IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не правете като тях, за да не станете за смях


    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      ха ха първия.
      Да ти припомня ли колко пъти ЦИГАНИТЕ и не само са били дофторите?
      Обикалям всякакви доктори и по всички възможни болници БЕЛКИМ намеря 2-3ма относително читави. Много малко си направиха труда даже да прочетат от какво съм болен - НЯМАТ НИКАКВА ПРЕДСТАВА КАКВО МИ Е. 50% не са ЧУВАЛИ НИКОГА ЗА МОЯТА БОЛЕСТ. Само като си признаят че са чукнали в интернет да прочетат какво е това чудо и получават 50+ точки и пак половината са под нулата. Тотално безхаберие. Всички "лекуват" там за квото са учили и грам не ги интересува от какво си болен. Има и малко изключения дето с лупа ги търсиш. Ето от токуда съм много доволен - 3 ПЪТИ ИДВАХА РАЗЛИЧНИ ДОКТОРИ ДА МЕ РАЗПИТВАТ ОТ КАКВО СЪМ БОЛЕН, четоха в интернет и ЕДВА СЛЕД 4 ЧАСА КОНСУЛТАЦИИ 6-7 лекари решиха как да ме лекуват. Ако не го бяха направили това 90% щяха да объркат и да ме уморят. Ако бях отишъл в ква да е болница щяха да ме уморят. Те здрави прави ги усмъртяват та болни ли? Още повече че не носят НИКАКВА отговорност - дори и пред близките. Ами то кУрона, мре се и нищо не можем да направим
      Да се чуди чиляк оти одиш по доктори, нидей си рискува живота, не стъпвай повече при тях. Верно много шъ им липсваш, ама така им се пада.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
        Забавни са ми плиткоумните манипулации на медиите, тези с думите и начина на изказ.

        От около две седмици в новините на БНР казват процента на въгсинирани, попаднали в болница с положителен тест.
        В началото казваха "15% от тях са ваксинирани". Но така веднага се прави сравнението, че толкова е и процентът на въгсинираните сред населението, то ест ваксините нямат ефект.
        Затова обърнаха и сега казват "85% от тях са НЕваксинирани", което е същото и трябва само четвърт мозъчна гънка, за да го разбереш.

        Но де тая гънка?
        У гмежта единствената гънка е заета да пази равновесието на тялото, а трите свободни мозъчни гънки на по-умните от ваксърите са тотално блокирани от страх.
        От днес, пак за БНР - сутринта казват "имунизирани, напълно имунизирани са ...", може да се чуе в новите от 07:00 часа. след 06:30 минута.

        В писмената форма са точни "Броят на хората със завършен ваксинационен цикъл вече е 1 382 469."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

          Не си първият в историята, който псува хората, които му спасяват живота. Това поведение е характерно за юнтерменшени, дето мразят родината си, хапят ръката която ги храни, пикаят в кладенеца от които пият вода.
          ха ха първия.
          Да ти припомня ли колко пъти ромите и не само са били дофторите?
          Обикалям всякакви доктори и по всички възможни болници БЕЛКИМ намеря 2-3ма относително читави. Много малко си направиха труда даже да прочетат от какво съм болен - НЯМАТ НИКАКВА ПРЕДСТАВА КАКВО МИ Е. 50% не са ЧУВАЛИ НИКОГА ЗА МОЯТА БОЛЕСТ. Само като си признаят че са чукнали в интернет да прочетат какво е това чудо и получават 50+ точки и пак половината са под нулата. Тотално безхаберие. Всички "лекуват" там за квото са учили и грам не ги интересува от какво си болен. Има и малко изключения дето с лупа ги търсиш. Ето от токуда съм много доволен - 3 ПЪТИ ИДВАХА РАЗЛИЧНИ ДОКТОРИ ДА МЕ РАЗПИТВАТ ОТ КАКВО СЪМ БОЛЕН, четоха в интернет и ЕДВА СЛЕД 4 ЧАСА КОНСУЛТАЦИИ 6-7 лекари решиха как да ме лекуват. Ако не го бяха направили това 90% щяха да объркат и да ме уморят. Ако бях отишъл в ква да е болница щяха да ме уморят. Те здрави прави ги усмъртяват та болни ли? Още повече че не носят НИКАКВА отговорност - дори и пред близките. Ами то кУрона, мре се и нищо не можем да направим
          Last edited by Andi11; 16.10.2021, 14:23.
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            Само че в момента са 90% неваксинирани и влезлите в болница и починалите

            Така че има прогрес. След още 1-2 седмици може и да станат 95%


            От новозаразените 85,67% не са ваксинирани.

            Новоприетите в болница са 740. От тях 90,81 % не са ваксинирани.

            От тях 86 са починали в последното денонощие. 91,86% от тях не са ваксинирани.

            Да, в момента официалните числа са други, но защо ги казват по килифаревски, а не кажат пряко, да кажем "5% от тях са ваксинирани"?
            Не искат да съединят в едно изказване термините "ваксинирани" и "болница"?

