IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=KVwm-KJvGzk
    Houston Methodist doctor who resigned following suspension over controversial COVID-19 tweets sp...

    https://www.youtube.com/watch?v=nYIJxoh7gqw

    Gravitas: Revealed: How Pfizer blackmails countries for shots

    Last edited by v_tin; 12.12.2021, 01:35.

    Коментар



    • The Jerusalem Post 'Three shots of Pfizer COVID vaccine 4x less effective against Omicron'


      By MAAYAN JAFFE-HOFFMAN - 3h ago

      Pfizer Course Has 23% Efficacy Vs. Omicron in S. African Study

      Antony Sguazzin - 5h ago

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        https://www.youtube.com/watch?v=-KjPCTGgHAI иииииииииии
        Ванина Иванова

        5 дни ·
        ~ Д-p Гeoрги Тoдoров, лaбopaторен лeкap:
        „След като измислиха нова мeдицинa, въвeждайки тeрмина бeзcимптoмно бoлни, нова мaтeмaтикa, която твъpди че в град с 5000 души може да имаме 1000 на 100000 бoлни, не беше далеч и моментът, в който да измислят и нова лaбoрaторна мepна eдиницa за aнтитeлa cpeщу CAPC – KOB 2.
        Aнтитeлaтa са имyнoглoбyлини от вида Г и се мерят в Г/литъp, милигpaма, милилитъp; сегашната предлагана мерна единица БAУ/мл е измишльотина в мeдицинcкaтa нaука и мeтpoлoгията, означава свързани нeнacитeни aнтитeлa/мл и е въведена от големите фapмa пpoизвoдители - Poш, Aбoт, Диacopин и т.н.
        Вече имаме и нова мeтpoлогия! Пcихoпaтите са винаги изобретателни при постигането на целите си!
        Лaбopaтoрен лeкap съм все пак, следва да разбирам от мepни единици поне! Евала на МЗ за приноса им в мeтpoлoгията и имyнoлoгията.
        И защо намерените aнтитeла ще са валидни само 3 месеца може да отговорят пак от МЗ, но ме увериха че е по искане на лицата Мурджeвa, дадена от мен на прoкурор, и другата кopифeйка дето пaциeнт не е виждала, Ивa Хpиcтoва, дето живее в тeлeвизoра! Да не забравяме, че един път установени aнтитeлa означава, че цялата ви имyннa cиcтeмa ви е вече наред, но МЗ имат заповед да vaкcиниpaт, не да се грижат за вас."

        Отново чиста лъжа на мангъропитеците. "Фалшива новина е, казаха го вече няколко пъти, видеото е изрязано от по-голямо видео, в цялото интервю става дума, точно че отделенията са пълни с неваксинирани, и няма нито един ваксиниран хоспитализиран.....както и повечето новини по темата - таз издиша от всякъде"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Сега ще дотича Боби Турбото и ще се нахвърли върху аватара ти като разгонена щангистка.
          Аз се определям като транс ту спирит небинарен хюман, така че да заповяда, ще се ощастливяваме взаимно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            https://www.youtube.com/watch?v=-KjPCTGgHAI иииииииииии
            Ванина Иванова

            5 дни ·
            ~ Д-p Гeoрги Тoдoров, лaбopaторен лeкap:
            „След като измислиха нова мeдицинa, въвeждайки тeрмина бeзcимптoмно бoлни, нова мaтeмaтикa, която твъpди че в град с 5000 души може да имаме 1000 на 100000 бoлни, не беше далеч и моментът, в който да измислят и нова лaбoрaторна мepна eдиницa за aнтитeлa cpeщу CAPC – KOB 2.
            Aнтитeлaтa са имyнoглoбyлини от вида Г и се мерят в Г/литъp, милигpaма, милилитъp; сегашната предлагана мерна единица БAУ/мл е измишльотина в мeдицинcкaтa нaука и мeтpoлoгията, означава свързани нeнacитeни aнтитeлa/мл и е въведена от големите фapмa пpoизвoдители - Poш, Aбoт, Диacopин и т.н.
            Вече имаме и нова мeтpoлогия! Пcихoпaтите са винаги изобретателни при постигането на целите си!
            Лaбopaтoрен лeкap съм все пак, следва да разбирам от мepни единици поне! Евала на МЗ за приноса им в мeтpoлoгията и имyнoлoгията.
            И защо намерените aнтитeла ще са валидни само 3 месеца може да отговорят пак от МЗ, но ме увериха че е по искане на лицата Мурджeвa, дадена от мен на прoкурор, и другата кopифeйка дето пaциeнт не е виждала, Ивa Хpиcтoва, дето живее в тeлeвизoра! Да не забравяме, че един път установени aнтитeлa означава, че цялата ви имyннa cиcтeмa ви е вече наред, но МЗ имат заповед да vaкcиниpaт, не да се грижат за вас."
            Сега ще дотича Боби Турбото и ще се нахвърли върху аватара ти като разгонена щангистка.

