IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Мога да го обясня с един пример от Африка. Там са ваксинирани 5%, как са ги изловили - не е ясно. И вече ковид няма. Защо няма? Защото там няма старци разбойници, казвам го с уважение към възрастните хора - заобиколен съм с такива, и когато човек навърши 35 години - лъвовете го изядат. Няма старост, няма нерадост, Природата действа като по часовник. У нас застарялото население, което трябваше да бъде запазено, а не да ни затварят парковете, планините, сега и моловете и ресторантите, го приравниха с всички останали, които не са така уязвими. Децата не ходят на училище, а измират старците, които ходят само до тоалетната в най-добрия случай. Това на никого ли не прави впечатление, та продължават да залостват държавата? Затварят заведенията, а старците продължават да измират. Защо? Защото усилията се прахосват във всички посоки. Усилията трябваше да бъдат насочени единствено и само към уязвимото население. Затова и наблюдаваме днешната картинка, но се учудвам, че питаш за такива прости и видими неща. Всичко ми прилича на заровената глава на щрауса в цимента.
    те тестват ЗДРАВИТЕ хора вместо да лекуват болните ти искат да измислят стратегия ...
    Уникална дебилщина в действие. Колкото повече работят толкова повече поразии правят. Аман от некадърници натегачи
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Мога да го обясня с един пример от Африка. Там са ваксинирани 5%, как са ги изловили - не е ясно. И вече ковид няма. Защо няма? Защото там няма старци разбойници, казвам го с уважение към възрастните хора - заобиколен съм с такива, и когато човек навърши 35 години - лъвовете го изядат. Няма старост, няма нерадост, Природата действа като по часовник. У нас застарялото население, което трябваше да бъде запазено, а не да ни затварят парковете, планините, сега и моловете и ресторантите, го приравниха с всички останали, които не са така уязвими. Децата не ходят на училище, а измират старците, които ходят само до тоалетната в най-добрия случай. Това на никого ли не прави впечатление, та продължават да залостват държавата? Затварят заведенията, а старците продължават да измират. Защо? Защото усилията се прахосват във всички посоки. Усилията трябваше да бъдат насочени единствено и само към уязвимото население. Затова и наблюдаваме днешната картинка, но се учудвам, че питаш за такива прости и видими неща. Всичко ми прилича на заровената глава на щрауса в цимента.
      Защо си мислиш, че на математика , а и на всички управляващи не е ясно кои хора умират и по какви причини ?! На всички е ясно.
      Обаче има нареждане ВСИЧКИ да се набодат / което и ще стане до година/ и всичко попътно като високата смъртност на възрастните и болни хора се ползва за ПРОПАГАНДА и ОПРАВДАНИЕ за ПРИНУДИТЕЛНИТЕ мерки за ваксинация. Има ли на някой все още да не му е ясно, че мерките не са за запазване на здравето и живота на хората , а за принудителна ваксинация.
      Днес чета, че ще превръщат децата в тестов субект защото /оправдание/ има починали 1 на 100 000 деца за 18 месеца С ковид. В тези 17 деца са включени новородени с безкрай усложнения дечица с ужасни болести. Едва ли има и едно здраво дете което да е починало С ковид.... обаче бам ще ''пазим'' децата !
      На някой ако не е ясно вече не се подбират средствата, за да принудят хората да се ваксинират. Жертваха дори изборите / или е уточнено с всички партии , които ще са вътре да са еднакви действията - наредено отвън/.
      Мрачните времена изглежда подраниха спрямо очакванията ми....Мислех, че имаме още година....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
        Затварят заведенията, а старците продължават да измират. Защо?
        Алибегов, ти ли си бе, магаре?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
          Антиваксърите дето ни проглушиха ушите със Израел, Великобритания и прочие, дето много заразени имали въпреки ваксинацията, какво обяснение имат за тази графика:


          Повече тук: https://www.facebook.com/dr.monev.bg...0501436258525/
          Да се чуди тогава човек какви са тези писания по техните вестници:
          https://www.mirror.co.uk/news/uk-new...tists-25283050

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            Сега остава да обясниш и какво е общото между "първо място в света по смъртност още отпреди Ковид" и "двойното повишение на смъртността по време на вълните".
            Мога да го обясня с един пример от Африка. Там са ваксинирани 5%, как са ги изловили - не е ясно. И вече ковид няма. Защо няма? Защото там няма старци разбойници, казвам го с уважение към възрастните хора - заобиколен съм с такива, и когато човек навърши 35 години - лъвовете го изядат. Няма старост, няма нерадост, Природата действа като по часовник. У нас застарялото население, което трябваше да бъде запазено, а не да ни затварят парковете, планините, сега и моловете и ресторантите, го приравниха с всички останали, които не са така уязвими. Децата не ходят на училище, а измират старците, които ходят само до тоалетната в най-добрия случай. Това на никого ли не прави впечатление, та продължават да залостват държавата? Затварят заведенията, а старците продължават да измират. Защо? Защото усилията се прахосват във всички посоки. Усилията трябваше да бъдат насочени единствено и само към уязвимото население. Затова и наблюдаваме днешната картинка, но се учудвам, че питаш за такива прости и видими неща. Всичко ми прилича на заровената глава на щрауса в цимента.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

              Ми не говорят друго, щото няма противоречия между това дето казвам аз и те.

