IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • .
    Кой разбрал - разбрал. BobyB отдавна е разбрал

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
      Тука май само антиваксърите останахте да мелите едни и същи глупости и да се самонавивате как сте спечелили като сте се опазили от ИГЛАТА.
      Все едно на някой му пука. Освен Барбарон по донкихотовски да пуска някоя статистика други не останаха.
      Безспорен факт. Най-голямата победа в живота ми ще е да опазя децата ми. Бих жертвал всичко материално буквално за да постигна това.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Ти би ли се възползвал по подобен начин от ситуацията - да хванеш гората и да зарежеш всичко? Това момче до такава степен е било отвратено от всичко, от което и ние се отвращаваме, че е хванало гората. Ние не сме истински отвратени, след като продължаваме да обитаваме този свят. Изпадаме в положението на Карбовски, който много добре разбира за какво става въпрос и казва в един от кадрите - Два свята, единият е излишен /цитат от Смирненски от "Босоногите деца"/. Момчето е избрало този свят. С лекота го наричаме сектант - човекът, избрал свободата. А сектантите, всъщност, сме ние, дето се кланяме на тираните и им принасяме дарове.
        Да, има всички символи и атрибути на секта - облекло, праведно учение, молитви, символи правила, стъпала с мъдрости, последователи, нравоучения, промененото по попски гласче при молитва / що му е молитва на някой решил да живее природосъобразно ?!/ и т.н. 1000000% секта.
        И да обществото ни е с безкрай много проблеми и несправедливости, така че го разбирам за неговото лично решение да се оттегли в пущинака и да живее с градинката и т.н. . Кой знае ако нямам близки, семейство и деца бих го разбрал още повече.... Вече нататък с агитацията / как никой не насилва/ и горните неща става ясно за какво става въпрос.
        Има огромна празнина в религиозен план особено при нас след комунизма, трудностите на живота за обикновеният човек , сега вируса , покварени алтернативи както той обяснява / 50 лева за кръщене иначе в ада и беше/ има много добри шансове да направи секта с хиляди последователи.
        Ама е извън темата , така че толкова от мен по тази. Който го кефи и на него най-доброто желая докато не стане въпрос за моите близки....:-)

        ПП Бай Пеше, ква бедност кви 5 леуа...Секта братче....
        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 04.01.2022, 12:46.

        Коментар


        • Тука май само антиваксърите останахте да мелите едни и същи глупости и да се самонавивате как сте спечелили като сте се опазили от ИГЛАТА.
          Все едно на някой му пука. Освен Барбарон по донкихотовски да пуска някоя статистика други не останаха.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение
            Честита и най-вече Здрава Нова Година за всички БЪЛГАРИ.

            Специално за пфайзерските боклуци им напомням, че по нашите ширини ще "охлаждат" супата и през цялата 2022-ра. Така както те обаче подкараха годината и в уж "демократичните" западни държави, то ще трябва да си поръчат/произведат много ама много стоп-ацид против киселини. И така да видим как Пфайзер приветстваха с ЧНГ холандските данъкоплатци - в ролята на снежанки - немски овчарки:

            Ето и видео от първа ръка как Пфайзер пожелават "здраве" на своите клиенти: https://twitter.com/disclosetv/statu...33528858824706

            Това разбира се няма как да спре хората на които им писна да бъдат лъгани и насилвани:



            Още филмчета с пфайзерски "честитки" има например в този тред: https://twitter.com/hashtag/Amsterdam?src=hashtag_click
            За снимане на такива видеа в Австралия снимащият бива понабивван,телефонът – отнет и "престъпникът" арестуван и откаран в полицията.

            Там забраняват и полети на дронове в такива случаи.

