IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


    Е, как искаш да няма новозаразени, ве пич? Ги

    350 000 - 400 000 ЕЖЕДНЕВНО пътуват с метро-влаковете.

    ДВА ПЪТИ повече ЕЖЕДНЕВНО пазаруват в големите маркети.

    Споко, ве - този вирус ЩЕ мине през повечето от нас, независимо от бункерите, в които "се пазим". Ще мине, вируса, ще отнесе предразположените, които имат и други заболявания.

    Само това ви е в устата: колко са новозаразени, колко ще влязат в болница.

    Колко са ония, които водят що-годе нормален живот, независимо от пропагандата - десетки-хиляди ПЪТИ повече! За ония, които се раждат - дума не обелвате...
    Ами да, предпочитам заразените да намаляват!
    А ти сега искаш да има заразени ли, как да те разбираме.
    С един абзац, аз разбрах че дъвчиш дъвката на Мънгъра - аз съм добре със здравето, проблем няма - сухите съчки горят и освобождават ресурс за по-високи пенсии на оцелелите нови пенсионери.
    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

    Коментар


    • Предстои нова заповед: Сертификатът за ваксиниран - безсрочен, за преболедувал - едногодишен

      https://nova.bg/news/view/2021/10/20...8%D0%B5%D0%BD/

      "Много редки са случаите на зарязване след ваксиниране, дори и да има, симптомите минават леко, няма тежки усложнения, а смъртните случаи са единици. В болницата го виждаме всеки ден - от 60 души на легло двама са ваксинирани".

      "Постковид синдромът - сърдечни усложнения, белодробните са сериозни, начало на бъбречни заболявания, рядко усложнение на ендокринните органи, увреждане на централната нервна система. Някои от смущенията сами отминават, но има хора, при които не отминават", допълни Аргирова.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

        Локдауна ще проработи ли ? МММММММ скептичен съм ...
        Ако има локдаун ще работи. Ама то НЯМА.
        Само магазини за храна, аптеки и банкомати. Военни доброволци разнасят храна на пенсионери. И куриерите да работят - само разнос на всичко.
        Нищо друго да не работи за 5 дена. Който може онлайн останалите отпуска платена на 50% от държавата или от полагаемата.

        Да питам кой и как ще проверява за сертификат. На всяко магазинче, фитнес трябва да има полицай. Как ще проверява някой собственик на обект - на какво основание?
        Нито има такива права, нито му е изгодно да ги прилага - да си гони клиентите. Е кой ще е тоя луд?
        Ако те глоби някой за неспазване на НЕЗАКОННА заповед, глобата пада в съда .... Е кой ще спазва измислени мерки, камо ли глупостите със зелени сертификати
        Last edited by bota156; 20.10.2021, 13:46.
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          стабилен локдаун помага поне да се овладее вълната. нещата се разтеглят във времето но остава място за маневри в болниците
          Места в болниците за ковид "случаи" и сега има. Проблемът е лоша организация.
          Така каза председателя на Управителния съвет на Здравната каса завчера по БНР, а той знае за какво плаща на болниците и не може да лъже като журналята, защото има над главата си отговорност, стигаща и до съдебна.

          Друг пък е въпросът, че пълнят болниците с леки подсмърчащи случаи, даже ги карат с линейки със 100 километра в час. Шоу.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

            А ти видя ли че новозаразени са 5000 човека.
            От тях 1500 ще са за болница, а всеки седми влязъл в болница, не излиза на самоход.
            Да ви имам конспирациите в обърканите тикви
            Бойко всъщност се оказа и психолог с пророческите думи "аз съм прост и вий сте прости - затова се разбираме"
            Носиш тиква, избираш тиква, всичко е естествено.

            Е, как искаш да няма новозаразени, ве пич?

            350 000 - 400 000 ЕЖЕДНЕВНО пътуват с метро-влаковете.

            ДВА ПЪТИ повече ЕЖЕДНЕВНО пазаруват в големите маркети.

            Споко, ве - този вирус ЩЕ мине през повечето от нас, независимо от бункерите, в които "се пазим". Ще мине, вируса, ще отнесе предразположените, които имат и други заболявания.

            Само това ви е в устата: колко са новозаразени, колко ще влязат в болница.

            Колко са ония, които водят що-годе нормален живот, независимо от пропагандата - десетки-хиляди ПЪТИ повече! За ония, които се раждат - дума не обелвате...
            Last edited by mikomikov; 20.10.2021, 12:58.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
              Аз само не мога да разбера какво ся реват че ги потискали, цяло лято им разправят да се вакасинират навреме че есента ще стане мазало, ония си щракат с пръсти, виж бе - болниците празни, хората си я карат все едно няма чума, купона тече.
              Аз и сега няма да се ваксинирам, освен ако бъда принуден от фашистските ви мерки.

