IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Мани децата на прошляците (ние сме такива) нищо не струват. Ама не знам как спортисти по специално футболисти по милиони с разсипани кариери че и починали не ги съдят и не ОТКАЗВАТ масово клубовете файзер измишльотините.
    По последна статистика: 463 сърдечни ареста и над 100 ПОЧИНАЛИ
    И аз съм изненадан колко сърдечни проблеми докарват лъжеваксините. Отначало си мислех, че са по-скоро безполезни отколкото опасни. Все още общувам с бившите колеги (ок. 500 души). Един починал от бели дробове. Трима починали от сърце. И тримата ваксинирани. Двама от тях гушнаха букета в рамките на две седмици след иглата.

    След подобни резултати шансът да няма насилствена ваксинация е почти 0. Ако се откажат, ако признаят, ще има линч. До стената са и ще се борят със зъби и нокти, за да избегнат възмездието.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Пич, ковидиотите са максимум 5-6% от населението. Те по принцип си имат психически отклонения. Не търси под вола теле и допълнителни разделителни линии. Няма нормални хора, които безплатно да викат "Конспирация!". Гневът ти трябва да е насочен единствено срещу проектантите на цялата шашма и капотата тип Бонка. Всички останали сме заедно в казана. В даскало децата на 10 години питат "защо носим маски, когато преди малко тестът ни беше отрицателен".
      Ама то не е много голяма философия да хванеш малоумието ковид. Дори котката ми ще се справи. Само платен боклук може да казва на черното бяло
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение


        Деца ОТ вируса има НУЛА починали, чат пат някои го карат като ЛЕКА настинка. Лека защото всяка настинка е по-тежка. ...не грип, а настинка. Ваксината убива здрави деца и им причинява увреждания до живот с прилична честота. Несравнимо по-висока от всички вреди от вируса. Какво не ти е ясно ?
        Като промотираш детската ваксинация бъди сигурен, че и сметката ти ще дойде в даден момент....Рядко злото остава ненаказано....

        ПП Ако не си разбрал конкретният случай за детето от статистиката НЯМА ваксина която да може да му помогне. Всъщност няма никакво лечение, което да може да спаси дете в такова състояние с или без вирус. Такива са починалите деца С вируса.
        Мани децата на прошляците (ние сме такива) нищо не струват. Ама не знам как спортисти по специално футболисти по милиони с разсипани кариери че и починали не ги съдят и не ОТКАЗВАТ масово клубовете файзер измишльотините.
        По последна статистика: 463 сърдечни ареста и над 100 ПОЧИНАЛИ
        Last edited by bota156; 09.12.2021, 15:00.
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение
          https://m.facebook.com/story.php?sto...content_filter

          Свръхсмъртността при набодените с Коби отровата тийнейджъри в САЩ е 63%, но дори това няма да спре устрема на ковидиотите, които ще се кротнат, когато самите те станат част от тази статистика на свръхсмъртност.

          Понеже идва Коледа и детските ми спомени са свързани със село и коленето на прасе, си спомням как хайванчето се бореше отчаяно за живота си и цяла дузина здрави мъже не смогваха да го гътнат, та дядо се принуждаваше да го отстреля, и считам, че всяко сравнение на ковидиотите със свине или овце е смъртна обида за добичето, което има в пъти по-реална преценка на живия живот и инстинкт за самосъхранение от тези създания, които докато ножът реже вратните им жили, врещят "Конспирация!".
          Пич, ковидиотите са максимум 5-6% от населението. Те по принцип си имат психически отклонения. Не търси под вола теле и допълнителни разделителни линии. Няма нормални хора, които безплатно да викат "Конспирация!". Гневът ти трябва да е насочен единствено срещу проектантите на цялата шашма и капотата тип Бонка. Всички останали сме заедно в казана. В даскало децата на 10 години питат "защо носим маски, когато преди малко тестът ни беше отрицателен".

          Коментар


          • Вторник, 8 юни 2027 г.

