IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    ? Има ли още някой, който не е разбрал от какво предпазват ваксините ?


    Какво причиняват засега се вижда само върха на айсберга....:-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
      наркоманчета имате бустер. А бустер на бустера?
      Усетихте ли как ВИ разболяха ВСИЧКИ овце?
      Усетихте ли как ще ви цоцат до живот?
      Следващите бустерчета ще са по 20 евракис. Така като смятам всеки МЕСЕЦ ще ви трябват. А и лечението ще си плащате.
      Ще ви дават ли бустер карта да вземете 20% отстъпка?
      В стила на Берти решително отказвам от моите данъци и осигуровки да се лекуват пораженията от ваксинацията. Освен това ВСЕКИ сам и доброволно се е отказал от права за евентуални проблеми и трябва сам да лекува/плаща за последиците от ваксинацията....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Глупост е според антиваксърите. Според статистиката 30% от българите са ваксинирани, но само 7% от убитите чрез ковид са ваксинирани. От друга страна 70-те процента антиваксъри носят 93% от смъртността. Значи смъртността при плоскоземците 5,7 ПЪТИ по-висока.
        Няма статистика, която да покаже, как на един и същ организъм би се отразило ковид със и ковид без ваксина. Всичко останало, дори и според статистиката, са твърдения без покритие.

        Като стана дума, ​​​​​​ дай ми официално определение на тази любима за теб дума "антиваксър".
        Last edited by xa3apm; 21.01.2022, 15:57.

        Коментар


        • Барбарела,


          Оказа се, че "ваксините" НЕ предпазват ВЪЗРАСТНИТЕ 75-85-годишни и те пълнят твоите манипулирани "статистики" за умрЯли...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Почти нищо не усетих, освен гърло да ми подраска, позакашлях се леко, и, вечерта, вдигнах лека температура. Слушам личната, рентген, и - директно, влизам където съм.
            Tоест симптоми като при настинка, но докторите са те убедили да влезеш в болница, правилно ли разбирам?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Peter Boyadjiev (Франция):

              "Изкушен съм да пиша, какво значи електроно управление. Вчера медицинската сестра, която идва всеки ден при мен ме намери малко неразположен. По телефона уведоми лекуващият ми лекар. По електронен път лабораторията ми е получила рецепта за да ми се направи PCR тест. Тази сутрин лаборантка дойде и ми взе проба и току що получих съобщение на мобилният си телефон и документ, от националният център за управление на ковид пандемията, че резултата е негативен. Виждате, че всичко това стана за около 24 часа и то без да мръдна да излизам от домът си."

              Това ти повтаряме постоянно, но ти се правиш на "ударен с мокър парцал по главата" (неразбрал).

              След 500+72 години за нас и челно място в Европа по БВП - Франция отделя стотици милиарди,за да работи НЕЙНАТА система за здравеОПАЗВАНЕ (благодаря на Съни за нагледното и разбираемо дори за теб обяснение!)

              В България тези милиарди ГИ НЯМАме!

              Сравняваш несравними величини (стойности).

              Коментар


              • ? Има ли още някой, който не е разбрал от какво предпазват ваксините ?



                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Глупост е според антиваксърите. Според статистиката 30% от българите са ваксинирани, но само 7% от убитите чрез ковид са ваксинирани. От друга страна 70-те процента антиваксъри носят 93% от смъртността. Значи смъртността при плоскоземците 5,7 ПЪТИ по-висока.
                  Ще е интересно, при едно разследване и ревизия на данните колко процента ще изчезнат ?!
                  "Службата за национална статистика признава, че само 6000 души са починали от Covid-19 в Англия и Уелс между февруари 2020 г. и декември 2021 г."

                  https://dailyexpose.uk/2022/01/20/on...-since-feb-20/

                  пп. Над 90% от смъртните случаи "с ковид" са при лица в напреднала възраст и с много други заболявания. Тази група беше с предимство за ваксинация и е най- голям процент от ваксинираните . Много е съмнително починалите от тази група да са неваксинирани !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                    Искрено се радвам, че най- накрая намерихте допирни точки с Матеев!
                    Това е мнението на седмицата в тази тема. Браво
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Глупост е според антиваксърите. Според статистиката 30% от българите са ваксинирани, но само 7% от убитите чрез ковид са ваксинирани. От друга страна 70-те процента антиваксъри носят 93% от смъртността. Значи смъртността при плоскоземците 5,7 ПЪТИ по-висока.
                      Плоскоземец си ти.