              Имам естествен имунитет и така са 90% от хората – най-много няколко процента от тях да са почувствали леко неразположение, като са "хванали" грип или новия ковид-грип (разлика е невъзможно да се направи)..

              От началото на ковид-истерията почти не спазвам мерките и теглилките ви; откакто е служебното правителство и в метрото съм без маска, оглеждайки да не ме арестува полицията на фашагите ви.
              Три пъти за последните 2 години имах хрема, температура – един път 37.5 за една нощ. Даже и грипа тея години 2 не ме е хванал.

              Ако кажеш, че още не съм се срещал с Вироза ви тея 2 години, ще си смешен. Не живея вдън гори тилилейски, в София съм с активен живот.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                ... сега се наредили на опашка пред ваксинационните пунктове, ама сертификат ще имат след месец и половина.
                Ся масово се набива янсен, щото е еднократна и не се чака толко за тескере!
                Даже гледам стадото се юрна - in the last minute:
                https://www.24chasa.bg/novini/article/10307337

                Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                Да ви имам конспирациите в обърканите тикви.
                За това толкова ме кефи темата (съжалявам, че късно я открих).
                Прелива от конспиратори и параноици.
                Много е забавна...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                  Локдауна ще проработи ли ? МММММММ скептичен съм ...
                  стабилен локдаун помага поне да се овладее вълната. нещата се разтеглят във времето но остава място за маневри в болниците
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                    https://www.newswars.com/fda-announc...ation-revoked/
                    https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2...Testing_1.html [ATTACH=CONFIG]n3817157[/ATTACH]




                    Когато базата на нещо е грешна, всички изводи са безсмислени.

                    Дания, Нидерландия, Великобритания и Швеция успешно се връщат към живота преди пандемията - маските и ограниченията отпадат.
                    Процентът на ваксинация в тия страни е над 60%.
                    На 10 септември Датското правителство отмени статута на Covid-19 като „критична заплаха за обществото“, понижи инфекцията до „сериозна болест“ и по този начин премахна последните ограничения.При това положение властите вече нямат право да налагат противопандемични мерки, като например затваряния, и да изискват представянето на ваксинационен паспорт.

                    Да обобщим, вчерашната Заповед цели спирането на предизборните събирания, както и опозиционните напъни на Тиквоний да открадне гласове чрез явното недоволство на фирми и граждани.
                    Радев задмина Пожарникаря, буквално.
                    Последният, ако иска да срине Пилота, от днес трябва да мобилизира неговите организирани протестъри.
                    А ти видя ли че новозаразени са 5000 човека.
                    От тях 1500 ще са за болница, а всеки седми влязъл в болница, не излиза на самоход.
                    Да ви имам конспирациите в обърканите тикви
                    Бойко всъщност се оказа и психолог с пророческите думи "аз съм прост и вий сте прости - затова се разбираме"
                    Носиш тиква, избираш тиква, всичко е естествено.
                    Last edited by malkia Muk; 20.10.2021, 12:46.
                    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Ха ха ха леле мале как ли ще живея ако Радев не е Президент.....тва сериозно ли?Като те е толкова еня за него набий му един задвратник да му падне фуражката че му е замъглила мозъка.Като е решил да слугува на 20% от народа нека те го изберат.Категорично за фашисти няма да гласувам...Щото в Радевото Царство след изборите може да се окажем с Министерство на Радевата истина с вечерен час с ходене на работа след пускане на смс с печати по тялото....Да е мислил като е назначавал калинката Кацаров
                      Е ти вече се отнесе към Мутафчийски. Изглежда много си го преживявал през първата вълна. Не мисля че Радев ще направи нещо подобно. Вече е игран мача от бистришките тигри
                      търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                        Локдауна ще проработи ли ? МММММММ скептичен съм ...
                        Странни въпроси задавате?!?!? Нали сте ваксинирани, заключване или сертификат все тя. Вас нали не "лови"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          това със сертификатите не мисля, че ще проработи.
                          очаквам по-сериозен локдаун до 2 седмици
                          Локдауна ще проработи ли ? МММММММ скептичен съм ...

                          Коментар


                          • Аз само не мога да разбера какво ся реват че ги потискали, цяло лято им разправят да се вакасинират навреме че есента ще стане мазало, ония си щракат с пръсти, виж бе - болниците празни, хората си я карат все едно няма чума, купона тече.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              това със сертификатите не мисля, че ще проработи.
                              очаквам по-сериозен локдаун до 2 седмици
                              Е за кога да проработи, сега се наредили на опашка пред ваксинационните пунктове, ама сертификат ще имат след месец и половина.
                              Абе както викал турчина, да му имам акъла на българина, ама дето му идва после.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                това със сертификатите не мисля, че ще проработи.
                                очаквам по-сериозен локдаун до 2 седмици
                                Това няма време да проработи, ама като няма пилот в самолета е така.

                                Коментар

                                Working...
                                X