IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    Е ти къде искаш да бъде?Да го разкарват от болница на болница ли...За тях има Правителствена болница за нас стълбищата отпреде
    Жалко, че не си е шибнал 4-та ваксина Ковид може би щеше да го довърши тогава.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Само да питам доцент Кунчев (едно от великите плямпала за закриване на държавата), защо е в Правителствена болница с Ковид, след 3-та ваксина?
      Е ти къде искаш да бъде?Да го разкарват от болница на болница ли...За тях има Правителствена болница за нас стълбищата отпреде

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Само да питам доцент Кунчев (едно от великите плямпала за закриване на държавата), защо е в Правителствена болница с Ковид, след 3-та ваксина?
        Това апокрифна или официална информация?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
          Само да питам доцент Кунчев (едно от великите плямпала за закриване на държавата), защо е в Правителствена болница с Ковид, след 3-та ваксина?
          Е как що? Щот факсината действа .
          Както казваше един колега backup successfully failed ...
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
            Я глейте какво се случва тука -според изследвания в Англия ковида трепе мозъка.
            Матеев вече с основание ще може да казва, че след изкаран вируз, малоумниците се увеличават.
            https://m.24chasa.bg/zdrave/article/10262732
            Недей така, че и той го изкара.

            Коментар


            • Я глейте какво се случва тука -според изследвания в Англия ковида трепе мозъка.
              Матеев вече с основание ще може да казва, че след изкаран вируз, малоумниците се увеличават.
              https://m.24chasa.bg/zdrave/article/10262732
              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

              Коментар


              • Само да питам доцент Кунчев (едно от великите плямпала за закриване на държавата), защо е в Правителствена болница с Ковид, след 3-та ваксина?
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  ти не разбра ли, че тези са платени - все едно да спориш с радиото, а нищо чудно някои от тях да са ваксинирани, но просто да пишат това за което им се плаща
                  Берти понеже не спираш да го повтаряш би ли пояснил моля те кой е плащача ? И защо ?
                  Ама конкретно !
                  Недей да съдиш по проваксърските профили, които в 90% от случаите са наистина нископлатени, а останалите са на заблудени възрастни хорица вкопчили се в мита за ваксината да издрапат още някоя годинка / оправдавам ги за надеждата/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                    Справка: виж си стойностите по ординатите! (около стотицата - за България и около 1000 - 500 - за Франция, която се изравнява с България, а нашите стойности ПАДАТ!
                    Някой да обясни на тоя и-т, че французите са 65 милиона, а българите - 6,5
                    Last edited by barbaron; 17.10.2021, 23:02.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                      Е как кой? Планетата естествено. Тя е жив организъм със собствен интелект. За всичко си има естествен регулатор. При нужда човешката цивилизация може да бъде изтрита за няколко минути.
                      За всичко е помислено.
                      Според мен единствено ЕНЕРГИЯТА на слънцето. Ако продължаваме да съществуваме след 1000 години Земята няма да ни трябва - ще си произвеждаме всичко изкуствено от енергия, включително гравитация. Колко ще са богопомазаните не мога да гадая - от милиони до милиарди
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                        Напълно съм съгласен. Иронично, но помощта идва пак от Биг Фарма.


                        https://www.webmd.com/schizophrenia/...-schizophrenia
                        А на този дали ще му помогне "Биг Фарма" ?



