IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Аз нямам спомен да са ме ваксинирали срещу холера...Помня едни ваксини къде се появяваше един подут кръг на ръката червено петно и го мереха трябваше да е два и половина санта,,,,Никой не ни е питал нито е питал родителите ми помня две съученички как пищяха и ревяха все едно ги колят.Но не им се размина рев и писък припаднаха ама онея зверове ги ваксинираха....Сега ако някой посмее така да ме ваксинира му пръсвам черепа...Просто ще го убия с два удара без да мисля....Мразя насилието и принудата и тая омраза е по силна от смъртта....
    ХАХАХА големи тъпотии пишеш честно. ГОляма част от хората който са живи сега са живи благодарение на ваксинацята. Я кажи колко хора умираха от ЕДРА ШАРКА преди цялото население на земята да бъде ваксинирано в рамките на няколко години за да се изкорени това заболяване. Кое те предпазва от Туберколоза и от другите смъртоностни заболяваня? А от детският паралич?

    Да доказано е че ваксина може да причини страничен ефект при няколко случая на милион души но ползите са повече от рисковете.

    Твойте деца ако имаш защо са ваксинирани с задължителната имунизация? Защо са им били ваксини против туберколоза, паралич, тетанус?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Не. Ваксинацията беше с/у холера, защото се беше появила в Румъния и България, но беше преди много, много години, аз съм била 1-2 клас сигурно.
      Със сигурност помня че ваксинираха родителите ми, но не помня дали и мен, вероятно не. Качеството на водата беше под всякаква критика. Не че въздухът беше по-добре.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

        Ако не се лъжа, не беше ваксина, а проба на Манту, за ранно откриване на туберкулозно болни.

        Dury - дали ваксинацията не била за морбили?
        Проба на Манту се прави за да се провери дали ваксинацията срещу туберкулоза е още валидна или се налага реваксинация.
        Идеално за антиваксъри, още повече че БЦЖ ваксината има около 50-60% ефективност. Ма много ги е питал някой родителите им навремето и е нямало фейсбук и форуми за МИСЛЕЩИ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

          Ако не се лъжа, не беше ваксина, а проба на Манту, за ранно откриване на туберкулозно болни.

          Dury - дали ваксинацията не била за морбили?
          Не. Ваксинацията беше с/у холера, защото се беше появила в Румъния и България, но беше преди много, много години, аз съм била 1-2 клас сигурно.

          Коментар


          • Ха ха ха
            Attached Files

            Коментар


            • Под земята.

              Нема више (вече) сунца,
              нема више месеца.
              Нема тебе, нема мене.
              Ничег више нема, йо.

              Покрила нас сртна тама (тъма),
              Покрила нас с таба, йо.
              А я се питам, моя драга,
              ща че бити садама (сега, отсега)?

              Месечина, месечина, йой йой, йой йой,
              сунце сия, сунце сия, йой йой, йой йой.
              Са небеса зрак пробия -
              - никой не зна, никой не зна, никой не зна ща то сия.

              https://youtube.com/watch?v=0ZqDFxBCvgk

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Аз нямам спомен да са ме ваксинирали срещу холера...Помня едни ваксини къде се появяваше един подут кръг на ръката червено петно и го мереха трябваше да е два и половина санта,,,,Никой не ни е питал нито е питал родителите ми помня две съученички как пищяха и ревяха все едно ги колят.Но не им се размина рев и писък припаднаха ама онея зверове ги ваксинираха....Сега ако някой посмее така да ме ваксинира му пръсвам черепа...Просто ще го убия с два удара без да мисля....Мразя насилието и принудата и тая омраза е по силна от смъртта....
                Ако не се лъжа, не беше ваксина, а проба на Манту, за ранно откриване на туберкулозно болни.

                Dury - дали ваксинацията не била за морбили?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение
                  Току що прочетох една статия и погледнах wordometer-a. В Норвегия, при 88% ваксинирани имат рекордна заразяемост и рекордна смъртност от началото на пандемията.
                  Рекордна смъртност средно 5-7 на ден . При Средно 4000- 5000 новозаразени на ден.

                  Тук верно сте неква секата. Да не използвам нещо по обидно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NZero Разгледай мнение


                    След като ги напляска тези умнотии, би ли споделил какво ти е образованието? Не се заяждам. Говориш като истински професионалист заслужаващ доверие, но все пак потвърди де...
                    Никакъв професионалист не съм. С висше техническо и много математика съм. Най-близки хора бяха в ковид отделения. От тях знам как всички измрели около тях бяха неваксинирани, това за ренгеновите снимки и т.н. И тях ли са подкупили, та и не ми казват? Ето и сега пищи линейка. През 15 мин. се чува тук в София. При дедо ти Пешо, патриота от някакво севрозападно село, сигурно не е така. В сравнение с много лекари, особено по-тъповати като Мангъров ми е ясно, че при 8.5 милиарда ваксини няма как да нямаш смъртни случаи и какви ли не случаи след ваксините, но те не са от ваксините.
                    https://www.bloomberg.com/graphics/c...-distribution/

                    По-изпитана ваксина от Пфайзер едва ли е имало. Клиничните й изпитания започват април 2020, т.е вече 1 година и 9 месеца и са бити милиарди от нея. Тя се разгражда за няколко седмици и никъде не пише, че трява да се чакат 5 години - някакви условия изникващи в кухите антиваксърски глави.

                    Коментар


                    • Току що прочетох една статия и погледнах wordometer-a. В Норвегия, при 88% ваксинирани имат рекордна заразяемост и рекордна смъртност от началото на пандемията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NZero Разгледай мнение


                        .... би ли споделил какво ти е образованието?
                        "Първоначално изпратено от fon
                        ... ренгенова снимка..."
                        Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                          Защо при 23 ваксини само от Пфайзер плащат, как при 1 милион лекари само в САЩ в Пфайзер са заделили агенти и пари да подкупват навсякъде не е ясно.