              Да, все още не са ясни дългосрочните последици от мРНК ваксините и тепърва ще се изясняват. Но същото важи и за вируса. Неговите дългосрочни последици също тепърва ще се изясняват. И мисля, че ваксината ще има с хиляди пъти по-малки последствия отколкото от вируса.

              Или ти си мислиш, че вируса е безобиден като хремата?
              Това дали "ваксината ще има с хиляди пъти по-малки последствия отколкото вируса" ще стане ясно след сериозни проучвания. Твоето звучи повече като заклинание.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                Антиваксърите дето ни проглушиха ушите със Израел, Великобритания и прочие, дето много заразени имали въпреки ваксинацията, какво обяснение имат за тази графика:


                Повече тук: https://www.facebook.com/dr.monev.bg...0501436258525/
                Аз не съм антиваксър, но не съм и и - диот като много от тези дето крещят за ваксинацията. има една лаф: "Обичам к-рвите, но мразя номерата им". Това в момента са си чисто К - РВЕНСКИ номера от страна на един НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ, какъвто се явява едно човече, което да да си избие комплексите много обичаше в предната президентска надпревара да се кичи със званието ГЕНЕРАЛ, оказа се обаче че той е просто поредния страхливец. Искаш пълна ваксинация на населението пусни заповед и всичко ще е наред, като не ти стиска остави хората на мира и оди да си копаш доматите на село, всичко останало е както казах и по-горе К-РВЕНСКИ НОМЕРА. Нека тези дето реват за ваксините се запитат защо това досега не се случва, и да знаят че това е втория път за 2 години, в който ни принуждават да се откажем от демокрацията, така леко както преди години за една вечер ни нататрузиха ДЕМОКРАЦИЯТА. Интересно ми е защо прокуратурата мълчи, защото това си е своего рода държавен преврат, и нека ваксинираните и тези които ги карат да го направят да прочетат какво се полага за такива като тях.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                  Антиваксърите дето ни проглушиха ушите със Израел, Великобритания и прочие, дето много заразени имали въпреки ваксинацията, какво обяснение имат за тази графика:


                  Повече тук: https://www.facebook.com/dr.monev.bg...0501436258525/
                  Наложи на тази графика смъртността на Египет, Алжир и Саудитска Арабия и накарай Англичаните да ти обяснят що са толкова зле В МОМЕНТА сед като са ваксинирани.
                  Това добре ли е като отговор ?

                  Коментар


                  • Антиваксърите дето ни проглушиха ушите със Израел, Великобритания и прочие, дето много заразени имали въпреки ваксинацията, какво обяснение имат за тази графика:


                    Повече тук: https://www.facebook.com/dr.monev.bg...0501436258525/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                      От хрема са умрели.

                      От Ковид - първата вълна, която реално ни сполетя с голяма сила.
                      Сигурно е така, ама един доктор по телевизорО вчера леко спомена , че умират 2.5 повече хора над нормалното от други неща когато в болниците има само Ковид....щото не се лекуват....И можел дори да го докаже....
                      Иначе за миналата година пика няма как да се дължи на ваксините. Виж за настоящият не е доказано, че не се дължи на ваксините....
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 26.10.2021, 16:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat

                        При лилавата Ковид ли е имало ?
                        От хрема са умрели.

                        От Ковид - първата вълна, която реално ни сполетя с голяма сила.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение


                          Ти си голям специалист по ваксините, ама едни хора от министерството на здравето в Израел друго говорят.
                          Та се чудя на теб или на тях да повярвам. Май ти си по-надежден.

                          https://americasfrontlinedoctors.org...en-vaccinated/
                          Ми не говорят друго, щото няма противоречия между това дето казвам аз и те.

                          Да, все още не са ясни дългосрочните последици от мРНК ваксините и тепърва ще се изясняват. Но същото важи и за вируса. Неговите дългосрочни последици също тепърва ще се изясняват. И мисля, че ваксината ще има с хиляди пъти по-малки последствия отколкото от вируса.

                          Или ти си мислиш, че вируса е безобиден като хремата?

                          Коментар


                          • "Първата доза винаги е безплатна" - анонимен нарко дилър

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                              Това "проучване" щеше да има някаква тежест ако бяха извадени паралелно и данните за последните 20 години. Тогава щеше да се види ясно че всяка година най много умрели има през зимата.
                              Ето данни за ЕС но България я няма. https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/
                              Тая графика от НСИ не ти ли стига?

                              Всяка седмица я обновяват, може да си гледаш как червената черта лека полека ще задмине лилавата.

                              п.п. и да вярно е че зимата има малко повече умрели предни години, но не баш чак толкова колкото предния ноември-декември и после март-април.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                На мен ще ми стане интересно като се ваксинират примерно 80% как ще изкарат чв само неваксинирани умират...
                                Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                На мен ще ми стане интересно като се ваксинират примерно 80% как ще изкарат чв само неваксинирани умират...
                                Въпросът е колко общо умират. Ако умират 20 и от тях 18 са ваксинирани, мисля е 10 пъти по-добре от това да умират 200 и от тях 20 ваксинирани.

                                Коментар

                                Working...
                                X