IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

    Това мангъропитеците си мрат, без дори да разберат за какво се слага ваксина, след милионите повторения по света. Дори мисля още в основното училище се учеше за Пастьор и за какво е създал ваксините.

    Мангърокритико-питек,

    Още в основното училище се учеше и що е то ваксина, както и колко време е необходимо, за да бъдат проведени ДОСТАТЪЧНО опити, СЛЕД което опитната субстанция да придобие статут на ваксина, която да се използва при ваксинирането на хората.

    Ще ти припомня, че, за да придобие ставите на ваксина, опитната субстанция се изследва 5 до 10 години.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
      Кажи ми сега каква е разликата между теб и майка ми и защо по вашите изказвания хора като майка ми не трябва да имат достъп до лечение ???
      Има една наука статистика, в която е смехотворно да тръгваш с това какво се е случило с тебе и майка ти. Ако и това не разбираш, не пълни интернет с тъпи антиваксърски глупости. Ако майка ти беше ваксинирана в случая, най-вероятно нямаше да влезе изобщо в болница за да хаби хиляди левове на данъкоплатците, които едва ли е изкарала, тъй като явно произхождаш от доста проста среда. А ако Матеев не бе се ваксинирал, най-вероятно щеше да умре. Това казват лекарите по света с ум в главата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
        В болдваният текст е основата на вирусологията, за която МАНГЪРОВ "ти набива канчето" - още от самото начало на "пандемията". Това е естествено придобитият имунитет - от контактите със стотици хора дневно: в метрото, в моловете, навсякъде.
        Това мангъропитеците си мрат, без дори да разберат за какво се слага ваксина, след милионите повторения по света. Дори мисля още в основното училище се учеше за Пастьор и за какво е създал ваксините.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Не само прескочих трапа, но и от половин ден съм си у дома и набивам питиета, мезета че и цигари като за световно първенство ....

          ......................................

          Всъщност когато влязох в болницата вече бях с отрицателни ковид тестове (правех си всеки ден) и те така и си останаха отрицателни, въпреки че от съседното легло един антиваксър кашляше като за световно и ми сервираше директно в носа и устата по 1 милион вируса с всяко едно негово отваряне на устата.

          Та от тука и основният извод - когато антителата на човек са на макс, дори и да яде супа от вируси, той не се заразява повторно. Един вид с всяко едно кашляне на нещастника до мене той ми сервираше поредната "бустерна" доза вируси и така по 1000 пъти на ден. Аз обаче си ги гълтах и си свируках.

          .............................................

          .................................................

          ПП: Между другото това е така и с 1000 други различни вида вируси или бактерии, които ежедневно си ги смъркаме, и срещу които имунната ни система винаги е с антитела на макс. Затова и не ги забелязваме и не им обръщаме никакво внимание.


          В болдваният текст е основата на вирусологията, за която МАНГЪРОВ "ти набива канчето" - още от самото начало на "пандемията". Това е естествено придобитият имунитет - от контактите със стотици хора дневно: в метрото, в моловете, навсякъде. Матеев, все повече почваш да разбираш тезата на Мангъров, но ти е трудно все още "да отлепиш" от досега защитаваната теза и, поради това добавяш "за цвят" и термина "бустер", който няма общо с начинът, по който имунната ти система работи (и се "ъпдейтва" в специфични ситуации и това - ВАЖНО Е - в зависимост от общото ти здравословно състояние!)

          Интересно, как не си го разбрал до сега, въпреки твоята ерудиция в други области...

          За съпругата ти, какво да говорим? Нали двамата лежахте в болницата? Щом тя ГО ИЗКАРА БЕЗ ДА Е ИМУНИЗИРАНА - ето още едно потвърждение на тезата на МАНГЪРОВ! ЕСТЕСТВЕНО ПРИДОБИТИЯТ ИМУНИТЕТ е в ход!

          Двамата го изкарахте тежко, с малката разлика, че тя не беше ваксинирана! (зная, че ще опонираш веднага - колко тежко го е изкарала тя - моля да си спестиш това, защото тук говорим за "прескачането на трап" и за индивидуални възможности на организма да се справя с вируси и бактерии, които ни "атакуват" постоянно) И, всички си даваме сметка, че това "справяне с вирусите" НЯМА ДА БЪДЕ ВЕЧНО... До едно време ще е, но ЕДИНСТВЕНО СИГУРНОТО ЗА СЕГА Е, че естествено придобитият имунитет е това, което ни кара все още да живеем И ДА ПИШЕМ ТУК! (другото са педположения за неизпитани достатъчно субстанции).

