IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

    "Глупави" французи, имунизираха се масово и не щат да мрат
    И не само те !
    италиянците същата работа, щото ядоха хурката още на първа вълна.
    Дания и те ваксинирани ... И т.н.
    Само тук малоумниците са последна дупка на кавала

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
      Интерес буди въпросът -как установяват тежки органни увреди след прекарана безсимптомно инфекция? Такива заглавия като отпечатани на билборд шетат из вестниците. Може би хората са вързани за здравната система като за коневръз и всеки изваден зъб е маркиран на ботуша на здравния министър и всяко изцвилване е записано във фонда на “Вългарско национално радио”.
      Какво значи безсимптомно?! Я раздуй

      Коментар



      • "Глупави" французи, имунизираха се масово и не щат да мрат

        Коментар


        • barbaron 13/10/2021
          ================================================== ====

          Държава Умряли Заболели / 1 М Умряли / 1 М
          1 Bosnia and Herzegovina 11,009 74,338 3,383
          2 North Macedonia 6,855 93,666 3,291
          3 Montenegro 2 216,472 3,184
          4 Bulgaria 21,906 76,699 3,183
          5 Hungary 30,321 86,189 3,149
          Браво, АНТИВАКСЪРИ Борете се за 1вото място
          Покажете че нема друга такава държава като българия
          и че нема "по-умни" и по-хитри от българите

          ================================================== ==================

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Никой не те подлага на нищо. От тебе само се иска да си плащаш гяволъка, ако влезеш в болницата.

            Да, имаш право на безплатно здравеопазване, и държавата ти го дава под формата на на безплатна ваксина. Ако се правиш на тарикат и не я искаш, ами ще плащаш по-скъпата екстра "лечение в болница".

            Същото важи и за лечението на всяка една друга болест - като не ти харесват евтините безплатни лекарства или лекарския екип, ами имаш право на избор на качествен екип или по-скъпи лекарства, но си плащаш като поп за гяволука и тарикатлъка.

            Не се притеснявай! Заплащам и твоите консумативи и болнично лечение с МОИТЕ осигуровки! Ползвай безплатно и ваксините, които плащам с МОИТЕ осигуровки! ВлАчи "безплатното"! НО ТИ НЕ СИ ВАКСИНИРАН с 4 игли! Антиваксър!

            Как смяташ да си получа направените вноски за ЗДРАВНО ОСИГУРЯВАНЕ, след което - няма и да стъпя в болнично заведение по повод "ковид-"пандемията""? Нещо практично да ти се върти в главата? Или - щом съм плащал цял живот - вече нищо не мога да получа?

            Ще го преживея някак!

            "Пандемията" вече преболедувах. Нямам разходи, с които да съм ТЕ ощетил, но да мислиш, че те ощетявам, а ти Матеев - си АНТИВАКСЪР - без "ваксините" за новите щамове... , не ми пазиш живота, щом нямаш 4 ваксини! Ходиш без маска, защото си "бил ваксиниран"... Ега ти антиваксъра!

            .................................................. ........

            Ти мисли повече по въпроса, който те касае повече: как твоите подчинени биха могли да те докарат до просешка тояга в Страсбург... , с основанието: КОНСТИТУЦИЯ НА РБ, Чл. 29, (2) Никой не може да бъде подлаган на медицински, научни или други опити без неговото доброволно писмено съгласие. (а ти си ги принудил)...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Никой не те подлага на нищо. От тебе само се иска да си плащаш гяволъка, ако влезеш в болницата.

              Да, имаш право на безплатно здравеопазване, и държавата ти го дава под формата на на безплатна ваксина. Ако се правиш на тарикат и не я искаш, ами ще плащаш по-скъпата екстра "лечение в болница".

              Същото важи и за лечението на всяка една друга болест - като не ти харесват евтините безплатни лекарства или лекарския екип, ами имаш право на избор на качествен екип или по-скъпи лекарства, но си плащаш като поп за гяволука и тарикатлъка.
              Ми що не вървиш на майната си...а.Не им ща грижите искам си вноските които съм платил към ДОО със законната лихва ако въобще знаеш какво е това.Не им ща здравното осигуряване нито пенсията да си ми върнат вноските

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                Чл. 29. (1) Никой не може да бъде подлаган на мъчение, на жестоко, безчовечно или унижаващо отношение, както и на насилствена асимилация.
                [U][B](2) Никой не може да бъде подлаган на медицински, научни или други опити без неговото доброволно писмено съгласие.
                Никой не те подлага на нищо. От тебе само се иска да си плащаш гяволъка, ако влезеш в болницата.

