IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    Това че протестирам и се тревожа за западния фашизъм не ме прави автоматично солидарен със Русия! Това че се възмущавам от болни изверги като Трудо или австралийските психопати, не означава че одобрявам нечии други извращения! Не знам дали осъзнавате че покрай ковид взехте да разсъждавате като малки деца! Ако не съм от единия отбор, значи съм от другия! Ако съм против файцърската експериментална псевдоваксина, значи искам руската! Ако не искам експериментална неработеща вредна псевдоваксина, значи съм АНТИВАЦЪР! Ами не, не работи така! Само в детската градина се разсъждава на това равнище!
    Ето ме и мен - антиКовидВаксър, който е абсолютно убеден, че 90% от населението на Русия е с тежки ментални увреждания следствие на пиенето на лосиони и одеколони.

    И както бях против Ковид цирка, така съм и против войната и изтребването на невинни, защото "някъде има нацисти скрити, 100 про сме сигурни".

    Русия не е решението на световния проблем с цирка - тя е просто още едно разклонение на трупата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
      Analog просто ви писа учтиво, да не цапате темата с вашите виждания за войната. Вие се почуствахте длъжни да си покажете позициите по въпрос, който няма общо с темата.
      И аз най-учтиво и подробно обясних, че видимо нещата са най-малко свързани посредством манипулативния пропаганден апарат, който мощно проповядваше едната тема, и в рамките на 24 часа превключи 100% на проповядване на другата тема, като първата беше напълно забравена. За мен това е МНОГО информативно. Показва първо точно колко "значима" е първата тема, щом за ден изчезна. Показва и недвусмислено как нечии интереси движат машината за лъжи. Пък какво излиза от нея, дали вацини, война или въглеродни кредити, все тая. Все от същото задно отвърстие идва. Който иска, да тръби с вувузелата и да подкрепя Сегашното Нещо ТМ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

        https://fakti.bg/zdrave/590784-rabot...-se-vaksinirat

        Данните показват, че Путинистан си беше с двата крака в Ковид цирка. Москва беше в локдаун, уволняваха се неваксинирани, а статистиката им беше абсурдна - със седмици обявяваха едни и същи данни за дневна заболеваемост - няма пикове, няма спадове - плато.

        Прави впечатление, че като им отърва на руснаците, са в един глас със Запада.
        Tepxi,

        аз само отразявам данните такива, каквито са публикувани. Нямам възможност да проверявам за достоверността им, но гледам, че ги ползват хората.
        Имам съмнения и за някои западни държави, че не показват нещата такива, каквито са. Основно се съмнявам в англичаните - техните данни за периода ноември-декември 2021 изглеждаха изключително странни на фона на всички други държави. През о-микрона горе-долу влязоха в крак с другите.

        Австрийците и те наложиха тотален локдаун в цялата държава, но като го свалиха и нещата много бързо се върнаха на старите нива.
        Click image for larger version

Name:	A-21032022.jpg
Views:	1
Size:	75.9 КБ
ID:	3896849
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

          https://trud.bg/%D1%80%D1%83%D1%81%D...3%D1%81%D0%B0/
          Я кажи пак за Западния Ковид фашизъм.
          Това че протестирам и се тревожа за западния фашизъм не ме прави автоматично солидарен със Русия! Това че се възмущавам от болни изверги като Трудо или австралийските психопати, не означава че одобрявам нечии други извращения! Не знам дали осъзнавате че покрай ковид взехте да разсъждавате като малки деца! Ако не съм от единия отбор, значи съм от другия! Ако съм против файцърската експериментална псевдоваксина, значи искам руската! Ако не искам експериментална неработеща вредна псевдоваксина, значи съм АНТИВАЦЪР! Ами не, не работи така! Само в детската градина се разсъждава на това равнище!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Статистическите данни показват, че е много вероятно ваксината "Спутник" да върши несравнимо повече работа от всичките западни експериментални бълвочи + бустери, взети заедно накуп.
            [ATTACH=CONFIG]n3896831[/ATTACH]
            Никоя друга европейска държава няма такава графика. Руснаците са 50% ваксинирани.
            https://fakti.bg/zdrave/590784-rabot...-se-vaksinirat

            Данните показват, че Путинистан си беше с двата крака в Ковид цирка. Москва беше в локдаун, уволняваха се неваксинирани, а статистиката им беше абсурдна - със седмици обявяваха едни и същи данни за дневна заболеваемост - няма пикове, няма спадове - плато.

            Прави впечатление, че като им отърва на руснаците, са в един глас със Запада.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

              https://trud.bg/%D1%80%D1%83%D1%81%D...3%D1%81%D0%B0/
              Я кажи пак за Западния Ковид фашизъм.
              Статистическите данни показват, че е много вероятно ваксината "Спутник" да върши несравнимо повече работа от всичките западни експериментални бълвочи + бустери, взети заедно накуп.
              Click image for larger version

Name:	image_19953.jpg
Views:	1
Size:	60.6 КБ
ID:	3896831
              Никоя друга европейска държава няма такава графика. Руснаците са 50% ваксинирани.
              Last edited by Kildirim_Bei; 21.03.2022, 12:24.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                западната помийна пропаганда е МНОГО ХУБАВА. От нея станахме 6 млн при 2млн пенсионери 1млн търтеи и 1млн други етноси.
                западната помийна пропаганда УБИ 6 МЛН с изкуствено създадения КОВИД. Уби СВОБОДАТА - "западните ценности"
                Построи концентрационни лагери - по големи от нациските в цял свят. Започна и СВОБОДНИ хора да вкарва там.
                Във ВМА освободиха всички сестри и доктори които отказаха да се факсинират. В моето отделение (че съм там по 3-4 пъти годишно, общо 18 пъти) липсват 2 сестри и 1 лекар).
                ТОВА ЗА МЕН Е ГЕНОЦИД И ФАШИЗЪМ.
                https://trud.bg/%D1%80%D1%83%D1%81%D...3%D1%81%D0%B0/
                Я кажи пак за Западния Ковид фашизъм.

