IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много хора не осъзнават,но ниския % ваксинирани в БГ в голяма степен се дължи на циганите

    В момента колко % ваксинирани сме нз,но да кажем към 20% .С циганите ще идем до 50% ,което горе долу се ядва.Все пак има и много нискоинтелигентен матрял ! Няма как да гоним европейците !
    Ако някой не вярва,до няколко седмици ще излезнат резултатите от преброяването

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение


      Този министър Е ЛИЦЕМЕР, видно от видеото, от мерките които направи и от много други неща.

      пп Вероятно не знаеш смисъла на думата дислексия, но при тебе е проста работата. Много проста.
      Този министър Е ЛЕКАР. От твоите любими мафиоти в бяло, дето са образовани и не са ганьовци.*

      ТОЗИ ЛЕКАР има СЕРТИФИКАТ. Този ЛЕКАР, както 80-90% от всички ЛЕКАРИ НЕ Е ВАКСИНИРАН,а е "ваксиниран"

      * апропо, като цяло медицинското образование е занаятчийско/професионално образование и не предполага голям акъл. Затова и лекарите в голямата си част не са особено интелигентни и с годините само затъпяват. Видно е и от голямото количество дебелаци и % пушачи и злоупотребяващи с алкохол и наркотици сред тях.
      Last edited by terziеv; 21.10.2021, 17:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

        Знам какво е разбира се. Разстройство на способността или дори неспособност за четене. Точно като при теб. Така и не ми цитира къде в ПРАВ ТЕКСТ СЪМ КАЗАЛ ЧЕ АЗ СЪМ КАРАЛ КОВИД. Това е клевета твоето, знаеш ли?
        Цитирах те точно и ясно. Просто при олигофренията има неспособност за запомняне, ограничена мисъл, умствена изостаналост. Точно като при теб.

        Коментар


        • Не бе, аз питам след като МИНИСТЪРА МИ НА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО ДИРЕКТНО КАЗВА ЧЕ НЯМА ДА СИ СЛОЖИ ВАКСИНА РАЗБИРА СЕ, защо искa аз да си сложа. Как мога да му ВЯРВАМ, ако той самият не смее да се ваксинира? Тука в някаква паралелна вселена ли са половината хора?

          Не бягайте по тъча, моля ви. Коментирайте това, което питах.

          Коментар


          • Цялата ситуация на моменти е доста комична.
            И то по-специално с тия дето бяха планирали да се ваксинират, но пак чакаха последния момент.
            Е - последния момент дойде и те се юрнаха да се ваксинират.
            Затова сега си заслужават опашките!
            И заради тях настъпи и другата класика в жанра (по подобие на преброяването) - сайта на Инф. Обслужване се скапа и не само че не могат да си извадят сертификат, ами и тия дето въвеждат данни - не могат да ги вкарат /сега ги набиват на хартия, а после нищо чудно и да оплескат част от данните/ и опашките допълнително вървят още по-бавно... (няколко бг-класики в едно)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение


              Този министър Е ЛИЦЕМЕР, видно от видеото, от мерките които направи и от много други неща.

              пп Вероятно не знаеш смисъла на думата дислексия, но при тебе е проста работата. Много проста.
              Знам какво е разбира се. Разстройство на способността или дори неспособност за четене. Точно като при теб. Така и не ми цитира къде в ПРАВ ТЕКСТ СЪМ КАЗАЛ ЧЕ АЗ СЪМ КАРАЛ КОВИД. Това е клевета твоето, знаеш ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                Моля да коментирате това изказване на ЗДРАВНИЯ ВИ МИНИСТЪР, който в прав текст казва че няма да се ваксинира: https://www.facebook.com/1385463706/...9653353213718/

                ЧАКАМ!

                П.С. Бони, да знаеш че не съм здравен министър. Да го напиша черно на бяло да не решиш че съм здравния министър, щото не знам дислексия ли е кво ли е при тебе сложна е работата.

                Този министър Е ЛИЦЕМЕР, видно от видеото, от мерките които направи и от много други неща.

                пп Вероятно не знаеш смисъла на думата дислексия, но при тебе е проста работата. Много проста.