                          И да се твърди, че Русия, Китай, Иран и подобни държави поддържат някакви лъжи на Пфайзер е израз също на изключителен примитивизъм и тъпота,
                          Файзер наистина не подкупват масово - 100% от питаните от мен лица с медицинско образование/медицинска професия са против ваксините.
                          Мненията им варират от "Не си слагай ваксина за нищо на света" до "Имам достъп до информация - не са мор, но наистина не са изпитани както трябва по протокол и може да създадат проблем, може и нищо да не стане".

                          Това, че 95% от лекарите пред камери и микрофони са на "правилното" мнение и са в екстаз от всички ваксини, е една друга тема.

                          И мисля, че дори проКовидВаксърите загрявате, че нещо не е както трябва.

                          Впрочем 81% двойно ваксинирана Южна Корея е с рекордна смъртност вчера.

                          С почти тройно повече починали от РЮА, иначе гърчеща се в лапите на настинкоподобния Омикрон.

                          Та така, призоваваме ви за критична мисъл и лека скептичност към съмнителни правителствени хвалебствия, но ние си пеем, но кой ли ни слуша.

                          ​​​​​​Ще бъдем послушани, когато ваксинацията стане задължителна, всички българи се боцнат и от това последват повече геополитически, социални и енергийни промени, отколкото здравни.

                          Ама хубаво де, всеки има право да живеем в илюзорен свят, ако това му пази психиката ... всъщност това си е постулат в психологията.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                            Да, въпреки, че това не е направено официало с договори. Ако си с положителен тест за ковид, обикновено се приема, че си умрял от ковид. Може да имаш и 1-2 отрицателни антигенни теста, но ренгенова снимка на белите доброве да показва недвусмислено ковид и пак да те пишат така. Това е обяснявано многократно НАЙ-ОФИЦИАЛНО, че не е идеално, но е практично поради финанси, сили и средства. Дори при две болести, често е невъзможно да се определи от какво си починал. Никога в смъртния акт диагнозата не била прецизна, освен при престъпление с аутопсия. Слаабоумните антиваксъри правят обаче някакви теории как истинските причини се криели, от Пфайзер плащали да се пише всичко ковид. Защо при 23 ваксини само от Пфайзер плащат, как при 1 милион лекари само в САЩ в Пфайзер са заделили агенти и пари да подкупват навсякъде не е ясно. Но не е и необходимо, тъй с антиваксърство се занимават хора дето не са наред с акъла си. Второ, "скритата смъртност" показва ясно, че макар и да има много хора, които са починали от нещо друго, но са записани от ковид, хората които са починали от ковид, но са записани като починали от друго са много повече. Вижда се ясно от тази графика.
                            https://www.nsi.bg/bg/content/18121/...B8%D1%86%D0%B8

                            И да се твърди, че Русия, Китай, Иран и подобни държави поддържат някакви лъжи на Пфайзер е израз също на изключителен примитивизъм и тъпота,

                            След като ги напляска тези умнотии, би ли споделил какво ти е образованието? Не се заяждам. Говориш като истински професионалист заслужаващ доверие, но все пак потвърди де...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение

                              Понеже си в нещата имам питане - има ли ОБЩИ световно приети критерии, по които да се определя, че една смърт е ПРИЧИНЕНА ОТ КОВИД-19? (ако се затрудняваш може да изключиш Африка)
                              Да, въпреки, че това не е направено официало с договори. Ако си с положителен тест за ковид, обикновено се приема, че си умрял от ковид. Може да имаш и 1-2 отрицателни антигенни теста, но ренгенова снимка на белите доброве да показва недвусмислено ковид и пак да те пишат така. Това е обяснявано многократно НАЙ-ОФИЦИАЛНО, че не е идеално, но е практично поради финанси, сили и средства. Дори при две болести, често е невъзможно да се определи от какво си починал. Никога в смъртния акт диагнозата не била прецизна, освен при престъпление с аутопсия. Слаабоумните антиваксъри правят обаче някакви теории как истинските причини се криели, от Пфайзер плащали да се пише всичко ковид. Защо при 23 ваксини само от Пфайзер плащат, как при 1 милион лекари само в САЩ в Пфайзер са заделили агенти и пари да подкупват навсякъде не е ясно. Но не е и необходимо, тъй с антиваксърство се занимават хора дето не са наред с акъла си. Второ, "скритата смъртност" показва ясно, че макар и да има много хора, които са починали от нещо друго, но са записани от ковид, хората които са починали от ковид, но са записани като починали от друго са много повече. Вижда се ясно от тази графика.
                              https://www.nsi.bg/bg/content/18121/...B8%D1%86%D0%B8

                              И да се твърди, че Русия, Китай, Иран и подобни държави поддържат някакви лъжи на Пфайзер е израз също на изключителен примитивизъм и тъпота,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Аз нямам спомен да са ме ваксинирали срещу холера...Помня едни ваксини къде се появяваше един подут кръг на ръката червено петно и го мереха трябваше да е два и половина санта,,,,Никой не ни е питал нито е питал родителите ми помня две съученички как пищяха и ревяха все едно ги колят.Но не им се размина рев и писък припаднаха ама онея зверове ги ваксинираха....Сега ако някой посмее така да ме ваксинира му пръсвам черепа...Просто ще го убия с два удара без да мисля....Мразя насилието и принудата и тая омраза е по силна от смъртта....
                                Напълно те подкрепям!

                                Коментар

                                Working...
                                X