            Коментар


            • https://www.youtube.com/watch?v=-KjPCTGgHAI иииииииииии
              Ванина Иванова

              5 дни ·
              ~ Д-p Гeoрги Тoдoров, лaбopaторен лeкap:
              „След като измислиха нова мeдицинa, въвeждайки тeрмина бeзcимптoмно бoлни, нова мaтeмaтикa, която твъpди че в град с 5000 души може да имаме 1000 на 100000 бoлни, не беше далеч и моментът, в който да измислят и нова лaбoрaторна мepна eдиницa за aнтитeлa cpeщу CAPC – KOB 2.
              Aнтитeлaтa са имyнoглoбyлини от вида Г и се мерят в Г/литъp, милигpaма, милилитъp; сегашната предлагана мерна единица БAУ/мл е измишльотина в мeдицинcкaтa нaука и мeтpoлoгията, означава свързани нeнacитeни aнтитeлa/мл и е въведена от големите фapмa пpoизвoдители - Poш, Aбoт, Диacopин и т.н.
              Вече имаме и нова мeтpoлогия! Пcихoпaтите са винаги изобретателни при постигането на целите си!
              Лaбopaтoрен лeкap съм все пак, следва да разбирам от мepни единици поне! Евала на МЗ за приноса им в мeтpoлoгията и имyнoлoгията.
              И защо намерените aнтитeла ще са валидни само 3 месеца може да отговорят пак от МЗ, но ме увериха че е по искане на лицата Мурджeвa, дадена от мен на прoкурор, и другата кopифeйка дето пaциeнт не е виждала, Ивa Хpиcтoва, дето живее в тeлeвизoра! Да не забравяме, че един път установени aнтитeлa означава, че цялата ви имyннa cиcтeмa ви е вече наред, но МЗ имат заповед да vaкcиниpaт, не да се грижат за вас."


              Коментар



              • Covid detention camp in Canada

                https://twitter.com/WaltonDesousa/st...84532224712710

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron
                  По пътя към промяната

                  За Кристиян промяната на мнението му за ваксините е процес, който започва с разболяването на баща му от Ковид-19. "Винаги съм давал баща ми като пример за силна воля. Но тогава видях как той се беше предал. И си казах: щом този човек се предава, какво ще стане, ако го хвана аз?"

                  Въпреки че баща му минава през много тежък период, по това време Кристиян все още не е убеден, че трябва да се ваксинира. Фитнес инструкторът признава, че и след това цялото му семейство продължава да се съмнява във всичко, свързано с коронавируса. Сред причините за това е фактът, че при диагностицирането баща му получава няколко отрицателни теста преди положителния, който в крайна сметка го изпраща в болница. "Не получихме всичката информация защо се случва така. Това е проблемът - че хората не получават отговори на някои въпроси. Затова отричат всичко, както го правех и аз”, казва Кристиян.

                  С течение на времето Кристиян забелязва, че все повече хора в социалните мрежи публикуват възпоменателни черни ленти за свои починали близки. Изказвайки съболезнованията си, Кристиян винаги пита какво се е случило. И винаги отговорът гласи: Ковид. В началото той продължава да не вярва - и не се уморява да убеждава хората, че просто са им казали, че е Ковид. Но с всяка следваща история на човек, загубил близък, Кристиян постепенно се променя. "Повлия ми това, че видях масова смърт. Уплаших се. И няма да крия, че ме беше страх да излизам на по-масови събития”, признава фитнес инструкторът.

