IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хубави новини за България
    Антиваксърите намаляват,

    QI на българите се повишава
    .
    България:
    Дата Починали Неваксинирани
    21/01/2022 86 94,19%
    22/01/2022 32 81,25%
    23/01/2022 28 76,78%
    24/01/2022 132 90,91%
    25/01/2022 73 83,56%
    26/01/2022 70 85,71%
    27/01/2022 78 89,74%
    28/01/2022 71 88,73%
    29/01/2022 33 100,00%
    31/01/2022 158 87,97%
    01/02/2022 87 82,76%
    https://coronavirus.bg/bg/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

      Ами... По скоро:
      1. В Германия има по-добро здравеопазване 2. В Германия не умираш на регистратурата, заради тромав и малоумен процес за приемане на спешен случай в болница.
      ​​​
      Глупости, в Германия смъртността на антиваксърите също е ПЕТ ПЪТИ по-голяма. Явно доброто здравеопазване е само за ваксинирани

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Какъв е този "дизелов Ванкл", че не съм чувал таквоз нещо? Ванкел ли ще рече? Двутактов? Че и дизелов....Ебаси откритието. Патентова ли го вече?
        Ясно, нищо не разбра. Вдигам ръце, предавам се.

        Коментар


        • Гледам клипчето с трагедията на младата жена във Враца. Ангел Кунчев невинно реагира, че нямало човечност в системата. А тази нечовечност е посадена от такива като него, дето не са виждали жив пациент през живота си. ПСР-и, сертификати, лични карти, зъбен отпечатък и жената починала. Сега регистраторката е виновна, че си бъркала кафето. Вероятно е гледала на кафе и се е опитвала да сглоби пъзела, така надлежно предписан от здравните експерти. Протоколи за никъде. Отивам да си отвия бушона, за да не гледам такива работи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
            хехе
            все още има хора, които мислят боековите капепета за готини, а къртенето на пейки за правилна мярка в правилния момент

            и така, докато едни строят капепета, други си бъркат кафето…

            жална ни майка

            Това обобщава всичко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              Вече ми е толкова трудно да говоря с ваксизависимите... Тоест, от ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛЕКАТА НАСТИНКА ОМИКРОН има по-малко починали, отколкото от предишните варианти? АаааааааААА ЯВНО ВАЦИНИТЕ работят, а няма общо с факта че е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛЕКА НАСТИНКА. Но виж, защо при четворно инжектирани имат повече починали отколкото при нула инжектирани, няма яснота. Ако вацините "работят". Щяха да имат някакъв ефект. Който се изразява в подобрение. А не във влошаване. Както е в момента. Понеже не работят. Но винаги може да се съчини някаква стъкмистика и да се извърти лъжата че уж-работят-понеже.

              Cyclop, май само ти не си разбрал още, че ваксините работят. Ето - давам пример със статия с изказване на медийно известен експерт. Ваксините работят. Доказано работят. Но - ако не работят, то не е защото ваксините не работят, а защото хората(имунните им системи) са дефектни. И това е "добре известно в медицината".


              Акад. Петрунов с лоша новина: Трябва да се научим да живеем с коронавируса ᐉ Новини от Fakti.bg - България | ФАКТИ.БГ

              Цитат от статията:

              "По думите му 15 процента от хората са с дефект на имунната система и не могат да реагират на ваксините, затова се разболяват, като това е добре известно в медицината."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                аз пък си мисля, че след като премине омикрон вълната нещата ще се успокоят
                и ще се разхлабят мерките, а ваксината за ковид ще е като ваксината за грип.

                дай боже да остлабва с всеки следващ щам вируса.
                Това го пишеше и в учебниците по медицина. Но защо трябваше да преминаваме през тази чисто политическа репресия, за която няма и ред в същите тези учебници по медицина? Защо кризата бе управлявана от експерти, а не от медицински лица? Къде са световноизвестните учени епидемиолизи, вирусолози? Защо ни пробутваха коремни хирурзи, дерматолози, изкуфели баби Радки, пенсионирани академици на заработаване на хонорари, бай Шилета и прочие жадни за 5 минутна слава ерзаци? Това ще има страшни последствия за социума, защото той се гради на доверие. А доверието е тотално похабено.

                Коментар


                • хехе
                  все още има хора, които мислят боековите капепета за готини, а къртенето на пейки за правилна мярка в правилния момент

                  и така, докато едни строят капепета, други си бъркат кафето…

                  жална ни майка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Това е като анорексията - колкото по-слабееш, толкоз по се харесваш. И когато станеш торба кокали, нямаш време да се нарадваш на себе си. Ментална простотия. Светът е полудял.
                    аз пък си мисля, че след като премине омикрон вълната нещата ще се успокоят
                    и ще се разхлабят мерките, а ваксината за ковид ще е като ваксината за грип.

                    дай боже да остлабва с всеки следващ щам вируса.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      не е просто.

                      вие ми се струва, че хал хабер си нямате представа какво е истински локдаун, когато месец-два излиза един само до аптека и магазин.
                      ако бяхте подложени на такива мерки щяхте да сте насяно, защо хората се ваксинират.

