IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

    Е ама разбира се, всички са се впрегнали да ви лъжат, ама коравия българин не се хваща, той много измамници ги е виждал, особено на власт.
    Ти имаш ли коментар дали си заслужава да получиш сърдечно заболяване от грипна ваксина с нищожен, краткотраен ефект?
    https://www.thecardiologyadvisor.com...vid19-vaccine/

    Коментар


    • По данни на Световната асоциация на диабетиците (от 2017 г.), базирана в Белгия, на всеки 8 секунди в света умира по един диабетик.

      Някой да разполага с актуални данни по темата?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

        Тая извънредна смъртност беше и преди 2020 г... Ама тогава я нямаше настойчивата медийна истерия... Може би не е имало спонсор тогава
        Дефиницията на извънредна смъртност е разликата между смъртността за 2020та и някоя предишна година, примерно 2019.
        Би ли обяснил как така я е "имало" преди 2020та?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

          Така ли е "признал"... И сега вече няма кой да потвърди... Хихи ама ме кефи как вярвате на приказки... Нищо чудно че сме рекордьори и по хвърлили пари от балкона на телефонни измамници... Абе имам тук от един нигерийски принц писмо, предлага ми да спечеля милион долара ако му помогна - да ти го препратя ако искаш, на мен не ми трябват пък човека го е закъсал
          Е ама разбира се, всички са се впрегнали да ви лъжат, ама коравия българин не се хваща, той много измамници ги е виждал, особено на власт.

          Коментар


          • За какво да говоря с теб като съм платен? Ти за какво говориш с мен? Това ли ви е асото, да наричате всеки противник на измамата с псевдоваксините "платен" Кой ми плаща, не знам дали си чул, ама бизнеса за десетки милиарди е про-"ваксинен"? Имаше статия пусната и тук от 2019 година че "България е на първо място по смъртност в ЕС" - тогава какъв ковид е било, предковид ли? Я кажи защо никой от ковид-вакса-психо-маните не желае да коментира доказаният колосално нараснал риск от сърдечно заболяване след инжектиране с безвредните и безопасните? Маловажно ли ви се струва нещо? Щото на мен ми се струва че е достатъчно да закриваме експеримента? Ама десетките милиарди не дават май? https://www.thecardiologyadvisor.com...vid19-vaccine/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              Тая извънредна смъртност беше и преди 2020 г... Ама тогава я нямаше настойчивата медийна истерия... Може би не е имало спонсор тогава
              не говори неистини. знам, че пускаш само това, което ти спускат, но вземи отвори сайта на нси за умиранията по седмици
              и си направи сметката за 20-21 наложена към 16-17-18-19

              тогава ще разбереш, че пишеш абсолютно неверни неща.

              давам ти линк да си свалиш екселски файл и да посмяташ
              тук никой не говори за корона или не
              говорим за общ брой починали по седмици

              https://www.nsi.bg/sites/default/fil...-2021-W45.xlsx

              за 2016-17-18-19-20-21

              ако не може да си извадиш и сметнеш не виждам какви ги дириш в икономически насочен форум (ако че си платен)
              година W42 W43 W44 W45
              2016 2111 2135 2078 2141
              2017 2067 2061 2063 2014
              2018 2134 2094 2065 2074
              2019 1970 1911 2040 2194
              2020 2157 2372 2732 3236
              2021 3752 3947 4063 3981
              общ брой починали по годин до 45-та седмица включително
              90840 2016
              94651 2017
              92252 2018
              93264 2019
              94207 2020
              123733 2021
              за 2020 обърнете внимаие, че вълната ни натисна края на годината и до 45-та седмица отклонението спрямо предходните години не е фрапиращо , на годишна база е
              107031 2016
              109320 2017
              108205 2018
              107815 2019
              126575 2020
              тук не слагам 2021-ва , която вероятно до седмица ще настигне 2020-та, а има още 3 седмици след това...
              Last edited by bertram; 26.11.2021, 12:35.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                нищо смешно няма нито в това, че хора вярват на глупостите от фейса (кислорода щял да му изгори дробовете), нито в това, че седмици вече сме на първо място по починали от корона вирус на глава от населението в света (седмичната класация), а в общата класация ни бие само Перу.

                не е смешно, а е тъжно да чете човек коментари като твоите на фона на всичката тази извънредна смъртност.
                Тая извънредна смъртност беше и преди 2020 г... Ама тогава я нямаше настойчивата медийна истерия... Може би не е имало спонсор тогава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  Така ли е "признал"... И сега вече няма кой да потвърди... Хихи ама ме кефи как вярвате на приказки... Нищо чудно че сме рекордьори и по хвърлили пари от балкона на телефонни измамници... Абе имам тук от един нигерийски принц писмо, предлага ми да спечеля милион долара ако му помогна - да ти го препратя ако искаш, на мен не ми трябват пък човека го е закъсал
                  нищо смешно няма нито в това, че хора вярват на глупостите от фейса (кислорода щял да му изгори дробовете), нито в това, че седмици вече сме на първо място по починали от корона вирус на глава от населението в света (седмичната класация), а в общата класация ни бие само Перу.

