IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Нерде ямбУл, нерде стАмбУл!
    Май ти си подранил със селската кръчма, колега.
    Ся ако обясниш и общото м/у ваксините и каруците...
    Не е казано, че ще е само за ваксини с/у сегашната лайнария, нЪл тъй!?
    Или пандемиите свършиха и тая е последната, а аз не съм разбрал?
    Е , ако знаят за следващата пандемия от сега дето ще се случи след 5 години примерно и се подготвят с производствен капацитет може....Разбирам ги тогава :-)....
    Тва вече става за конспирация нали ? ;-)
    Общото между каруците и тези ваксини е че са еднакво ненужни :-) и ако някой / държавите/ не ти гарантира избиването на инвестицията требе да си слабоумен да харчиш толкова пари....:-) Та дали е за Короната или за някой друг НОВ вирус държавите са обещали на Модерна , че ще им купуват течността поне до 2035 година....:-)

    ПП Пандемии /сегашното не е такова неща ама айде/ се случват примерно веднъж на 100 години, но е дори по-рядко.
    ПП2 И ако кажеш добре шъ праят ваксини за други неща. Ми не никой не ги иска тези защото си имаме други доказани през десетилетията. Ако пък избереш за грип, че там има пазар. Пак биха уплътнили капацитета само с принудителна ваксинация щото при по-силно мутиращ вирус като грипният няма шанс да има работеща ваксина с добра ефективност.. Т.е. пак продажби САМО с държавен гръб.
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 14.12.2021, 20:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Нерде ямбУл, нерде стАмбУл!
      Май ти си подранил със селската кръчма, колега.
      Ся ако обясниш и общото м/у ваксините и каруците...
      Не е казано, че ще е само за ваксини с/у сегашната лайнария, нЪл тъй!?
      Или пандемиите свършиха и тая е последната, а аз не съм разбрал?

      Как искаш да "разбереш"? С декрет, или със закон? Може пък да е необходимо някой - нещо да "спусне отгоре"?

      Да ти повторя: качвай се по-често на метрото, в интервала, между 08-10 часа и 17-19, ако не се срамуваш, разбира се... Смеси се с тълпата в централните метростанции... По-често прави това, за да разбереш, че хората отдавна СА РАЗБРАЛИ много неща, за които ти все още НЕ СИ узрял...

      За съжаление, разбира се.

      Коментар


      • :Мили ваксинаторчета,

        чудотворните *ваксини* се оказаха грандиозен провал. Признайте си го най-накрая.
        Цяла западна Европа (ваксинирана на 90% поне) гори с поредната вълна от вируса.
        Докога ще чакаме световните ви научни светила да си оправят грешките?
        Или избраните симпатяги от фармите, дето ще приберат едни пари, още не са стигнали таргета? С колко нули е той - таргета?
        Айде със здраве - не на нас тия
        Last edited by Kildirim_Bei; 14.12.2021, 20:34.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
          Ти би ли инвестирал 1.4 млрд в завод за каруци , ако нямаш осигурен пазар, който да ги изплати ?
          Нерде ямбУл, нерде стАмбУл!
          Май ти си подранил със селската кръчма, колега.
          Ся ако обясниш и общото м/у ваксините и каруците...
          Не е казано, че ще е само за ваксини с/у сегашната лайнария, нЪл тъй!?
          Или пандемиите свършиха и тая е последната, а аз не съм разбрал?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Онлайн-магазините!


            Охоо, само да можехте да се видите отстрани!

            Ти не бери грижа за нас!

            Виждаме се в очите на стотици хора, ЕЖЕДНЕВНО, с които пътуваме в метрополитена, в най-натоварените часове.

            Виждаме се и в очите на стотиците хора, с които се разминаваме в супер-маркетите.

            Във вашите очи НЕ Е НЕОБХОДИМО да се оглеждаме, защото НЕ СТОИМ в бункерите. Вие се озъртайте страхливо и внимавайте, за да не пропуснете следващото бодване. Казвам го, защото се страхувам за вас! Много внимавайте и не пропускайте бодването!

