IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ваксиниран, не ваксиниран - има ли значение? Реално замислете се какви ще са дългосрочните последици от ковид чисто математически.

    На първо място намаляване на средната продължителност на живота. Някои смятат 5, а има и цитати за десет. Защо - ами основната част от починалите са 65+

    На втори място май вървим към ежегодни ваксинации и повече заболявания свързани с последици от ковид. Ще намалее качеството на живот, ще се увеличат хроничните заболявания, и крайния резултат отново ще е намаляване на живота.

    Имаше един виц - живота е болест, която винаги завършва със смърт. Имаме и много примери за наградите Дарвин. В крайна сметка всеки решава дали ще се самоубие с ковид или ще живее.

    А ваксинирането, много пъти съм казвал, че е въпрос на личен избор. Не съм против ваксинирането а против жълтите звезди….

    Коментар



    • 2,536 new cases and 149 new deaths in Bulgaria

      0,77% от починалите от COVID-19 от март насам са били ваксинирани

      Обобщени данни показват, че едва 0,77% от починалите в резултат от коронавирус са били ваксинирани. Това обяви пред "Нова телевизия" епидемиологът проф. Мира Кожухарова. Информацията е от 1 март (когато вече се счита, че първите ваксинирани у нас са изградили имунитет) до 24 септември. От починалите през този период 10 173 души са били ваксинирани 78. Като цяло средно 90-97% от новозаразените не са ваксинирани. От 28 юли до 26 септември пък са били хоспитализирани 20 507 души, като от тях са били ваксинирани 1377 (или 6,7%), което означава, че 93% от настанените в болница не са били имунизирани.

      "Очакваме повече помощ от политиците, отколкото критики. Ваксините предпазват от смърт", каза още проф. Кожухарова.

      Тя потвърди, че броят на починалите деца от коронавирус от началото на пандемията у нас през март 2020 г. е 12. От тях 10 са с придружаващи заболявания, едно е без заболявания, а за едно няма данни. "За щастие, този вирус не засяга тежко децата. Тези данни обаче потвърждават, че децата трябва да бъдат ваксинирани", посочи проф. Кожухарова.

      211 паралелки у нас са под карантина, като в това число влизат и групи в детските градини", съобщи министърът на образованието Николай Денков,
      Процентът ваксинирани учители с една доза е 35%

      Коментар


      • Ареее, "С'БИРАЙТЕ ЦИРКА" 2:
        https://www.monitor.bg/bg/a/view/she...-godina-283587
        Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

          И на стари години почват всичките да се занимават с благотворителност ,защото се надяват че в рая местата се купуват...
          Ха ха ха не знам дали има рай но това няма да им помогне.Какъвто си на тоя свят такъв ще си и в другия.Въпроса е дали и там ще ти позволят да вършиш безумия...Парите не могат да ти купят нищо освен по лъскави вещи а да не говорим какви хора ще се навъртат около тебе....Но всеки учи различни уроци...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Простотия и лакомия.Чудя се какво се случва.Хората озверяха за пусти пари а животът е обидно кратък...Къде ще ги носят тия пари къщи любовници не зная.
            И на стари години почват всичките да се занимават с благотворителност ,защото се надяват че в рая местата се купуват...
            Где нет вопросов - всегда есть ответ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

              Аз моя отговор го имам...Не ме интересува ,какво плещи нкакъв австралийски политик и милиардер,интересува ме твойто лично мнение - Коя е,или, кои са причините политиците да са толкова настоятелни да се ваксинираме?!
              Простотия и лакомия.Чудя се какво се случва.Хората озверяха за пусти пари а животът е обидно кратък...Къде ще ги носят тия пари къщи любовници не зная.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                Защо политиците толкова са настоятелни да се ваксинираме?!Какво е твоето мнение?!
                Ще се постарая да ти изложа накратко фактите:
                - Политическата клика винаги работи по поръчка и са изпълнители на бизнес интересите стоящ зад тях.
                - В случая с Ковид за следящите новините в САЩ след поредицата скандали на най-високо ниво, вече е напълно ясно, че създателите на ваксините, малко преди това са се трудили усърдно и по създаване на самият вирус. Т.е. случайности като една змия глътнала един прилеп, пък после един прегладнял китаец я изял сурова и взел че кихнал и вируса тръгнал по съседите са глупости на търкалета.
                - Следва от една страна натиска от фармацевтичните компании да си пласират продукта и по възможност да абонират цялото земно кълбо към него - ако мине номера - мине - няма значение че тъй наречените ваксини не вършат никаква работа и е много вероятно да се окажат и направо отровни като виждаме от какъв буламач са съставени.
                - От втора страна винаги когато се оценява един продукт трябва база за сравнение и от тук ако всички са набодени поне по веднъж после е много лесно да се оправдае производителя с лошата природа не искаща да се съобразява с неговите научни експерименталки. С други думи Пфайзер и техните политически протежета са силно заинтересувани всички да са ваксинирани за да няма контролен еталон от неваксинирана общност. Виж ги само как се пенявят безпомощно местните пфайзерчета защото по нашите ширини нескопосаната им пропаганда не проработи и България се очертава контролен еталон за общност разчитаща на естествена имунна система.
                - От трета страна идва финансовият интерес и възможността за тотален контрол. С помощта на централните банки текущо управляващата политическа клика е снабдена със супер мощно оръжие наречено пари в неограничено количество - те решават през последната една година коя фирма ще оцелее и коя не, коя ще смуче здраво свежи пари и коя ще изчезне от пазара.
                - От четвърта страна идва и плана за премахването на физическите пари (в частност и на благородните метали) като средство за лесен обмен на стоки и услуги и замяната им от дигитални купони. И да CBDC не са и никога няма да бъдат пари - те ще са средство за придобиване единствено и само на правилните и одобрени на централно ниво продукти. Тук даже не става въпрос толкова за контрол върху редовият данъкоплатец, колкото до това че ще бъдат елиминирани всички неугодни на управляващата клика конкурентни фирми.

