IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/10000988662...62093334781248

    Изследване огласено в тюрингия- където има по висок % ваксинирани, има и по висока смъртност

    Коментар


    • Та пак да обобщя Ти - Фон-а и Барбарона явно не сте го карали и дано да не го карате

      Но забелязвам ясна тенденция хора с по две ваксини като го изкарат след това рязко да губят интерес да пропагандират ваксата

      И не визирам само Матеев, а още няколко познати дето след ваксинация и прекаран ковид спряха да рекламират ваксата

      Не знам в какво са вярвали но очевадно се чустват излъгани в очакванията си

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Ами хубаво е че човека си е жив и здрав.Не му мисля лошото.Аз нямах чувството че ме плаши гледах го човека....Той е убеден че ваксините помагат и агитира за ваксинация...Аз имам търпимост към чуждото мнение когато не е агресивно когато не се обужда другата страна и когато не се предлагат насилствени решения...Аз например не съм убеден че ваксините ще ни върнат старият начин на живот...и едва ли ще ме убедят докато гледам какво се случва в Западна Европа при ваксинирани 70% и нагоре.

        Интересна гледна точка върху въпроса...

        Караш ме да се замисля, дали - АКО има световно призната Институция, която би ГАРАНТИРАЛА връщането на живота, преди "пандемията" - дали бих се "ваксинирал" с неизпитаната субстанция?

        Няма кой да даде такава гаранция, но все пак се замислих - АКО има подобна гаранция за връщане на живота от преди две години - еее, да не фантазирам..., но все пак, в името на бъдещето на ония, които ни следват и ни вярват, и ни гледат тревожно, а ние крием своята неориентираност за Живота и очакванията ни в тоя момент...

        Наистина СМЕ в гадна ситуация, а тук се джафкаме : кой бил по-разумен. Нещата не изглеждат ОК, за съжаление.

        Коментар


        • Само като инфо към ретро- не знам как си представяш точенето на здравните каси, за мен точене е че трябва да отида няколко пъти при един и същ лекар с различни оплаквания- да кажем ортопед- боли те ръка- направи си термин, на този термин не го интересува че те боли и коляното/ или каквото ти дойде на ума/, за второто, третото ще си направиш други термини. Ходя вече 5-6 пъти на зъболекар- всеки път е едно и също- обяснявам боли ме този зъб- не, ние ще направим кариес от другата страна, следващия път, боли ме този зъб- добре ще лекуваме друг, и така вече 5 пъти, на 20 съм пак на зъболекар- не знам дали ще стигнат до болният зъб тогава

          Това за мен е източване. За жена ми- има астма, сигурно ходи 10 пъти по различни лекари докато го установят, макар че то си е видно, но не- преглед, преглед при друг лекар, трудова медицина, пак първия лекар и така броиш до 10

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Странна зависимост ваксарите след прекаран ковид рязко губят интерес да провеждат кампания

            Его Матеев след като го изкара и вече не се вясва в темата, преди беше толкова надъхан ваксър

            Кунчев сигурно отдавна го е изкарал ама и на него не му се плещеха повече глупости и се надяваше да го махнат

            Останахте ти галфона и барбарона - Некой от вас да го е карал?
            Не те разбрах,какво точно искаш да кажеш,но ще се въздържа от отговор,за да не се налага пак да се извинявам на модераторите...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

              Ти пък баш, нищо не можеш да ми кажеш....Ти беше,който обяви Кунчев за мъртвец,нали?Да ти търся ли поста?!Колкото ти беше вярна информацията за Кунчев,толкова и знаеш как функционира изобщо Германия,нищо че си там ....Източниците са ти ЕЖК.Познавам и други ,като теб ,дето живеят вече 6-7 години в Германия,но почти нищо не знаят за държавата ,в която живеят....С човек ,дето обявява друг човек за мъртвец,без да е сигурен,не желая да дискутирам,каквото и да било....
              Странна зависимост ваксарите след прекаран ковид рязко губят интерес да провеждат кампания

              Его Матеев след като го изкара и вече не се вясва в темата, преди беше толкова надъхан ваксър

              Кунчев сигурно отдавна го е изкарал ама и на него не му се плещеха повече глупости и се надяваше да го махнат

              Останахте ти галфона и барбарона - Некой от вас да го е карал?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                Ти пък баш, нищо не можеш да ми кажеш....Ти беше,който обяви Кунчев за мъртвец,нали?Да ти търся ли поста?!Колкото ти беше вярна информацията за Кунчев,толкова и знаеш как функционира изобщо Германия,нищо че си там ....Източниците са ти ЕЖК.Познавам и други ,като теб ,дето живеят вече 6-7 години в Германия,но почти нищо не знаят за държавата ,в която живеят....С човек ,дето обявява друг човек за мъртвец,без да е сигурен,не желая да дискутирам,каквото и да било....
                ТОва е форум човек какво се пънеш насреща ми...