            В интерес на истината - и самият ти НЯМАШ - дори втора доза. За трета не говоря. Ослушвате се като гърмяни зайци и чакате информация от нас. Е, имате я. Все пак, за всеки случай се бодвайте... ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Зверско евала на Модерна, че успява да строи куп държави да и оправдаят инвестиция от смешните 1-2 милиарда.
              Антиваксърите понякога не се усещате колко са кухи конспирациите които си строите в главите.
              Какви конспирации бре Боби ? Твърдиш, че си програмист, и явно нямаш идея как се прави бизнес и кога се строи завод та донякъде може да ти е простена заблудата.... Това е РЕАЛЕН ФАКТ - инвестиция за продукт с гарантиран от държавите пазар за ненужен такъв който иначе никой не би си купил сам ....При 100 милиона годишен капацитет и 1.4 млрд инвестиция е ясно, че трябват минимум 5 но реално 10 години, за да се изплати с печалба. 10 години с ГАРАНТИРАН ПАЗАР“ ! За социална дейност ли го прави или да произвежда ваксини ? За кой ще са тези ваксини ? Ти би ли инвестирал 1.4 млрд в завод за каруци , ако нямаш осигурен пазар, който да ги изплати ?
              Айде малко по-сериозно все пак тая вечер не съм на смяна в селската кръчма.....там с разсъжденията си мое и да фърфиш :-)
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 14.12.2021, 20:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                ТоА, па! Ти висиш 24 часа в денонощието във форума. Да не би да сънуваш, когато "влизаш" в магазините? И, кои са тия, в които "влизаш" без бутаница?
                Онлайн-магазините!

                Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                Никой от хората, които не са си поставили експерименталната субстанция НЕ "строи конспирации".
                Охоо, само да можехте да се видите отстрани!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                  Зверско евала на Модерна, че успява да строи куп държави да и оправдаят инвестиция от смешните 1-2 милиарда.
                  Антиваксърите понякога не се усещате колко са кухи конспирациите които си строите в главите.
                  Никой от хората, които не са си поставили експерименталната субстанция НЕ "строи конспирации".

                  Хората, заинтересувани от текущи плащания - имате основанията си да тълкувате неправилно думи и измислици, които сами фабрикувате и после - задължително ги и опровергавате.

                  В действителност, самите вие НЕ СТЕ "ваксинирани", както и не можете да убедите "многото си приятели" да се "ваксинират". Това е причината да висите тук, за да навивате непознати да си поставят експерименталната субстанция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Това е само за самоуспокоение в момента. Виж как е Валентин - хем е наясно в някаква степен с безсмислието на ваксинирането в здравен смисъл и други дребни битовизми го ПРИНУЖДАВАТ и се е набоцкал. След още 2-3 рождени дни ще набоцка и дъщерята.
                    Колко хора могат да си позволят децата им да са на онлайн обучение ? Ама не за 2 месеца а за 11 години ? Някои веднага, други малко по-късно, трети чрез задължителна ваксинация / имаше статия от дира че е обсъждана за Източна Европа като единствен начин да се принудят хората/ .всички ще окапят.
                    И не, не става да си платиш за документ. Не може да си плащаш за документ на всеки 3 месеца до живот. само медицинските работници ще минават метър. Като пример пак четох че Модерна щели да правят завод за ваксини в Австралия който ще заработи през 2024. За кой ще са тези ваксини тогава ? За колко време се изплаща подобна инвестиция от 1.4 млрд ? За мен минимума е че поне десетилетие трябва да работи на пълен капацитет....ГАРАНТИРАН от държавите иначе не биха го строили. Линка с броят поръчани ваксини за Великобритания някой гледал ли е ? Ми те са за 10 ваксинации на всички/.
                    Чини ми се, че с вирус или без поне в близките 10 + години ще има непрекъснато боцкане. Ще видим колко хора ще оцелеят след всичко това .... И дори да стане очевадно измирането на ваксинирани ще се измислят причини и оправдания и ваксинирането няма да спре при никакви обстоятелства.
                    Единствено ще успеем да си спестим първите няколко дози от течността които и без това ще са най-зловредните. Постепенно с времето течността , дозата, действието ще се поизчистят и се надявам да става по-малко вредна....докато дойде нашето време за боцкане без избор.
                    Зверско евала на Модерна, че успява да строи куп държави да и оправдаят инвестиция от смешните 1-2 милиарда.
                    Антиваксърите понякога не се усещате колко са кухи конспирациите които си строите в главите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                      Гледай от положителната страна на въпроса.... Много ми е добре и сега, показвам някакъв сертификат и влизам като цар в магазините, а вътре няма никаква бутаница.

                      ТоА, па! Ти висиш 24 часа в денонощието във форума. Да не би да сънуваш, когато "влизаш" в магазините? И, кои са тия, в които "влизаш" без бутаница?

