IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Барбарела, (иди....че!)

    Вече нееднократно ти казах, че участието ми тук е ЯВНО - ПРЕД АУДИТОРИЯТА, а не чрез лични съобщения, каквито не преставаш да ми отправяш.

    Моля модераторите - да изключат функцията "лични съобщения" - с ОБИДИ, които "французинът" бълва срещу мен в своите лични съобщения!

    Уважаеми модератори, защо триете мнения, свързани с цинизми и обиди във форума, след като никът "барбарон" си позволява да ги използва в своите лични съобщения до мен?

    Коментар


    • https://dnes.dir.bg/obshtestvo/mz-sk...za-15-mln-leva

      15 млн. за тестове с надеждата да се намерят 5-6 безсимптомни малчугана, които по време на тестването вече ще са пръскали така или иначе намиращия се навсякъде Омикрон поне няколко дни.

      С тези пари можеше да бъдат спасени поне 30 онкоболни деца.

      Коментар


      • Според актуалните данни на ЕМА за “ваксините” в Европа са регистрирани официално към 15.01.2022:

        1 387 759
        случая на нежелани странични реакции

        21 266
        смъртни случая

        440 393
        тежки случая

        Тук класификацията по производител:

        Модерна
        https://dap.ema.europa.eu/analytics/...&P3=1+40983312

        Пфайзер-Бионтек
        https://dap.ema.europa.eu/analytics/...&P3=1+42325700

        Астра Зенека
        https://dap.ema.europa.eu/analytics/...&P3=1+40995439

        Джонсън&Джонсън
        https://dap.ema.europa.eu/analytics/...&P3=1+42287887

        Коментар


        • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
          ТРИ ДНИ СЛЕД КАТО СЕ ВАКСИНИРА БАЩА МИ УМРЯ ОТ ТРОМБОЗА!
          Вече нежно подготвят ваксизависимите:

          Проф. Иво Петров: Очаквам пик от сърдечно-съдови заболявания
          Кардиологът обясни, че в САЩ се е увеличила домашната смъртност
          https://www.dnes.bg/koronavirus/2022...comment-newest

          А в Англия бяха снимали реклама върху автобусите - "Децата също имат инфаркти". Ама не загряват бе? Защо не загряват?

          ПП. Не помня написах ли тук, понеже не влизам напоследък, но имам съседка със съсирек в мозъка след инжектиране с експерименталните терапии. Оперираха я "успешно", поживя в будна кома известно време, и скоро почина, бог да прости.
          Last edited by cyclop; 22.01.2022, 14:36.

          Коментар


          • ТРИ ДНИ СЛЕД КАТО СЕ ВАКСИНИРА БАЩА МИ УМРЯ ОТ ТРОМБОЗА!

            https://afera.bg/три-дни-след-като-с...ща-ми-у/

            Казвам се Пламен Васков Цветков и Ви пиша от гр. Варна, Република България.

            Бих искал, ако ми позволите, да изложа накратко фактите касаещи моят случай свързан със смъртта на баща ми:

            На 15.03.2021 година моят баща Васко Петров Цветков умря в 08:00 ч. от остра дихателна недостатъчност, вследствие на тромбоза на белодробните съдове, т. нар. автохтонни тромби. Касае се за бърза смърт с тромбоза на белодробните съдове от вякакъв калибър, липса на други болести или травматични увреждания обслужващи смъртта, обезкървен белодробен паренхим, остър застой в паренхимните органи, липса на възпалителни огнища с венозна тромбоза като източник на емболи, отрицателен тест за Ковид 19.

            Това е констатирано от извършената аутопсия и фигурира в заключението от патологията в съдебно медицинската експертиза.

            Два дни преди това на 12.03.2021 г. същият е инжектиран с първа ваксина на „Астра Зенека“ срещу Ковид 19, а по мнение на патологията в заключението си визира ваксината като причина за смъртта от настъпилата от нея масивна тромбоза причинена от големи, средни и малки тромби.

            Допълвам факта, че баща ми независимо от възрастта си 74 г. беше в изключително добро здраве, което е видно и от самата съдебно медицинска експертиза. Настъпването на смъртта е било съпроводено с ужасни болки, страдание и задушаване повече от половин час.

            В подписаното от него информирано съгласие при ваксинирането, не фигурира точка в която изрично да е посочено съгласие от страна на пациента да участва в експерименталната му фаза, в която дефакто се намира процеса, както и да са изложени рисковете от образуването на масивни тромбози.

