IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    А пък аз казвам, че ти си написал огромна, колосална, безобразна лъжа и че заради такива безсрамници вчера умряха 171 (СТО СЕДЕМДЕСЕТ И ЕДИН) неваксинирани българи!
    Това само за днес ли госпожа?
    Защото моите данни са за повече хора.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

      Време е да проумеете, дори просто като видите огромната, колосална, безобразна лъжа за "много заразния делта вариант" би трябвало да осъзнаете че ви лъжат безсрамно.
      А пък аз казвам, че ти си написал огромна, колосална, безобразна лъжа и че заради такива безсрамници вчера умряха 171 (СТО СЕДЕМДЕСЕТ И ЕДИН) неваксинирани българи!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
        Защо реши, че въпросът има връзка с маските
        Човекът казва, че вируза бил измама, ваксините били измама и т.н.
        Не е казал това, стига с тази елементарна мошеническа неморална измама на платените от трилиона долари за "справяне" с измисления от същите вас "проблем"!

        Тогава кажи как пазиш хората дома от вируса?
        А как си ги пазил преди от също толкова опасния вирус на обикновения грип? Чини ми се, че ако си намерил действащ начин, имаме основания да те предложим за кандидат за Нобеловата премия.
        Last edited by chan_tura_naga; 05.10.2021, 17:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

          Маските не намаляват вероятността да влезе в теб респираторен вирус, а малко я увеличават.

          Вирозът™ може да пътува из въздуха на 30 метра, казват някои. Кога ще я спазиш тази дистанция? Ще живееш в херметично изолирана камера със старите си хора ли?
          Защо реши, че въпросът има връзка с маските
          Човекът казва, проумял че вируза бил измама, както ваксините
          Last edited by zlatna treska; 05.10.2021, 17:42.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
            Абе да те питам, майка и баща живи имаш ли, мислиш ли ги изобщо как са що са? Грижи имаш ли към тях или нямате нищо общо?
            Маските не намаляват вероятността да влезе в теб респираторен вирус, а малко я увеличават.

            Вирозът™ може да пътува из въздуха на 30 метра, казват някои. Кога ще я спазиш тази дистанция? Ще живееш в херметично изолирана камера със старите си хора ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              От началото на годината си живея живота напълно нормално, не се пазя от никого, почти никъде не слагам "маска", освен ако много мрънкат и настояват,
              Свободно!
              Аз съм така от самото начало на мерките, от първия ден. Не ми се пишат сега изповеди а-ла Матейко-орела да разказвам.

              Едно ще кажа: много от тези туканката ваксинали най-вероятно са се набълбукали с акции на БигФарма.

              Други са платени агенти, fon-ът е кристално ясен пример.

              И останаха страхливите душици, които привеждат всякакви, намерени в прахта на пътя, доводи (много некачествени), просто за да оправдаят със страашшшни факти страха си първо пред себе си, после пред другите, и оттам с отражение – пак пред себе си. А те просто не могат да прокарат и една елементарна логическа операция през блокирания им от страх разум.
              Такива са за психологична или даже психиатрична помощ.

              Благодаря за вниманието!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                Тоя fon (абревиатура на организацията Friends Of Nature) клакьорстваше в полза на Зелената мафия в съответните теми.

                Сега, покрай енергийната криза, предизвикана най-вече от Зелената мафия, той се е снишил в онези теми и, за да не остане без работа и доход, се премести тук да клакьорства за Мафията на лекарите-убийци.

                https://nypost.com/2021/09/12/get-re...ncy-lockdowns/

                Това затишие при климатичната измама е само временно, след като „спасиха” възрастните и хронично болните хора, като масово ги умориха по старчески домове и хосписи из целия свят, сега ще се заемат да „спасяват” планетата.

                Естествено сметката пак ще я платят 99-те% обикновени хора, ще има климатични локдауни вероятно още през 2022, лични въглеродни отпечатъци, ще има още авторитарни ограничения на свободата на придвижване, на ползване на лични превозни средства, еко данъци и всевъзможни драконовски мерки, които ще вгорчат живота на всички и ще унищожат милиони дребни бизнеси.

                Троловете тук веднага ще превключат на зелена вълна и ще заработват подхвърлените им трохи срещу които загробват бъдещето на децата си(ако имат такива).

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  От началото на годината си живея живота напълно нормално, не се пазя от никого, почти никъде не слагам "маска", освен ако много мрънкат и настояват, и не знам как още има хора които продължават втора година да се плашат от страшната пандемия от грип, макар и да е с толкова агресивна рекламна кампания. Чудя се как не загрях по-рано и аз самия, ами ми трябваше цялата 2020 г да вярвам на съчиненията. Лично за мен моментът на проумяване на лъжата беше когато почна пропагандата на ваксиизмамата. Изведнъж се подредиха доста от несъответствията и мистериите.