                      обърнете внимание, че когато генерал Годжи ни постресна първата вълна в България мина почти без жертви, но помните ли какъв рев беше, че не може да се шава много, а нашия локдаун не беше нищо в сравнение с Китай, Израел, Италия, Франция и тн.. е обаче имаха нещастието да ги налази първо яко и да започнат да умират много хора преди да го наложат. При нас всичко стана наопаки тръгнахме яко стабилни и без жертви, а после се омазахме (вина имат малоумниците, които оставиха алтернативните мангъров и чорбанов да са на контра на щаба), когато другите се бяха организирали.

                      кой как си го направи
                      ще мине.
                      За да вземаш правилните решения трябва да си в реалността а не в измислен от медии и неграмотни политически утайки свят.Хабер какво е пълен локдаун имаме ама управниците нямат..Генералчето успя да стресне само безверниците и низшите духом но е вярно че побърка много народ и трябва да бъде осъден за това безумие..А България мина без жертви не заради капепетата а щото просто виръсут не беше пристигнал.България като държава няма капацитет да наложи пълен локдаун защото народа няма да го приеме и спазва.Няма власт която е в състояние да се изправи срещу народа си..На един полковник от капепетата му казах право в очите че той не може да ме спре.Мръкне ли се качвам колелото и ще ме хване за...шлифера.Аз за разлика от него познавам всяка тревичка всяко камъче всяка местност...в района.А освен това знам и къде са им постовете затова да не плаши гаргите не съм от плашливите...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                        Дааа. Някои ще се бустерират доживот. И колкото по-зле са нещата, толкова повече ще си обясняват че без инжектирането сигурно щяха да са много по-зле. Освен може би след година-две-пет, когато напълно се разпадне измамата до степен да им го кажат официално от телевизора.
                        Това е като анорексията - колкото по-слабееш, толкоз по се харесваш. И когато станеш торба кокали, нямаш време да се нарадваш на себе си. Ментална простотия. Светът е полудял.

                        Коментар


                        • Дааа. Някои ще се бустерират доживот. И колкото по-зле са нещата, толкова повече ще си обясняват че без инжектирането сигурно щяха да са много по-зле. Освен може би след година-две-пет, когато напълно се разпадне измамата до степен да им го кажат официално от телевизора.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                            Ами гледай, линка е долу. Както и да го гледаш, както и да го въртиш, след масовото доброволно насилствено инжектиране, в Израел са по-зле след инжектирането, отколкото преди това. Толкова е просто.
                            не е просто.

                            вие ми се струва, че хал хабер си нямате представа какво е истински локдаун, когато месец-два излиза един само до аптека и магазин.
                            ако бяхте подложени на такива мерки щяхте да сте насяно, защо хората се ваксинират.

                            обърнете внимание, че когато генерал Годжи ни постресна първата вълна в България мина почти без жертви, но помните ли какъв рев беше, че не може да се шава много, а нашия локдаун не беше нищо в сравнение с Китай, Израел, Италия, Франция и тн.. е обаче имаха нещастието да ги налази първо яко и да започнат да умират много хора преди да го наложат. При нас всичко стана наопаки тръгнахме яко стабилни и без жертви, а после се омазахме (вина имат малоумниците, които оставиха алтернативните мангъров и чорбанов да са на контра на щаба), когато другите се бяха организирали.

                            кой как си го направи
                            ще мине.
                            Last edited by bertram; 02.02.2022, 12:33.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение

                              Ами гледам линка: Сега заразени 70К, починали 100. Преди заразени 8000, починали 50. Очевидно ваксините работят. При много повече заразени умират много по-малко. Ама стига съм те мъчил с проста математика, че ще ти изпуши главата.

                              П.С. Ваксините не работят ама по други причини и се показва с други сметки върху други графики.
                              Вече ми е толкова трудно да говоря с ваксизависимите... Тоест, от ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛЕКАТА НАСТИНКА ОМИКРОН има по-малко починали, отколкото от предишните варианти? АаааааааААА ЯВНО ВАЦИНИТЕ работят, а няма общо с факта че е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛЕКА НАСТИНКА. Но виж, защо при четворно инжектирани имат повече починали отколкото при нула инжектирани, няма яснота. Ако вацините "работят". Щяха да имат някакъв ефект. Който се изразява в подобрение. А не във влошаване. Както е в момента. Понеже не работят. Но винаги може да се съчини някаква стъкмистика и да се извърти лъжата че уж-работят-понеже.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                                Ами гледай, линка е долу. Както и да го гледаш, както и да го въртиш, след масовото доброволно насилствено инжектиране, в Израел са по-зле след инжектирането, отколкото преди това. Толкова е просто.
                                Ами гледам линка: Сега заразени 70К, починали 100. Преди заразени 8000, починали 50. Очевидно ваксините работят. При много повече заразени умират много по-малко. Ама стига съм те мъчил с проста математика, че ще ти изпуши главата.

                                П.С. Ваксините не работят ама по други причини и се показва с други сметки върху други графики.

                                Коментар

                                Working...
                                X