IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Аууууу, колко страшно, Франция се опитва да отнеме 1вото място на България по умрели антиваксъри

    Нане Вуте, не се безпокой за Барбароните - във Франция има Държава, Учени и Лекари
    Те правят навреме каквото и когато трябва

    А пък Барбароните пазаруват 1 път на 1 или 2 седмици
    В хипермаркетите - даже не ти искат сертификата, 1 човек на 10 м2 , няма опашки
    Проблема е, че се чудиш какво да избереш - по 10 -15 марки за всеки вид стока
    Децата си ходят на училище, синчето работи от къщи и 1 ден седмично отива да се види с колеги

    И не гледай озверелите в Австрия, това не са австрийци
    Това е бившата номенклатура на бай ви Тошо, червената сган и децата им, които се скатаха в Австрия с червените куфарчета след преврата 10/11/1989 г.
    Барби, ти май наистина си гледал Франция само по телевизора.
    Че там 50% от населението са от колониите на предвоенна Франция. Искаш ли да ти ги изброя френските колонии преди ВСВ, да ти стане ясно що има толкова чернокожи и жълтокожи французи, а?
    А да не почвам, че Волтер беше белокож, и няма как кръвните му потомци, ако бяха французи, да сменят цвета на кожата.
    Бягай за консерви, да не стоят Барбароница и барбарончетата на празна маса по Коледа.
    Last edited by Kildirim_Bei; 25.11.2021, 11:35.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
      Не вярвам, Барбарона да е без здравна застраховка ,че затова да дойде в БГ да си прави зъбите Написала съм ви защо идват и българи и чужденци да си правят зъбите в България. За хората без или с ниска здравна застраховка е ясно защо идват.
      Много умна мома си За съжаление вече 45 години съм женен
      Правих си, тотални фиксирани импланти, 25 000 евро От моя джоб - 8 000
      Гаранция 50 години - стига ми

      Коментар


      • Още съм в потрес, че комунягите са мъчили хората с ацетил салицилова киселина, а са пазили аспирина само за висшата номенклатура. Забавно е в този форум. Напомня ми на едно пропагандно филмче на "Америка за България", в което се обясняваше, че престъпността по време на соц-а е била много по-висока от сегашната.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


          В къщи често имахме Bayer - купуван на Запад. Като свършеше правехме сравнения с местната имитатиция. Не бяха приятни.
          а някой да е имал хероин - от истинския, на Байер?

          и дали го е сравнявал с турския внос?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Ем, то и Москвича се води кола, и Мерцедес също, ама...
            Ако не си пил онази гадост, няма как да знаеш какво се има предвид.
            А Минолта ксерокс ли е?
            Делко и бендикс какво са?
            Инстантното кафе нескафе ли е?
            Фадромата челен товарач ли е?
            Фибрана XPS ли е?

            И като споменахме Байер - какво е хероина?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение


              Че аспирина какво е според теб?

              В къщи често имахме Bayer - купуван на Запад. Като свършеше правехме сравнения с местната имитатиция. Не бяха приятни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение

                Не знам как е, но познавам, лично, хора които се прибират от UK в България за да си оправят зъбите и понякога да отидат на лекар.
                До преди кризата турските болници бяха пълни със западняци отвсякъде. Включително Скандинавия и САЩ. За всякакви процедури. От животоспасяващи до козметични. Цените не бяха по-ниски.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                  Че той и барабата ще дойде за зъбите, ти какво мислиш. Там прав ще го дерат!
                  Не вярвам, Барбарона да е без здравна застраховка ,че затова да дойде в БГ да си прави зъбите Написала съм ви защо идват и българи и чужденци да си правят зъбите в България. За хората без или с ниска здравна застраховка е ясно защо идват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                    През 70-те съм лежал три пъти в болница - Пирогов и Инфекциозна. Спомням си единствено неописуема, дикенсова мизерия и бедност. И смрад, която и до днес помня.