            ––––––––––––––––––––––––––––––
            ПП. Интересно ми е как мафиотите "за права на човека" се умълчаха като бълха в гащи последните 2 години.
            Ама... сигурно са платени от същия джоб, от който некои тука са платени.
            Last edited by chan_tura_naga; 04.01.2022, 12:11.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Не знам какво е казал за ваксината. Изгледах предаването на Карбовски само и това ми стига.
              За ваксината мисля, че повечето във форума сме наясно кое, къде какво и не искам сектант като този да ми я разяснява допълнително привличайки ''антиваксъри'' към сектата. Явно е достатъчно хитър и се възползва от ситуацията....
              Аз не го познавам тоя младеж и затова няма да го коментирам...То и Христос е бил наричан сектант и Учителя Дънов и него са набедили за сектант....Богомилите и те са били обявени за такива.Здравите сили свикнали да лапат ще обявят всеки който ги разобличи за сектант.Над едно обаче нямат власт и това са душите...Всеки е свободен да си избере пътя.Аз моя съм го избрал....На оя свят ще сме в най добрият случай 30 г още...и нищо материално няма да занесем след смъртта.Аз изпадам в потре като гледам ужаса който те обхваща от бедността....Човек може да живее и с малко

              Коментар


              • https://m.dir.bg/dnes/svyat/covid-i-...-za-tuindemiya


                Айде дойде и Флорината ... как мислите, освен КПП-та на изхода на градовете може ли да сложат такива и между кварталите? А в Люлин - между микрорайоните?
                Дали това ще спре страшната зараза?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Не знам какво е казал за ваксината. Изгледах предаването на Карбовски само и това ми стига.
                  За ваксината мисля, че повечето във форума сме наясно кое, къде какво и не искам сектант като този да ми я разяснява допълнително привличайки ''антиваксъри'' към сектата. Явно е достатъчно хитър и се възползва от ситуацията....
                  Ти би ли се възползвал по подобен начин от ситуацията - да хванеш гората и да зарежеш всичко? Това момче до такава степен е било отвратено от всичко, от което и ние се отвращаваме, че е хванало гората. Ние не сме истински отвратени, след като продължаваме да обитаваме този свят. Изпадаме в положението на Карбовски, който много добре разбира за какво става въпрос и казва в един от кадрите - Два свята, единият е излишен /цитат от Смирненски от "Босоногите деца"/. Момчето е избрало този свят. С лекота го наричаме сектант - човекът, избрал свободата. А сектантите, всъщност, сме ние, дето се кланяме на тираните и им принасяме дарове.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat

                    Иначе, който се е ваксинирал ДОБРОВОЛНО и ПО ЖЕЛАНИЕ без каквато и да е принуда го разбирам и оправдавам. За него самият и/или близките му е преценил, че това е поне по-малкото зло в сравнение с вируса. Правилен и добър избор за ТЯХ/ ВАС /. Такива са не повече от 7-8% от хората у нас.
                    В същото време имаме група от хора , които сме преценили, че за НАС и близките ни ваксината е потенциално по-голямо зло от вируса / например минали сме го вече/. Възможно е да сме плоскоземци и да грешим, но това е нашият живот, а не вашият
                    Защо искате да ме лекувате насила и принудително след като не искаме това лечение понеже сме преценили че нямаме нужда от това ваксинационно лечение ? Само лудите ги лекуват насила. Ние луди ли сме ? 90% от хората у нас луди ли са ?
                    Признавам си че се подведох по роднини, приятели които се ваксинираха и нямаха усложнения. Също така възприех съвета на познати лекари. Ако бях изчакал с няколко месеца, нямаше да го направя.
                    Относно съвета на лекарите, притеснението ми беше за мои близък със две рядкосъвместими анемии. Уверението от хематолозите беше, че няма причина да не се ваксинираме, и че е препоръчително предвид възможните усложнения, които биха настъпило от ковид. Не ги виня, и те толкова информация са имали към онзи момент.
                    Фактът е че след като се ваксинирахме, изкарахме ковид. Аз леко, съпругата ми със двумесечна температура и усложнения.
                    Колкото до бустери и ваксини за децата, това ще стане само през трупа ми, така че дупе да ви е яко.
                    Ако само имате идея колко от приятелския ми кръг разсъждават по същия начин

                    Със здраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Важното е че за ваксините е прав
                      Не знам какво е казал за ваксината. Изгледах предаването на Карбовски само и това ми стига.
                      За ваксината мисля, че повечето във форума сме наясно кое, къде какво и не искам сектант като този да ми я разяснява допълнително привличайки ''антиваксъри'' към сектата. Явно е достатъчно хитър и се възползва от ситуацията....