            По отношение на тромбозите – това става месец по-късно на 20.04.2021 г. /месец след смъртта му/, когато Комитетът по лекарствена безопастност към Европейската агенция по лекарствата прави заключение, че трябва да бъде направено допълнително предупреждение за необичайните тромбози в комбинация с нисък брой тромбоцити в продуктовата информация на ваксините.

            По нашето законодателство бе проведено досъдебно производство по чл. 115 от Наказателния кодекс за убийство, което естествено бе прекратено.

            Около месец след смъртта на баща ми ангажирах юридическа фирма в Лондон „Broun Solicitors“ Ltd, която да води кореспонденция за постигане на извън съдебно споразумение за парично обещетение по тяхна препоръка от 500 000 GBP с Астра Зенека.

            До настоящия момент от тяхна страна е изпратено едно писмо на 19.05.2021г.. на което е получено писмо от страна на юридическа компания „Arnold & Porter“ на 24.08.2021г, които представляват Астра Зенека, с отрицателен отговор.

            В последствие „Broun Solicitors“ Ltd изпратиха второ писмо на 02.09.2021г., като до момента не разполагам с отговор.

            Стеклите се събития се отразиха много зле на здравословното ми състояние, вследствие на което бях приет по спешност в реанимация по кардиология на Университетска болница „Св Марина“ – Варна.

            Разполагам със следните официални документи, които са преведени на английски език от лицензирана преводаческа агенция: Съдебно медицинска епикриза и заключение към нея, както и информираното съгласие за ваксинация на баща ми, писмата от кореспонденцията. При нужда от допълнителна информация съм на разположение.

            С уважение:

            Пламен Васков Цветков
            Click image for larger version

Name:	MED66.jpg
Views:	1
Size:	58.4 КБ
ID:	3859835

            Last edited by neon7; 22.01.2022, 13:04.

            Коментар


            • ЕЙ ТАКА СЕ ФАБРИКУВАТ КОВИД СМЪРТНИ СЛУЧАИ !

              Болница отказва да даде досието на починал на близките му, отказва и аутопсия


              68-годишният Димитър е трябвало да бъде хоспитализиран в кардиологичното отделение в болницата във Враца. Ден преди това се оплаква и от задух в гърдите и отива в Спешния център. Изследва се за Ковид-19 и се оказва положителен.

              "Беше ни обяснено, че ще постъпи в кардиология и там ще бъде лекуван и за Ковид-19. Впоследствие линейката е откарана в Ковид отделение към болницата и там е лекуван", разказа дъщерята на починалия мъж - Мая Ангелова.

              Тя е категорична, че той не е имал никакви характерни симптоми на вируса. На следващия ден жената се чува по телефона с баща си, който я уверил, че се чувства много добре. На третия ден Мая не успява да се свърже с него, тъй като рязко се е влошил и е с кислородна маска. Настанен е в т.нар. интензивна стая и трябвало да се предадат всички негови вещи на близките.

              "Връщат му се пижами, потници, бельо, телефон, ключове, пари, дори зъбната му протеза ни е върната", сподели още Мая.

              Десет дни по-късно от болницата съобщават за смъртта му. Вече месец Мая настоява да получи всички документи за лечението на баща си, но това не се случва.

              "Този саботаж от документи и лъжи от болницата започна от смъртта на баща ми. Имам официален отговор от Медицински надзор, в който това се разрешава. Бяхме лъгани от болницата, че такова нещо не се прави", изтъкна дъщерята....................

              Прочети още на: https://www.dnes.bg/koronavirus/2022...topsiia.517734

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                [COLOR=#FF0000][B] пак се обади
                Виждаме къде е Франция
                Ваксинираната Франция няма никакви шансове да догони неваксинираната България
                Барбарела,

                виж таблицата за шампионите по нарастване на смъртността за последните 60 дни - виждаме къде е Франция
                Закотвили сте се на 4-то място в Европа и не мърдате (за справка таблицата ми от сутринта).
                Ваксинираната Франция има всички шансове да ни догони.

