IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от щурец Разгледай мнение
    На Израелския фронт - нещо ново:
    http://www.facebook.com/permalink.ph...00011440663363
    Т.е. Мангъров беше прав.

    Коментар


    • На Израелския фронт - нещо ново:
      http://www.facebook.com/permalink.ph...00011440663363

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

        Споделяй си статистиките, но си мери думите.

        Инвесторе,
        не толерирайте този нещастник, който мрази родината си и е във форума само за да ни каже колко сме тъпи, че имаме различна от позиция от неговата. Писна ми /а предполагам и не само на мен/ да му чета инфантилните старчески цветните постове в които казва, че сме тъпи щото тоя се мисли за много умен.
        Last edited by polax; 03.01.2022, 10:34.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Ще проверява ПОЧИНАЛИЯ дали има фалшив серификат. Абе и господ или сатаната вече искат серификати? Добре че нямам и НЯМА как да одя при тях, ще ме връщат да им гледам простотиите тука.
          Кирчо с якия американски популизъм доникъде няма да стигне. Тука стадото е от по УМНИТЕ
          Защото това ще е умрял-злосторник, най-коварно промъкнал се в стъкмистиката им като умрял с ваксина.

          Предлагам да пускат снимките им в медийните парцали в някаква специална рубрика, например "Те са позор за народа!".
          Като им гледам вдъхновените комсомолски изпълнения на Про-Про, могат да ми дойдат чичо да ги научи на хватки от едно време, от социализма.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Ботич, този шушчо е подготвян от дълго време за главен изпълнител. Той е от проекта на Саша след като тя напусна HP / 2013 /....и не само той...., а там нещата са ясни поне за някои от нас....от Граовско :-)
            Заръката е бодене на всяка цена, а ще бори корупцията само на противниците , на неговата група ще я развива качествено. Та с подобни плашения ще отлюспват антиваксъри и притискат истинските лекари, които издават хартии. Следващата седмица ще има нова ''мярка''.... в подкрепа на здравето на производителите на ваксини....
            Не че има избор де. БХ го ''критикува'' преди 1-2 седмици, че избързали с детската ваксинация и той бил против нея. Трябвало да изчакат няколко месеца и чак тогава да я почнат....:-))))
            Интересно ми е есента какво ще измислят. След Омикрона вече много малко хора няма да са минали през вируса и какъв ще е повода за още бодене....
            Точно така е. И Денков е от същата кохорта на Саша.

            След есента идва Флурона ( флу+ корона) ваксините ще рабоят на 95% и за двете. :-)

            Или ОМега

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              ....

              Абе аз гледам статистиката....

              Коя "статистика" си "гледал", бе мамин-сладък?

              Оная, която СИ събираТЕ - от - няма и една година, ли?

              Или СИ гледаШ другата ТВОЯ "статистика", при която сравняваш вторият в Европа с последния?

              Сравнявай Франция с Германия, Англия, Щатите.

              Френче, мамино...

              Коментар




              • Абе аз гледам статистиката а тя друго показва
                На 1 умряла френска 9 български умират
                Last edited by X_Y; 03.01.2022, 10:28.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Ще проверява ПОЧИНАЛИЯ дали има фалшив серификат. Абе и господ или сатаната вече искат серификати? Добре че нямам и НЯМА как да одя при тях, ще ме връщат да им гледам простотиите тука.
                  Кирчо с якия американски популизъм доникъде няма да стигне. Тука стадото е от по УМНИТЕ
                  Ботич, този шушчо е подготвян от дълго време за главен изпълнител. Той е от проекта на Саша след като тя напусна HP / 2013 /....и не само той...., а там нещата са ясни поне за някои от нас....от Граовско :-)
                  Заръката е бодене на всяка цена, а ще бори корупцията само на противниците , на неговата група ще я развива качествено. Та с подобни плашения ще отлюспват антиваксъри и притискат истинските лекари, които издават хартии. Следващата седмица ще има нова ''мярка''.... в подкрепа на здравето на производителите на ваксини....
                  Не че има избор де. БХ го ''критикува'' преди 1-2 седмици, че избързали с детската ваксинация и той бил против нея. Трябвало да изчакат няколко месеца и чак тогава да я почнат....:-))))
                  Интересно ми е есента какво ще измислят. След Омикрона вече много малко хора няма да са минали през вируса и какъв ще е повода за още бодене....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                    Уви , това е резултата от ваксинацията по стадата.... Да сте мислили информирано когато е трябвало....:-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                      Е да де, успяха да разцентроват имунната система на добитъка и сега най лекия бриз се превръща в цунами а цунамито в пари, много пари. С две думи кръгова икономика.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                        Стига си пил "от извора"
                        Що?