                      Науката си е същата от десетилетия! Необходими са 5 ДО 10 години на ИЗПИТАНИЯ, за да бъде приета една експериментална течност като ваксина.

                      Има реална вероятност, ако "ваксината" не е изпитана над 5 години - да нанесе поражения на имунната (ТИ) система! Изборът си е твой! "Информиран" при това!

                      Положил си подписа си, за да снемеш отговорността на производителя за това, че "ваксината" НЕ е изпитвана ПОНЕ 5 години.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                        Искрено се радвам, че най- накрая намерихте допирни точки с Матеев!

                        Хехехехееее! Много точно казано! Нямаше да ми дойде на ум!

                        Ще ми е интересно какво би отговорил на подобна (точна) забележка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                          Това е възможно най-голямата глупост, защото няма как да се докаже. Едно твърдение без никакво покритие.

                          Някакви доказателства за това имаш ли?
                          Глупост е според антиваксърите. Според статистиката 30% от българите са ваксинирани, но само 7% от убитите чрез ковид са ваксинирани. От друга страна 70-те процента антиваксъри носят 93% от смъртността. Значи смъртността при плоскоземците 5,7 ПЪТИ по-висока.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Невежеството, е опасно. Не знам, дали осъзнаваш но, и зад защитата, пак получаваш удар. Не знам доколко си в час с техниката но, и там, 100% защита няма. Има снижаваща опасните последици. Дори когато, опасността е 10%, и ефективността 90%, вероятността за поражение, спада до 1% но, остава. И, реализира ли се "само този 1%, ", те изнасят с краката напред. Аз показвам фактическото състояние на нещата и не отговарям за вашите глупости.
                            Хмм. Фактическо състояние - детето зарази мен и жена ми едновременно. С Великия Страшен Ковид. Тя е двойно инжектирана, аз не съм. При мен изключително леките симптоми напълно изчезнаха до края на петия ден. При нея продължи три седмици, с много по-неприятни и повече симптоми отколкото аз имах дори за ден. Голяма защита голямо чудо? Ама къде е защитата? Не мога да я видя? Не знам как да я открия? Само ужким-евентуално имало "защита". И новите дрехи на царя не виждам, а постоянно ми обясняват за модерната кройка и изящният плат. Интересното е че дори когато царят е посинял от студ и трепери, а стотици гласове от тълпата обявяват очевидната му голота, глашатаите не престават да възхваляват майсторската изработка.

                            Коментар


                            • наркоманчета имате бустер. А бустер на бустера?
                              Усетихте ли как ВИ разболяха ВСИЧКИ овце?
                              Усетихте ли как ще ви цоцат до живот?
                              Следващите бустерчета ще са по 20 евракис. Така като смятам всеки МЕСЕЦ ще ви трябват. А и лечението ще си плащате.
                              Ще ви дават ли бустер карта да вземете 20% отстъпка?
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Невежеството, е опасно. Не знам, дали осъзнаваш но, и зад защитата, пак получаваш удар. Не знам доколко си в час с техниката но, и там, 100% защита няма. Има снижаваща опасните последици. Дори когато, опасността е 10%, и ефективността 90%, вероятността за поражение, спада до 1% но, остава. И, реализира ли се "само този 1%, ", те изнасят с краката напред. Аз показвам фактическото състояние на нещата и не отговарям за вашите глупости.
                                Искрено се радвам, че най- накрая намерихте допирни точки с Матеев!
                                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X