                      Ти, ако наистина можеше да влезеш в пълен магазин - би бил доволен на това, че имунитетът ти постоянно ще се тества, на по-високо ниво, за да оказва съпротива на все по-отслабващия вирус.

                      Но ти не правиш това. Едва ли си "ваксиниран". Висиш тук, за да вкараш още някой в системата, от която получаваш за агитацията. Ако те няма тук, наистина имунитетът ти щеше да бъда на завидно ниво! Вместо имунитет - получаваш по някой лев, но това НЕ Е имунитет. Та, залъгвай се, колкото искаш, но не си показвай носа навън - нямаш шанс!

                      Та, гледай "от положителната страна на въпроса"... Влизай в магазини "с бутаница", защото 24 часа във форума не ти помагат по никакъв начин! Ще го разбереш скоро.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        За съжаление може. За още по-голямо съжаление у нас големите работодатели са баш немски фирми. За най-голямо съжаление голяма част от малки бизнес, държан от българи, е вече унищожен или напълно зависим от усвояване по разни програми. Оня ден видях да чисти в Лидъл жената, която преди държеше кръчмето на пазара в Слатина.

                        Та надеждата си остава пасивната съпротива. За щастие у нас тя е масова. Поне 1/3 от "ваксинираните" (90% при мед персонала) са такива само на хартия.
                        Това е само за самоуспокоение в момента. Виж как е Валентин - хем е наясно в някаква степен с безсмислието на ваксинирането в здравен смисъл и други дребни битовизми го ПРИНУЖДАВАТ и се е набоцкал. След още 2-3 рождени дни ще набоцка и дъщерята.
                        Колко хора могат да си позволят децата им да са на онлайн обучение ? Ама не за 2 месеца а за 11 години ? Някои веднага, други малко по-късно, трети чрез задължителна ваксинация / имаше статия от дира че е обсъждана за Източна Европа като единствен начин да се принудят хората/ .всички ще окапят.
                        И не, не става да си платиш за документ. Не може да си плащаш за документ на всеки 3 месеца до живот. само медицинските работници ще минават метър. Като пример пак четох че Модерна щели да правят завод за ваксини в Австралия който ще заработи през 2024. За кой ще са тези ваксини тогава ? За колко време се изплаща подобна инвестиция от 1.4 млрд ? За мен минимума е че поне десетилетие трябва да работи на пълен капацитет....ГАРАНТИРАН от държавите иначе не биха го строили. Линка с броят поръчани ваксини за Великобритания някой гледал ли е ? Ми те са за 10 ваксинации на всички/.
                        Чини ми се, че с вирус или без поне в близките 10 + години ще има непрекъснато боцкане. Ще видим колко хора ще оцелеят след всичко това .... И дори да стане очевадно измирането на ваксинирани ще се измислят причини и оправдания и ваксинирането няма да спре при никакви обстоятелства.
                        Единствено ще успеем да си спестим първите няколко дози от течността които и без това ще са най-зловредните. Постепенно с времето течността , дозата, действието ще се поизчистят и се надявам да става по-малко вредна....докато дойде нашето време за боцкане без избор.
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 14.12.2021, 19:37.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                          Анал-лога оттече в канала, не знам що му се обяснаваш.
                          Дребнава душичка си ти, но в замяна на това злопаметна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Дами и господа, ето ви нагледен пример как германците налагат ред. После що било толкоз подредено и чисто. Ми ето защо.
                            Иначе ако ще плебса да си развива конспирациите по форуми от сутрин до вечер, на кой му пука.
                            Не им ща нито реда нито чистотата.Да си я налагат в Германия колко си искат....Тука е България и немски капути няма да търпим.Няма да търпим масови убийци и фашисти варвари да ни казват какво да правим

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Имам още 7-8 години до пенсия и се прибираме, аз и жената, за децата не знам
                              Мале мале колко бустера ще отнесеш минимум 30...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Работодател директно принуда няма да ти наложи- или се ваксинираш или те махам. Едно такова нещо ще му тресне такава глоба, че може би ще бъде добре да обяви фалит
                                За съжаление може. За още по-голямо съжаление у нас големите работодатели са баш немски фирми. За най-голямо съжаление голяма част от малки бизнес, държан от българи, е вече унищожен или напълно зависим от усвояване по разни програми. Оня ден видях да чисти в Лидъл жената, която преди държеше кръчмето на пазара в Слатина.

                                Та надеждата си остава пасивната съпротива. За щастие у нас тя е масова. Поне 1/3 от "ваксинираните" (90% при мед персонала) са такива само на хартия.

                                Коментар

                                Working...
                                X