                      Коментар


                      • Слава Севрюкова да не се окаже права? А бай Пешо?
                        До 202* (2-3-4) да са се върнали къде има българи, че после и да искат България няма да може да ги приеме?
                        По-добре гермаци - готи ( които всъщност да гети, та се явяваме роднини) отколкото афганци.
                        Германци, които са против антипандемичните мерки и ваксините, масово бягат в България - с такова впечатление остава читателят на обширната статия в последния брой на германското списание "Шпигел". (По същата тема ДВ публикува репортаж през април)
                        Last edited by Zalmoxis; 04.01.2022, 11:32.

                        Коментар


                        • Честита и най-вече Здрава Нова Година за всички БЪЛГАРИ.

                          Специално за пфайзерските боклуци им напомням, че по нашите ширини ще "охлаждат" супата и през цялата 2022-ра. Така както те обаче подкараха годината и в уж "демократичните" западни държави, то ще трябва да си поръчат/произведат много ама много стоп-ацид против киселини. И така да видим как Пфайзер приветстваха с ЧНГ холандските данъкоплатци - в ролята на снежанки - немски овчарки:

                          Ето и видео от първа ръка как Пфайзер пожелават "здраве" на своите клиенти: https://twitter.com/disclosetv/statu...33528858824706

                          Това разбира се няма как да спре хората на които им писна да бъдат лъгани и насилвани:



                          Още филмчета с пфайзерски "честитки" има например в този тред: https://twitter.com/hashtag/Amsterdam?src=hashtag_click
                          Last edited by vgc; 04.01.2022, 10:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Айде и моите 2 стинки.
                            Момъка се облЯкъл у БЕЛО / чист бре ! сички сектанти се обличат у бело и с това облекло ли копа градината/, напраВИЛ си СЕКТА, ама веган, ама добродетели, ама бог, ама философи съмишленици / да не са съконспиратори по-скоро/ определят правилата на сектата, ама нема СЕКС / и как ще се възпроизвеждат ? Секса не е само за кеф. Тук вече законите на бог и природата ги прати у киреча/, ама слънчева печка и панели.... кукички за балами безкрай
                            Въобще изкуфеляк, явно активно се саморекламира в нета/. Сега покрай ковида подобни субекти ще се нароят още повече и предвид малоумните правителствени натиски за ваксинация ще закарат доста свестни хора в лапите на подобни ненормалници....
                            Това че пасе домашна трева не ми пречи и здраве да му е.
                            Хора ПАЗЕТЕ близките си от подобни типове Те са не по-малко зло от ваксината....

                            ПП Сега видях , че вече има доста последователи от преди 2 години в новото видео/....мъка....
                            Важното е че за ваксините е прав

                            Коментар


                            • Почвам да си мисля, че о-микронът е "ваксината" срещу ковида

                              От месец и половина о-микронът помете всичкото ковид, както навремето ковидът помете всичкото грип
                              В Европа (вкл. Русия) корелацията заразени/починали в периода 13.11. - 13.12.2021 е +0.485, а за периода от 24.11.2021 до днес е -0.808.

                              Получава се картинката на UK и Ейре (заразените нарастват, а починалите намаляват, т.е. значителна отрицателна корелация), на която се чудя от около 2 месеца.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • мангъра ачик ачик казва - ЛЕКАРИТЕ СА УБИЙЦИ

                                https://www.facebook.com/watch?v=996133367471683
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X