            Това килифаревско гънене и лъжене-мазане ми говори и това, че и официалните им данни вече са под голямо съмнение за най-елементарна просташка лъжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              Не съм сигурен че този потребител е човек, почти съм убеден че е бот, автоматично генериращ съобщения. Може би има и оператор, който понякога взема контрола за малко.
              Ха-ха-ха!

              Наблюдавал съм този ник, най-много в политическите теми, и често ми се е мяркала същата мисъл и подозрение.

              Възможно е това да е полуавтоматичен фабричен бот под наблюдение на човек.

              Другата възможност е с възрастта мозъкът на участника зад този ник да е зациклил вкостенен кръг в полуизсъхналото сиво вещество. Нещо характерно за старческия физически упадък.
              Last edited by chan_tura_naga; 16.10.2021, 13:36.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Не си първият в историята, който псува хората, които му спасяват живота. Това поведение е характерно за юнтерменшени, дето мразят родината си, хапят ръката която ги храни, пикаят в кладенеца от които пият вода.
                баси как описа всички емигранти, които случайно са е факсъри

                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  ооо дааааа. Отивам и почва да пише рецепта без да ме и погледне. Демонстративно в кошчето. ДЕСЕТКИ ПЪТИ МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО. Единственото което ми трябва е ИЗСЛЕДВАНИЯ - на некадърниците мнението в коша, ко мрънкат отнасят и ПСУВНИ.
                  Ходя на кардиолог на 3 месеца - всеки път ми "сменят" хапчетата !?!?!? НИКОГА НЕ СЪМ ГИ СМЕНЯЛ, след 1-вия път 2012 година
                  Не си първият в историята, който псува хората, които му спасяват живота. Това поведение е характерно за юнтерменшени, дето мразят родината си, хапят ръката която ги храни, пикаят в кладенеца от които пият вода.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Наближава денят, в който антиваксърите ще ги е страх да си признаят, че са били антиваксъри
                    Не съм сигурен че този потребител е човек, почти съм убеден че е бот, автоматично генериращ съобщения. Може би има и оператор, който понякога взема контрола за малко.

                    Коментар


                    • Наближава денят, в който антиваксърите ще ги е страх да си признаят,
                      и ще се срамуват, че са били антиваксъри
                      Повярвали и разпространявали бабини деветини
                      Last edited by barbaron; 16.10.2021, 10:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        ти от тук пишещите си направил най-дълга пътека при 'дофтурите' ,но явно ковида те е пернал и се имаш за безсмътрен и си приключил отношенията ти със здравната ни система. интересно дали така се изкаваш, когато си в болница или на преглед.
                        ооо дааааа. Отивам и почва да пише рецепта без да ме и погледне. Демонстративно в кошчето. ДЕСЕТКИ ПЪТИ МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО. Единственото което ми трябва е ИЗСЛЕДВАНИЯ - на некадърниците мнението в коша, ко мрънкат отнасят и ПСУВНИ.
                        Ходя на кардиолог на 3 месеца - всеки път ми "сменят" хапчетата !?!?!? НИКОГА НЕ СЪМ ГИ СМЕНЯЛ, след 1-вия път 2012 година
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                          matematikwenik
                          някога минавало ли ти е през акъла че дофтурите сами са си виновни. Както са си виновни и учителите и ги смятат за утайката на обществото
                          ти от тук пишещите си направил най-дълга пътека при 'дофтурите' ,но явно ковида те е пернал и се имаш за безсмътрен и си приключил отношенията си със здравната система. интересно дали така се изказваш, когато си в болница или на преглед.
                          Last edited by bertram; 16.10.2021, 10:26.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • matematikwenik
                            някога минавало ли ти е през акъла че дофтурите сами са си виновни. Както са си виновни и учителите и ги смятат за утайката на обществото
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                              Забавни са ми плиткоумните манипулации на медиите, тези с думите и начина на изказ.

                              От около две седмици в новините на БНР казват процента на въгсинирани, попаднали в болница с положителен тест.
                              В началото казваха "15% от тях са ваксинирани". Но така веднага се прави сравнението, че толкова е и процентът на въгсинираните сред населението, то ест ваксините нямат ефект.
                              Затова обърнаха и сега казват "85% от тях са НЕваксинирани", което е същото и трябва само четвърт мозъчна гънка, за да го разбереш.

                              Но де тая гънка?
                              У гмежта единствената гънка е заета да пази равновесието на тялото, а трите свободни мозъчни гънки на по-умните от ваксърите са тотално блокирани от страх.
                              Само че в момента са 90% неваксинирани и влезлите в болница и починалите

                              Така че има прогрес. След още 1-2 седмици може и да станат 95%


                              От новозаразените 85,67% не са ваксинирани.

                              Новоприетите в болница са 740. От тях 90,81 % не са ваксинирани.

                              От тях 86 са починали в последното денонощие. 91,86% от тях не са ваксинирани.


                              Last edited by mathematician; 16.10.2021, 10:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение
                                Много е красива тази приказка, но аз ще си позволя да те върна на земята не с друго, а с официалната статистика, която ясно показва, че тази година август и септември след гордата ваксинация на датчаните са умрели повече хора от вируса, отколкото през август и септември 2020 г.
                                Излагаш се

                                Коментар

                                Working...
                                X