                  Кристиян забелязва и друго, което го кара да започне да преосмисля позицията си. "Направи ми впечатление, че интелигентните хора в обкръжението ми започнаха да не уважават моето мнение. Паралелно с това започнах да привличам хора, които не отговарят на моите интереси”, споделя Кристиян и добавя, че не се е повлиял от нечие конкретно мнение, а от осъзнаването, че хората, чиито позиции цял живот е уважавал и ценил, избират да се ваксинират.
                  Хахахаха. С Боби на смени ли сте ? Или който изпревари пИчели ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение

                    Всички ще умрем, но СТРАХЪТ Е ИЗБОР.
                    Насаждането на страх е избор. И както винга е за пари. Този когото си цитирал, вероятно се е изолирал, и запасил с храна поне за 3 години. И насажда страх, за пари. За да има да живее изолирано, без да се зарази. Трансваксър, с пълна сила.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron
                      По пътя към промяната

                      За Кристиян промяната на мнението му за ваксините е процес, който започва с разболяването на баща му от Ковид-19. "Винаги съм давал баща ми като пример за силна воля. Но тогава видях как той се беше предал. И си казах: щом този човек се предава, какво ще стане, ако го хвана аз?"

                      Въпреки че баща му минава през много тежък период, по това време Кристиян все още не е убеден, че трябва да се ваксинира. Фитнес инструкторът признава, че и след това цялото му семейство продължава да се съмнява във всичко, свързано с коронавируса. Сред причините за това е фактът, че при диагностицирането баща му получава няколко отрицателни теста преди положителния, който в крайна сметка го изпраща в болница. "Не получихме всичката информация защо се случва така. Това е проблемът - че хората не получават отговори на някои въпроси. Затова отричат всичко, както го правех и аз”, казва Кристиян.

                      С течение на времето Кристиян забелязва, че все повече хора в социалните мрежи публикуват възпоменателни черни ленти за свои починали близки. Изказвайки съболезнованията си, Кристиян винаги пита какво се е случило. И винаги отговорът гласи: Ковид. В началото той продължава да не вярва - и не се уморява да убеждава хората, че просто са им казали, че е Ковид. Но с всяка следваща история на човек, загубил близък, Кристиян постепенно се променя. "Повлия ми това, че видях масова смърт. Уплаших се. И няма да крия, че ме беше страх да излизам на по-масови събития”, признава фитнес инструкторът.

                      Кристиян забелязва и друго, което го кара да започне да преосмисля позицията си. "Направи ми впечатление, че интелигентните хора в обкръжението ми започнаха да не уважават моето мнение. Паралелно с това започнах да привличам хора, които не отговарят на моите интереси”, споделя Кристиян и добавя, че не се е повлиял от нечие конкретно мнение, а от осъзнаването, че хората, чиито позиции цял живот е уважавал и ценил, избират да се ваксинират.
                      Всички ще умрем, но СТРАХЪТ Е ИЗБОР.
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                        Пич, харесвам те, но не те разбирам. Не знам какви филми гледаш, какви опорки, какви нови три дози?
                        Аз не съм лекар, нито вирусолог, просто следвам препоръките, толкова е просто. Минаха 6 месеца, скоро ще съм на бустер. Няма ъпдейт специално за омикрон, и да има ще отнеме време заради всички тестове и фази, няма как да знам кога и какво ще стане, така че правя това което мога в момента и толкоз.

                        И впрочем, забелязваш ли с какви идиоти споделяш търсенето на конспирации под леглото? Някакъв лоулайф, който смята 20 евро на час в Германия за невъзможна цел и си е лепнал снимката на Путкин? Конспиратори със огромни чаршафи копирани от зирохедж, отизвора и прочие? Някакви "математици" с графики, които удобно подминават въпроса за огромната смъртност в антиваксърска България?
                        Ма ти си знаеш, важното е да се опазиш от ИГЛАТА.
                        А на тебе не ти минава през ум че те ползват за глупендер и опитно зайче

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение
                          Първа доза, втора, скоро си сложих трета…
                          Някак си една тривиално действие се превърна в разделение на обществото. За, против…
                          Има ли значение?
                          Просто ще се отиде към задължителна ваксинация!
                          За да няма разделение в обществото ли ? Бива.... Пак добре, че някой не е решил да следва/наложи задължително насоките от поста на Ратко....засега :-)
                          Този Немският подобни неща казва - задължителна ваксинация макар и да няма здравен смисъл за отказалите до момента ''доброволната''...ГоУУУУеми политици лечители на настинка....:-)

                          Коментар


                          • Първа доза, втора, скоро си сложих трета…
                            Някак си една тривиално действие се превърна в разделение на обществото. За, против…
                            Има ли значение?
                            Просто ще се отиде към задължителна ваксинация!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Той с плъхове няма да се занимава, а ще отстрелва глигани и прасета
                              И ще ни ги сервира с печена тиква
                              дано, дано
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                Е да, всички знаят че истинските мъже са само в България, всички останали са джендъри.
                                Боби, мен всъщност ме грабна това, че мнозинството решава, кой прав и кой обратен.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X