                Коментар


                • Извинявам се на модерацията,че използах обидни думи към други участници ,па макар и на немски, и се наложи да ме редактират....

                  Коментар


                  • Факсашисти на черен петък.

                    Схватката за балони

                    През 2006 г. възрастна жена е изпратена в болницата, а девет други са ранени, след като търговският център "Del Amo", разположен в Южна Калифорния, изненадващо пуска във въздуха общо 500 балона, на чиито връзки висят ваучери за безплатни артикули, като подарък за клиентите си. Около 2000 души се втурват за тях, опитвайки се да ги уловят. Тълпата започва да се блъска ожесточено, без да се интересува дали някой може да пострада в тази своеобразна схватка
                    "С шанса да получат хубава награда, хората започват да забравят за безопасността и това ни притеснява", каза полицаят Дейв Креспин за ABC7.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Хахахаха, не знам къде си аз съм в НРВ и мога от първо лице да ти разкажа как функционира и се източват касите
                      Ти пък баш, нищо не можеш да ми кажеш....Ти беше,който обяви Кунчев за мъртвец,нали?Да ти търся ли поста?!Колкото ти беше вярна информацията за Кунчев,толкова и знаеш как функционира изобщо Германия,нищо че си там ....Източниците са ти ЕЖК.Познавам и други ,като теб ,дето живеят вече 6-7 години в Германия,но почти нищо не знаят за държавата ,в която живеят....С човек ,дето обявява друг човек за мъртвец,без да е сигурен,не желая да дискутирам,каквото и да било....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                        Щото е бил болен...И това го задължава да е в карантина....И ако беше се дотътрил по време на карантината в БТВ да дава интервюта,щеше да питаш ,защо по време на карантина тоя човек ,дето трябва да е за пример,се шляе наляво-надясно..
                        Кой е казал, че трябва да гостува в студиото? Като е под карантина, да направи един разговор по Скайп. Явно не е бил в състояние.
                        Last edited by X_Y; 05.12.2021, 20:17.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                          Хал хабер си нямаш ,как функционира немската здравна система....Това първо....Второ - навсякъде по света може да има опити за злоупотреби,включително и в Германия....Но ти е бедна фантазията,колко ефективно функционират немските контролни и правораздавателни органи.....Иди в Германия ,като лекар и започни да пробваш да точиш здравните каси,защото те са доста....А аз ще дойда да ти донеса цигарки в панделата,няма да се плашиш...
                          За незнам кой пореден ден вече ги тресе този скандал нека да видиме накрая дали някой ще опере пешкира като са толкова стриктни

                          Вярата ти в немската стриктност явно лежи на стари лаври защото немците в последните години се доказаха като патологични лъжци и измамници - Дизел гейт - СП2 - ДБ - WC и кой ли не

                          Та първо занеси цигари на някой от горните пък тогава ела да ми носиш и на мене цигари

                          Относно Кунчев да си лицето на кампанията и да е разправял че е закъснял с третата доза е гаф голям мащаб какъвто може да направят само галфони без капка мозък
                          Last edited by X_Y; 05.12.2021, 20:16.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                            Хал хабер си нямаш ,как функционира немската здравна система....Това първо....Второ - навсякъде по света може да има опити за злоупотреби,включително и в Германия....Но ти е бедна фантазията,колко ефективно функционират немските контролни и правораздавателни органи.....Иди в Германия ,като лекар и започни да пробваш да точиш здравните каси,защото те са доста....А аз ще дойда да ти донеса цигарки в панделата,няма да се плашиш... .
                            Хахахаха, не знам къде си аз съм в НРВ и мога от първо лице да ти разкажа как функционира и се източват касите
                            Last edited by X_Y; 05.12.2021, 20:16.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                              Боко каза, че Кунчев е в болница. И Кунчев реши да го опровергае, като две седмици отговаряше по Вайбър на въпроса как се чувства ...

                              Беше ясно, че ще го стабилизират и сега ще дава интервюта по 100 на ден. Що не гостува на БТВ преди 2 седмици?
                              Щото е бил болен...И това го задължава да е в карантина....И ако беше се дотътрил по време на карантината в БТВ да дава интервюта,щеше да питаш ,защо по време на карантина тоя човек ,дето трябва да е за пример,се шляе наляво-надясно...
                              Last edited by X_Y; 05.12.2021, 20:16.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Това като да те питам не те ли е срам че като се появи по екрана лъже

                                Или дали не те е срам ч в немско болниците са надписвали слчаите та да папкат повече кинти - същото и в БГ
                                Хал хабер си нямаш ,как функционира немската здравна система....Това първо....Второ - навсякъде по света може да има опити за злоупотреби,включително и в Германия....Но ти е бедна фантазията,колко ефективно функционират немските контролни и правораздавателни органи.....Иди в Германия ,като лекар и започни да пробваш да точиш здравните каси,защото те са доста....А аз ще дойда да ти донеса цигарки в панделата,няма да се плашиш...
                                Last edited by X_Y; 05.12.2021, 20:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X