IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    И какви лекарства пи
    Почнах с авирон рапид и едни за гърло исла медик.
    Успоредно ми изписаха цефзил 500, витамини и пробиотик. Докторската каза да пия първо авирона и ако не се подобрят да почвам антибиотика. Аз ги почнах накуп всички заедно.
    На половината време си взехме по един сироп Лихенсед за кашлиците. Една моя позната каза да пием за подсилване едно Хайде/ някъв германий беше/
    През цялото време много чайове. Подбел за дробовете и разни други билки. Сваляхме температура с парацетамол и хексалгин, като се качи над 38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Да
      И какви лекарства пи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Кога това сега ли
        Да

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Малко инфо от личен опит.
          Приключвам с карантината. Според джипи-то съм бил около средното протичане. Същинските симптоми почнаха след втория ден от ПСР теста. Първите 5-6 дни се редуваха ниска и висока температура/ниска 37,1, висока веднъж или два пъти 38.3/. След 6тия ден температурата си остана но макс 37.5 и така до 11тия.
          Така се получаваше, че половината ден аз бях сравнително добре т.е на собствен ход, а другата жена ми. Два дни болки в мускулите първо на краката после на ръцете, а от третия ден и болки в кръста. Това приключи около 7ми ден. Започна една кашлица отначало лека после се засили, а сега пак е лека и рядка.
          Аз около 9ден загубих обоняние, но не изцяло, вече се възстанови.
          Това се случи при мен до момента. Нямам ваксина.
          Жена ми започна да кашля още преди положителният ПСР. Температура имаше 5-6 дни до макс 38. Болки по мускулите само един ден. Кашлицата си я има още, но е рядко. Няма ваксина.
          Предполагаме, че сме се заразили от нейна колежка, която е ваксинирана. Протичането при нея е аналогично с това при жена ми. Единствено не е губила сетива.
          Ваксинат явно не е помогнала за по леко протичане. Имат 4 години разлика във възрастта, ако е от значение.
          Дали помагат ваксините - сигурно...
          Дали бих се ваксинирал - по-скоро не, надявам се естественият имунитет да си върши работата.
          Варвам ли във ваксините - вярвам, но не вярвам в политиците опитващи се да ни ги сложат. Не вярвам в начина на действие спрямо всички нас, като ползватели на тази защита.
          Не съм обеден в липсата на странични ефекти в близко бъдеще. Дано не съм прав и всичко е наред с хората сложили си ваксини.
          Кога това сега ли

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение


            Мисля, че няма как да направиш оценка на ваксинацията си вече.

            Като изкараш Омикрона леко ще кажеш, че е заради ваксата.
            Като го изкара леко друг ще каже, че е защото е практически хрема.

            За съжаление е невъзможно човек едновременно да е неваксиниран и ваксиниран и няма как да разбере какво е щяло да бъде в обратния случай.
            характерно за наивният човек е да тръгне от частното.

            нека мине вълната и ще сравня данните от НСИ и ще ви кажа според мен по-добре ли е, че посрещаме поредната вълна масово неваксинирани или е по-добре.

            в момента всичко е хипотези и плюнчене по монитори и клавиатури.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Малко инфо от личен опит.
              Приключвам с карантината. Според джипи-то съм бил около средното протичане. Същинските симптоми почнаха след втория ден от ПСР теста. Първите 5-6 дни се редуваха ниска и висока температура/ниска 37,1, висока веднъж или два пъти 38.3/. След 6тия ден температурата си остана но макс 37.5 и така до 11тия.
              Така се получаваше, че половината ден аз бях сравнително добре т.е на собствен ход, а другата жена ми. Два дни болки в мускулите първо на краката после на ръцете, а от третия ден и болки в кръста. Това приключи около 7ми ден. Започна една кашлица отначало лека после се засили, а сега пак е лека и рядка.
              Аз около 9ден загубих обоняние, но не изцяло, вече се възстанови.
              Това се случи при мен до момента. Нямам ваксина.
              Жена ми започна да кашля още преди положителният ПСР. Температура имаше 5-6 дни до макс 38. Болки по мускулите само един ден. Кашлицата си я има още, но е рядко. Няма ваксина.
              Предполагаме, че сме се заразили от нейна колежка, която е ваксинирана. Протичането при нея е аналогично с това при жена ми. Единствено не е губила сетива.
              Ваксинат явно не е помогнала за по леко протичане. Имат 4 години разлика във възрастта, ако е от значение.
              Дали помагат ваксините - сигурно...
              Дали бих се ваксинирал - по-скоро не, надявам се естественият имунитет да си върши работата.
              Варвам ли във ваксините - вярвам, но не вярвам в политиците опитващи се да ни ги сложат. Не вярвам в начина на действие спрямо всички нас, като ползватели на тази защита.
              Не съм обеден в липсата на странични ефекти в близко бъдеще. Дано не съм прав и всичко е наред с хората сложили си ваксини.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                Ще има протест на 12 януари, срещу зеления сертификат и задължителната ваксинация.
                Това е шанс да се отървем от тези мерки.
                според мен ще отпаднат мине ли омикрон вълната, която се пече в момента.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  Ако ти се водиш по Фейса, трябва да отчиташ, че не всички сме му фенове! А и, изобщо - не всички "учим" от нета... На теб никой не ти пречи да се придържаш към Фейса, разбира се! Свободен човек си и никой няма да те ограничава (и направлява)!

                  В същото време, твоите опоненти са също толкова свободни хора, но едва ли.те се придържат към Фейса, повярвай!

