IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

    Какъв куриоз, бе. Ще го пуснат нашия ей така да зарази цялата болница. Здравни плащаш за да те лекуват ако спазваш препоръките им, т.е. имаш ваксина.
    Ти искаш да кажеш ,че "ваксиниран" не може да зарази "цялата болница "ли?!

    Коментар


    • https://dariknews.bg/novini/sviat/uc...opasen-2292092

      Появилият се в Ботсвана нов щам на коронавируса съдържа 32 мутации. Много от тях показват висока трансмисивност и резистентност към ваксини.

      "Маехи - маеху - маеха - мае - ха - ха"

      https://www.youtube.com/watch?v=YnopHCL1Jk8

      При новия локдаун обаче вече съм с арома дифузер и ще се успокоявам с етерични масла ))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
        вируса го опатках за седмица с квадратно....без болница.
        То и аз леко минах през него, ама ...... от 4 приятели, 3-ма влязоха в болницата.
        И 2-ма от тях едва ги отърваха и сега чакат да мине 6-мес. период и да си сложат.
        4-тия /дето обикаляме по планините чат-пат..../ още не може да се възстанови напълно.
        В същото време друг познат - яко наднормено, пушач и прочее си сложи и го изкара на крак.
        Та мисълта ми е - не всички минават леко и не трябва да се съди от собствената камбанария.

        И, да - аз съм твърдо "за" анти-ковид-ваксърите да си плащат за лечението след като не искат ваксина.
        Засега по-добро от тия ваксини не знам дали е измислено. Ще видим като пуснат 'апчето?
        Така че като не искат от едното - да си плащат кат' попове за другото и да не мрънкят!
        Last edited by Julius_BG; 26.11.2021, 19:07.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
          Ваксината не предпазва от разболяване, предпазва от много тежко протичане разберете го това най сетне
          Преди беше- ваксинирай се и няма да се разболееш, стана ваксинирай се и ще мине много леко, сега слогана е ваксинирай се за да не умреш

          Брабо, може ли да изкараш статистика за обикновения грип колко човека са умрели от него за миналата/тази година. Или ако искаш за диабета, или за спина, или за някой от видовете рак. Най вероятно само от диабет умират повече хора и се дават повече пари като цяло за лечението му отколкото за короната. но за това никой не говори и съм сигурен че няма статистика. Всъщност няма статистика кой е ваксиниран и кой не е при смъртта, аз питам за диабет. ТОва е направо екзотична болест

          А бе вярно ли е че в ботсвана нямало от 2 седмици нито един умрял от короната. Въобще в африка мрат ли и дали са чували за тази болест

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
            Еми точно това е проблема бе... че болницит са препълнени от антиваксърски ганьовци и не искат да приемат хора страдащи от други заболявания дори по тежки. В софия не искат да изпратят линейка защото болниците бяха препълнени. Колко хора умряха щото антиваксъри са претъпкали болницата???? Ваксината не предпазва от разболяване, предпазва от много тежко протичане разберете го това най сетне
            И преди ни убеждаваха ,че болниците са пълни, а пък друго излезна !
             

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Ако няма да ме лекуват защо да плащам здравни??

              Един куриоз- вчера си притиснах пръста и отивам в болницата на спешен кабинет. На портала ме спира един и ми вика тест, ваксина или преболедувал. Аз му обяснявам че отивам в спешното, той си знае неговото. Питам го - тук болница ли е където трябва да помагате/лекувате хората или парламент. Той отвръща че е болница, но за да вляза в тази болница трябва да имам нещо от трите гореспоменти. Е аз си бях правил тест и влязох, но явно светът отива само на една болест- коронавирус
              Какъв куриоз, бе. Ще го пуснат нашия ей така да зарази цялата болница. Здравни плащаш за да те лекуват ако спазваш препоръките им, т.е. имаш ваксина.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                Ваксината не предпазва от разболяване, предпазва от много тежко протичане разберете го това най сетне
                БаХааХааахааааа.....
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                  Чети казах срещу коронавирус. Иначе всеки трябва да получава лечение. След като държавата е осигурила ваксини а народа неще безплатно да се ваксинира, то държавата не е длъжна да му поеме лечението на ганьо за ковид. Има ли ваксини има! Лечение трябва да има само за всксинирани
                  Ти боледувал ли си от короната, защото аз съм и знам какво е, така че по добре си мълчи. Да не говорим че има достатъчно доказателства че тези илачи , наречени ваксини, не са безвредни и до сега няма нито един ред за това какви последствия може да има. А последствията са видими и с просто око- до средата на ноември- 37000 умрели след приемането на илача, около 170000 с нежелани тежки последици след ваксиниране. може да се разровиш защо спряха сайта в израел в който хората трябваше да казват колко са доволни от ваксините- за 4 часа 25000 човека с лични данни говорят за умрели близки или самите те пострадали от ваксините. Сайта е спрян на 28 час след официалното му пускане.

                  Коментар


                  • Еми точно това е проблема бе... че болницит са препълнени от антиваксърски ганьовци и не искат да приемат хора страдащи от други заболявания дори по тежки. В софия не искат да изпратят линейка защото болниците бяха препълнени. Колко хора умряха щото антиваксъри са претъпкали болницата???? Ваксината не предпазва от разболяване, предпазва от много тежко протичане разберете го това най сетне

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Ако няма да ме лекуват защо да плащам здравни??