                  ПП. Скоро бях на обучение с общо около 80-90 човека учащи и преподаващи, в продължение на две седмици всички бяхме един върху друг, буквално всеки е работил рамо до рамо с всеки друг по няколко пъти за по час-два. В различни моменти имаше кашлящи, сополиви, никой не се е пазил, "маскирал" и не се е тревожил от ковигрипизмишльотини. И ето, върнахме се и никой не е умрял. Време е да проумеете, дори просто като видите огромната, колосална, безобразна лъжа за "много заразния делта вариант" би трябвало да осъзнаете че ви лъжат безсрамно.
                  И как доказа че няма вируз? Абе да те питам, майка и баща живи имаш ли, мислиш ли ги изобщо как са що са? Грижи имаш ли към тях или нямате нищо общо?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Чудя се как не загрях по-рано и аз самия, ами ми трябваше цялата 2020 г да вярвам на съчиненията.

                    И аз така. Сега си слагам по главата пепел от изгорения запас от маски.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Тази седмица както върви може да доближим даже кошмара от пролетта.
                      Кошмара на 2017-та да преборим първо че много корав за борене излезе.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                        Мисле че всеки е виждал по вратите на кабинетите НЕ ЛЕКУВАМЕ кашлящи, кихащи и т.н. !?!?!?
                        Това показва две неща:
                        1. Доколко докторята наистина смятат Вироза™ за сериозна болест.
                        и
                        2. Защо болниците се пълнят със "случаи", вместо личният лекар да му каже, че няма нищо страшно и да си поседи у дома, ако залита вече от страх.

                        А отиде ли в болница, непременно трябва да му намерят Вироза: едно за честта и славата на лекарското съсловие, а пък и за тройните парички на Вироз™-пътеката на ЗК.
                        —————

                        А Матвеев, прочее, е майсторът на късия разказ в областта fiction тука.

                        Вече го показа като "работодател", не знаещ А и Б на Кодекса на труда (дето имал право да уволни когото и както си поиска, например хрумнало му на малкото пръстче на левия крак).
                        Имайте не едно, а двеста наум, като му четете белетристиката.
                        Last edited by chan_tura_naga; 05.10.2021, 16:46.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          След като не искате да се ваксинирате и ако не сте преболедували, живеете ли си живота спокойно, без да се пазите от никого, или дълбоко в себе си се страхувате и продължавате да робувате на страха от този вирус?
                          От началото на годината си живея живота напълно нормално, не се пазя от никого, почти никъде не слагам "маска", освен ако много мрънкат и настояват, и не знам как още има хора които продължават втора година да се плашат от страшната пандемия от грип, макар и да е с толкова агресивна рекламна кампания. Чудя се как не загрях по-рано и аз самия, ами ми трябваше цялата 2020 г да вярвам на съчиненията. Лично за мен моментът на проумяване на лъжата беше когато почна пропагандата на ваксиизмамата. Изведнъж се подредиха доста от несъответствията и мистериите.

                          ПП. Скоро бях на обучение с общо около 80-90 човека учащи и преподаващи, в продължение на две седмици всички бяхме един върху друг, буквално всеки е работил рамо до рамо с всеки друг по няколко пъти за по час-два. В различни моменти имаше кашлящи, сополиви, никой не се е пазил, "маскирал" и не се е тревожил от ковигрипизмишльотини. И ето, върнахме се и никой не е умрял. Време е да проумеете, дори просто като видите огромната, колосална, безобразна лъжа за "много заразния делта вариант" би трябвало да осъзнаете че ви лъжат безсрамно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Ко стана, счупихме ли кривата на правата? Къде са труповете на купове? В коя вълна сме, че тотално се обърках - все чакам да мра и все не става и не става, дейва

                            Това са данни до 38-ма седмица, в момента тече 41-ва. Изчакай да публикуват данните за 40-та сезмица - над 3000 умрели, с 60% повече от която и да е друга година! Тази седмица както върви може да доближим даже кошмара от пролетта.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Не ги знам другите, но аз не съм ходил на никакви тестове. Не виждам и причина да ходя.
                              Ами просто да си сигурен че не са ти сложили ваксина стояла на слънце. Бас ловя че се случва.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Не ги знам другите, но аз не съм ходил на никакви тестове. Не виждам и причина да ходя. Просто си живея живота. Трябва да си призная, че след ваксинирането вече не се притеснявам от контакти с други хора. Тоест живея си живота така, все едно че няма никаква епидемия.

                                И при грипа всяка зима умираха много възрастни, но обществото не се интересуваше от това и никой не се пазеше от никого. След това нещата се объркаха с този ковид, но пък появата на ваксините даде възможност отново да се върнем към стария си начин на живот.

                                Опитвам се да ги разбера антиваксърите, защото и аз бях такъв цял живот. Иска ми се обаче да задам един въпрос, на който някой да ми отговори:

                                След като не искате да се ваксинирате и ако не сте преболедували, живеете ли си живота спокойно, без да се пазите от никого, или дълбоко в себе си се страхувате и продължавате да робувате на страха от този вирус?
                                важното е да ти е спокойна душата.
                                Страха убива повече. Ето лекарите (гепита) не лекуват хората и другите не ги лекуват и мрем като мухи. А си се закашлял и ко кат имаш рак примерно или тривиално язва/перитонит НЯМА да те лекуваме. Мисле че всеки е виждал по вратите на кабинетите НЕ ЛЕКУВАМЕ кашлящи, кихащи и т.н. !?!?!?
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X