            Митко става от леглото, включва лаптопа си, прави си бадемово кафе с инстантно мляко, получава дневните задачи от виртуалния асистент на шефа си в Мета-Вселената, гали детето си, което онлайн се учи колко е неекологично да имаш електричество през цялото денонощие и подвиква на жена си да спре да си играе с модния си аватар на сайта на Зара и най-накрая да входира молбата за 1000та лева на месец компенсации за локдауна през пролетта. Семейството няма грешни мнения в Интернет и Мета и има право да ходи 4 пъти седмично до супермаркета, където плащат със снимка на ретината. Кредитна карта ползват рядко, макар че имат право като получили 87 точки по Програмата за Социален Рейтинг.

            В Новините няма нищо необичайно - бустерни дози, нови щамове, но пък вече втора година бебетата се раждат по програма за селектиране на най-доброто от човешкия геном.

            И пак имало протести. "Конспиратори, мангъровци, плоскоземци!" си повтори Митко официално одобрените фрази за случая и се зае с дейността си - правителствено субсидирано играене на Тетрис.
            Last edited by Tepxi; 09.12.2021, 14:32.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

              Безпочвена фикция. За да се поддържа бодър дух и вяра в справедливостта сред масите има широк избор на оптимистични религии, народни притчи, анимационни и супер герои, философски течения. Питай бай Пешето за любимия му анимационен отмъстител.
              Кой знае, може и да се стресне поне малко, ако се замисли какви последици би имала пропагандата му. Знам , че е малък шанса ама реших да опитам :-) И аз съм любопитен за героя на Бай Пешето..... Само той има шанс срещу тази нископлатена групичка :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                Безпочвена фикция. За да се поддържа бодър дух и вяра в справедливостта сред масите има широк избор на оптимистични религии, народни притчи, анимационни и супер герои, философски течения. Питай бай Пешето за любимия му анимационен отмъстител.
                пропуснал съм, кой е това?
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Рядко злото остава ненаказано....
                  Безпочвена фикция. За да се поддържа бодър дух и вяра в справедливостта сред масите има широк избор на оптимистични религии, народни притчи, анимационни и супер герои, философски течения. Питай бай Пешето за любимия му анимационен отмъстител.

                  Коментар


                  • Разбрахте ли, че един флакон съдържа шест дози, които се разреждат с физиологичен разтвор - и така половинчатите дози смаляват ефекта на токсините за да чувстват само лека неразположеност на първо време и да продължават да се бодат многократно. https://www.ema.europa.eu/en/documen...rmation_bg.pdf
                    Last edited by Кисимов; 09.12.2021, 14:06.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Ей го тоя пак... Някой му гони децата с ИГЛАТА...
                      Какви са тия глупости? Ако имаш дете със заболявания, приемаш всичко което му се предписва като всякакви лекарства и вливания, обаче се мислиш за по-умен от лекарите и ваксина за не знам какво си няма да слагаш, щото си чел всякакви глупости по форумите?
                      Ми твоя си работа, само не прехвърляй вината си на други. Проблемът си е само на твоята съвест.

                      Деца ОТ вируса има НУЛА починали, чат пат някои го карат като ЛЕКА настинка. Лека защото всяка настинка е по-тежка. ...не грип, а настинка. Ваксината убива здрави деца и им причинява увреждания до живот с прилична честота. Несравнимо по-висока от всички вреди от вируса. Какво не ти е ясно ?
                      Като промотираш детската ваксинация бъди сигурен, че и сметката ти ще дойде в даден момент....Рядко злото остава ненаказано....

                      ПП Ако не си разбрал конкретният случай за детето от статистиката НЯМА ваксина която да може да му помогне. Всъщност няма никакво лечение, което да може да спаси дете в такова състояние с или без вирус. Такива са починалите деца С вируса.
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 09.12.2021, 13:41.

                      Коментар


                      • https://m.facebook.com/story.php?sto...content_filter

                        Свръхсмъртността при набодените с Коби отровата тийнейджъри в САЩ е 63%, но дори това няма да спре устрема на ковидиотите, които ще се кротнат, когато самите те станат част от тази статистика на свръхсмъртност.