                Коментар


                • Моля да коментирате това изказване на ЗДРАВНИЯ ВИ МИНИСТЪР, който в прав текст казва че няма да се ваксинира: https://www.facebook.com/1385463706/...9653353213718/

                  ЧАКАМ!

                  П.С. Бони, да знаеш че не съм здравен министър. Да го напиша черно на бяло да не решиш че съм здравния министър, щото не знам дислексия ли е кво ли е при тебе сложна е работата.
                  Last edited by Yolo; 21.10.2021, 17:03.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Мнйе, мнйе, причината е съвсем друга, ама не искаш да я кажеш - аз ще я кажа вместо теб:

                    Защото този грип така или иначе ще отшуми с или без ваксини, като всяка грипна епидемия - въпрос на време . Ама ако дотогава не са набодени поне 80% от населението, а само най-наплашените 10-20-30%, то няма как да се изрепчат и да кажат - ето на, благодарение на нашето мъдро ръководство и ваксините ни, вирусът си отиде. Затова те искат набоден и никой не мери антителата на набодените, щото току-виж се окаже, че ваксините са пунта мара и човек с ваксина има по-малко антитела от такъв, дето го е изкарал на крак и не го е разбрал като мен
                    Груйка, тези 10-20-30%. ....са само в България Навсякъде другаде където имат достъп до ваксини е 60-70-80 ....
                    не се вързва твойта теория. По причина че не вярвам в расизма. Да, няма негри шампиони по шах, но са по-добри другаде. Та и ние не сме с нищо по-добри от европейците, т.е не сме по-защитени срещу вируза, чрез БЦЖ морбили и едра шарка от детската градина още, а сме гола вода без подходяща защита с оглед възрастови и здравни статус, състояние на здравна система и др. даже си мисля че казаното от Славейков е в някаква степен основателно - "не сме народ а .... "
                    Проблема на нас ни е тоталното разпадане на обществото което пък е причина от разпад на институциите. Всеки мисли парица е царица, законът е врата за мен в полето и ред други ганьовщини
                    Та каквоти е обществото/народа, такива и %-тите
                    Нищо не доказват тези 10 20 или 30 тука освен това че ще ни бият шута
                    и от Европа и отзад Европа
                    Last edited by malkia Muk; 21.10.2021, 17:16.
                    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                      То и ако си умрял от ковид някои застрахователи се скатаваха от плащане
                      Пробват се, но някои плащат... но за ваксинирани нищо.

                      Коментар


                      • "Антителата не са доказателство, че сте прекарали COVID", добави Кацаров.

                        Тоя пренаписа учебника по Инфекциозни болести

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Бони според мен за първия въпрос човека пита чисто теоретично - "да речем"...

                          Грую е писал, че го е карал на крак.

                          п.с.
                          Тия админи как трият на ангро - Ехоо, по темата пишем!
                          Теоретично, но пък настоятелно:

                          Чакам.
                          А според мен чавекът си е точно такъв на какъвто прилича и случаят му е ясен. Има много такива като него. Умници.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                            Който има застраховка живот и се е ваксинирал срещу ковид,, да знае, че каквото и да му стане .. застрахователя няма да му плати нищо.. Можете да проверите като питате застрахователя си!
                            То и ако си умрял от ковид някои застрахователи се скатаваха от плащане

                            Коментар


                            • Бони според мен за първия въпрос човека пита чисто теоретично - "да речем"...

                              Грую е писал, че го е карал на крак.

                              п.с.
                              Тия админи как трият на ангро - Ехоо, по темата пишем!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                                Аз имам тъп въпрос. Да речем, че имам антитела. За антитела сертификат не дават. Ама ако си с много антитела, не се препоръчва ваксинация от 3 до 6 месеца след като си го преболедувал. Ако си го карал на крак и не си разбрал, няма как да имаш сертификат за преболедуване. Нека ваксинираните от вас дадат съвет на човек в горноописаната ситуация как да постъпи, за да се сдобие със сертификат..
                                Някалко часа по-късно:

                                Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                                Моят тест за антитела за съжаление се оказа отрицателен. Ковид не съм карал. За какво да се кая? И ти кой си да ми казвашкакво да правя точно?

                                Коментар

                                Working...
                                X