                  Въпреки, че микробиологията не ми е специалност, през значителна част от живота ми съм поддържал и обслужвал съоръжения, необходими за съществуването на миниатюрните "животинки", предмет на микробиологията: бактерии, дрожди и вируси.

                  Уверявам те, че съм имал многобройни контакти с научни светилА в съвременната микробиология, със сериозен практически опит в областта.

                  По това време, не съм и подозирал, че не зная за още едно светило в науката и практиката: доцент МангърА! Жив и здрав да е!

                  ..... .

                  И, какво от това, ли? А, нищо! Не всички учим от Фейса и това е погрешно твое твърдение от поста ти.
                  Е ама що му се връзваш.Той така си говори просто.Решил е че е пътят истината и животът...Всички други са тъпаци разбира се и се водят от фейса и разни сектанти...Мангъров му затвориха устата но е прав...Цялата история на науката и техниката е такава.Кадърното е тикано по зандани не е финансирано дори по лошо избивани са....Щото на тоя свят управляват боклуци алчни за пари...да си ги заврат отзаде и дано като пукнат Бог да ги прати някъде където има само пари да се наситят най накрая

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                    https://www.cnbc.com/2022/01/04/us-c...l-record-.html

                    1 000 000 случая на Ковид в САЩ вчера. Честит рекорд на тъпотията, овчедушието и информирането само от официози.

                    Добре, че забраниха на неваксинираните да работят даже хоум-офис, та спряха чумата.

                    За момент да си помисли човек, че имат друг замисъл.
                    Ми честито и на тъпаците дето ги управляват по телевизора и с гомната на Холивуд им внушават колко са велики....хи хи хи.Са предполагам че и модератора ще се съгласи с мен че там е световната генетична утайка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      считам, че.......
                      ​​​​​

                      идеята,че сме прочели нещо във фейса, което е истината е покъртителна!

                      ПП песи това не към теб, а по принцип към темата.

                      Ако ти се водиш по Фейса, трябва да отчиташ, че не всички сме му фенове! А и, изобщо - не всички "учим" от нета... На теб никой не ти пречи да се придържаш към Фейса, разбира се! Свободен човек си и никой няма да те ограничава (и направлява)!

                      В същото време, твоите опоненти са също толкова свободни хора, но едва ли.те се придържат към Фейса, повярвай!

                      Въпреки, че микробиологията не ми е специалност, през значителна част от живота ми съм поддържал и обслужвал съоръжения, необходими за съществуването на миниатюрните "животинки", предмет на микробиологията: бактерии, дрожди и вируси.

                      Уверявам те, че съм имал многобройни контакти с научни светилА в съвременната микробиология, със сериозен практически опит в областта.

                      По това време, не съм и подозирал, че не зная за още едно светило в науката и практиката: доцент МангърА! Жив и здрав да е!

                      ..... .

                      И, какво от това, ли? А, нищо! Не всички учим от Фейса и това е погрешно твое твърдение от поста ти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        На кой протест
                        Ще има протест на 12 януари, срещу зеления сертификат и задължителната ваксинация.
                        Това е шанс да се отървем от тези мерки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                          ПП мисля, че след 2 макс 3 месеца ще имам яснота имало ли е сми или не.

                          Мисля, че няма как да направиш оценка на ваксинацията си вече.

                          Като изкараш Омикрона леко ще кажеш, че е заради ваксата.
                          Като го изкара леко друг ще каже, че е защото е практически хрема.

                          За съжаление е невъзможно човек едновременно да е неваксиниран и ваксиниран и няма как да разбере какво е щяло да бъде в обратния случай.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Е не всички с бустер имат късмет да стигнат до омикрона

                            Вече бившият редактор на Ню Йорк Таймс е получил инфаркт на следващият ден след бустера

                            А това със сигурност не е единичен случай
                            това е проблемът с развитите общества - силно ваксинирани са и съответно всеки инсулт, инфаркт се приема от такива като теб, че ето виждаш ли ваксината умори хората.

                            приеми, че в Израел, Франция, Германия, УС мегаполисите е 90% вероятно всеки над 50 години, който почине от нещо - да се окаже ваксиниран.

                            накрая обаче само перу с подозрителна статиска ни бие по смъртност

                            ама кво ти пука за 30 000 българи като главния редактор на таймс бил умрял след ваксинацията ... бе к'ви българи сухи съчки... тук сме безсмъртни...

                            пиша го за последен път - прост и лековерен народ се води на фейса и е в челните класации, но уви не по богатство, продължителност на живота или култура , а по ... знаете си.

                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • https://www.cnbc.com/2022/01/04/us-c...l-record-.html

                              1 000 000 случая на Ковид в САЩ вчера. Честит рекорд на тъпотията, овчедушието и информирането само от официози.

                              Добре, че забраниха на неваксинираните да работят даже хоум-офис, та спряха чумата.

                              За момент да си помисли човек, че имат друг замисъл.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                                https://dnes.dir.bg/comments/kralyat...?sort=approved

                                Ваксинираните с три дози карат Омикрона леко.

                                Неваксинираните - и те.

                                Та така с конспирациите от фейса и вярата на човекоподобните в долни манипулации ...
                                Е не всички с бустер имат късмет да стигнат до омикрона

                                Вече бившият редактор на Ню Йорк Таймс е получил инфаркт на следващият ден след бустера

                                А това със сигурност не е единичен случай

                                Коментар

                                Working...
                                X