                Да, имаш право на безплатно здравеопазване, и държавата ти го дава под формата на на безплатна ваксина. Ако се правиш на тарикат и не я искаш, ами ще плащаш по-скъпата екстра "лечение в болница".

                Същото важи и за лечението на всяка една друга болест - като не ти харесват евтините безплатни лекарства или лекарския екип, ами имаш право на избор на качествен екип или по-скъпи лекарства, но си плащаш като поп за гяволука и тарикатлъка.

                Last edited by X_Y; 14.10.2021, 22:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  Защо не искаш все още да се ваксинираш 4 пъти - за различните щамове - си е твой проблем. Антиваксър си, но не ми пречиш, конспиратор, параноик (и талибан)...
                  според мен иска и дори се натиска
                  но само чака да отворят безплатните пунктове за 3-5-9.. бууст.
                  но след четвъртия май ще стане като грипните ваксини.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                    Хора умират ежедневно по различни причини. Има си Институции, които да се занимават с тия проблеми. За това им плащам, за да вършат работата, заради която съм ги назначил и им плащам!

                    Да правят своите изводи за всички фактори, които могат да вкарат един осигурен в болница, както и да отчитат ВСИЧКИ фактори, които БИХА МОГЛИ да се противопоставят на влизането в болница.

                    Дали някой е податлив на вируси и колко е податлив - всеки да преценява. Никой не може да нарушава правата на друг по Конституция.

                    Майка ми е на 80+++ и постоянно обикаляме по специалисти в болниците и по зъболекари - от миналата година имам цяла папка с лечениЯ!

                    Пазарувам в големи супер.маркети по ДВА пъти седмично и съм в контакт със СТОТИЦИ хора!

                    Да обобщя и ПРИПОМНЯ - доцент Мангъров, още в началото на "пандемията" каза (по памет): "Вирусът ще мине през 80-90 %, след което ще постигнем очаквания естествен имунитет" - и това - НЕЗАВИСИМО дали ще сме барикадирани, отцепени в горите Тилилейски и т.н. - вирусъщ ще ни "прегази" - и нещата ще се... кротнат...

                    Айде, споко!
                    Мангъров да вземе да пукне, че всички ще пукнем рано или късно. Проблемът не е,че вирусът ще мине през 100% от населението, а проблемът е, че , които го слушат мислят, че няма нужда от мерки. Като умре някой техен близък без да е стигнал лекар да го прегледа реват до небесата, но иначе са много големи непукисти.
                    Last edited by X_Y; 14.10.2021, 21:45.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      ..
                      Правото на избор задължително трябва да е по-скъпо от липсата на избор!
                      Който не иска да се ваксинира - ОК, няма проблем, но да си плаща.

                      по стечение на обстоятелствата ли си в ролята на овца или е въпрос на личен избор и самоопределяне.
                      не е въпрос.
                      какво да плаща, на кого да плаща, колко често, на вноски някакви или изведнъж целия пакет?
                      Last edited by ratten; 14.10.2021, 23:19.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                        Да обобщя и ПРИПОМНЯ - доцент Мангъров, още в началото на "пандемията" каза (по памет): "Вирусът ще мине през 80-90 %, след което ще постигнем очаквания естествен имунитет" - и това - НЕЗАВИСИМО дали ще сме барикадирани, отцепени в горите Тилилейски и т.н. - вирусъщ ще ни "прегази" - и нещата ще се... кротнат...

                        Айде, споко!
                        Вирусът ще премине през всички държави, ама при по-умните ще убие малък процент от населението, при бабаитите ще убие голям процент. Сравни България с Гърция например, по мерки, по ваксинация, по смъртност.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          локдаун в условия на пандемия - мъчение ли е?
                          да умират хора на по 20-30-40-50г защото са с податливи гени към вируса и са били в контакт с ,а болниците са препълнени с разбирачи и рода на - какво е?

                          Хора умират ежедневно по различни причини. Има си Институции, които да се занимават с тия проблеми. За това им плащам, за да вършат работата, заради която съм ги назначил и им плащам!

                          Да правят своите изводи за всички фактори, които могат да вкарат един осигурен в болница, както и да отчитат ВСИЧКИ фактори, които БИХА МОГЛИ да се противопоставят на влизането в болница.