                п.п. Какво е общото на CBDC с Ковид, може да си потърсите от интервюто с професор Вебер, което ви пуснах три пъти - вече го изчегъртаха от ютуб, но го има на сайта от който направиха интервюто (The Last American Vagabond). Ето и лека представа колко е голям един трильон сто доларови банкноти (центалните банки напечатиха в порядъци повече, а олигопола воден от Пфайзер изсмука и продължава да смуче на гърба на човешкото нещастие една огромна част от този финансов ресурс и ако бъде оставен ще си подплати възможността за вечна борба с вируси които самият той направлява/произвежда):
                Last edited by vgc; 27.09.2021, 23:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Ето още един от групата.Правилно си забелязал,но не аз сравнявам Бг със Сингапур, а колега ти съмишленик,онзи с козината хахаха

                  Преди месец -два имах чувството ,че в тази тема пишат деца.Днес съм почти убеден,че се намирам в зоопарка
                  Айде ,да не обиждаме децата и животните,а!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                    Едно изявление/интервю на австралийският политик и мултимилиардер Clive Palmer. Заслужава си да се гледа цялото, а отговора на въпроса ти е след 10 минута:

                    https://youtu.be/9DytXN31n7U
                    Аз моя отговор го имам...Не ме интересува ,какво плещи нкакъв австралийски политик и милиардер,интересува ме твойто лично мнение - Коя е,или, кои са причините политиците да са толкова настоятелни да се ваксинираме?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Ето още един от групата.Правилно си забелязал,но не аз сравнявам Бг със Сингапур, а колега ти съмишленик,онзи с козината хахаха

                      Преди месец -два имах чувството ,че в тази тема пишат деца.Днес съм почти убеден,че се намирам в зоопарка


                      Нещо не ми харесваш. Ти очевидно го направи това сравнение в поста си, доста детинско е сега да го отричаш:

                      Прекрасен пример е горния маймуняк.3 часа е търсил и накрая дава некъв смешен пример за Сингапур (80% ваксинирани) с 2-3 смъртни случая на ден.Като общо досега те имат 78 смъртни случая откакто съществува Ковид . 78 !!!!!

                      При 20 000 при нас ,със същото население ! (17% ваксинирани)



                      Покажи ми сега къде "колегата ми" го е направил:

                      Разбира се че работи. Я какви чудеса прави например в Сингапур. И ваксинирана маймуна вижда успехите по отношение на нови случаи и смъртност след 77% ваксинация.


                      2 Photos

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                        Защо политиците толкова са настоятелни да се ваксинираме?!Какво е твоето мнение?!
                        Едно изявление/интервю на австралийският политик и мултимилиардер Clive Palmer. Заслужава си да се гледа цялото, а отговора на въпроса ти е след 10 минута:

                        https://youtu.be/9DytXN31n7U

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
                          Сравнение на Сингапур с България е като да сравняваш пресни круши в хладилник с ферментирали ябълки, оставени на слънце. Такова сравнение дори и едно шимпанзе не би направило, но за теб е лесна работа.
                          Ето още един от групата.Правилно си забелязал,но не аз сравнявам Бг със Сингапур, а колега ти съмишленик,онзи с козината хахаха

                          Преди месец -два имах чувството ,че в тази тема пишат деца.Днес съм почти убеден,че се намирам в зоопарка
                          Last edited by petrg5s; 27.09.2021, 22:02.

                          Коментар


                          • Д-р Аспарух Илиев от Берн с лоши новини за ефекта на РНК ваксините/ блиц

                            За ваксините от Берн.
                            Last edited by mibova; 28.09.2021, 08:25.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение



                              3 часа е търсил и накрая дава некъв смешен пример за Сингапур (80% ваксинирани) с 2-3 смъртни случая на ден.Като общо досега те имат 78 смъртни случая откакто съществува Ковид . 78 !!!!!

                              При 20 000 при нас ,със същото население ! (17% ваксинирани)

                              Ти нормален ли си къв си? Имаш ли поне малко акъл в тоя тиквоч? ахха
                              Заслужаваш всичките ти обиди да се върнат към теб.
                              Повдигнатият въпрос, за който не ти стига капацитетът да осмислиш, е какво се случва в една и съща държава преди и след ваксинация и графиките за Сингапур очевидно показват нарастване на официалния брой заболели и починали. Сравнение на Сингапур с България е като да сравняваш пресни круши в хладилник с ферментирали ябълки, оставени на слънце. Такова сравнение дори и едно шимпанзе не би направило, но за теб е лесна работа.
                              Last edited by mibova; 28.09.2021, 08:24.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


                                3 часа е търсил и накрая дава некъв смешен пример за Сингапур (80% ваксинирани) с 2-3 смъртни случая на ден.Като общо досега те имат 78 смъртни случая откакто съществува Ковид . 78 !!!!!

                                При 20 000 при нас ,със същото население ! (17% ваксинирани)

                                Ти нормален ли си къв си? Имаш ли поне малко акъл в тоя тиквоч? ахха
                                Ти да не би да си Матеев? Защото той редовно става смешен като се изживява като най-умен.
                                Last edited by mibova; 28.09.2021, 08:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X