                      Един куриоз- вчера си притиснах пръста и отивам в болницата на спешен кабинет. На портала ме спира един и ми вика тест, ваксина или преболедувал. Аз му обяснявам че отивам в спешното, той си знае неговото. Питам го - тук болница ли е където трябва да помагате/лекувате хората или парламент. Той отвръща че е болница, но за да вляза в тази болница трябва да имам нещо от трите гореспоменти. Е аз си бях правил тест и влязох, но явно светът отива само на една болест- коронавирус
                      Виж сега, както много неща и здравната система тук е сбъркана.
                      В твоя случай, понеже си здравно осигурен и имаш нужда от помощ за пръста, тест трябва да има, но да е безплатен, ако не си преболедувал или не си ваксиниран.
                      Има логика във болниците да влизат хора без вируса (знам, смешно е, но поне донякъде става превенция).

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Аа, споко, не ме мисли! Злато не държа.
                        Не помниш ли, че писах като чукне 2К е време за отвързване, а някои тепърва влизаха (в наполеони).
                        За ваксината ми е чак странно що толкова подскачат някои?
                        Всеки сам си преценя и избира за себе си.
                        Искаш - слагаш, не искаш - не слагаш.
                        А тука някой хора сякаш се напъват докторати да пишат!
                        Като че ли нещо зависи от тях или от темата във форума.
                        Затова ми е толков забавно........
                        Юлка, прав си, че нищо не зависи от нас, но точно затова единственото нещо, което можем да направим е да подскачаме виртуално....Реален резултат нула, но дава някакво душевно самоуспокоение. Най-малкото е борба за правдата и доброто....:-)
                        Относно останалото не си прав. НЯМА избор , когато става въпрос за неслагане. Масовият човек не може да си позволи такъв избор не от медицинска , а от административна и хранителна гледна точка....
                        Това че единици ще можем да си позволим 1-2 години отлагане не е достатъчно успокоение....Въпреки, че накрая може да се окаже, че всеки успял да пропусне 5-6 дози е равно на живот....:-)
                        Та така , нужно е да се опровергават всички лъжи и манипулации на ваксърите и медиите....Не е редно да се седи и гледа безгласно, защото тази схема може да се разпространи над други сфери на живота ни по същият начин. :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Ако няма да ме лекуват защо да плащам здравни??

                          Един куриоз- вчера си притиснах пръста и отивам в болницата на спешен кабинет. На портала ме спира един и ми вика тест, ваксина или преболедувал. Аз му обяснявам че отивам в спешното, той си знае неговото. Питам го - тук болница ли е където трябва да помагате/лекувате хората или парламент. Той отвръща че е болница, но за да вляза в тази болница трябва да имам нещо от трите гореспоменти. Е аз си бях правил тест и влязох, но явно светът отива само на една болест- коронавирус
                          Чети казах срещу коронавирус. Иначе всеки трябва да получава лечение. След като държавата е осигурила ваксини а народа неще безплатно да се ваксинира, то държавата не е длъжна да му поеме лечението на ганьо за ковид. Има ли ваксини има! Лечение трябва да има само за всксинирани

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                            То е много трудно да гледаш как 27 годишен предава Богу дух и да се досетиш, че сертификата му е фалшив. Даже като са чули и 2-3 антиваксърски простотии и да не беше си признал, направо щяха да му повярват, че е истински. Сега да изследват няколко капки кръв за антитела и с показанията на лекарите, майстора на фалшивия сертификат да се стяга за затвора - може не само за фалшив документ, а и за непредумишлено убийство да го съдят.
                            А защо чак сега а не като са го приемали ? Ваксинираните не трябваше ли да седят далече от болниците?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Кои сте тия които искамЕ ?
                              Явно не пишеш от свое име....Кажи поне къде е офиса, колко плащат ? Дай малко конкретика ...
                              Наистина ли не осъзнаваш, че сте прозрачни ? Нямате 2 изречения написани подред , които да не ВИ издават ....
                              Признай си че си фен на костадин костадинов и болен сидеров. На изборите подкрепи ли възраждане? Те ли ти плащат да създаваш антиваксърски настроения? Ако се разболееш от ковид ти или семействотот ти ще се откажеш ли от болнична помощ след като това е настинка? Айде стига лицемерие. Антиваксърите като хванат и настинка дори тичат първи в болница и оревават света. ИскаМЕ забрана антиваксъри да могат свободно да се лекуват в болници от ковид!!!! А ние сме народа на тая старана. Тия дето малко или много може да мислим и имаме пари да обиколим света и да видим какво е там. Антиваксърите освен закучени в люлин 10 май нищо друго не са видели

                              Коментар


                              • Със тоя нов Ковид вариант идват нови локдауни и нова ваксиниране от януари, че старите май били резистентни.
                                Ако някой си мисли, че deep state БЪРЗО ще се откажат от тупането на тая здравна топка, явно се лъже яко.
                                Aма що така, някой ваксинирани се помислиха за безсмъртни (въпреки придружаващите им заболявания и увисналия корем).
                                И, че икономиките започват да отърсват от тая криза.
                                А, то какво се случва, ти да видиш.

                                Коментар

                                Working...
                                X