IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Новата модифицирана ваксина на Пфайзер за деца е умопомрачително вредна. За първи път я използваха във виетнамската провинция "Thanh Hoa". Самата пфайзерска отрова, не просто убива децата, а и явно заразява околните по думите на директора Vu Van Chinh: https://e.vnexpress.net/news/news/12...h-4397748.html
    120 children hospitalized, province suspends Pfizer vaccine batch

    Vu Van Chinh, director of the Ha Trung District General Hospital, said side-effects following vaccination was normal, but are more likely to happen in children than adults.

    "Those who have reactions or faint need to be separated so no chain reaction occurs," said Chinh.
    Въпросът е, вие толкоз малоумен родител ли ще бъдете като тези виетнамци, че да включите детето си в игра да руска рулетка организирана под натиска на Пфайзер, за да си допопълнят информационните масиви с детски "аномалии" в следствие на тяхната противна генна терапия?
    Last edited by vgc; 08.12.2021, 10:26.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

      Но някои от вас прекалявате и ставате агресивни.
      Така е. Разбира се това важи в еднаква сила и за двете страни.

      Мъчна работа е да се избягва confirmation bias, дори и за по-умерените участници в дискусията. Горните италиански видеа са ми под санитарния праг, но си давам сметка че не се занимавам със задълбочени проверки на аргументи, които ми харесват.

      В тази връзка се съмнявам че нарязаните гуми имат каквото и да било отношение към ваксинирането.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение

        Ей олигри, видно е от самолет, че си абсолютен морален дегенерат, но поне в този форум показвай малко уважение към човешката трагедия и ни спести словесните ти диарии!

        На теб Бобо, на ляскоуския и другите и-ти и проф. Ноак ли ви е виновен, че не е безгръбначно безмозъчно добиче, което мълчаливо е свело глава пред неизбежното заколение, че четири дни след видеото, в което прави разкрития за съдържанието на експерименталките, предизвикващи съсирване и тромбози, бе убит в дома си пред очите на бременната му съпруга! И това се случва с уважаван професор, в сърцето на флагманът на демокрацията Германия!!

        Ето видео относно трагичната смърт на проф. Ноак
        https://www.bitchute.com/video/NDED1fZQFHI4/
        Даже и Сталин не си позволяваше да убива опонентите си посред бял ден в дома им пред очите на семейството им, хората бяха отвеждани с камионетки на разпити, от които не се връщаха.

        Ето видео с обръщение на шокираната жена на
        д-р Ноак по повод зверското му убийство
        https://www.bitchute.com/video/YPyoow5zcqoB/

        Въпреки шока, тази силна жена ни казва, че продължава делото на убитият от фашистите проф. Ноак и борбата за спасение на човечеството.
        Изгледайте видеото, много силно и въздействащо послание!
        С такива фейкове ли се зарибяват хора за каузата? Ако е така, от сега мога да предположа колко е средната интелигентност на анти-нещо си движението.

        Долното е само за онези, които са повярвали на сърцераздирателния бълвоч горе.

        С факти по историята на "Професора":

        - той е доктор по химия, не професор. Не че това е малко, разбира се.
        - от години се подвизава в ъндърграунд видео канали, в който промотира призванието си на лечител
        - отявлен противник на приемането на витамини
        - проповядва тезата, че тялото се саморегулирало и няма нужда да се ограничаваш от нищо
        . горното важи с най-голяма сила за солта, като той не вярва, че големия прием на сол предизвиква сърдечно-съдови заболявания. Дори ядял много и с удоволствие... - https://www.pinterest.it/pin/519813981974833706/

        С факти за видеата:

        - Атакуващи командоси във видеото няма /може и да си пуснал грешен линк/
        - В нета има видео, в което в дома му влизат въоръжени, но това е видео от края на 2020 година и, според официална информация на полицията обект на атакат не е бил той, а друг жител на сградата. Дни по-късно доктора потвърждава, че нищо не са му направили и че само се е изненадал защо са при него. http://staseve.eu/?p=151598
        - Докторът е имал един сърдечен удар преди време /теорията за солта явно не работи при него/ и, според партньрката му, вярвал, че срещу него се използва някакво лъчение. https://www.youtube.com/watch?v=aOxUP85tgBE
        - Човекът умира наистина на 26 ноември тази година, но не в дома си, а в някакво градче в Австрия, и по-точно в болница.

        Както написах и преди, аз не агитирам никого да се ваксинира и съм против задължителна ваксинация. Но някои от вас прекалявате и ставате агресивни. Онзи ден нарязаха гумите на колата на сина ми, само защото работи в клиника, където поставят ваксини. Утре да очаквам него да нападнат, така ли? Само защото се е заклел да спасява живота на същите тези умствено ограничени индивиди?

