IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

    Има, майка ми е почти на 80 и се дърпа за ваксината. Гледа да не излиза, а когато го прави е за кратко и винаги носи маска от най-висок клас. Избягва струпванията на хора и не се събира с никой. От година и половина не съм я прегръщал, защото виждам, че се притеснява. Как мислиш, опасна ли е за околните?
    Ти може и да не я прегръщаш, но всеки път като се появиш е риск. Всеки следващ ден е риск, невъзможно е да се скрие съвсем, освен ако не е някъде дълбоко в гората и сама си отглежда храната.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Жена ми е болна от рак и поради тази причина е имунокомпрометирана. В момента на всеки 20 дена и бият инжекции - имунотерапия, и само това я поддържа все още жива. Няма как да се ваксинира, защото по принцип тези инжекции си правят гаргара с нейната и без това слаба имунна система, и не се знае ваксината дали няма да влоши и без това нейното лошо положение.

      При това положение аз съм в правото си да се възмущавам от всички антиваксъри, защото те са явна заплаха за нейния живот. Недай си боже нещо се случи с жена ми и тя се разболее и умре, аз ще побеснея и не се знае дали няма да тръгна да отмъщавам на олигофрените, отнели живота на моята жена. Да, те са много, но тука във форума има няколко човека, които са кандидати да операт пешкира.
      Аз ти съчувствам, защото знам какво е да се грижиш за болен човек, но не ми стана ясно как това, което си написал кореспондира(опровержение или съгласие) с примера ми даден в отговор на питане от колегата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

        Той Едноочко отдавна мина от другата страна на барикадата
        Абее аз един път минах и няма да се връщам, тя тая барикада да не е гимнастическа коза. Първоначално бях много повярвал на ковид истерията, даже се чудя сега как е възможно, като си спомням - явно ми подейства хипнозата. Ама сега вече си подредих мислите, е - вече някои неща станаха безсрамно очевидни, така че не беше трудно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Кое бъркам?

          Двамата публикуват един и същи тест като авторски в рамките на няколко минути - Очевидно е че не може и двамата да са автори

          Очевадно е че този текст е спуснат от някъде под формата на опорни точки обаче двамата вместо да го преработят те го шляпват като авторски

          След което и двамата се покриват сега са на някое чержде да им опъват ушите
          Не бре, просто му отговорих в неговия текст без да си дам труда да удебелявам-цитирам- и прочие усложнения, като си мислех че са ненужни конкретно в този форум, но ок, сбърках, оправих го.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Така е изглеждала и в Израел статистиката, когато са имали само 15% ваксинирани

            Сега обаче нещата лъснаха ваксините не са ефективни и това е очевадно

            Или може би искаш да кажеш че в Израел са ползвали други ваксини или че в Израел върлува друг ковид???
            Израел не е България. Набий си го това в кухата тиква.

            Също така провери каква е статистиката и в другите 145 държави, за да осъзнаеш какви смешки приказваш всеки божи ден по 100 пъти на ден.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
              До къде доведе цялата тази ковидистерия: До настройване на ваксинирани срещу неваксинирани и обратно. Поне във форумите е така. Страхотно постижение на цялата кампания по спасяването на човечеството подета от загрижени филантропи
              Това се наблюдава само в българия и други бананови републики
              В нормалните Държави имаше антиваксъри, но малко, и те станаха за смях

              Коментар


              • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                Има, майка ми е почти на 80 и се дърпа за ваксината. Гледа да не излиза, а когато го прави е за кратко и винаги носи маска от най-висок клас. Избягва струпванията на хора и не се събира с никой. От година и половина не съм я прегръщал, защото виждам, че се притеснява. Как мислиш, опасна ли е за околните?
                Жена ми е болна от рак и поради тази причина е имунокомпрометирана. В момента на всеки 20 дена и бият инжекции - имунотерапия, и само това я поддържа все още жива. Няма как да се ваксинира, защото по принцип тези инжекции си правят гаргара с нейната и без това слаба имунна система, и не се знае ваксината дали няма да влоши и без това нейното лошо положение.

                При това положение аз съм в правото си да се възмущавам от всички антиваксъри, защото те са явна заплаха за нейния живот. Недай си боже нещо се случи с жена ми и тя се разболее и умре, аз ще побеснея и не се знае дали няма да тръгна да отмъщавам на олигофрените, отнели живота на моята жена. Да, те са много, но тука във форума има няколко човека, които са кандидати да операт пешкира.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Да прав си моя е грешката - Не изглежда като цитат
                  Той Едноочко отдавна мина от другата страна на барикадата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Не искам да те разочаровам, но ние живеем в България, а не в Израел. И при нас статистиките са следните:

                    1. Вероятност за влизане в болницата - 13 пъти по-ниска за имунизираните, спрямо антиваксърите.

                    2. Вероятност за летален изход - 145 пъти по-ниска при имунизираните, спрямо антиваксърите.
                    Така е изглеждала и в Израел статистиката, когато са имали само 15% ваксинирани

                    Сега обаче нещата лъснаха ваксините не са ефективни и това е очевадно

                    Или може би искаш да кажеш че в Израел са ползвали други ваксини или че в Израел върлува друг ковид???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                      Загледай се- той е копирал точките на Матеев и им е отговорил.
                      Много ясно, че са на хранилка някъде, то няма как да си такъв трол ако не си!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                        Загледай се- той е копирал точките на Матеев и им е отговорил.
                        Да прав си моя е грешката - Не изглежда като цитат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Кое бъркам?

                          Двамата публикуват един и същи тест като авторски в рамките на няколко минути - Очевидно е че не може и двамата да са автори

                          Очевадно е че този текст е спуснат от някъде под формата на опорни точки обаче двамата вместо да го преработят те го шляпват като авторски

                          След което и двамата се покриват сега са на някое чержде да им опъват ушите
                          Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                          Загледай се- той е копирал точките на Матеев и им е отговорил.
                          Ще дадеш ли доказателство за думите си, или това е поредната ЛЪЖА, с която заливаш форума дни наред?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Кое бъркам?

                            Двамата публикуват един и същи тест като авторски в рамките на няколко минути - Очевидно е че не може и двамата да са автори

                            Очевадно е че този текст е спуснат от някъде под формата на опорни точки обаче двамата вместо да го преработят те го шляпват като авторски

                            След което и двамата се покриват сега са на някое чержде да им опъват ушите
                            Загледай се- той е копирал точките на Матеев и им е отговорил.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                              Поглеждам мимоходом и отгоре, но ми се струва, че бъркаш за Едноочко.
                              Кое бъркам?

                              Двамата публикуват един и същи тест като авторски в рамките на няколко минути - Очевидно е че не може и двамата да са автори

                              Очевадно е че този текст е спуснат от някъде под формата на опорни точки обаче двамата вместо да го преработят те го шляпват като авторски

                              След което и двамата се покриват сега са на някое чержде да им опъват ушите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                                Има ли такова животно антиваксър, който спазва противоепидемичните мерки?
                                Има, майка ми е почти на 80 и се дърпа за ваксината. Гледа да не излиза, а когато го прави е за кратко и винаги носи маска от най-висок клас. Избягва струпванията на хора и не се събира с никой. От година и половина не съм я прегръщал, защото виждам, че се притеснява. Как мислиш, опасна ли е за околните?

                                Коментар

                                Working...
                                X