                пак се обади, когато искаш. Ще получиш веднага актуалната таблица

                Click image for larger version

Name:	MR1M_Europe_Top10-220122-60days.jpg
Views:	1
Size:	37.5 КБ
ID:	3859817

                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • барби, стига си натролвал темата
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                    Ние все още не сме в тъжната десятка, Барбаронче.
                    Виж къде е Франция
                    Царят на безполезните таблици пак се обади
                    Виждаме къде е Франция
                    Ваксинираната Франция няма никакви шансове да догони неваксинираната България
                    .
                    Държава Умрели / 1 М Население
                    Bulgaria 88 6,867,117
                    Italy 39 60,323,606
                    UK 27 68,440,290
                    France 25 65,498,037
                    Denmark 18 5,823,908
                    Belgium 15 11,668,024
                    Germany 13 84,200,383
                    Sweden 8 10,197,141
                    Switzerland 8 8,752,988
                    Norway 5 5,487,121
                    България:
                    21/1/2022: 89.66% от починалите за деня не са ваксинирани
                    22/1/2022: 94.19% от починалите за деня не са ваксинирани
                    https://coronavirus.bg/bg/
                    Last edited by barbaron; 22.01.2022, 10:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron
                      ? Има ли още някой, който не е разбрал
                      къде и защо измират най-много антиваксъри / 1 М ?

                      [/COLOR]
                      Не, Барби, не знаем.

                      Но знаем къде и защо започнаха да измират много ваксинирани, откакто започна о-микрона. Разправят, че леко се карал, не бил много опасен, някои държави вече минаха през него (UK, Ейре). Що ли се покачи доста смъртността там, а докторе?

                      Във Великобритания о-микрона се развилня истински от 15.12.2021, после почна Европата. Затова съм взел за референтна дата 14.12.2021. Това е класацията Топ-10 за днес за Европа по нарастване на смъртността през о-микрон вълната. Ние все още не сме в тъжната десятка, Барбаронче. Виж къде е Франция
                      Click image for larger version

Name:	MR1M_Europe_Top10-220122.jpg
Views:	1
Size:	36.2 КБ
ID:	3859777

                      Last edited by Kildirim_Bei; 22.01.2022, 09:43.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • https://www.mediapool.bg/i-prokuratu...ews331356.html

                        Софийската районна прокуратура се е самосезирала и е започнала проверка след участието на доц. Атанас Мангъров в предаването на NOVA "На фокус". В ефир двамата, заедно с д-р Александър Симидчиев, дебатираха върху нуждата от ваксинация срещу COVID-19. Тогава Мангъров заяви, че "564 души, които са починали, са починали, защото са ваксинирани“.

                        Коментар


                        • уау, дет се вика - чета и не вярвам на ушите си!
                          с личен пример забиваш 4 от 5 точки на пропагандата директно в коша. остава да стискаме палци и да се молим на Бог да не опровергаем точка 5 ; ако ли не, може да измислим и точка 6

                          * бъди здрав и бързо оздравяване

                          Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Ваксинирах се. И, в момента, се търкалям с ковид в болницата. Пневмонийка, двустранна. Почти нищо не усетих, освен гърло да ми подраска, позакашлях се леко, и, вечерта, вдигнах лека температура. Слушам личната, рентген, и - директно, влизам където съм. Не мога да се оплача, много мило отношение. Ала лекарят ми каза: "-Добре си сторил. С ваксини, при нас, не са умирали още, карат го с пъти по-леко". Виж, преди да вляза -изчаках си PCR-a да излезе, беше починал пациент.
                          Т.е., определено, има смисъл от ваксините. Ако ще, и съвсем идеални, да не са.
                          Last edited by barovec; 21.01.2022, 23:52.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron
                            ? Има ли още някой, който не е разбрал къде измират най-много антиваксъри / 1 М ?



                            България 21/1/2022: 89.66% от починалите за деня не са ваксинирани
                            Некой да знае колко е платата на троловете ? за едни преятели от френско в тяхното НАП бачкат, питам.
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Ваксизависимите още не загряват. Не знам как е възможно.

                              https://www.bitchute.com/video/wrxZH9fCzzjU/
                              ================ (world orders review) ================ ATHLETES’ HEARTS FAILING [Documented TIMELINE by Month / MAR 2021 to JAN 2022] https://www.bitchute.com/video/wrxZH9fCzzjU/ [SHARE] ================ a checkur6 production / https://www.bi…

                              Коментар


                              • Ще изтрия нагласената таблица (ексел).

                                Та..., ко каза, ко...?!?

                                Първоначално изпратено от barbaron
                                ? Има ли още някой, който не е разбрал къде измират най-много антиваксъри / 1 М ?

                                Коментар

                                Working...
                                X