IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

    Ами честно казано графиката на РЮА показва точно това - взрив на положителни с Омикрон и нищожни хоспитализации и смъртни случаи от него.

    Някои специалисти (не само Мангъров) отдавна обясняваха, че Ковид-19 ще приключи като силно заразна настинка, но това за сектантите от "Свидетелите на Боц-а от седмата игла" нямаше значение - ръгай бустери, бустерки и бустерчета, то това тяло да не ни трябва 1000 години, я ...

    Да видим, засега Омикрон се представя превъзходно, ако не той, то наследника му наистина вече ще е настинка с кихане ..
    Е ми са като им харесва да ги боцкат кой съм аз да преча...Нека се думкат секи ден
    Last edited by X_Y; 09.12.2021, 08:47.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Свети Мангър не беше ли прогнозирал че ковида ще изчезне още юни 2020та и ако това не стане, ще си скъса дипломата?
      Какво стана, скъса ли я?
      Слушай го внимателно щото е единствения който казва истината....А всеки професионалист който се осмелява да говори истината е в конфликт с властта.Наградите са за генералчето дето вещаеше трупове по детските площадки чували камиони яко ще се мре...но на него поведението не се разглежда от лекарският същз.Стана рицар на годината.А Бог е с битите хулените и гонените...Така е от векове така е и днес нищо ново под слънцето...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Свети Мангър не беше ли прогнозирал че ковида ще изчезне още юни 2020та и ако това не стане, ще си скъса дипломата?
        Какво стана, скъса ли я?
        Оригиналния Ухански щам с припадащите по улиците хора наистина си отиде рано-рано.

        Останаха щамовете, които се влияят само от локдауни, ББД и най-вече от сертификати за предаващите ги по коректен и покорен на правителството начин.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

          Ами честно казано графиката на РЮА показва точно това - взрив на положителни с Омикрон и нищожни хоспитализации и смъртни случаи от него.

          Някои специалисти (не само Мангъров) отдавна обясняваха, че Ковид-19 ще приключи като силно заразна настинка, но това за сектантите от "Свидетелите на Боц-а от седмата игла" нямаше значение - ръгай бустери, бустерки и бустерчета, то това тяло да не ни трябва 1000 години, я ...

          Да видим, засега Омикрон се представя превъзходно, ако не той, то наследника му наистина вече ще е настинка с кихане ..
          Свети Мангър не беше ли прогнозирал че ковида ще изчезне още юни 2020та и ако това не стане, ще си скъса дипломата?
          Какво стана, скъса ли я?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

            Ето още един пример за хвърляне на някакви числа от фейсбук или поредния сайт за "истината".

            Случаите днес са 69 хил , а починалите 527. Толкова е лесно да се провери. Източник Робърт Кох Институт:

            https://experience.arcgis.com/experi...3b17327b2bf1d4
            Ако данните тук не са верни, то това което съм написъл също не е вярно. Може да са използвали различен часови интервал, за който са събрали данните. Извинявам се за подвеждането. Но 69 и 527 също не е малко
            Last edited by neptun266; 08.12.2021, 21:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              В момента слушам Мангъров.Човека казва че о микрона ще повали всички хора които не са прекарали досега вируса независимо дали си ваксинирани или не...Преболедувалите сме защитени по естествен път.Знаещите можещите са неудобни на властта...Охулвани бити и унижавани....Аз призовавам Мангъров да не се плаши и винаги да е на стграната на Бог.
              Ами честно казано графиката на РЮА показва точно това - взрив на положителни с Омикрон и нищожни хоспитализации и смъртни случаи от него.

              Някои специалисти (не само Мангъров) отдавна обясняваха, че Ковид-19 ще приключи като силно заразна настинка, но това за сектантите от "Свидетелите на Боц-а от седмата игла" нямаше значение - ръгай бустери, бустерки и бустерчета, то това тяло да не ни трябва 1000 години, я ...

              Да видим, засега Омикрон се представя превъзходно, ако не той, то наследника му наистина вече ще е настинка с кихане ..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Валентине много лесно свали гащите бе човек?Защо правиш неща в които не си убеден?Защо толкова овце има в тоя живот не знам?Утре някой ще реши да ти вземе децата и там ли ще се съгласиш безропотно?
                Бате Пешо, представи си че имаш малко дете- на градина или на училище и ти казват- няма да го приемем ако не е ваксинирано, а ти трябва да ходиш на работа. На работа онзи ден си говорихме че не съм приел светата вяра и дали всеки ден правя тестове. По магазините/ в някой от тях не може да влезеш ако нямаш сертификат- дъщеря ми си поръча обувки които трябваше да бъдат доставени до магазина- не искаха да я пуснат без сертификат. Така че натягат непрекъснато бурмите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Видя ли че няма нищо страшно от някаква си игла. Боц и готово. За съжаление така ще приключат 90% от хората..... искат или не, има ли нужда или не все тая. Нямат избор. За останалите има концлагери. Поне ще стана съсед с Бурла и Шахин....:-)
                  За съжаление избора намалява все повече- не съм наясно, пък и никой няма да признае, но идеята е абсолютно всички да се боцнат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                    Ле-ле каква драма си преживял. Сега ще ти се случат много лоши неща, забравих какви, ама мангъропитеците тук ще ти обяснят всичко точно. И това не е било ваксина, а някаква субстанция.
                    Ами субстанция е разбира се, това че са ме инжектирали не означава че съм си променил мнението