                        Понеже идва Коледа и детските ми спомени са свързани със село и коленето на прасе, си спомням как хайванчето се бореше отчаяно за живота си и цяла дузина здрави мъже не смогваха да го гътнат, та дядо се принуждаваше да го отстреля, и считам, че всяко сравнение на ковидиотите със свине или овце е смъртна обида за добичето, което има в пъти по-реална преценка на живия живот и инстинкт за самосъхранение от тези създания, които докато ножът реже вратните им жили, врещят "Конспирация!".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          И ваксината ще ги спаси ли ? Въобще знаеш ли за какви случаи става въпрос ?
                          Имам близък лекар в Детската болница та знам за едно починало дете у нас с автоимунни заболявания и множество усложнения поради лош контрол на тях. Например е било с гликиран хемоглобин 13-15 / равно на средна кръвна захар 20+/ в последната година с постоянна кетоацидоза и разрушени вътрешни органи от това...Починало е С вируса....
                          Каквото и да ви плащат и да ви заповядват, ако имате поне капчица съвест останала те МОЛЯ да оставите децата на мира. Всичко има някакви граници.
                          Ей го тоя пак... Някой му гони децата с ИГЛАТА...
                          Какви са тия глупости? Ако имаш дете със заболявания, приемаш всичко което му се предписва като всякакви лекарства и вливания, обаче се мислиш за по-умен от лекарите и ваксина за не знам какво си няма да слагаш, щото си чел всякакви глупости по форумите?
                          Ми твоя си работа, само не прехвърляй вината си на други. Проблемът си е само на твоята съвест.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                            При ковида няма уикенди, това не ти е пазар на акции.
                            Значи неделя и понеделник хората не се разболяват и не мрат...яко. Да направим всеки ден "неделя" и няма да има повече вирус

                            @Песимиста, нещо не мога да ти разбера въпроса. Нали тия в първата вълна бяха умрели от шок и спек, а не от корона. Защо обърна палачинката и сега ги броиш за коронясани?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Викаш децата със заболявания са сухи съчки, да мрат?
                              И ваксината ще ги спаси ли ? Въобще знаеш ли за какви случаи става въпрос ?
                              Имам близък лекар в Детската болница та знам за едно починало дете у нас с автоимунни заболявания и множество усложнения поради лош контрол на тях. Например е било с гликиран хемоглобин 13-15 / равно на средна кръвна захар 20+/ в последната година с постоянна кетоацидоза и разрушени вътрешни органи от това...Починало е С вируса....
                              Каквото и да ви плащат и да ви заповядват, ако имате поне капчица съвест останала те МОЛЯ да оставите децата на мира. Всичко има някакви граници.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение

                                Днес ми попадна пред очите и едно видео с Угур Шахин, а покрай издевателствата над гражданите бях забравил за този шеф на BioNTech (нали си спомняте че те произвеждат пфайзерският буламач). Та този нагъл екземпляр обяснява, че даже той не си е боднал отровата която изобрети. Оправданието е, че буламача бил експериментален и не можел да си позволи набождане. ПИТАМ ЗАЩОТО ТАЯ ГАД ДЕТО НАПРАВИ ГЕННАТА ТЕРАПИЯ НЕ Я Е ПРОБВАЛ ВЪРХУ СЕБЕ СИ, А НАТИСКА С ВСИЧКИ СИЛИ ДА ВИДИ КАКВО ТЯ ЩЕ ПРИЧИНИ НА ДЕЦАТА НИ


                                Верно сте много болни антиваксърите. Интервю от 2020 година е най-голямото ви доказателство за .... и вие на знаете за какво.
                                Това е Германия, а не България. Колкото и да ви е странно, много хора имат различна от вашата етика.

                                Човекът си е изчакал чинно да му дойде реда по възрастово приоритизиране, както е в Германия. Ваксинирал се е в началото на тази година, а преди седмици се е бустнал също. https://www.dw.com/de/faktencheck-bi...-ab/a-60057429

                                Нищо не можете да измислите, само си чоплите носовете и претопляте стари манджи.

                                Коментар

                                Working...
                                X