          Да повторим, все пак, че нещата са строго индивидуални и не подлежат на обобщаване, погледнато отстрани. Всеки взема сам решенията си, за да бъде спокоен, доколкото това е възможно в подобна ситуация (от типа на синдрома на "разбуненият кошер", ако има такъв синдром, разбира се...)



          Коментар


          • Матеев факт е че си го карал тежко щом си стигнал до болница ти нямаше да направиш пневмония ако нямаше корона - Майка ми миналият месец го кара също леко и накрая направи пневмония и влезна в болница

            Нали мантрата беше че вие няма да пълните болниците

            Нали мантрата беше че вие няма да заразявате

            Нали мантрата беше че вие нямаше да тежите на здравната система

            Кажи ми сега каква е разликата между теб и майка ми и защо по вашите изказвания хора като майка ми не трябва да имат достъп до лечение ???

            Единствената разлика между теб и нея е че за нея не са харчени пари за ваксини, а за теб Матеев и страхливците като теб сме платили всички за да може да се чуствате спокойни но това на вас не ви е достатъчно вие се чуствате по умни от останалите и искате да определяте кой да се лекува и кой не
            Last edited by ledosvetlenie; 30.11.2021, 02:34.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
              Не съм сигурен дали ще изкараш пари от реклама, ако си решил със споделянето на тия преживявания да рекламираш бустери, но по-важното е че си жив.
              Бустерите са си бустери. За да е силна имунната система срещу някакъв вирус или бактерия, то тя непрекъснато трябва да приема бустерни дози, за да си се поддържа сама на макс.

              Друг е въпросът с хората, които все още не са се заразявали. Ами те трябва да му треперят и да се пазят, молейки се никога да не ги докопа, което с коронавируса си е мисия невъзможна. Предполагам всички вече са наясно, че от корона рано или късно ще се зарази 100% от населението на земята. Тоест всеки ще го вкуси този буламач, но въпросът е голко горчив ще му се стори и дали ще доживее да се сдобие с антитела на макс или ще гушне букета.

              И ако 1-2 игли намаляват 10 пъти шанса за гушване на букета, аз не виждам какво толкова страшно има в тях. Повярвайте ми - ако не се ваксинирате, когато все пак влезете в болницата, а това ще се случи със 100% вероятност, то тогава ще ви набодат не една, а 50 игли, и всичките те ще са с неизвестна субстанция.

              Самооправдания от типа "баш на мене ли ще се случи" при коронавируса не важат. Ще се случи, и това е 100% сигурно.

              Самооправдания от типа "ама аз ще го изкарам леко и безсиптомно" пък са другата крайност, при която недооценката на риска може да ви струва много скъпо. Сами виждате как мрат дори и младежи. Вярно е, че мрат с по-ниска вероятност, но съществува ли въобще някаква вероятност, на която вие бихте заложили живота си?

              Въобще ако се абстрахираме от всички бля-бля по въпроса, може ли някой антиваксър да ми каже на какво точно разчита, отказвайки се да се ваксинира и поемайки по този начин завишен риск за собствения си живот?
              Last edited by Mateev; 30.11.2021, 02:10.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Лежах обаче в болницата заради бронхопневмонията, която не можа да се излекува с хапчета, та се наложи 7 дена да ми скъсат гъза от инжекции (по корема, в ръцете и венозно - общо по 5-6 на ден).

                Не съм сигурен дали ще изкараш пари от реклама, ако си решил със споделянето на тия преживявания да рекламираш бустери, но по-важното е че си жив.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Не само прескочих трапа, но и от половин ден съм си у дома и набивам питиета, мезета че и цигари като за световно първенство ....

                  Ама той моя "трап" се оказа много плитък именно защото бях ваксиниран. Всъщност с короната нямах никакъв проблем - малко хрема и малко температура за няколко дена и това е. Лежах обаче в болницата заради бронхопневмонията, която не можа да се излекува с хапчета, та се наложи 7 дена да ми скъсат гъза от инжекции (по корема, в ръцете и венозно - общо по 5-6 на ден).

