IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


    Да си го кажем направо.............


    Така че разликата между нашата и френската система на здравеопазване не е 10 пъти по-голяма, нито нашето население е 10 пъти по-болно от френското. Просто IQ-то му е по-малко и не се довери на специалистите когато трябваше. А и дезинформаторите му помогнахте.

    Да си го кажем направо: дезинформаторите сте точно вие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение


      Нещата не опират до ваксите а до здравословното състояние на хората в дадена държава и състоянието на здравеопазването

      Да си го кажем направо - до IQ-то на населението.

      Всякакви приказки против вируса, маските, мерки, ваксини и пр. доведоха до НУЛА ДОВЕРИЕ в системата.

      Хората не вярват че вируса съществува, лекуват се с ракия и мас, мислят си че тях няма да ги хване, ако се разболеят не се тестват, щото това значи да ги карантинират. И търсят медицинска помощ чак като ножа опре до кокала, а това е често е твърде късно и изхода е чемширчето.

      Критичния момент, дето го повтарят специалисти, а ние сме го казвали тука няколко човека във форума е точния момент на почване на антибиотиците когато вируса ти прецака дроба. Изтървеш ли го това лечение или чакаш ли да ти мине сам и нещата често отиват в киреча.

      В крайна сметка вируса не убива, а убиват последствията от вируса най-често в белия дроб.

      Това не беше правилно комуникирано и дори да е било правилно комуникирано се загуби из помията, дезинформацията и всякаквите глупости дето ги има по темата.


      Така че всичките дето ревете срещу мерки, маски, ваксини, че вируса не съществува сте помогнали за задълбочаване на проблема.


      За част от хората (примерно като мен) четат, интересуват се и могат да отсеят кое помага, кое не помага и да си изберат кое е най-доброто за тях. Но има една голяма част от хората, които се информират от такива "дезинформации" по темата и им е трудно да си отсеят полезното от плявата и да си направят сметка кое им помага и кое не.

      Приятели и познати които имам, които имаха сериозно отношение спрямо здравето си и вируса - го преболедуваха, но си държаха контакт с лекаря, снимки на дроба, мерене на температура, подходящи антибиотици в подходящия момент.

      Но един по-далечен познат дето много много не вярваше се зарази, айде той го преживя на крак, без тестване да не го карантинират, но успя да зарази родители си и те не оживяха, поради горните причини - айде виж дали ще мине от само себе си, айде пий това, айде бърза помощ в последния момент.



      Така че разликата между нашата и френската система на здравеопазване не е 10 пъти по-голяма, нито нашето население е 10 пъти по-болно от френското. Просто IQ-то му е по-малко и не се довери на специалистите когато трябваше. А и дезинформаторите му помогнахте.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Аз съм ОК да има тестове за всички, с това нямам проблем.
        Само че аз съм безгласна буква и мнението ми няма значение.
        (то и вие сте, ама някои тука се напъват сякаш нещо зависи от тях)
        Виж че може и с мислене :-)
        Радвам се че не трябва да разяснявам допълнително. Проблема е че след горното трябва да е така, а не се прави става ясно, че битката/целта не е с вируса или живота и здравето на хората.
        Нататък са конспирации....:-)
        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 17.12.2021, 18:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Аз съм ОК да има тестове за всички, с това нямам проблем.
          Само че аз съм безгласна буква и мнението ми няма значение.
          (то и вие сте, ама някои тука се напъват сякаш нещо зависи от тях)

          Да не би да разчиташ на друг, когато става въпрос за собствения ти живот? Някой друг ли взема решенията ти, а ти само кимаш утвърдително?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Ваксинираните ще си правят ли тестове ?
            Колектив от малко под 100 души, последните два месеца двама ваксинирани го караха -- официално, доказано с PCR тестове.
            Та, въпроса за тестване на всички е съвсем резонен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Баба ти Радка е на годините на д-р Емилова. Погледни ги и ми кажи на кого ще се довериш - едната е здрава и не се боцка, другата се е набоцкала като стенен гоблен и изглежда като Пришълеца.

              На Петков (нарушителят на Чл. 313 от НК) и Асен (Мравояда) - толкова ли им бяха "психо" - избирателите? Разбира се, че нямам предвид Барбарела - "математичката", а другият ИМ избирател - дето го "пръскали от самолетите"...

              Както е тръгнало, да взема да срещна Петков с майка ми, която преболедува в началото на 2020.
              Както вече съм казвал, тя ходи напред-назад като малко тракторче, с неизчерпаемата си енергия. Достатъчна й р чаша червено вино с хапването! Петков има да мечтае да я надживее...

