IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
    Разликата между самоубиец и антиваксър е, че антиваксъра обикновено има по-малко акъл.
    За вчера по смъртност в Европа България е след руската кочина със 139 умрели. Пред 10 пъти по-големи държави. Толкова ни е акъла.
    https://www.worldometers.info/corona...=homeAdvegas1?
    преателю, гледам информиран си, ентелегентен си.....да питам нещо, сигурно ша знайш:

    колко "пари" са месечните добавки на медицинския персонал "в досег с КОВИД" в УК, Франция, Германия?
    колко % представляват тези пари сравнени с регулярните им възнаграждения?
    Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 5160 Разгледай мнение

      то като гледам ти преливаш от мозък. ето ти три задачи за домашно мислене, аз за себе си вече съм си отговорил:
      1. Значи сервирам ти Л...на в чиния и те карам да ми подпишеш документ, че никой не те кара насила, но ти ще ги изядеш и при това нямаш претенции към мен и въобще не ти пука ако нещо стане с теб - ако си съгласен да го направиш ще се ваксинирам.
      2. Ваксините са от миналата година и в най-добрия случай са за бета варианта на вируса, в момента говорим за делта вариант/много по-агресивен от досегашните варианти/, това означава да лекуваш бронхит с "китайски"/не знаеш дали е такова, за каквото го представят/ парацетамол, с изтекла годност - дано се излекуваш искрено ти го пожелавам.
      3. Понеже си Ентелегентен би трябвало да си чувал за вируси като СПИН, Ебола. Само че за никой от тях досега няма ваксина, а вече би трябвало да има лекарства, Ебола е такъв вирус, че за 24 часа си пътник, но африканците си щъкат из целия свят, СПИН има теория, че е познат на хората от поне 3 хиляди години, АФрика и САЩ бъкат от заразени, но никой никого не затвори, не ваксинира и прочее глупости. Та въпроса е ЗАЩО, за тях още няма ваксини?
      П.С. Сравняваш ни с бившите комунисти, би трябвало да знаеш, че много от днешните управници са бивши я комунисти, я комсомолци и при тях много се уважаваше една такава наука близка до статистиката, а имено "СТЪКМИСТИКА" последните 13 години би трябвало да ти го доказват много убедително,
      За ебола има ваксина. СПИН още не се разпрострнява по въздуха. Други идиотски примери имаш ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

        Почти винаги това са следствия на сексуална фрустрация. Питаш ли го какво му е на човека в къщи? Аз и без да питам знам че не е розово.
        Навсякъде ли виждаш секс? Да не си от онези антиваксъри дето ги е страх да не станат импотентни ако ги набоцкат?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
          Разликата между самоубиец и антиваксър е, че антиваксъра обикновено има по-малко акъл.
          За вчера по смъртност в Европа България е след руската кочина със 139 умрели. Пред 10 пъти по-големи държави. Толкова ни е акъла.
          https://www.worldometers.info/corona...=homeAdvegas1?
          то като гледам ти преливаш от мозък. ето ти три задачи за домашно мислене, аз за себе си вече съм си отговорил:
          1. Значи сервирам ти Л...на в чиния и те карам да ми подпишеш документ, че никой не те кара насила, но ти ще ги изядеш и при това нямаш претенции към мен и въобще не ти пука ако нещо стане с теб - ако си съгласен да го направиш ще се ваксинирам.
          2. Ваксините са от миналата година и в най-добрия случай са за бета варианта на вируса, в момента говорим за делта вариант/много по-агресивен от досегашните варианти/, това означава да лекуваш бронхит с "китайски"/не знаеш дали е такова, за каквото го представят/ парацетамол, с изтекла годност - дано се излекуваш искрено ти го пожелавам.
          3. Понеже си Ентелегентен би трябвало да си чувал за вируси като СПИН, Ебола. Само че за никой от тях досега няма ваксина, а вече би трябвало да има лекарства, Ебола е такъв вирус, че за 24 часа си пътник, но африканците си щъкат из целия свят, СПИН има теория, че е познат на хората от поне 3 хиляди години, АФрика и САЩ бъкат от заразени, но никой никого не затвори, не ваксинира и прочее глупости. Та въпроса е ЗАЩО, за тях още няма ваксини?
          П.С. Сравняваш ни с бившите комунисти, би трябвало да знаеш, че много от днешните управници са бивши я комунисти, я комсомолци и при тях много се уважаваше една такава наука близка до статистиката, а имено "СТЪКМИСТИКА" последните 13 години би трябвало да ти го доказват много убедително,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            После не било политика. Българомразието и русофобията са едно и също. Пак призовавам хората, на които българите сме им тъпи, да си хванат куфарчето и да отидат при по-умните. Барем мирясат, постигнат вътрешен мир и сигурна защита от Ковид.

            .... ааа, сега си спомних, че този беше юбер тролът, около когото падат трупове на неваксинирани. Пич, смени ника поне. Този се разкри и пред слепите.
            Лека поправка - българомразие и русофилство е едно и също.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

              Много агресия и злоба в думите ти, много
              Почти винаги това са следствия на сексуална фрустрация. Питаш ли го какво му е на човека в къщи? Аз и без да питам знам че не е розово.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                Разликата между самоубиец и антиваксър е, че антиваксъра обикновено има по-малко акъл.
                За вчера по смъртност в Европа България е след руската кочина със 139 умрели. Пред 10 пъти по-големи държави. Толкова ни е акъла.
                https://www.worldometers.info/corona...=homeAdvegas1?
                Много агресия и злоба в думите ти, много

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                  Разликата между самоубиец и антиваксър е, че антиваксъра обикновено има по-малко акъл.
                  За вчера по смъртност в Европа България е след руската кочина със 139 умрели. Пред 10 пъти по-големи държави. Толкова ни е акъла.
                  https://www.worldometers.info/corona...=homeAdvegas1?
                  После не било политика. Българомразието и русофобията са едно и също. Пак призовавам хората, на които българите сме им тъпи, да си хванат куфарчето и да отидат при по-умните. Барем мирясат, постигнат вътрешен мир и сигурна защита от Ковид.