                    Че то по аптеките нямаше дори аспирин, а само ацетил салицилова киселина дето освен киселини в стомаха друго почти не правеше.

                    Да не говорим за по-сериозни заболявания, за които изобщо нямаше лекарства освен по второ направление и през правителствена болница. Без връзки просто умираш.

                    Здравеопазването ни беше добро единствено в сравнение с СССР.
                    Това в 70те, 80те или 90те ? да не бъркаш нещо периода? Тогава ваксаха без да питат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение

                      Не знам как е, но познавам, лично, хора които се прибират от UK в България за да си оправят зъбите и понякога да отидат на лекар.
                      Че той и барабата ще дойде за зъбите, ти какво мислиш. Там прав ще го дерат!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение


                        Че аспирина какво е според теб?

                        а. ацетил-салицилова киселина
                        б. запазена марка на Байер
                        в. търговско наименование на ацетил-салициловата киселина
                        г. и трите
                        Ем, то и Москвича се води кола, и Мерцедес също, ама...
                        Ако не си пил онази гадост, няма как да знаеш какво се има предвид.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          [/LIST]А в България как е ?
                          В България не знам как е щото не съм лекар, ама айде стига хвали социализЪма у Франция, същия го имахме преди 30 години и тука.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            Айде и за Берлинската стена да ти обясня.
                            По времето на соца хората не можеха да идат на запад и да видят каква кочина е и там. Прожектираха им филми, тираджиите носеха лъскави списания и долари, и американската мечта изглеждаше реалност.
                            Когато падна стената, народа масово се втурна да осъществява мечтите си, родени от поднесеното им л*айно, опаковано в целофан. Горките ни сънародници не знаеха, че просяци има и там, че се бачка здраво и не трябва да се пропускат вноските по кредитите, щото веднага ще им вземат колата и къщата, дето са пратили снимки с тях на родата.
                            Някои не издържаха и се върнаха, други още се мъчат да плуват над водата с работа на 2-3 места. Може би 10% успяха - с образованието и опита, които бяха получили ТУК.
                            Ти от коя от трите групи си?
                            Никога няма да забрава един бакшиш края на 90-те. Живял 3-4 години в Калифорния да види лъскавия запад. Тогава той казваше че ще се появят просеците по улиците, САМОУБИЙСТВАТА щот са фалирали, НАРКОМАНИТЕ друсащи се и люлеещи по улиците, клошарите, само за стрелбата в училищата още не се е случило масово. Че и вече почнаха да се колят там и чат пат откраднат пистолета от бащата и се правят на мъже.
                            Кога сте виждали през комунистическо да се намушкват деца едни други, да се убиват за наркотици(едно 11г на ботевградско се сещам убито щото казало че ще ги издаде).
                            Един 10клас вземаше парите на всички малки деца и преби племенника ми 1-ви клас че му викал мухльо (изби му зъб). Изселиха се от сухата (после влезе и в затвора)като го хванахме да малтретира деца и го пребихме за втори път в училището пред директорката. Чак тогава го изключиха, за 2 часа въпреки че 2 седмици твърдяха че не можело.
                            В комунистическо издърпване на ушите, ако случайно пак сгафи малко лабут и проблема решен в зародиш.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                              Че то по аптеките нямаше дори аспирин, а само ацетил салицилова киселина дето освен киселини в стомаха друго почти не правеше.

                              Че аспирина какво е според теб?

                              а. ацетил-салицилова киселина
                              б. запазена марка на Байер
                              в. търговско наименование на ацетил-салициловата киселина
                              г. и трите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Обучение на лекари във Франция:
                                • 9 години за "личен лекар" ("джипи")
                                • 10 до 12 години за специалист (хирург, педиатър, ...)
                                А в България как е ?
                                Не знам как е, но познавам, лично, хора които се прибират от UK в България за да си оправят зъбите и понякога да отидат на лекар.

                                Коментар

                                Working...
                                X