              Дори да я задължат да се ваксинира - не би го направила! Ще ги сдъвче и ще ги изплюе, като стой - та гледай! Да си нямат работа с нея!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                Бустера няма нищо общо. Всички ваксинирани са разспространители и НЕтестването им крие огромни рискове чрез това бездействие да се избият стотици хиляди невинни / ваксинирани или не/. Нетестването им стимулира разпространението на вируса.
                Аз съм ОК да има тестове за всички, с това нямам проблем.
                Само че аз съм безгласна буква и мнението ми няма значение.
                (то и вие сте, ама някои тука се напъват сякаш нещо зависи от тях)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Не не е това целта.Аз не разбирам защо е тоя бяс обзел политиците.Ей го Кирчо ментърджията вчера стана калайджия и днес му почерня задника.Оправи пътищата енергетиката цените пенсиите са ше ни ваксинира....Де кърпел де
                  Не е виновен. Изпълнява заповеди.... Така де съвети от ''съветниците'' ..... Правят най-доброто за страната. Не е ясно само коя е тя. Явно натиска е огромен защото се издаде много бързо с ''промените''....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Забавен за кого - за тъпаците.......?
                    Аз не знам средно интелигентен човек да не е умирал от срам от всяка м/ународна изява на тоя.


                    Е откъде да знам? Не съм в парламента. : ))
                    В някакъв момент ако не искат да си слагат бустер - има резон и за тях да важи!
                    Така е Юлка, онзи беше забавен за нас селянчетата , а този е тъжна история.....Ще спестя прилагателните щото ще отида в тема която никога не влизам и не пиша.
                    Бустера няма нищо общо. Всички ваксинирани са разспространители и НЕтестването им крие огромни рискове чрез това бездействие да се избият стотици хиляди невинни / ваксинирани или не/. Нетестването им стимулира разпространението на вируса.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Защо не ?
                      Да не са нещо повече от неваксинираните по отношение на вируса ?
                      Не го пиша с цел заяждане, а само се чудя....Не разбирам логиката защо един ваксиниран няма да се тества слес като е еднакво вероятно да се разболее и да разнася заразата. Нали целта е да спрем разпространението....
                      Не не е това целта.Аз не разбирам защо е тоя бяс обзел политиците.Ей го Кирчо ментърджията вчера стана калайджия и днес му почерня задника.Оправи пътищата енергетиката цените пенсиите са ше ни ваксинира....Де кърпел де

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Не прави ми впечатление че миналата година когато нямаше вакси във Франция пак умираха ЧЕТИРИ ПЪТИ по малко на милион в сравнение с БГ

                        Тази година при ваксани 80% франсета тази пропорция ще се запази

                        Нещата не опират до ваксите а до здравословното състояние на хората в дадена държава и състоянието на здравеопазването
                        И това как отговаря на бройката заразени там и тук (на милион население)? И че там имаха 40мин да отидат до магазина, а тук - пачанга на кръчмарите?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Баба ти Радка е на годините на д-р Емилова. Погледни ги и ми кажи на кого ще се довериш - едната е здрава и не се боцка, другата се е набоцкала като стенен гоблен и изглежда като Пришълеца.
                          Не така грубо с буАлката в главата.Западното здравеопазване е едно недоносче и начинът им на живот е недоносче...Лидия Ковачева ни остави една система и който я следва се радва на живот без болести...Но колко ще живее е Божа работа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Не.
                            Защо не ?
                            Да не са нещо повече от неваксинираните по отношение на вируса ?
                            Не го пиша с цел заяждане, а само се чудя....Не разбирам логиката защо един ваксиниран няма да се тества след като е еднакво вероятно да се разболее и да разнася заразата. Нали целта е да спрем разпространението....
                            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 17.12.2021, 17:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Сега ви е шанса...
                              Излъчвайте най-видните представители от темата и вместо да си губите времето тука - отивайте да убеждавате премиера.
                              Че баба ви Радка (в мъртва хватка) се гласи да приложи Фаучи-модела......
                              И тогаз вече няма да има мърдане!

                              https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021...home_mainStory
                              Баба ти Радка е на годините на д-р Емилова. Погледни ги и ми кажи на кого ще се довериш - едната е здрава и не се боцка, другата се е набоцкала като стенен гоблен и изглежда като Пришълеца.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                                Почва да ми липсва БХ / не е добре тва/ поне беше забавен....:-)
                                Забавен за кого - за тъпаците.......?
                                Аз не знам средно интелигентен човек да не е умирал от срам от всяка м/ународна изява на тоя.

                                Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                                Ваксинираните ще си правят ли тестове ?
                                Е откъде да знам? Не съм в парламента. : ))
                                В някакъв момент ако не искат да си слагат бустер - има резон и за тях да важи!

                                Коментар

                                Working...
                                X