        Коментар


        • Дали са опасни и дали действат РНК ваксините не е важно. Важното е, че се насажда "знание", че естествения имунитет е неефективен и даже пречи. И така за в бъдеще всеки лекар, който произнесе "естествен имунитет" веднаг да бъде даван на комисията по етика.
          И се задава едно безкрайно химическо третиране.
          Мангъропитеците ще наследят света.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Валентине много лесно свали гащите бе човек?Защо правиш неща в които не си убеден?Защо толкова овце има в тоя живот не знам?Утре някой ще реши да ти вземе децата и там ли ще се съгласиш безропотно?
            Чакам зеления....хайвер да направи двоен връх и го скъсявам.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Не знам да се похваля или да се оплача- днес се ваксинирах. Страхотен натиск на самото място- бивш автосервиз. Първо чаках 45 минути след това вадя документите че съм преболедувал, една кукумявка смята и вика, аааааааа те са минали повече от 6 месеца, значи нова ваксинация. на мен ми беше все едно дали първа или втора и викам да-да добре. След това ме пита кога ще бъде втората- искаш ли на 5 догодина- ааааааа няма ме, тогава 10 - пак обяснявам- няма да ме има пък и тук повече няма да дойда. Добре, ама трябва да се ваксинираш.

              Първите неща с документите минаха за 5 минути и след това още сигурно 10 минути убеждение за втора ваксина, как имунитета ми щял да се срине, как колко било добре за мен и разни такива. Питам я защо ще се срине на 6 месеца, нали ваксината е за 1 година- аааааааааа, то антителата падали и моите били паднали вече. Като и казах че на седмия месец са били 3 пъти над нормата и падна ченето
              Валентине много лесно свали гащите бе човек?Защо правиш неща в които не си убеден?Защо толкова овце има в тоя живот не знам?Утре някой ще реши да ти вземе децата и там ли ще се съгласиш безропотно?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Не знам да се похваля или да се оплача- днес се ваксинирах. Страхотен натиск на самото място- бивш автосервиз. Първо чаках 45 минути след това вадя документите че съм преболедувал, една кукумявка смята и вика, аааааааа те са минали повече от 6 месеца, значи нова ваксинация. на мен ми беше все едно дали първа или втора и викам да-да добре. След това ме пита кога ще бъде втората- искаш ли на 5 догодина- ааааааа няма ме, тогава 10 - пак обяснявам- няма да ме има пък и тук повече няма да дойда. Добре, ама трябва да се ваксинираш.

                Първите неща с документите минаха за 5 минути и след това още сигурно 10 минути убеждение за втора ваксина, как имунитета ми щял да се срине, как колко било добре за мен и разни такива. Питам я защо ще се срине на 6 месеца, нали ваксината е за 1 година- аааааааааа, то антителата падали и моите били паднали вече. Като и казах че на седмия месец са били 3 пъти над нормата и падна ченето
                Видя ли че няма нищо страшно от някаква си игла. Боц и готово. За съжаление така ще приключат 90% от хората..... искат или не, има ли нужда или не все тая. Нямат избор. За останалите има концлагери. Поне ще стана съсед с Бурла и Шахин....:-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                  Някой го е опрял тоя откачалник до стената и му казал - сертификата или децата?
                  Бобчо, откъдето и да погледнеш историята е тъжна работа. Само слабоумниците биха се хванали на подобен ПР.
                  Звучи толкова абсурдно някой да утрепе 5 човека заради фалшив сертификат, че няма накъде. И да ОСТАВИ предсмъртно писмо, че точно това е причината ама той самият да е наистина набоден. Та най-вероятното е че човека е изперкал яко с каквито и проблеми да е имал , а маркетинговият отдел се е възползвал от този дюшеш. Не искам да мисля за конспирации при които е помагал.
                  А ако приемем , че е всичко точно така както е описано е добре да се замислим до какво води ваксиналното насилие. Да караш 5 човека да се бодат със субстанция от която нямат нужда и дефакто тази принуда да ги убие след като поне за тези вируса щеше да ги мине по-леко от настинка..Как ти се струва цената - 5 трупа вместо 5 седмични настинки ? Бива ли ? Толкова ли е дневната смъртност на хора със средна възраст 80 години С вируса в Германия ? Малко грубо , но от 1 страна имаш 5 възрастни и болни хора подранили с няколко месеца, а от друга 5 млади и деца....
                  Някак си е тъжно и забавно как заради една ненужна, неработеща и вероятно вредна ваксина биха ти взели децата ?!?! За тяхно и твое добро.....
                  В зависимост от прочита е като историите от Турското ''присъствие'' когато хората са се хвърляли геройски от скалите избирайки смъртта пред ''доброволното'' ''присъствие'
                  Това се казва то доброволно и информирано ваксиниране. Не ми се мисли какво ще е като стане задължително информирано....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fon

                    Това е интересно. Ти внимавай тогава да не забременееш като Дева Мария от разстояние, без да са те таковали.
                    След ''ваксина'' се забременява без проблем всеки път и от всички, след преболедуване в половин процент от случаите.... Въпрос на качество на контрацептива....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                      Антиваксърите съвсем изкукаха:
                      Фалшив COVID сертификат погуби семейство в Германия

                      Мъж, убил съпругата си и трите си малки деца, преди да посегне живота си, е посочил фалшив сертификат за COVID-19, като причина за трагедията.




