IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Модератори, aleks262,
    не ви ли е страх, че един ден forum.investor.bg ще носи съдебна отговорност за това, че в тази тема вече 2 години допуска да се разпространяват фейкове (фалшиви новини) и антиваксърска пропаганда, които косвено доведоха до създаване на недоверие към ваксините, масово неваксиниране и масова смърт на българи?

    Разгледайте внимателно сайта https://coronavirus.bg/bg/ и най-после се замислете !!!


    Теб те помня, че плюеше по червените комунисти, но душевно не си по-различен от средностатистически леко озлобен болшевик от миналия век. Като са ти слаби, неуспешни и все едни и същи няколкото аргумента само това ти остава - да заличиш другата страна по административен път, а ако и така не се получи, то остава само насилието - заплаха, бой, трибунал и гулаг!

    Трябва да разбереш и да се примириш с факта, че много хора са против, не искат и няма да се бодат и така ще заживееш много по-щастлив и спокоен живот!
    Last edited by perin; 18.12.2021, 20:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
      Ето една табличка.
      Тя се отнася за 9 държави, но в тях живее населението на половин Европа.
      В тях имаме 100 и над 100% нарастване на заразените за периода 13.11. - 18.12.2021 г.

      Очаквам умните ваксинаторски глави да ми обяснят защо в тези яко ваксинирани държави имаме 200% нарастване на заразените и среднопретеглено нарастване на смъртността от ковид с близо 60% на милион население само за 5 седмици.
      Смехурко, пропуснал си България
      Аз пък деликатно не забелязвам Швеция в моите сметки
      Обясни ни защо смъртността в неваксинираната България
      за последните 7 дни все още е от 506% до 1157% по-висока
      от тази във ваксинираната Европа,
      въпреки че пика за България беше преди 20 дни ?

      .
      Държава Заболели / 7 дни / 1 Милион жители Умрели / 7 дни / 1 Милион жители Население
      4 Bulgaria 1,506 81 6,872,090
      27 Switzerland 6,585 16 8,746,944
      28 France 5,463 15 65,484,265
      30 UK 6,925 12 68,406,258
      32 Italy 2,512 12 60,332,074
      34 Portugal 3,027 11 10,153,316
      35 Denmark 9,906 10 5,821,963
      37 Norway 6,003 9 5,483,073
      39 Spain 3,534 7 46,781,205
      43 Sweden 1,844 1 10,191,130
      И си запиши някъде, нов пик за Бг ще започне да се заформя до 7 дни
      Last edited by barbaron; 18.12.2021, 19:50.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


        Нищо подобно няма в САЩ. За доказани вреди от конвенционални ваксини са се водили дела и плащали компенсации на пострадалите. Преди време бях пускал линк към подобно дело. Единствено производителите на ковид ваксини са защитени от преследване.
        Погледни мой пост от 10.12 от сред нощите


        Страховые компании и до этого с опаской сотрудничали с Wyeth и другими производителями вакцинных препаратов. А после обнародования результатов упомянутого исследования прекратили всякие отношения со столь токсичными во всех смыслах партнёрами. Тут и начался шантаж. Wyeth и другие компании Big Pharma потребовали от федеральных властей полного освобождения от ответственности за вред здоровью и смерти, угрожая в противном случае вообще прекратить разработки и производство вакцинных препаратов. Между президентом Рональдом Рейганом и руководством Wyeth тогда состоялся исторический диалог:
        – Почему бы вам просто не сделать вакцину безопасной?

        – Это невозможно, потому что вакцины неизбежно небезопасны.
        Рейган сдался, дав добро на принятие упомянутого выше Закона о вакцинах 1986 года. В законе почти дословно используется фраза из ответа компании Wyeth президенту Рейгану: «неизбежные побочные эффекты». А из неё вытекает ключевая формулировка в законе:
        Ни один производитель вакцины не несёт ответственности в гражданском иске за ущерб, причинённый в результате травмы или смерти, связанной с вакциной.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение
          Не знам защо, но ситуацията с омикрона и ваксините ми напомня за вица дето жената викала: "по-навътре, по-навътре", а мъжът отговорил:" не мога по-навътре, но мога по-бързо".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            в говедария си имат закон който ги освобождава от отговорност при ваксиниране. Мисля че този закон е на повече от 40 години

            Нищо подобно няма в САЩ. За доказани вреди от конвенционални ваксини са се водили дела и плащали компенсации на пострадалите. Преди време бях пускал линк към подобно дело. Единствено производителите на ковид ваксини са защитени от преследване.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

              Предполагам че на майките пред парламента, ако говориш за същите майки, дето и аз се сещам.

