IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    Днес направих снимка на бял дроб и си пуснах кръвни изследвания да видим какво ни е донесъл дядо Ковид.
    Резултата е следния ниски еретроцити и тромбоцити/ама аз съм си с анемия, не е причина ковида/
    Д-Димер-а / това е за съсирването на кръвта/ 0.73 при максимална референтна стойност 0.5.
    Снимката на бял дроб показва двустранна интерстициална пневмония.
    Ще ходя и при пулмолог за да видим как се лекуват тези последствия.
    Днес докато се лутах по болници и лаборатории установих, че умората е станала по-лесна.
    Не се шашкай.И на мен на снимката ми бяха писали двустранна пневмония.Пулмолога каза-нищо ти няма.И като излязох от кабинета и дишането ми се оправи веднага.Иначе аз всеки ден плувам по 2 км.Не усещам някаква умора.Е все пак мина месец от моя ковид.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      това ни е заложено в народопсихологията,че сме върхът, но само заради някакви конспирации и световни заговори сме на опашката.
      Не, според мен в народопсихологията ни по-скоро е заложена бруталната самокритика. Аз поне не чувам толкова често да се хвалим колко сме велики - съгласен съм, че и това го има - но от друга страна вариации на твоето твърдение са ежедневие: "това българите сме много просто племе", "това само в България може да се случи", "това го няма никъде другаде", "такива сме си и такива ще си останем", бла бла, надухте ми главата цял живот и най-вече покрай тази менте пандемия.и тези менте отвари.

      Коментар


      • Днес направих снимка на бял дроб и си пуснах кръвни изследвания да видим какво ни е донесъл дядо Ковид.
        Резултата е следния ниски еретроцити и тромбоцити/ама аз съм си с анемия, не е причина ковида/
        Д-Димер-а / това е за съсирването на кръвта/ 0.73 при максимална референтна стойност 0.5.
        Снимката на бял дроб показва двустранна интерстициална пневмония.
        Ще ходя и при пулмолог за да видим как се лекуват тези последствия.
        Днес докато се лутах по болници и лаборатории установих, че умората е станала по-лесна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          ние сме първенци по екстра смъртност за (2020-2021) спрямо предходните години, а тук под вола търсим теле как някой все ни е крив.
          това ни е заложено в народопсихологията,че сме върхът, но само заради някакви конспирации и световни заговори сме на опашката.

          цялата истерия и невежество около коронакризата общо взето си е абсолютно по каналния ред в България, когато има някаква криза.

          резултатите са ясни и за съжаление тарикатите не сме ние... за пореден път.
          Пак почна с торба лъжи.
          ЗА 2020 НЕ СМЕ НА ПЪРВО МЯСТО - има 5 страни от ЕВРОПА ПО ЗЛЕ ОТ НАС. И ТУКА СЪМ ГО ПИСАЛ
          ЗА 2021 НЯМА СТАТИСТИКА - звездите ли ти говорят?
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • ние сме първенци по екстра смъртност за (2020-2021) спрямо предходните години, а тук под вола търсим теле как някой все ни е крив.
            това ни е заложено в народопсихологията,че сме върхът, но само заради някакви конспирации и световни заговори сме на опашката.

            цялата истерия и невежество около коронакризата общо взето си е абсолютно по каналния ред в България, когато има някаква криза.

            резултатите са ясни и за съжаление тарикатите не сме ние... за пореден път.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Нали точно това ти обяснявам- че е сгрешен първоначалния код- всеки с корона вирус го пишат умрял от корона Кое не разбра. Влез на НСИ там има секция умрели от ковид- екселски файл и теглиш и четеш с клинични данни, но без лабораторни такива го пишат умрял от ковид. Но това че и други заболявания се манифестират със сходни симптоми- никой не го интересува. Ако имам удар и се разболея от корона кое е преобладаващото- с по голяма тежест заболяване?? Това беше инфо от фейсбука- групата българи в германия. Според немските доктори- вероятността короната да инициира повторен удар и съответно да умре човека е над 70%. Но кое е заболяването от което ще умре- ами сърдечния пристъп, а не короната
              Обясняваш, ама данни не даваш. Влез тук, влез там не са данни. Колко са умрели от ковид, дай данните, дай източник, стига лаладжийство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                Който търси намира , който иска , ще му се даде . Има достатъчно информация в нета , групи в Телеграм и т.н.
                Ти Бонке се лекувай по протокола . Ваксината няма да те спаси , бъди сигурна в това .
                Ми нали ти поисках бе, що си траеш? Помогни на човечеството, хиляди българи берат душа в болниците, спаси ги.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Два пъти ти отговорих, колко са умрелите от ковид и откъде знам. Такова ти е тролското мислене - никой не може да даде толкова отговори, колкото въпроси може тролът може да зададе. Айде ти дай твоите "достоверни" данни колко са умрели от ковид и кажи откъде ги имаш. После може да обсъждаме странични въпроси.
                  Нали точно това ти обяснявам- че е сгрешен първоначалния код- всеки с корона вирус го пишат умрял от корона Кое не разбра. Влез на НСИ там има секция умрели от ковид- екселски файл и теглиш и четеш с клинични данни, но без лабораторни такива го пишат умрял от ковид. Но това че и други заболявания се манифестират със сходни симптоми- никой не го интересува. Ако имам удар и се разболея от корона кое е преобладаващото- с по голяма тежест заболяване?? Това беше инфо от фейсбука- групата българи в германия. Според немските доктори- вероятността короната да инициира повторен удар и съответно да умре човека е над 70%. Но кое е заболяването от което ще умре- ами сърдечния пристъп, а не короната

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Всички сме сигурни, че ти разполагаш с правилния. Защо не го споделиш, не се срамувай.
                    Който търси намира , който иска , ще му се даде . Има достатъчно информация в нета , групи в Телеграм и т.н.
                    Ти Бонке се лекувай по протокола . Ваксината няма да те спаси , бъди сигурна в това .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                      Умрелите са заради грешния протокол за лечение пуснат от СЗО .
                      Всички сме сигурни, че ти разполагаш с правилния. Защо не го споделиш, не се срамувай.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                        Не, от 8 месеца е значително по-добре от нас - при по-ниска ваксинация.
                        Нела се помисли защо...
                        Ваксините са достъпни от 12 месеца, не от 8. За този период и нивото на ваксинация и смъртността са сходни.

                        Коментар


                        • Умрелите са заради грешния протокол за лечение пуснат от СЗО .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Отговор няма и не разбрах кое е несвързан въпрос. Написал съм ти определенията по които се описват в бг кой е умрял от корона. Кое не разбра
                            Два пъти ти отговорих, колко са умрелите от ковид и откъде знам. Такова ти е тролското мислене - никой не може да даде толкова отговори, колкото въпроси може тролът може да зададе. Айде ти дай твоите "достоверни" данни колко са умрели от ковид и кажи откъде ги имаш. После може да обсъждаме странични въпроси.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Вярно, Босна е като нас, моя грешка. Ама тя и по смъртност от КОВИД е като нас.
                              Не, от 8 месеца е значително по-добре от нас - при по-ниска ваксинация.
                              Нела се помисли защо...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Типичен тролски прийом - на фактите се опонира с несвързани въпроси.

                                пп абе откога путкин дава нобеловите премии?
                                Отговор няма и не разбрах кое е несвързан въпрос. Написал съм ти определенията по които се описват в бг кой е умрял от корона. Кое не разбра

                                Коментар

                                Working...
                                X