                Коментар


                • Analog просто ви писа учтиво, да не цапате темата с вашите виждания за войната. Вие се почуствахте длъжни да си покажете позициите по въпрос, който няма общо с темата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                    От едната страна увололнили две сестри, а от другата на 20 им отсекли главите. Разлика не виждате
                    2 от 5 и 1 от 6 лекари, и 20 от 20 МИЛИОНА.
                    6млн убити от ковид и 5 МИЛИАРДА с отнета свобода, срещи 10к убити и 5млн с отнета държава.
                    Не я виждаме. Само дето ТИ си кьоравия
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Ами ше четеш, я!

                      Ама иначе цитирахте мангъра като библията, че ковида свършвал с о-макароня!

                      https://www.dnes.bg/koronavirus/2021...emiiata.512424
                      Мангъра не си ли скъса дипломата още лятото 2020та, когато трябваше да си е отишъл ковида според него или я къса?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                        Не ти ли хрумвало че приключи защото ковид свърши? И защото война в Европа е изключително и епохално събитие, особено когато едната страна има ядрено оръжие.
                        Ковид и войната са сенки, нищо не е свършило.
                        Last edited by RUBLA; 19.03.2022, 11:51. Причина: Спазвайте добрия тон!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          От първия ден ми направи впечатление как огромната мощна пропагандна машина превключи
                          Не ти ли хрумвало че приключи защото ковид свърши? И защото война в Европа е изключително и епохално събитие, особено когато едната страна има ядрено оръжие.
                          Last edited by RUBLA; 19.03.2022, 11:51. Причина: Спазвайте добрия тон!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение


                            ТОВА ЗА МЕН Е ГЕНОЦИД И ФАШИЗЪМ.
                            От едната страна увололнили две сестри, а от другата на 20 им отсекли главите. Разлика не виждате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                              Учтиво искам да помоля, поне в тази тема да не не заливаш със Съветска помийна пропаганда. Имаш много други теми на разположение. Мерси.
                              Ти не виждаш ли, че проваксърската пропаганда и антипутинската са едно и също нещо. Наричам ги така не защото съм антиваксър или пропутинец, а защото така е обявена самата пропаганда. Така предпоставят картината да изглежда черно-бяла, за да може да бъде манипулирана по-лесно. За една черно-бяла картина ползваш светлосенки и никакви бои. Тук малко светлина, там малко мрак и правиш игри на сенките - едни несъществуващи в действителността образи. Виждал ли си домашни котки как гонят образите от светлосенките? Такива образи владеят умовете на хората. За мен е странно как хора, които в тази тема заемаха ясни антипропагандни позиции, се оказаха в плен на същата тази пропаганда в темата за войната с Украйна. Вероятно нещо се е прекършило в тях. Помня пропагандата от съветски времена, когато бяхме от другата страна. И оставам втрещен, че и отсам тя има същото уродливо лице, че и повече, като се има предвид още по-мощната инструментална съоръженост. Имаме късмета, че можем да направим сравнение. За западния човек това е невъзможно, ние сме тези, които могат да бъдат свободни.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                                Учтиво искам да помоля, поне в тази тема да не не заливаш със Съветска помийна пропаганда. Имаш много други теми на разположение. Мерси.
                                От първия ден ми направи впечатление как огромната мощна пропагандна машина превключи от непрекъснато, ежедневно и ежечасно пропагандиране на КОВИД псевдоваксините към абсолютно идентично по интензитет и дизайн пропагандиране на ПУТИН ЛОШ. От непрестанни пространни анализи на върховните качества на инжекциите, сълзливи съчинени истории на лоши антиваксъри, които със сетни сили посягат с трепереща ръка към инжекцията на файцър, сега са непрестанни анализи на ситуацията, написани в същия манипулативно-убеждаващ стил, и сълзливи истории на жертви от войната, които вече няколко пъти се доказаха като съчинения с платени актьори. Междувременно, както беше абсолютно, напълно недопустимо да се коментира и показва КАКВОТО И ДА Е, ако противоречи на платената манипулативна пропагандна нишка за псевдоваксините - никога не се показаха сълзливите разкази на убитите и осакатените от експерименталните препарати, никога не се показа гледна точка на лекари и учени, които се съмняват в качествата им! - сега пък е напълно недопустимо да се покажат сълзливите разкази на доброволци, едва оцелели в месомелачката и криещи се от украинските си побратими, за да успеят да се измъкнат от капана. Или жертвите от Донбас, които може да са невинни граждани, убити от бомба, но не са от ПРАВИЛНИТЕ убити, които единствено могат да бъдат показвани и ожалвани в медиите. За мен е безкрайно показателно как работи медийната пропаганда, и също е много интересно как превключи 100% от едната тема към другата, и също ми е напълно ясно че тези, които две години нагло и безсрамно ме лъжат за всичко свързано с КОВИД истерията, и особено нагло, безсръмно, безсъвестно и безпощадно ме лъгаха за вредните, безполезни, убийствени псевдоваксини, сега със сигурност нито ми мислят доброто с новата пропаганда и манипулация, нито са от страна, която е "добра" или "правилна". Та връзка си има, много дебела и здрава, ако отказвате да я видите и да я обмислите, това е друг въпрос.

                                Коментар

                                Working...
                                X