IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

    Направо ми идва да се гръмна...
    Инстантното кафе се пие 1-2 пъти на ден, и то не от всички. Зарежи ги кафето, бананите, цигарите Кент и бонбонките Тик-так
    Хлябът, особено селският хляб на табан.... Можеш да го ядеш БЕЗ нищо, само хляба. Ми луканки, ми пържоли, ми кашкавал и сирене, ми домати ми краставици ми кво ли още не.... като хората, да ги ядеш с кеф.
    Сега хранителните стоки на 90% са буламачи от различни Е-та (поне 50% от състава), палмово масло, мляко на прах, яйчен прах, соев протеин и т.н.
    Затова ли приехме с отворени обятия "светлото" капиталистическо бъдеще?
    Не жаля за соца, не съжалявам за нищо. Взел съм всичко добро от оня строй, а сега вземам доброто от настоящия.
    Селски хляб само на село, на опашка и само в определен час има. Пращаха ме да чакам за такъв.
    В София "селски хляб" нанайси. Само боклучав от Хлебозавод 2.
    Луканката също беше голям дефицит, явно си забравил. И много скъпа за средния роб, при средна заплата 200 лв през 80те, цена от 16 лв. килото ти идва прекалено.
    Много си наивен, ако си мислеш че по соца не са блъскали консерванти с шепите и че си ял яйца от щастливи кокошки и пасищно месо.
    Качествената храна беше само домашна, оттогава е останало схващането, че магазинското е боклук, само домашното става.

    Коментар


    • https://www.dnes.bg/koronavirus/2021...avirusa.511758

      Външен натиск и санкции от ЕС!?!?!?!?! Ето това обяснява много неща за медиите в България, отразаяването на ковид новините, манипулирането на статистиките, премахването на информираното съгласие и тн. Май до тук бяхме с "доброволната" ваксинация. И всичко това при положение, че супер набоцканите държави дето ще ни санкционират, до две-три седмици ще са в тотален локдаун, доказващ безмислието на ваксините.

      Коментар


      • Оказа се, че повечето мангъропитеци тук са някакви злобни изчадия на развития социализъм. Може и да са се ваксинирали, ама те така са свикнали - да пречат на другите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

          И като спомена инстантно кафе, такова нямаше, само нескафе много рядко, голям лукс се водеше. Дори обикновеното кафе беше дефицит, и то има само един вид, каквото внесат - най-големия боклук който намерят, виетнамско например. И си доволен ако си намериш, че иначе няма.
          Вместо него пиеш ментето Инка, "кафе" от леблебия, като няма дори и виетнамски боклук.
          Направо ми идва да се гръмна...
          Инстантното кафе се пие 1-2 пъти на ден, и то не от всички. Зарежи ги кафето, бананите, цигарите Кент и бонбонките Тик-так
          Хлябът, особено селският хляб на табан.... Можеш да го ядеш БЕЗ нищо, само хляба. Ми луканки, ми пържоли, ми кашкавал и сирене, ми домати ми краставици ми кво ли още не.... като хората, да ги ядеш с кеф.
          Сега хранителните стоки на 90% са буламачи от различни Е-та (поне 50% от състава), палмово масло, мляко на прах, яйчен прах, соев протеин и т.н.
          Затова ли приехме с отворени обятия "светлото" капиталистическо бъдеще?
          Не жаля за соца, не съжалявам за нищо. Взел съм всичко добро от оня строй, а сега вземам доброто от настоящия.
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

            Toва е защото не броиш кражбите от заводите и предприятията В най-невинния вариант - "Да обичаш на инат"...
            ееее, това ми е любимото български филм.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

              А Минолта ксерокс ли е?
              Делко и бендикс какво са?
              Инстантното кафе нескафе ли е?
              Фадромата челен товарач ли е?
              Фибрана XPS ли е?

              И като споменахме Байер - какво е хероина?
              И като спомена инстантно кафе, такова нямаше, само нескафе много рядко, голям лукс се водеше. Дори обикновеното кафе беше дефицит, и то има само един вид, каквото внесат - най-големия боклук който намерят, виетнамско например. И си доволен ако си намериш, че иначе няма.
              Вместо него пиеш ментето Инка, "кафе" от леблебия, като няма дори и виетнамски боклук.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Още съм в потрес, че комунягите са мъчили хората с ацетил салицилова киселина, а са пазили аспирина само за висшата номенклатура. Забавно е в този форум. Напомня ми на едно пропагандно филмче на "Америка за България", в което се обясняваше, че престъпността по време на соц-а е била много по-висока от сегашната.
                Toва е защото не броиш кражбите от заводите и предприятията В най-невинния вариант - "Да обичаш на инат"...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Обучение на лекари във Франция:
                  • 9 години за "личен лекар" ("джипи")
                  • 10 до 12 години за специалист (хирург, педиатър, ...)
                  А в България как е ?

                  След получените идиотски отговори потърсих сам и се ужасих
                  България, образование за лекар: 5 до 6 години !!!

