IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

    Абе няма грип.Аз от 3 седмици не мога да се оправя.Не.Нямам Ковид.Правих си пср.
    През Март като боледувахме имахме 4 отрицателни теста / по 2 бързи и ПСР/. Навсякъде се пише и за фалшиво положителни та на тестовете не може да се разчита много.
    Децата донесоха от училището сега нещо. Там ВСИЧКИ са болни / 1/3 от класа отсъства един по един и учителите са по заместване натръшкани , а не извиняват отсъствия все едно няма болни деца, за да не минат онлайн сигурно и карат децата ми да ходят болни на училище кашлящи ?!?1?/
    Та децата се оправиха за седмица, аз за 1-2 дни, жената е сега наред с лека температура от 2-3 дни.
    Според клиниката на децата ни / частна/ не е Ковид а сезонен вирус....масово било.... То в нашият случай няма и как да е Ковид де щото сме го преболедували.....2-3 седмици е възможно да боледуваш от настинка/грип също, ако имаш проблеми с имунната система / имам такъв близък. При него няма вирус който да е минал за под 2 седмици...само ковида мина за седмица :-))))./
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 02.10.2021, 09:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
      Друже, и Люк Монтание ли е бръмбар? Хайде, нашият е малък човек - заеквал, носел си маската в джоба, докато един ден не се изсулила през крачола му и отвяна от вятъра, пенсионер с нелъснати обувки, прашни от мърсотията, която хвърлят по него. Ами големият Монтание, който на 90 г. още държи микроскопа - Нобел, чепици - Баленсиага, с джанти. Той пък защо да е бръмбар?
      Ако антиваксърите не четяха само дезинформацията в прас-прес,
      щяха да са информирани и нямаше да пишат глупости.
      https://www.google.com/search?q=luc+...ontanier+covid
      Last edited by barbaron; 02.10.2021, 09:38.

      Коментар


      • Медицината толкова напредна, че почти не е остана здрав човек: Олдъс Хъксли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение



          Няма страшно, като се свършат пенсионерите,
          вируса ще се заеме с антиваксърите
          Тръгни след бръмбара Мангъров, знае се къде ще те заведе
          Друже, и Люк Монтание ли е бръмбар? Хайде, нашият е малък човек - заеквал, носел си маската в джоба, докато един ден не се изсулила през крачола му и отвяна от вятъра, пенсионер с нелъснати обувки, прашни от мърсотията, която хвърлят по него. Ами големият Монтание, който на 90 г. още държи микроскопа - Нобел, чепици - Баленсиага, с джанти. Той пък защо да е бръмбар?

          Коментар





          • Няма страшно, като се свършат пенсионерите,
            вируса ще се заеме с антиваксърите
            Тръгни след бръмбара Мангъров, знае се къде ще те заведе

            Коментар




            • Карта на най-умните в Европа, отзад напред.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                Абе няма грип.Аз от 3 седмици не мога да се оправя.Не.Нямам Ковид.Правих си пср.
                Бота тука се хвалеше, че едвам оцелял в болницата, ама 4 пъти го тествали и все отрицателен резултат. Това нищо не значи, вирусът просто е слязъл надолу.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
                  Абе няма грип.Аз от 3 седмици не мога да се оправя.Не.Нямам Ковид.Правих си пср.
                  ПСР теста не винаги го хваща.

                  Не е грип със сигурност, септември е рано за грип. Може да е някаква настинка... но 3 седмици с настинка, множко ми се вижда, то и за грип е много, грипа обикновено минава за 1, най-много 2 седмици.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение


                    Вече съм се помолил за мен, близките ми, целия свят и - това не е шега - след като прочетох едно от по-крайните ти изстъпления, съвсем малко се помолих и конкретно за теб. Притеснявам се, че усилено клатиш съдбата към себе си.

