IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Аз ако бях, щях да приема молбите за напускане. А тия, дето заедно могат всичко, като изгладнеят, ще ги поканя напролет да косят трева срещу 4 лева на час. Мога да се съглася и да метат плаца, но срещу 3 лева на час.

    Вътре в производствените помещения обаче няма да ги допусна, колкото и да реват и да бършат сополи.

    Смелият Матеев,
    помниш ли преди седмица-две те питах би ли затворил бузнеса си, ако хората не искат да се ваксинират? Тогава се дръпна до стената и не отговори. СЕга същият казус. Работодателя от примера на бота е осъзнал, че без тези 20 ччовека е в киреча и колкото и да се дуеш, ти не си толкова тъп, че да си затриеш бизнеса, ако трябва да избираш ваксиниране или затваряне на бизнес.
    Last edited by polax; 22.09.2021, 14:30.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Той ако изгони всички ще фалира щото няма кой да работи и ще му осъдиш опинците
      Като нищо ще извърти един Спецов.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        АЙДЕ ИЗГОНИ ГИ ВСИЧКИ КОИТО НЕ СА ФАКСАНИ.
        Може и списък да ми дадеш. Обещавам ти че ще те осъдя за всеки по 20к + заплатите му за периода когато не е работил
        bota156 , мислиш ли, че на този дерибей това ще му е първото или дори най-голямото безобразие. По-скоро ще го набият отколкото да заведат дело.

        Познавам такива назначенци късметлии, които си вярват, че с акъл и труд са си изкарали парите и затова имат право да гърчат всички по-бедни.

        Хубавото е, че хората са го научили вече и все по-малко му се връзват за без пари. Дай на човек пари и му гледай сеира.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          АЙДЕ ИЗГОНИ ГИ ВСИЧКИ КОИТО НЕ СА ФАКСАНИ.
          Може и списък да ми дадеш. Обещавам ти че ще те осъдя за всеки по 20к + заплатите му за периода когато не е работил
          Той ако изгони всички ще фалира щото няма кой да работи и ще му осъдиш опинците

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            твърдението че ваксините не работели като се дава израелския пример, стъпва на долнопробна лъжа!
            Едно въпросче за наместване на представите - В коя страна според тебе ваксините работят?
            Надявам се да не се пробваш с Дания, в която август и септември след ваксинация на обществото са умрели повече от вируса, отколкото миналата година без ваксини.
            Аз мога да ти посоча поне 50 страни, в които ваксинацията видимо влошава здравната картина, дори и само според официалната статистика.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Аз ако бях, щях да приема молбите за напускане. А тия, дето заедно могат всичко, като изгладнеят, ще ги поканя напролет да косят трева срещу 4 лева на час. Мога да се съглася и да метат плаца, но срещу 3 лева на час.

              Вътре в производствените помещения обаче няма да ги допусна, колкото и да реват и да бършат сополи.
              АЙДЕ ИЗГОНИ ГИ ВСИЧКИ КОИТО НЕ СА ФАКСАНИ.
              Може и списък да ми дадеш. Обещавам ти че ще те осъдя за всеки по 20к + заплатите му за периода когато не е работил
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Аз като им разправям че умират от инфаркти без въобще да стигнат до болница те не ми верват - Сега и докторката им го каза те пък се хвалят с това

                Спекулации. Засега няма никакви данни които сочат че това е вярно.

                Ето например смъртността в Англия за юли т.г. Смъртността по сърдечно-съдови причини е по-ниска от средното. Наистина смъртността по неизяснени причини е малко по-висока от средната, но разликата изглежда незначителна.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                  Не знам за бялата мафия и смъртността, но комунизма и смъртността си бяха реални. След падането на комунистическите режими в Източна Европа навсякъде има ръст в продължителността на живота - та толкоз за здравеопазването при гадния капитализъм и хубаво здравеопазване по времето на комунизма.

                  https://ifunny.co/picture/life-expec...blic-pDjANzns8

                  А забелязвате ли как навсякъде продължителността на живота започва да расте рязко от 1990, а при нас пада до 1997г? Дали има връзка с това, че при нас комунизЪма падна реално чак тогава?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                    Безсмислено е да спекулираме дали след 5 години ще има повече странични ефекти от ваксините или не. Никой не знае.
                    Не мисля че е безсмислено да се коментира тази тема тя даже трябва да е в основата на всяка дискусия

                    До момента в България са починали около 20 000 и вероятно в следващите 2 години ще починат още около 20 000 общо към 40 000

                    Това ще повиши и без това високата смъртност в БГ с още около 15% на година средно за 3-те години

                    Ако всички се бяха ваксинирали да приемем че щяха да починат половината от тях тоест около 20 000 по малко

                    Сега в задачата се пита оправдан ли е риска да се загубим като нация ако ваксините се окажат нефелни със тежки странични ефекти като за това платим данък 20 000 човешки живота ???

