.

                          Last edited by SKP; 11.09.2021, 20:32.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Одобрено от кого? От тебе ли?
                            Ако ще се инжектира на мен, трябва да е одобрена от мен. Не знам защо това е неразбираема концепция - особено когато се отнася за нестерилизираща ваксина, тоест с нищожно значение за разпространението на вирус.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              То вие вече кацнахте на луната та американците ли

                              Все се чудя колко трябва да си малоумен та да казваш на този експеримент ваксина и да го сравняваш с ваксини минали дългогодишни изпитания с доказан положителен резултат

                              На даден експериментален продукт може да му викате ваксина като бъде одобрено за такова
                              Одобрено от кого? От тебе ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                                Този пример, като го прочетох, и ми се прииска да изпея дитирамб, в чест на доктор Йозеф Менгеле.
                                Най-вероятно ваксината е разработена, върху основата на неговите трудове, които американците активно използват след ВСВ. То и затова руснацие, са и имали доверие.
                                Абе имам спомен за ваксината за полиомиелит в САЩ че е пусната прибързано и се е оказало че не е с умъртвени вируси и директно е причинила заболяване от полиомиелит при 40 000 от "ваксинираните" деца. Който се е интересувал и помни, може да каже в детайли. Колко странно - експериментална ваксина, която се слага прибързано, води до много по-лоши събития, отколкото без нея. Къде ли съм чувал такова нещо, за какво ли ми напомня...

                                Коментар

                                Working...
                                X