                  Всъщност когато влязох в болницата вече бях с отрицателни ковид тестове (правех си всеки ден) и те така и си останаха отрицателни, въпреки че от съседното легло един антиваксър кашляше като за световно и ми сервираше директно в носа и устата по 1 милион вируса с всяко едно негово отваряне на устата.

                  Та от тука и основният извод - когато антителата на човек са на макс, дори и да яде супа от вируси, той не се заразява повторно. Един вид с всяко едно кашляне на нещастника до мене той ми сервираше поредната бустерна доза вируси и така по 1000 пъти на ден. Аз обаче си ги гълтах и си свируках.

                  Това обаче ме навежда на мисълта, че колкото по-често човек получава бустерни дози от вируси или от ваксини, толкова по-добре ще се чувства, защото антителата му винаги ще са на макс. Реалните проблеми започват няколко месеца след последния бустер (вируси или ваксина). Тогава антителата вече са спаднали като бройка и вече не могат да предпазват от заразяване. И респективно човек се заразява, прекарва го леко, и отново антителата му са на макс, както и отново има няколко месеца спокойствие.

                  Та това според мене ще е новата НОРМАЛНОСТ - или човек често ще си осигурява бустери (вируси или ваксини) или ако не го прави - ще преболедува по 1-2 пъти в годината (разбира се леко).

                  Та да живеят бустерите, защото те и само те ще направят живота ви по-лек и по-приятен. И ако ви е страх да се боцкате с ваксини, търсете болни от корона приятели и често често им ходете на гости.

                  ПП: Между другото това е така и с 1000 други различни вида вируси или бактерии, които ежедневно си ги смъркаме, и срещу които имунната ни система винаги е с антитела на макс. Затова и не ги забелязваме и не им обръщаме никакво внимание.
                  То проблема е ако се разболееш от нещо друго.. болести бол пък ти си бори короната.....и дали имунната ти система ще е на 100% тогава.. Матеев.... Спецов ти трябва на теб да ти сложи един данъчен бустер

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                    Матеев, откакто разбра несъстоятелността на версията, че имунизацията "те пази" от тежка криза и "лечение" в болнични условия - като че си променил становището си. Да де, ама прескочи трапа... Добре е, че си "ваксиниран"... Малката подробност - не си "ваксиниран" с достатъчно игли... Абе, няма да се хващаме сега за подробностите! Не мога да разбера, как изобщо заспиваш спокойно, а не си изтърчал още - за четвъртата... Не си се похвалил тук, но виждаме, че и БЕЗ НЕЯ - прескочи гадния трап... Живот и здраве да е!...
                    Не само прескочих трапа, но и от половин ден съм си у дома и набивам питиета, мезета че и цигари като за световно първенство ....

                    Ама той моя "трап" се оказа много плитък именно защото бях ваксиниран. Всъщност с короната нямах никакъв проблем - малко хрема и малко температура за няколко дена и това е. Лежах обаче в болницата заради бронхопневмонията, която не можа да се излекува с хапчета, та се наложи 7 дена да ми скъсат гъза от инжекции (по корема, в ръцете и венозно - общо по 5-6 на ден).

                    Всъщност когато влязох в болницата вече бях с отрицателни ковид тестове (правех си всеки ден) и те така и си останаха отрицателни, въпреки че от съседното легло един антиваксър кашляше като за световно и ми сервираше директно в носа и устата по 1 милион вируса с всяко едно негово отваряне на устата.

                    Та от тука и основният извод - когато антителата на човек са на макс, дори и да яде супа от вируси, той не се заразява повторно. Един вид с всяко едно кашляне на нещастника до мене той ми сервираше поредната бустерна доза вируси и така по 1000 пъти на ден. Аз обаче си ги гълтах и си свируках.

                    Това обаче ме навежда на мисълта, че колкото по-често човек получава бустерни дози от вируси или от ваксини, толкова по-добре ще се чувства, защото антителата му винаги ще са на макс. Реалните проблеми започват няколко месеца след последния бустер (вируси или ваксина). Тогава антителата вече са спаднали като бройка и вече не могат да предпазват от заразяване. И респективно човек се заразява, прекарва го леко, и отново антителата му са на макс, както и отново има няколко месеца спокойствие.