                      Главата на семейството се е страхувал, че децата му ще му бъдат отнети, когато фалшификатът бъде разкрит, съобщи прокурорът във вторник, цитиран от Ройтерс.


                      Полицията откри двама възрастни на 40 г., и три деца на четири, осем и 10 години починали от огнестрелни рани в семеен дом в Кьонигс Вустерхаузен, южно от Берлин в събота.


                      В прощална бележка, намерена от полицията, мъжът каза, че е фалшифицирал сертификата за ваксинация на жена си. Нейният работодател разбрал и двойката започнала да се страхува, че ще бъде арестувана и ще загубят децата си, каза прокурорът Гернот Бантлеон пред Ройтерс.

                      Полицията е извикана в къщата, след като свидетели видели безжизнени тела, съобщиха полицията и прокуратурата.


                      Трагедията идва месец, след като беше въведено изискването служителите да показват сертификат за ваксиниране, преболедуване или тестване за COVID-19, за да могат да ходят на работа.


                      Германските власти се съгласиха миналата седмица да забранят на неваксинираните достъп до магазини, с изключение на хранителни, магазини и пекарни и планират да направят ваксинацията задължителна за някои професии.
                      Това за теб сигурно е повод за гордост, че си от някакъв елит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Не знам да се похваля или да се оплача- днес се ваксинирах. Страхотен натиск на самото място- бивш автосервиз. Първо чаках 45 минути след това вадя документите че съм преболедувал, една кукумявка смята и вика, аааааааа те са минали повече от 6 месеца, значи нова ваксинация. на мен ми беше все едно дали първа или втора и викам да-да добре. След това ме пита кога ще бъде втората- искаш ли на 5 догодина- ааааааа няма ме, тогава 10 - пак обяснявам- няма да ме има пък и тук повече няма да дойда. Добре, ама трябва да се ваксинираш.

                        Първите неща с документите минаха за 5 минути и след това още сигурно 10 минути убеждение за втора ваксина, как имунитета ми щял да се срине, как колко било добре за мен и разни такива. Питам я защо ще се срине на 6 месеца, нали ваксината е за 1 година- аааааааааа, то антителата падали и моите били паднали вече. Като и казах че на седмия месец са били 3 пъти над нормата и падна ченето
                        антителата може да са ти високи ако си се 'срещал' с вируса наскоро и без да си се заразил.
                        ти с една ваксина не знам какъв сертификат ще получиш (предполагам заради това си се боцнал). освен ако не е на янсен еднодозовата.

                        и този мед. персонал, който бие по 1000 инжекции на ден ако мислиш, че ще ти каже нещо смислено. говорят както са им казали и по инерция.

                        като цяло мърдане няма и 2022-ра поне ще е така - няма да може да се мърда без да си ваксиниран.


                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                          Ле-ле каква драма си преживял. Сега ще ти се случат много лоши неща, забравих какви, ама мангъропитеците тук ще ти обяснят всичко точно. И това не е било ваксина, а някаква субстанция.
                          Това ще се разбере след 3-4 години, за сега е тестова субстанция

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Не знам да се похваля или да се оплача- днес се ваксинирах. Страхотен натиск на самото място- бивш автосервиз. Първо чаках 45 минути след това вадя документите че съм преболедувал, една кукумявка смята и вика, аааааааа те са минали повече от 6 месеца, значи нова ваксинация. на мен ми беше все едно дали първа или втора и викам да-да добре. След това ме пита кога ще бъде втората- искаш ли на 5 догодина- ааааааа няма ме, тогава 10 - пак обяснявам- няма да ме има пък и тук повече няма да дойда. Добре, ама трябва да се ваксинираш.

                            Първите неща с документите минаха за 5 минути и след това още сигурно 10 минути убеждение за втора ваксина, как имунитета ми щял да се срине, как колко било добре за мен и разни такива. Питам я защо ще се срине на 6 месеца, нали ваксината е за 1 година- аааааааааа, то антителата падали и моите били паднали вече. Като и казах че на седмия месец са били 3 пъти над нормата и падна ченето
                            Ле-ле каква драма си преживял. Сега ще ти се случат много лоши неща, забравих какви, ама мангъропитеците тук ще ти обяснят всичко точно. И това не е било ваксина, а някаква субстанция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                              Барби, ние от държавата България поздравяваме вашата държава SОS
                              https://youtu.be/AUARjexCTlQ
                              Magnifique voix, magnifique chanson !!! Merci

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                                Това в немско ли е?
                                да

                                Коментар

                                Working...
                                X