                        https://allthatsinteresting.com/bodies-of-pompeii
                        https://allthatsinteresting.com/bodies-of-pompeii#6
                        Last edited by alphaomega; 17.10.2021, 22:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                          Е аз няма как да знам къде точно се намира точката на пречупване. Но съм сигурен че такава точка съществува. Според мен не зависи толкова от бройката на хората колкото от техния капацитет да унищожават планетата и по точно биосферата. Защото върху планетата ние реално не можем да влияем по никакъв начин. Ние правим поразии само върху повърхността. А на няколко километра под краката ни се случват процеси за които не знаем абсолютно нищо. Имаме само някакви теории които не са доказани. Затова можем да очакваме и неочакваното. Фосилите на измрели животни и скалните пластове записали глобалния потоп ни показват че положението наистина може да стане сериозно и взривоопасно буквално за минути.
                          Алфа,приятелю,казвам ти приятелю,защото си приятен събеседник....Какво аз мога да направя срещу глобалния потоп?!Ще ме отнесе ,като куцо пиле- домат.....Какво мога да направя срещу евентуалния вулкан ,който евентуално ще изригне под гъзъ ми в следващите пет минути?!Ами ще ме изстреля, като тапа на шампанско...И защо трябва да се притеснявам за неща, над които нямам и не бих могъл да има никакво влияние?!
                          Аз правя забележка от балкона,докато си пия сутрешното кафе,на младата майка ,която пресича с отрочето си на 5 м. от пешеходната пътека, а тя ми показва среден пръст и ми вика "Гледай си работата, бе дъртак!"Ето това ме притеснява ,и се опитвам ,доколкото е възможно да променя тая нагласа,да не се спазват определени правила...
                          .................................................. .....

                          "..........Да приема нещата, които не мога да променя,
                          Смелост да променя онези, които мога да променя,
                          И мъдрост да виждам разликата между тях..."

                          Избягах пак от темата....Човек ,като мен не може да понесе оковите само на една тема.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Ти няма да ги разбереш тези картинки, но децата ще ги разберат
                            Със сертификати за ваксинация, със заплащане на тестовете:



                            Без сертификати за ваксинация:


                            Барбарела, отдавна си доказал, че не си коректен в "данните ти" и, освен основателната забележка на колегата: ""нерегистрирани преболедували" - в trash bin",...

                            ...мога да допълня още, че щом претендираш за коректни стойности по ординатата на графиките ти - то мащабите на двете графики са силно разминаващи се. "Сравнението", което правиш силно си разминава с реалните стойности! Лъжеш и мажеш, Барбарела (типично е за теб!)! Това изобщо не ти помага, защото - за да имаш база за сравнение на двете графики, то трябва да приемеш еднакъв мащаб по ординатите (по подобие това, на абсцисите).

                            Ако се приемат еднакви мащаби за тези две графики, то положението във Франция е много зле - с конкретните, изнесени от теб стойности и "възвишенията" във Франция са в пъти по-стръмни от тия - в България. (няма да влизам в подробности по отношение на дефиницията за "стръмност" на една графика - знаеш, че се изразява с тангенса на ъгъла, но околните могат да се информират за тия подробности, вън от твоите опити за манипулации)...

                            Справка: виж си стойностите по ординатите! (около стотицата - за България и около 1000 - 500 - за Франция, която се изравнява с България, а нашите стойности ПАДАТ!)

                            Все пак, не се притеснявай, Барбарела! Ела в България, за по-голяма сигурност!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                              За всичко е помислено.

                              Напълно съм съгласен. Иронично, но помощта идва пак от Биг Фарма.


                              https://www.webmd.com/schizophrenia/...-schizophrenia

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                ти не разбра ли, че тези са платени - все едно да спориш с радиото, а нищо чудно някои от тях да са ваксинирани, но просто да пишат това за което им се плаща
                                Берти ,ако бяха платени ,щех да им ръкопляскам с две ръце и два крака....Проблемът е, че повечето от тях,да не кажа всички, наистина вярват в глупостите, дето им се вихрят из главите...Глупости,митове и легенди в България слушам открай време....И друг път съм го споменавал,но за пръв път се убедих какви ,митове и легенди се мотат из главите на сериозна маса от българите,беше моментът в средата на деведесетте, когато след 5-6 годишно пребиваване в Германия,та и мислите ми течеха на немски,предвид изцяло немската среда ,в която се движех,връщайки се тук ,хора дето не си бяха показвали носа от населеното място ,в което са израсли,взеха да ми обясняват как стоят нещата в Германия и да спорят с мен,за неща ,за които хал хабер си нямат.....Ама бях млад и спорех със страст...И обиждах,и навиквах....
                                Ама вече помъдрях и нямам никаво намерение да убеждавам,който и да е било ,в каквото и да е било ...Знам, че е абсолютно безмислено.. Просто се заяждам,щото за момент ми стана скучно...

                                Коментар

                                Working...
                                X