                          Дали някой е податлив на вируси и колко е податлив - всеки да преценява. Никой не може да нарушава правата на друг по Конституция.

                          Майка ми е на 80+++ и постоянно обикаляме по специалисти в болниците и по зъболекари - от миналата година имам цяла папка с лечениЯ!

                          Пазарувам в големи супер.маркети по ДВА пъти седмично и съм в контакт със СТОТИЦИ хора!

                          Да обобщя и ПРИПОМНЯ - доцент Мангъров, още в началото на "пандемията" каза (по памет): "Вирусът ще мине през 80-90 %, след което ще постигнем очаквания естествен имунитет" - и това - НЕЗАВИСИМО дали ще сме барикадирани, отцепени в горите Тилилейски и т.н. - вирусъщ ще ни "прегази" - и нещата ще се... кротнат...

                          Айде, споко!
                          Last edited by X_Y; 14.10.2021, 20:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                            Чл. 29. (1) Никой не може да бъде подлаган на мъчение, на жестоко, безчовечно или унижаващо отношение, както и на насилствена асимилация.
                            (2) Никой не може да бъде подлаган на медицински, научни или други опити без неговото доброволно писмено съгласие.
                            Справка:

                            КОНСТИТУЦИЯ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
                            В сила от 13.07.1991 г.
                            Обн. ДВ. бр.56 от 13 Юли 1991г., изм. ДВ. бр.85 от 26 Септември 2003г., изм. ДВ. бр.18 от 25 Февруари 2005г., изм. ДВ. бр.27 от 31 Март 2006г., изм. ДВ. бр.78 от 26 Септември 2006г., изм. ДВ. бр.12 от 6 Февруари 2007г., изм. и доп. ДВ. бр.100 от 18 Декември 2015г.
                            локдаун в условия на пандемия - мъчение ли е?
                            да умират хора на по 20-30-40-50г защото са с податливи гени към вируса и са били в контакт с ,а болниците са препълнени с разбирачи и рода на - какво е?
                            Last edited by X_Y; 14.10.2021, 20:26. Причина: Моля, без обидни препратки.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              аз не се имам за про-ваксър, а по-скоро за десен човек, който се е уморил да чете ..., които смятат, че всичко е лъжа и измама .... докато не заггубят близък човек (недай си боже)

                              за мен мерките трябва да са достатъчно строги, за да не останат болниците без свободни легла за хора в тежко положение - даже и за 'разбирачи' като теб.

                              позиция на антиваксърите - ваксините не са трайни и не са панацея и са спорни, че са скалъпени набързо - ОК така да е и има доста доводи в полза на тази теория , но тогава да вземем мерки все едно, че ги няма ваксините и да направим така, че да се разпространява вируса по-бавно и да може здравната система да поеме всички НУЖДАЕЩИ СЕ. Ама имало геноцид срещу дискотеките и кръчмите. Когато кръчмите бяха затворени доста собственици ходиха на Малдивите... сега реват.







                              Чл. 29. (1) Никой не може да бъде подлаган на мъчение, на жестоко, безчовечно или унижаващо отношение, както и на насилствена асимилация.
                              (2) Никой не може да бъде подлаган на медицински, научни или други опити без неговото доброволно писмено съгласие.


                              Справка:


                              КОНСТИТУЦИЯ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
                              В сила от 13.07.1991 г.
                              Обн. ДВ. бр.56 от 13 Юли 1991г., изм. ДВ. бр.85 от 26 Септември 2003г., изм. ДВ. бр.18 от 25 Февруари 2005г., изм. ДВ. бр.27 от 31 Март 2006г., изм. ДВ. бр.78 от 26 Септември 2006г., изм. ДВ. бр.12 от 6 Февруари 2007г., изм. и доп. ДВ. бр.100 от 18 Декември 2015г.
                              Last edited by X_Y; 14.10.2021, 20:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Забелязвам доста общи паралели между антиваксъри, конспиратори, параноици (и талибани)!
                                Чак ми става забавно като гледам някои как се напрягат.
                                Въпросът е принципен, не касае ваксините.
                                Правото на избор задължително трябва да е по-скъпо от липсата на избор!
                                Който не иска да се ваксинира - ОК, няма проблем, но да си плаща.

                                Защо не искаш все още да се ваксинираш 4 пъти - за различните щамове - си е твой проблем. Антиваксър си, но не ми пречиш, конспиратор, параноик (и талибан)...

                                Коментар

                                Working...
                                X