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                      Много разбирачи на математиката, и особено статистиката, се навъдиха в дискусията....
                      Първо барбарона (днес гледам пак се е изцепил с некви интеграли )
                      Ако трябва да сме коректни Барбарона е почти прав. Трябваше да уточни само, че става въпрос за определен интеграл.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Magnifique voix, magnifique chanson !!! Merci
                        ?????????????????????????????????????

                        Madame Barbarella!

                        Не може да е вярно онова, което пишеш тук. От десетилетия живееш във Франция? Вярваш ли си?

                        Как да ти повярвам, щом НЕ използваш учтивата форма, която използват ВСИЧКИ французи, когато се обръщат към една дама?

                        В конкретния случай, поне ОПИТВАЙ да изглеждаш французин! Къде ти е учтивата форма, Madame Barbarella?

                        Французите вероятно те скъсват от бъзици!?! (ако не ни пишеш от Лясковец...)

                        Трудно ли ти е да поставиш накрая едно Mademoiselle ??? Казвам това, ако не си сигурен, че тя е Madame.

                        Обърни се към нея с "госпожице", за да покажеш, че е красива и млада, НО ДА ГО ИМА ОБРЪЩЕНИЕТО!

                        Така, все едно говориш с неодушевен предмет... После пак се хвали, че от повече от 30 години си бил във Франция... ))

                        Аматьор! Ти и към жена си ли се обръщаш, като към неодушевен предмет? Ти си - ега ти "французина"... ))

                        Коментар


                        • В момента слушам Мангъров.Човека казва че о микрона ще повали всички хора които не са прекарали досега вируса независимо дали си ваксинирани или не...Преболедувалите сме защитени по естествен път.Знаещите можещите са неудобни на властта...Охулвани бити и унижавани....Аз призовавам Мангъров да не се плаши и винаги да е на стграната на Бог.
                          Last edited by RUBLA; 08.12.2021, 20:49. Причина: Спазвайте добрия тон!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                            Ако сам си правиш графиките, имай предвид, че преди да изчисляваш корелации, трябва да лаг-неш данните за смъртните случаи с някакъв подходящ период. Никой не се тества позитивен и в същия ден умира. Колко точно е lag-а не знам, но питай лекари с опит в това. На база личните ми, за жалост неприятни, наблюдение при мои близки са за около 2 седмици след симптомите. Тогава нещата наистина загрубяват.
                            Много разбирачи на математиката, и особено статистиката, се навъдиха в дискусията....
                            Първо барбарона (днес гледам пак се е изцепил с некви интеграли ), сега и ти....
                            Графиките са пълзящи средни на бройката заразени и починали (moving averages) на 7-дневна база. Тази база изглажда дневни пикове и спадове. Лагването се избягва до голяма степен, и не е проблем.
                            Писна ми да давам безплатни уроци и обяснения. Съжалявам много, че математиката не е ясна на доста хора тук, но това си е техен проблем. Забелязвам, че само 4-5 човека от дискутиращите тук задават смислени въпроси и се изказват грамотно по отношение на статистиките.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                              Това разпространяващо истината сайтче защо е баннато от Google, Facebook & Twitter?
                              Аааа, да, Биг Фарма е заплашила компании, които само с джобните си приходи биха могли да купят всички Фарми на земята.

                              В едно вече съм убеден - няма по-тъжен живот от този на вярващите в световни конспирации. Мъка.
                              Да не искаш да кажеш, че щом хай-тек олигархията заглуши някои твърдения, ти автоматично и безкритично ги приемаш за лъжливи конспиративни теории? Не го знам конкретно това "сайтче" какво е, вероятно наистина е дезинформация, но ти също не го знаеш - може пък и да не е съвсем лъжливо - и съответно няма да е зле да разсъждаваш върху светогледите си. Така след време може да започне заглушаване и на истината, ако не е започнало вече.

                              Last edited by perin; 08.12.2021, 20:04.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                                В едно вече съм убеден - няма по-тъжен живот от този на вярващите в световни конспирации.
                                Има, ама са горе-долу на кантар.
                                и все пак......
                                не разрушавай на хората илюзиите!
                                И най-вече:
                                "че са гоподари на собствените си съдби."

                                Всъщност,
                                колкото са по-гневни и ядосани- толкова са по-лесно манипулируеми.
                                Но ще им отнеме най-малкото 20 год. да го осъзнаят.......
                                А на някои даже и 2 живота няма да им стигнат!

                                Коментар

                                Working...
                                X