                  не е смешно, а е тъжно да чете човек коментари като твоите на фона на всичката тази извънредна смъртност.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                    Много просто, сам си е признал:

                    "Доктор разказва по бТВ сега: починал млад пациент, под 30 години. Със сертификат, че е ваксиниран. Състоянието му се развивала тежко, те се чудели, че не е характерна клинична картина. Вече на легло в тежко състояние “насаме” потвърдил, че е имал фалшив сертификат. Защо? Боял се да няма репордуктивни проблеми в бъдеще (смъртта в този смисъл напълно е решила това питане).
                    След това, влошен, не дишал кислорода, махал маската си. Защо? Негови познати му казали, че като дишаш кислород ще ти изгорят дробовете.
                    Бог да го прости този млад човек, който явно образователната система, влиянието на родители и близки, явно общата среда на неграмотност убиха."
                    Така ли е "признал"... И сега вече няма кой да потвърди... Хихи ама ме кефи как вярвате на приказки... Нищо чудно че сме рекордьори и по хвърлили пари от балкона на телефонни измамници... Абе имам тук от един нигерийски принц писмо, предлага ми да спечеля милион долара ако му помогна - да ти го препратя ако искаш, на мен не ми трябват пък човека го е закъсал

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                      Статистически погледнато, не ми харесват много нещата у нас през последните 3-4 дни.
                      Процентно новозаразените намаляват на седмична база с -10 до -15%, което е забавяне на намаляването в сравнение с преди около седмица. Тогава намалението беше с -25 до -35% седмично.
                      Днес броят нови заразени на седмична база е почти същият като в Румъния (малко под 17 000), но те имат 3 пъти по-голямо население от нас. Румънците водят безапелационно класацията от около 2 седмици, и свалиха броя новозаразени на седмична база от около 42 000 на 17 000.
                      Ми не знам, ма вчера влизам в един голям магазин за инструменти и строителни материали - една трета от хората изобщо нямаха маски, вкл. от помощния персонал, друга една трета си ги носеха като аксесоар. Сертификат не ми е искан, на входа имаше някакъв пич, дето си джиткаше по телефона. Той ли трябваше да следи за спазването на мерките, разлепени иначе на входната врата, не знам. Хората се били уморили от мерките Фашизъм, разбираш ли

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                        И как РАЗБРАХА че е ФАЛШИВ сертификата... Щото звучи като класически случай на ваксиувреден. И през 2020 г някак не умираха 20-30 годишни от китайски грип -без или със сертификати, но всичките без "ваксина"
                        Много просто, сам си е признал:

                        "Доктор разказва по бТВ сега: починал млад пациент, под 30 години. Със сертификат, че е ваксиниран. Състоянието му се развивала тежко, те се чудели, че не е характерна клинична картина. Вече на легло в тежко състояние “насаме” потвърдил, че е имал фалшив сертификат. Защо? Боял се да няма репордуктивни проблеми в бъдеще (смъртта в този смисъл напълно е решила това питане).
                        След това, влошен, не дишал кислорода, махал маската си. Защо? Негови познати му казали, че като дишаш кислород ще ти изгорят дробовете.
                        Бог да го прости този млад човек, който явно образователната система, влиянието на родители и близки, явно общата среда на неграмотност убиха."

                        Лекарка разказа за подобен случай в Токуда. 22-годишен чак, като се влошил си признал за фалшив сертификат, искал да пътува.
                        Last edited by BobyB; 26.11.2021, 12:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                          Антиваксъри, гответе се за ново цапардосване по тиквите
                          От Южно-Африканския вариант на COVID-19

                          Ти си най-изявеният антиваксър, но не е ясно защо риташ срещу ръжена. "Гответе се!" - но самият ти нямаш 4-тата си игла,

                          Готвиш ли се, готвиш ли се? Я сподели как го правиш - "готвенето"? В каква позиция се готвиш: седнал, легнал..., друга позиция?

                          Иначе и вие не Го вярвате това, щом има няколко обществени поръчки за 3 млн. тестатеста, а няма фирми-доставчици. Не си ли научил още? Ти си падаш да клеветиш нацията...

                          Българите НЕ биха застанали срещу децата!... за теб НЕ СЪМ сигурен!

                          Коментар




                          • Антиваксъри, гответе се за ново цапардосване по тиквите
                            От Южно-Африканския вариант на COVID-19

                            Коментар


                            • Предполагам, че сега ще дадат много газ на ваксинациите защото очевидно изостават.
                              А следващата тема вече очевидно започва. Домашното насилие.
                              Благодарение на еврогейските ни приятели ще ставаме и лягаме с домашно насилие.
                              Вменяването на вина на всеки и по всички начини пък е основна цел на най-най-големия ни приятел - Сорос.
                              Да се махаме по най-бързия начин от еврогейския съюз.
                              Last edited by vikhunter; 26.11.2021, 10:27.

                              Коментар


                              • Статистически погледнато, не ми харесват много нещата у нас през последните 3-4 дни.
                                Процентно новозаразените намаляват на седмична база с -10 до -15%, което е забавяне на намаляването в сравнение с преди около седмица. Тогава намалението беше с -25 до -35% седмично.
                                Днес броят нови заразени на седмична база е почти същият като в Румъния (малко под 17 000), но те имат 3 пъти по-голямо население от нас. Румънците водят безапелационно класацията от около 2 седмици, и свалиха броя новозаразени на седмична база от около 42 000 на 17 000.
                                Last edited by Kildirim_Bei; 26.11.2021, 10:45.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X