                  .... ааа, сега си спомних, че този беше юбер тролът, около когото падат трупове на неваксинирани. Пич, смени ника поне. Този се разкри и пред слепите.
                  Last edited by terziеv; 14.09.2021, 10:04.

                  Коментар


                  • Разликата между самоубиец и антиваксър е, че антиваксъра обикновено има по-малко акъл.
                    За вчера по смъртност в Европа България е след руската кочина със 139 умрели. Пред 10 пъти по-големи държави. Толкова ни е акъла.
                    https://www.worldometers.info/corona...=homeAdvegas1?

                    Коментар


                    • Преди повече от месец писах, че ще стигнем 2000 бройки, после обаче писах че не знам какво ще стане.

                      Горе долу така стана само дето малко по-бавно ги стигнахме тези 2000 бройки отколкото очаквах.

                      Няколко седмици седим вече на една и съща бройка, като че ли минахме върха и има някакво плато. Обаче като гледам при другите държави това плато се точи доста време. Демек прогнозите кога ще почне да спада са трудни.

                      Хоспитализираните бавно растат и те.

                      В момента училищата ще почват, времето се захлажда, офисите се понапълниха с отпускари. Та има фактори бройките да се качват, но пък може и да спадат. Трудно се правят прогнози. Но прогнозата ми е, че ще седим на тези нива още доста време, още поне 2-3 седмици. После ще видим.

                      Между другото в УК се чуват гласове да спрат да броят заразените, а само хоспитализираните като по-смислен показател.

                      Та според мен броя на хоспитализираните ще расте лека полека и в следващите 2-3 седмици ще мине 6000, даже може и 7000 да стигне.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение
                        Мишлета, боцнахте ли се 2-3 пъти...?!?
                        Матеев и Барбито чакат с нетърпение третата игла

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от drainlan21

                          От тоя сайт лъха силно на лудост, но идеята да се предлагат хранителни добавки на ваксинирани ми допада много. Повечето ваксинирани са разбира се хипохондрици и ако им се загнезди съмнението че трябват илачове срещу ваксините с години ще си купуват прахчета

                          Коментар


                          • Кацаров (някой си) - казал, че, при спадане броя на заразените - мерките можели да отпаднат...

                            В друг материал на Инвестор четем: "Ковид-пътуванията все още са кошмар, а не трябва да бъдат!" (съгласен съм).

                            .................................................

                            Бих поставил акцента върху действителността. Всеки (невярващ) би могъл, при интерес - да се увери в казаното.

                            Метрополитенът в София около 6 чАса в денонощието (може и повече да са) е СВРЪХНАТОВАРЕН: сутрин и в късния след обед.

                            Свръхнатоварен означава, че постепенно пътуващите - от ДО ДВАМА на квадратен метър - нарастват - ДО ТРИМА и ЧЕТИРИМА на квадратен метър - правостоящи. Седящите места, разбира се са заети по схемата "Д до Д".

                            В същото време на метростанциите убеждават пътуващите да спазват дистанция от 1.5 метра (метър и половина)!?! Не казват как да се случва това.

                            .................................................. ...

                            Задавам си въпроса КАК тия хора, които се срещат ежедневно ПОНЕ ДВА ПЪТИ с "кръвожадния вирус" - все още живеят???

                            Пътуват си с маските - хората - и мисля, че са доста невярващи в твърдението, че рискуват нещо, камо ли пък - живота си!

                            Ако има хора, които се съмняват в написаното по-горе - лесно е да проверят (около 7:30-9:30 часа сутрин и около 16:30-19:30). Стотици-хиляди хора не мислят, че има опасност за тях.

                            Естествено придобитият имунитет е непреодолим от вирусИТЕ! Две мнения по въпроса няма!

                            Да е жив и здрав Мангъра! Личният пример в подобни случаи е показателен!

                            Коментар


                            • Мишлета, боцнахте ли се 2-3 пъти...?!?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                                Пак те избива на политика. Не всички от ДБ сме от сектата на Светата Ваксина. От герп е ония малоумник, който фалира Александрофска и търсеше чували за трупове и после за награда го направиха министър.
                                Ваксинацията е 100% политика. Обяснявал съм вече за ДБ / Герб разликата. Първото е 100% чист, направо концентрат, слугинаж и българомразие; при ГЕРБ слугинажът е с цел лично облагодетелстване, а не самоцел. Малоумникът с чувалите иска да краде. Малоумникът в Европейският парламент искрено и лично мрази българите.

                                Евродепутатът от ЕНП/ "Демократична България" Радан Кънев поиска днес от пленарната зала на Европарламента Европейският съюз да се намеси заради ниския процент ваксинирани срещу коронавируса в България, съобщи БНР.
                                "Това заплашва здравето на гражданите на страната, както и на останалите извън нейните граници", заяви Кънев. "Второ правителство и трети парламент в България се провалят в организацията на ваксинационна кампания, в пресичането на антинаучната пропаганда, която ни доведе до позорния резултат от около 20% ваксинирани при 70 средно за Съюза. Така че отговорът е, че правомощията на Европа стигат дотам, докъдето е нужно, ако националните правителства се провалят да защитят нашите граждани", каза евродепутатът.
                                https://dnes.dir.bg/obshtestvo/radan...ni-v-balgariya

                                Коментар

                                Working...
                                X