                    Та това според мене ще е новата НОРМАЛНОСТ - или човек често ще си осигурява бустери (вируси или ваксини) или ако не го прави - ще преболедува по 1-2 пъти в годината (разбира се леко).

                    Та да живеят бустерите, защото те и само те ще направят живота ви по-лек и по-приятен. И ако ви е страх да се боцкате с ваксини, търсете болни от корона приятели и често често им ходете на гости.

                    ПП: Между другото това е така и с 1000 други различни вида вируси или бактерии, които ежедневно си ги смъркаме, и срещу които имунната ни система винаги е с антитела на макс. Затова и не ги забелязваме и не им обръщаме никакво внимание.
                    Last edited by Mateev; 30.11.2021, 00:48.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                      Сред приятелите от ФБ на Daniela Gortcheva има 12 Марияни .Нито за една нема данни ,че живее в Нидерландия или скръбна вест .
                      То при антиваксърите, всеки извод, обратен на реалността, е подкрепен и с нещо като мисъл.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Моята скъпа приятелка, слънчевата, винаги усмихната и прекрасна Мариана вече я няма.
                        Беше едва на 44 години.
                        В случая Марияна си носи цялата вина и няма кой друг да носи вина и да бъде съден. А нея кой ще съди, че е разпространявала антиваксърски приказки? Колкото и да е тъжно на мъжа й и дъщеря й. За съжаление е нямало и как да я спрат, въпреки че се съмнявам, че са и опитвали.

                        Оставете мангъропитеците да си измират както са си избрали. С груби действия ефекта в опит за защита на техния живот е почти нулев, с много неприятни последици за обществото. Това си е процес описан от Дарвин в крайна сметка, независимо, че говорим за човешки животи и звучи жестоко.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                          Сред приятелите от ФБ на Daniela Gortcheva има 12 Марияни .Нито за една нема данни ,че живее в Нидерландия или скръбна вест .
                          Тези идиоти каквото им спуснат в това вярват, нищо не проверяват, с ваксините същата работа... Барби къде е Кунчо..

                          Коментар


                          • November 28th, 2021. MURDER! JUST HOURS AFTER PUBLISHING THE SECRET OF THE VAX THE DR NOACK IS DEAD.

                            https://www.bitchute.com/video/WCfyNz0eK6zV/

                            Коментар


                            • Сред приятелите от ФБ на Daniela Gortcheva има 12 Марияни .Нито за една нема данни ,че живее в Нидерландия или скръбна вест .
                              Last edited by neon7; 30.11.2021, 00:02.

                              Коментар


                              • Daniela Gortcheva

                                Моята скъпа приятелка, слънчевата, винаги усмихната и прекрасна Мариана вече я няма.
                                Беше едва на 44 години.
                                Дъщеричката й в сряда навърши 16 години, а на следващия ден се оказва сирак.
                                И тя, и брат й - един от моите някогашни малки герои в рубриката Смехурко на сп. Диалог, който през септември навърши 19 години, останаха без майка.

                                Останаха без майка заради престъпната дезинформация по бг медии.

                                Мариана, която видях за последен път през 2019, си е отишла от ковид, защото не се е ваксинирала. Тъй като вместо да слуша нидерландските експерти, слушаше Светла Петрова и Копейкин. Може да се види на стената й.
                                Вярвала, че ваксините били експеримент, ми каза през сълзи бившият й съпруг, бащата на децата им.
                                В болницата в Нидерландия не са успели да я спасят.

                                Затова пак ще кажа: искам всички политици, лекари и журналисти, които разпространяваха престъпна дезинформация по бг медии, особено след като стана пределно ясно, че ковид не е просто "грипче" и че ваксините са безопасни и ефективни, да бъдат съдени и осъдени.
                                Защото заради тях много хора загубиха живота си и много деца останаха без родителите си, а много родители без децата си.
                                Като децата на Мариана, които останаха без майка и като безутешните й родители, които останаха без дъщеря си.
                                Убивате дори българи в чужбина. Без значение дали от политиканство, популизъм или поради собственото си невежество.

                                Убивате, това е.

                                Коментар

                                Working...
                                X