              Та едва ли има там дете пострадало от ваксинация, повечето са с разни болести по рождение.
              Мисля че председателката им или поне тази която се появява най-често в студиата е казвала че нейното дете- около 20 годишен мъж вече е пострадало от ваксина и затова девизът е системата ни убива- системата те принуждава да сложиш ваксина, а след това по никакъв начин не можеш да съдиш държавата за това че те е принудила да сложиш това лекарство

              Пускал съм тук статии как фирма която произвежда 90% от ваксините в говедария си изследва препаратите- обяснява че вероятността да пострада човек е 1/15000, правителството казва 1/150000, действителността- 1/30. Същата компания е купена от пфайзер. Пфайзер са основния доставчик на ваксини в говедария и може би компанията е на 2-3 място в света по производство на ваксини- осъдени са да плащат по много дела, последното мисля че беше около 3 милиарда долара. Но не са осъдени за ваксинация , а за неправилно етикиране, подвеждаща информация и други такива. Никой не може да осъди компания в говедария за ваксина, заради закона и те съответно базирайки се на този закон натискат другите държави да бъдат безнаказани

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                например майките пред парламента- как мислиш те дали не са търсили варианти за дела
                Предполагам че на майките пред парламента, ако говориш за същите майки, дето и аз се сещам.

                Та едва ли има там дете пострадало от ваксинация, повечето са с разни болести по рождение.

                Коментар


                • Изловиха че конфетите и ракетките са без серификати. Париж отмени новогодишната заря

                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                    Ми давай - намери пострадали от ваксината и заведи дела. Ще станеш милионер.
                    например майките пред парламента- как мислиш те дали не са търсили варианти за дела

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Естествено, по-добрият вариант е да няма антибиотици,лекарите нямаше да имат, какво да улучват и сменят...А най-добрият вариант е да няма и лекари...Тогава нямаше да има, кой да греши и сменя....И т.н , и тн... Сетих се за една забавна и много поучителна руска песничка - поздравявам те с нея....
                      Если у вас нету тёти

                      https://www.youtube.com/watch?v=7lR9nDzLKXE
                      Няма какво да "улучват" лекарите-убийци.

                      Правят се лабораторни "засевки, посевки" от бактериите, взети от пациента, срещу които трябва да се борят предвидените от лекаря антибиотици. В зависимост от ефективността на резултата от лабораторията се избира даден антибиотик. Или, ако няма резултат, се отива към други антибиотици. Извън тялото на пациента.
                      То ест това е индивидуално. Така е било правено даже и по времето, когато не е имало избор, а – само един антибиотик, пеницилинът.

                      Съвременният лекар-убиец, обаче, с широка ръка без никаква нужда предписва винаги два-три антибиотика, с което сее и разработва нови щамове бактерии, резистентни на антибиотиците, и така намалява драстично възможността за лекуване с антибиотици.

                      Но него не го интересува да те излекува. Интересува го скрито да те убие, та да излезе още по-важен и по-платен.
                      Last edited by chan_tura_naga; 18.12.2021, 16:31.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Ами те по същата логика трябва да ги е страх че се рекламират препарати за който никой не носи отговорност

                        Все още чакам отговор на въпроса - След като ваксината е безвредна защо производителите не желаят да носят отговорност за причинени от нея вреди?
                        За бг не знам как е, но в говедария си имат закон който ги освобождава от отговорност при ваксиниране. Мисля че този закон е на повече от 40 години

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                          Ето една табличка. Тя се отнася за 9 държави, но в тях живее населението на половин Европа. В тях имаме 100 и над 100% нарастване на заразените за периода 13.11. - 18.12.2021 г.

                          Очаквам умните ваксинаторски глави да ми обяснят защо в тези яко ваксинирани държави имаме 200% нарастване на заразените и среднопретеглено нарастване на смъртността от ковид с близо 60% на милион население само за 5 седмици.
                          Приятно четене и мислене, мили ми ваксинатори [ATTACH=CONFIG]n3846690[/ATTACH]
                          P.S. Ако желаете, ще ви пусна и графиките, ама точно сега леко ме мързи
                          С тази табличка всъщност наливаш вода в мелничката на ваксините, но за да го разбереш е нужна елементарна математикал

                          Ако в една популация броя на заразените расте с Х% , броя на починалите с по-малко от Х%, то значи ваксините имат ефект.

                          Ако погледнем средните стойности за тези държави, 205% нарастване на заразените в популация /населението на държавата/ води до 57% ръста на смъртността в същата тази популация, то рискът от смърт в сравнение с преди и намалял с около 3/4 или 75%.

                          Ключът, за неразбралите, е в това че смъртността е измерена като броя на починалите се раздели на броя на населението, а не на броя на заразените, и нормализирано на 1 милион жители.

                          Успех със следващата таблица!
                          Last edited by fantasy_gt; 18.12.2021, 16:06.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                            Превърнал си се в шута на форума
                            Превърнал се е в шута на мангъропитеците човека. Трябва да се засрами.

                            Коментар


                            • Аз залагам вече да има изграден стаден имунитет чрез преболедуване. Доста народ си отиде, дано не си е отишъл напразно.

                              Към Нова година зануляваме и после омникрона като някакво досадно леко грипче може и да се появи за 1-2 седмици.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                При нас в България наистина е трудно да се предвиди как ще плъзне този вирус особено в коледно новогодишната лудница от семейни сбирки, фирмени партита и приятелски събирания.

                                Чак пък трудно. Ще има подсмърчащи по сбирките и партитата. Ужас.

                                Коментар

                                Working...
                                X