                        Сайтът дава итформация именно от извора. Тя е лесно проверима, източниците му са стабилни.

                        В конкретния случай е "La Razon", четвърти по големина вестник в Мадрид и шести в Испания.
                        С десен и консервативен уклон,
                        Нападан от либераст-фашистските световни медии като "Le Mond", например.

                        Коментар



                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                          Кирчо с якия американски популизъм доникъде няма да стигне.
                          Тука стадото е от по УМНИТЕ
                          Снимка на "УМНОТО стадо" след последните лъжи "от извора"
                          Last edited by barbaron; 03.01.2022, 11:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Абе не виждщ ли какви смешници са бе...Те си мислят че като заплашат по медиите и ще уплащат някого.Плашат се само гаргите.Какво ще проверява като няма капацитет и как ще разбере дали сертификата е фалшив?Приказки за наивници и безверници
                            Ще проверява ПОЧИНАЛИЯ дали има фалшив серификат. Абе и господ или сатаната вече искат серификати? Добре че нямам и НЯМА как да одя при тях, ще ме връщат да им гледам простотиите тука.
                            Кирчо с якия американски популизъм доникъде няма да стигне. Тука стадото е от по УМНИТЕ
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                              Стига си пил "от извора"
                              2 страници по-назад имаше графики на излишната смъртност и с-корона-смъртност по държави...та явно ваксинират по някакъв вълшебен начин, че двете вълни съвпадат винаги. Аз викам тротоарния шеф да сметне една корелацийка.

                              ИЗвини ме, Парче, малко се губиш в смисъла на графиките.

                              Отчиташ ли несъответствието при "събирането на данните", например, при К-смъртност "по държави" ?
                              А, отчиташ ли и "стимулите" при събирането на "данните" ?

                              Освен това, твоето заключение, че "ваксинират по някакъв вълшебен начин" - не е по-стряскащо от факта, че изобщо в момента тече поставяне на експериментални субстанции, които не е коректно, нито пък е достоверно да носят "успокояващото" (или приспиващо хората) име "ваксини".

                              Та, оттук трябва да тръгваш, когато иронизираш "съвпадането на две вълни", в условия на експериментални субстанции : за истинска и изпитана ваксина от поне 3-5 години ли говориш? Очевидно - НЕ!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                                Трябва да се отбележи, че през това време са нараснали смъртните случаи от ИHCУЛTИ, EMБOЛИИ, AHEBPИ3MИ, MИOKAPДИTИ, TPOMБOЗИ и BHE3AПНA CMЪPT. Bнeзaпнaтa cмъpт е „инфeкциoзна бoлecт“, която в 99.9999999% от случаите поразява „свежо“ ваксинираните

                                Сега, ние знаем колко е всемогъщ тоя техен вирус, но пак ще възкликна:
                                Стига си пил "от извора"
                                2 страници по-назад имаше графики на излишната смъртност и с-корона-смъртност по държави...та явно ваксинират по някакъв вълшебен начин, че двете вълни съвпадат винаги. Аз викам тротоарния шеф да сметне една корелацийка.

                                Коментар

                                Working...
                                X