                    И понеже няма човек който да понесе отговорност за такова решение то е оставено в ръцете на хората - Подсигурени са ваксини и всеки който иска може да се ваксинира

                    Над 85% от Българският народ ясно заяви че е готов да плати този данък - Забележете че по никой друг въпрос за последните 100г не е имало такова единодушие

                    15-те % които избраха ваксините да бъдат така добри да се съборазят с решението на мнозинството и да си гледат собственото здраве
                    Last edited by ledosvetlenie; 22.09.2021, 13:37.

                    Коментар


                    • Малко факти за наместване на представите......

                      Ниво на ваксинирани срещу Ковид в няколко знакови страни!
                      Монголия - 64.39%
                      Израел - 63.91%
                      Куба - 36.83%
                      България - 17.5%

                      Защо пускам Израел в тази компания?!
                      Защото бг "медиите" са начукали в главите на населението си, че Израел "бил номер едно във ваксинацията с 90 и повече процента ваксинирани"...
                      Истината е, че Израел свали мерките пропагандно, без изобщо да са подготвени,
                      и твърдението че ваксините не работели като се дава израелския пример, стъпва на долнопробна лъжа!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                        Осъзнаваш ли колко е смешна подмяната на термини? Имунизиран, за разлика от ваксиниран, означава някой който е развил имунитет. Къв го дири в болницата тогава?
                        Не бе докторката направо кърти мивки

                        Имаме около 1 100 000 ваксинирани - смъртност 0.05% това прави около 550 починали обаче от тях само 13 били влизали в болница

                        Аз като им разправям че умират от инфаркти без въобще да стигнат до болница те не ми верват - Сега и докторката им го каза те пък се хвалят с това

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Смъртността в БГ е многократно по висока от други страни в %-ти защото според мен в БГ са преболедували в пъти повече хора от официалната статистика
                          Никога не съм се съмнявал чв е така.


                          Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          А на запад ще продължат да се бодат до второ пришествие и след 5 години като се удари чертата ще са малко по добре от нас щото те по принцип са по добре в здравеопазването от нас ако до тогава страничните ефекти от ваксината не е заличила тази разлика
                          Безсмислено е да спекулираме дали след 5 години ще има повече странични ефекти от ваксините или не. Никой не знае.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            едва 13 имунизирани са влезли в болница

                            Осъзнаваш ли колко е смешна подмяната на термини? Имунизиран, за разлика от ваксиниран, означава някой който е развил имунитет. Къв го дири в болницата тогава?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Израелски анти-ваксър почина от Ковид. До последно твърдял че е отровен от полицията.

                              Не бих я отписал тая хипотеза като абсурдна. Пропагандният ефект от известни умрели антиваксъри е безсъмнен. Някой да не им прави аутопсии случайно?
                              Last edited by analog; 22.09.2021, 13:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Само 26% от COVID леглата в София са свободни

                                https://nova.bg/news/view/2021/09/22...4%D0%BD%D0%B8/

                                „Смъртността сред ваксинираните е 0,05%", заяви д-р Гергана Николова

                                "В момента имаме само 26% свободни COVID легла за София. Откакто се произвеждат ваксини, от всички заболели в столицата едва 13 имунизирани са влезли в болница. Това е достатъчен показател, че ваксините действат". Това заяви в студиото на „Здравей, България” д-р Гергана Николова, член на БЛС.

                                Иначе през уйкенда са починали две деца на 7 и 9 години. Започваме с лека ръка да затриваме населението.
                                Матеев ваксините са безопасни странични ефекти няма смъртостта от ваксините 0% - Цветя и рози

                                Е кажи ми що още нито една от компаните не е излезнала до сега с решение да почне да носи отговорност за щети причинени от ваксините???

                                Кое друго лекарство на пазара се ползва с такава екстра да не се носи отговорност за него ???

                                И още нещо му казах на БобиБ вчера - Над 85% от хората в БГ са направили своят избор да не се ваксинират - Ако на останалите 15% умнокрасиви нямате и толкова не ви изнася - Куфара Самолета Европа е широка

                                Коментар

                                Working...
                                X