IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

    Защото това ще е умрял-злосторник, най-коварно промъкнал се в стъкмистиката им като умрял с ваксина.

    Предлагам да пускат снимките им в медийните парцали в някаква специална рубрика, например "Те са позор за народа!".
    Като им гледам вдъхновените комсомолски изпълнения на Про-Про, могат да ми дойдат чичо да ги научи на хватки от едно време, от социализма.
    А на наследниците им да удрят печати и да ги гонят от училищата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

      Ей го поста във ФБ, пуснат от Irini Zikidis (Антигона) на 30.12.2021 в 15:43 ч.
      Много авангардна идея

      [...] Странна новина от Израел.
      Според официална израелска медия, висши служители на Министерството на здравеопазването обмислят "модел на масово инфектиране с вируса" за достигане на стаден имунитет.
      Доколкото разбирам, израелските учени се обединяват около хипотезата, че имунитетът след преболедуване е този, който ще сложи край на панедемията. Ваксините със сигурност намаляват риска от смърт и тежко протичане на заболяването, но не могат да спрат (а според някои учени са причина за) постоянното мутиране на вируса.
      Виждам, че в западните медии и Twitter масово се споделя и коментира туит на професор Francois Balloux, директор на Института по генетика и професор по биология в University College London. Професорът твърди, че в крайна сметка всички ще се заразим с вируса, защото ваксините не могат да го спрат, макар и да намаляват риска, свързан с него.
      "Мисля, че е време да се предадем... Да се ​​преструваме, че държим нещата под контрол, ще ни струва твърде скъпо."
      Дупе да ни е яко.
      https://www.timesofisrael.com/as-covid-outbreak.../...
      https://www.jpost.com/health.../coronavirus/article-689998
      https://mobile.twitter.com/Bal.../status/1475567633256833030
      Е най накрая разбраха че срещу Бог не се рита.Както винаги по трудния начин

      Коментар


      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

        Иска да се логиннеш, а нямам и не предвиждам да имам акаунт във ФБ.
        За такива като мен може би да пускаш нещо копи-пейст?

        Благодаря!
        Ей го поста във ФБ, пуснат от Irini Zikidis (Антигона) на 30.12.2021 в 15:43 ч.
        Много авангардна идея

        [...] Странна новина от Израел.
        Според официална израелска медия, висши служители на Министерството на здравеопазването обмислят "модел на масово инфектиране с вируса" за достигане на стаден имунитет.
        Доколкото разбирам, израелските учени се обединяват около хипотезата, че имунитетът след преболедуване е този, който ще сложи край на панедемията. Ваксините със сигурност намаляват риска от смърт и тежко протичане на заболяването, но не могат да спрат (а според някои учени са причина за) постоянното мутиране на вируса.
        Виждам, че в западните медии и Twitter масово се споделя и коментира туит на професор Francois Balloux, директор на Института по генетика и професор по биология в University College London. Професорът твърди, че в крайна сметка всички ще се заразим с вируса, защото ваксините не могат да го спрат, макар и да намаляват риска, свързан с него.
        "Мисля, че е време да се предадем... Да се ​​преструваме, че държим нещата под контрол, ще ни струва твърде скъпо."
        Дупе да ни е яко.
        https://www.timesofisrael.com/as-covid-outbreak.../...
        https://www.jpost.com/health.../coronavirus/article-689998
        https://mobile.twitter.com/Bal.../status/1475567633256833030
        Last edited by Kildirim_Bei; 03.01.2022, 11:53.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • 41 дни след началото на Омикрона ... 59 човека среднодневна смъртност за последните 7 дни на 59 млн. население при 27% напълно ваксинирани и 23 195 среднодневно заразени в пика.

          https://www.worldometers.info/corona.../south-africa/

          Мисля, че Омикрона даже и за хрема не може да се класира ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от щурец Разгледай мнение
            На Израелския фронт - нещо ново:
            http://www.facebook.com/permalink.ph...00011440663363
            Иска да се логиннеш, а нямам и не предвиждам да имам акаунт във ФБ.
            За такива като мен може би да пускаш нещо копи-пейст?

            Благодаря!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

              Е да де, успяха да разцентроват имунната система на добитъка и сега най лекия бриз се превръща в цунами а цунамито в пари, много пари. С две думи кръгова икономика.
              Право в десятката!

              Но най-добрия пример за кръгова икономика е симбиозата хранителна <--> фармацевтична индустрии.

              Първо, хранителната индустрия масово произвежда боклуци, с които се храни средностатистическото народонаселение. Естествено, вследствие на боклучавата храна (нагъчкана с ГМО, химия и ред други групости) споменатото народонаселение се разболява масово, и тук воала.... на помощ идват фармацевтите с поредното магическо хапче
              Народа се осеферва, продължава да яде и с*ере (работа за хранителните гиганти), и цикълът се завърта отново, и отново, и отново....