                  "За да се превърнете в специалист, както всеки друг лекар, трябва да получите висше образование. Получава се след завършване на петгодишен курс по една програма в лечебно-профилактичното отделение или в педиатричното отделение, ако човек иска да бъде педиатричен хирург. Шестата година на обучение вече се състои от програма, която се фокусира върху специфичното обучение на всяка специализация на хирурзи."

                  “Въй, дева и търновския манго, а към 6-те години колка специализация трябва за да станеш хирурги или педиатър? Май колкото френските 10-12 години?
                  Ай хой се радвай у дискаунтъра, и ако прескочиш зимата мое си доеш на село с реното догодина.

                  Коментар



                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                      А Минолта ксерокс ли е?
                      Делко и бендикс какво са?
                      Инстантното кафе нескафе ли е?
                      Фадромата челен товарач ли е?
                      Фибрана XPS ли е?

                      И като споменахме Байер - какво е хероина?
                      Пак не си разбрал нищо. Явно не си употребявал соц ментета.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Обучение на лекари във Франция:
                        • 9 години за "личен лекар" ("джипи")
                        • 10 до 12 години за специалист (хирург, педиатър, ...)
                        А в България как е ?

                        След получените идиотски отговори потърсих сам и се ужасих
                        България, образование за лекар: 5 до 6 години !!!

                        "За да се превърнете в специалист, както всеки друг лекар, трябва да получите висше образование. Получава се след завършване на петгодишен курс по една програма в лечебно-профилактичното отделение или в педиатричното отделение, ако човек иска да бъде педиатричен хирург. Шестата година на обучение вече се състои от програма, която се фокусира върху специфичното обучение на всяка специализация на хирурзи."
                        Не е достатъчно, после трябват още 3 години специализация, платен стаж, в смисъл - ТИ си плащаш, поне така беше преди 15на години, един приятел издържаше дълго време бъдещата си жена докато стигне специалност микробиология и вирусология. Беше за кратко в МВР болница в лабораторията и после заминаха за Германия.

                        Коментар


                        • Обучение на лекари във Франция:
                          • 9 години за "личен лекар" ("джипи")
                          • 10 до 12 години за специалист (хирург, педиатър, ...)
                          А в България как е ?

                          След получените идиотски отговори потърсих сам и се ужасих
                          България, образование за лекар: 5 до 6 години !!!

                          "За да се превърнете в специалист, както всеки друг лекар, трябва да получите висше образование. Получава се след завършване на петгодишен курс по една програма в лечебно-профилактичното отделение или в педиатричното отделение, ако човек иска да бъде педиатричен хирург. Шестата година на обучение вече се състои от програма, която се фокусира върху специфичното обучение на всяка специализация на хирурзи."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Аууууу, колко страшно, Франция се опитва да отнеме 1вото място на България по умрели антиваксъри

                            Нане Вуте, не се безпокой за Барбароните - във Франция има Държава, Учени и Лекари
                            Те правят навреме каквото и когато трябва

                            А пък Барбароните пазаруват 1 път на 1 или 2 седмици
                            В хипермаркетите - даже не ти искат сертификата, 1 човек на 10 м2 , няма опашки
                            Проблема е, че се чудиш какво да избереш - по 10 -15 марки за всеки вид стока
                            Децата си ходят на училище, синчето работи от къщи и 1 ден седмично отива да се види с колеги

                            И не гледай озверелите в Австрия, това не са австрийци
                            Това е бившата номенклатура на бай ви Тошо, червената сган и децата им, които се скатаха в Австрия с червените куфарчета след преврата 10/11/1989 г.
                            Барби, ти май наистина си гледал Франция само по телевизора.
                            Че там 50% от населението са от колониите на предвоенна Франция. Искаш ли да ти ги изброя френските колонии преди ВСВ, да ти стане ясно що има толкова чернокожи и жълтокожи французи, а?
                            А да не почвам, че Волтер беше белокож, и няма как кръвните му потомци, ако бяха французи, да сменят цвета на кожата.
                            Бягай за консерви, да не стоят Барбароница и барбарончетата на празна маса по Коледа.
                            Last edited by Kildirim_Bei; 25.11.2021, 11:35.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                              Не вярвам, Барбарона да е без здравна застраховка ,че затова да дойде в БГ да си прави зъбите Написала съм ви защо идват и българи и чужденци да си правят зъбите в България. За хората без или с ниска здравна застраховка е ясно защо идват.
                              Много умна мома си За съжаление вече 45 години съм женен
                              Правих си, тотални фиксирани импланти, 25 000 евро От моя джоб - 8 000
                              Гаранция 50 години - стига ми

                              Коментар


                              • Още съм в потрес, че комунягите са мъчили хората с ацетил салицилова киселина, а са пазили аспирина само за висшата номенклатура. Забавно е в този форум. Напомня ми на едно пропагандно филмче на "Америка за България", в което се обясняваше, че престъпността по време на соц-а е била много по-висока от сегашната.

                                Коментар

                                Working...
                                X