                    Все пак сме на едно мнение в една насока - това е моят избор, онова е твоят избор и т.н, но разликата е в това, че официалната власт не се държи в съгласие с този принцип. Едната страна никой не се опитва легитимно да я притиска да направи нещо, което не иска, а предубедените, корпоративни, минаващи за уж надеждни информационни източници, изопачават информацията по-грубо, едностранчиво, пълномащабно и вредно от която и да е шайка конспиративни теоретици-дезинформатори.
                    Матейко е в топ 3 на идиотите в този форум

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение



                      В момента малките (децата) са на плюс от ковида. Регистрират по-малка смъртност, щото грип няма.
                      Абе няма грип.Аз от 3 седмици не мога да се оправя.Не.Нямам Ковид.Правих си пср.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение
                        До къде го докарахме - английските футболисти да са с повече мозък в главата от родните пишман математици подкрепящи агресивната, но за сметка на това не почиваща върху наука пфайзеро-мания.
                        "Only Seven Premier League Clubs Have More Than 50% Vaccinated Players": https://summit.news/2021/09/29/repor...nated-players/


                        п.п. Боядисах го специално в червено, за да го прочетат и родните тролчета щото те от друг цвят не вдяват

                        п.п.п. Футболната управа на Албиона е много загрижена от ниският процент ваксинация, щото като се въведат вакси-паспортите английските клубове няма да могат да участват в международни турнири
                        Ама си ритат неваксинираните спокойно с другите ,странно защо президентите не се притесняват за играчи със стойности милиарди долари.
                        Ами защото няма за какво да се притесняват.
                        .
                        Last edited by Jazabel; 01.10.2021, 18:57.
                        Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                          А кой ще плаща лечението на ваксинираните, ако влязат в болница, щото не е като няма такива - само за днес са над 50 души?
                          Всички си плащат ваксините и лечението. Лекарите, които дават фалшиви ваксинационни сертификати в затвора ! Договорихме ли се ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                            Няма лошо да се заплащат ваксините, но още по-наложително е всички които се разболяват от ковид ,въпреки ,че има ваксини и влизат в болница да заплащат лечението си там. Не мислиш ли ,че съм права ?
                            А кой ще плаща лечението на ваксинираните, ако влязат в болница, щото не е като няма такива - само за днес са над 50 души?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Реално за 20-30 годишни мъже в спортна форма може и да е така, но за масовите 20-30 годишни това не е така. Страничните ефекти от вируса са много по-сериозни от страничните ефекти от ваксината. Говорим за чисто статистически.
                              И от къде знаеш, че за младежите не било така - някоя сводка на Пфайзер ли си чел и още ли им вярваш на тези изроди?
                              Хайде ще те улесня с цифрите - давам ти официален документ на NHS в Англия - съвсем е пресен: https://assets.publishing.service.go...3_21_09_16.pdf

                              Обясни ми защо в момента чисто статистически ВАКСИНИРАНИТЕ англичани умират 2.5 пъти по-често от проявилите разум и останали ненабодени с експерименталка техни съграждани?


                              п.п. Туй го пускам и за всички дето си мислят, че след две инжекции с неизяснена субстанция за по двадесет долара всяка, която даже е безплатна за тях, и те ще са вече безсмъртни. Ами няма да станат, просто сиренцето е безплатно само в капана за мишките:


                              п.п.п. Както е капан и интернета за тези дето не знаят как да го използват и се доверяват сляпо на официоза ...
                              Last edited by vgc; 01.10.2021, 18:18.

                              Коментар


                              • Като си говорите за смърт от ковид и класации разни, ето един коментар от 2018 година по повод класации за смъртност:

                                Смъртността е най използвания с цел манипулация показател. Той освен от умиранията зависи и от това, колко хора живеят в чужбина, каква е била раждаемостта през последните 75 години. Тя е показател за който причината не е само в последните 30 години. И ви давам пример: Според ЦРУ за 2014г. Германия е на 31 място . По-ниска смъртност от Германия имат ДР Конго-44място,Р. Конго -48,Либерия -50. Сега петте най-бедни страни в Света , Еритрея е на 110 място, Борунди -55,ДР Конго-44място,Либерия -50
                                Значи най бедните страни в света са с по ниска смъртност от повечето европейски страни, вкл. Германия,Белгия, Финландия,Русия,Сърбия,Румъния,Унгария, Литва,Гърция, Португалия,Австрия,Полша............. Бедната Еритрея е с далече по- ниска смъртност от посочените европейски страни ..... Та който иска да живее в страни да отиде в Еритрея -110място,,Судан-103,Камбоджа-106, Лаос-108.......или най добре в Ирак-199 място по смъртност или ивицата Газа - 219

                                Коментар

                                Working...
                                X