              Това е перпетуум-мобиле за генериране на космически печалби за двата бранша
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Инвесторе,
                не толерирайте този нещастник, който мрази родината си и е във форума само за да ни каже колко сме тъпи, че имаме различна от позиция от неговата. Писна ми /а предполагам и не само на мен/ да му чета инфантилните старчески цветните постове в които казва, че сме тъпи щото тоя се мисли за много умен.
                Модератори на форума на Investor.BG,
                Не толерирайте фалшивите новини и лъжи на антиваксърите,
                които заблудиха милиони българи да не се ваксинират и с това
                допринесоха за преждевременната смърт на хиляди българи,
                а оттам и за класирането на България на първо място в света
                в най-трагичната напоследък класация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от щурец Разгледай мнение
                  На Израелския фронт - нещо ново:
                  http://www.facebook.com/permalink.ph...00011440663363
                  Дрън-дрън-дрън, елементарна дъвка за масите. Кой ще тръгне да коли златната ваксинационна кокошка?

                  От 5000 години се търси начин за глобално подчинение на всеки народ, раса и религия в един общ кюп. Философският камък на абсолютната власт бе открит и сега очакваш да го заровят дълбоко?

                  Може би просто започва плавния преход от ковид-локдауни към енергийно-климатични такива ... днес не съм чел новините, забраниха ли вече мусаката и въглищата?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от щурец Разгледай мнение
                    На Израелския фронт - нещо ново:
                    http://www.facebook.com/permalink.ph...00011440663363
                    Т.е. Мангъров беше прав.

                    Коментар


                    • На Израелския фронт - нещо ново:
                      http://www.facebook.com/permalink.ph...00011440663363

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                        Споделяй си статистиките, но си мери думите.

                        Инвесторе,
                        не толерирайте този нещастник, който мрази родината си и е във форума само за да ни каже колко сме тъпи, че имаме различна от позиция от неговата. Писна ми /а предполагам и не само на мен/ да му чета инфантилните старчески цветните постове в които казва, че сме тъпи щото тоя се мисли за много умен.
                        Last edited by polax; 03.01.2022, 10:34.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Ще проверява ПОЧИНАЛИЯ дали има фалшив серификат. Абе и господ или сатаната вече искат серификати? Добре че нямам и НЯМА как да одя при тях, ще ме връщат да им гледам простотиите тука.
                          Кирчо с якия американски популизъм доникъде няма да стигне. Тука стадото е от по УМНИТЕ
                          Защото това ще е умрял-злосторник, най-коварно промъкнал се в стъкмистиката им като умрял с ваксина.

                          Предлагам да пускат снимките им в медийните парцали в някаква специална рубрика, например "Те са позор за народа!".
                          Като им гледам вдъхновените комсомолски изпълнения на Про-Про, могат да ми дойдат чичо да ги научи на хватки от едно време, от социализма.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Ботич, този шушчо е подготвян от дълго време за главен изпълнител. Той е от проекта на Саша след като тя напусна HP / 2013 /....и не само той...., а там нещата са ясни поне за някои от нас....от Граовско :-)
                            Заръката е бодене на всяка цена, а ще бори корупцията само на противниците , на неговата група ще я развива качествено. Та с подобни плашения ще отлюспват антиваксъри и притискат истинските лекари, които издават хартии. Следващата седмица ще има нова ''мярка''.... в подкрепа на здравето на производителите на ваксини....
                            Не че има избор де. БХ го ''критикува'' преди 1-2 седмици, че избързали с детската ваксинация и той бил против нея. Трябвало да изчакат няколко месеца и чак тогава да я почнат....:-))))
                            Интересно ми е есента какво ще измислят. След Омикрона вече много малко хора няма да са минали през вируса и какъв ще е повода за още бодене....
                            Точно така е. И Денков е от същата кохорта на Саша.

                            След есента идва Флурона ( флу+ корона) ваксините ще рабоят на 95% и за двете. :-)

                            Или ОМега

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              ....

                              Абе аз гледам статистиката....

                              Коя "статистика" си "гледал", бе мамин-сладък?

                              Оная, която СИ събираТЕ - от - няма и една година, ли?

                              Или СИ гледаШ другата ТВОЯ "статистика", при която сравняваш вторият в Европа с последния?

                              Сравнявай Франция с Германия, Англия, Щатите.

                              Френче, мамино...

                              Коментар




                              • Абе аз гледам статистиката а тя друго показва
                                На 1 умряла френска 9 български умират
                                Last edited by X_Y; 03.01.2022, 10:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X