IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Само питам, не обяснявахте ли с пяна на уста точно тук в темата назад, че сме тъпаци и че ваксините пазят от заразяване?
    Тоз пък, на него някой му обяснявал. Ми проблема си е твой, на никой реално не му пука за един застаряващ плейбой, който се мисли за двайсетгодишен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Берти трябва да гледаш не само тази вълна - На запад при всеки сериозен скок на заразените правят локдаун и при тях може да има още 2-3 вълни, а при нас да няма

      Така че нека да бройм пилците на есен
      Сериозен локдаун като първия няма никъде вече. И къде и кой е твърдял че локдауна трансформира вълната на 2-3-4 вълни, ако правилно разбирам тезата ти???

      Коментар


      • Само питам, не обяснявахте ли с пяна на уста точно тук в темата назад, че сме тъпаци и че ваксините пазят от заразяване?
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          викаш ако на 1000 ваксинирани заразени умре един е същото като на 100 неваксинирани да умре един
          човек гледай % смъртност и смятай - смяташ по-добре от мен, но защо ги хвърляш тия приказки ангро не знам.


          аз се въздържам от генерални изводи преди да е преминлата тази вълна - тогава ще можем да кажем помага ли ваксината да намали % смъртност или не.

          при делта помагаше, а при омикрона тепърва ни налазва и е рано.
          Няма нужда да чакаш, в други страни омикрон вълната вече преминава, и лесно можеш да видиш как се отразява ваксинацията. Имат и достатъчно антиваксъри, особено в Германия, за сравнение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            викаш ако на 1000 ваксинирани заразени умре един е същото като на 100 неваксинирани да умре един
            човек гледай % смъртност и смятай - смяташ по-добре от мен, но защо ги хвърляш тия приказки ангро не знам.


            аз се въздържам от генерални изводи преди да е преминлата тази вълна - тогава ще можем да кажем помага ли ваксината да намали % смъртност или не.

            при делта помагаше, а при омикрона тепърва ни налазва и е рано.
            Берти трябва да гледаш не само тази вълна - На запад при всеки сериозен скок на заразените правят локдаун и при тях може да има още 2-3 вълни, а при нас да няма

            Така че нека да бройм пилците на есен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              [ATTACH=CONFIG]n3851464[/ATTACH]
              На графиката са Обединени Арабски Емирства (ОАЕ) със 100 % ваксинирано население. Както се вижда, ''ваксините пазят'', ама друг път. Имат си вече и смъртни случаи, въпреки ваксините. Толкова по темата.
              викаш ако на 1000 ваксинирани заразени умре един е същото като на 100 неваксинирани да умре един
              човек гледай % смъртност и смятай - смяташ по-добре от мен, но защо ги хвърляш тия приказки ангро не знам.


              аз се въздържам от генерални изводи преди да е преминлата тази вълна - тогава ще можем да кажем помага ли ваксината да намали % смъртност или не.

              при делта помагаше, а при омикрона тепърва ни налазва и е рано.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                [ATTACH=CONFIG]n3851464[/ATTACH]
                На графиката са Обединени Арабски Емирства (ОАЕ) със 100 % ваксинирано население. Както се вижда, ''ваксините пазят'', ама друг път. Имат си вече и смъртни случаи, въпреки ваксините. Толкова по темата.
                Не си в течение на модните тенденции

                Ваксините спомагат да го изкараш по леко или ако умреш то да е с по малко болки

                Следващата мода ще е че ваксинираните го хващат по бавно всеки бустер отлага средното време за заразяване с по 2 седмици

                Тоест ако си бустеризиран и въпреки това умреш, благодарение на ваксата ще си живял 2 седмици повече

                Финалното ще е ако си ваксан влизаш в рая ако си антиваксър в ада

                Коментар


                • Click image for larger version

Name:	файл1.png
Views:	1
Size:	1.6 КБ
ID:	3851464

                  На графиката са Обединени Арабски Емирства (ОАЕ) със 100 % ваксинирано население. Както се вижда, ''ваксините пазят'', ама друг път. Имат си вече и смъртни случаи, въпреки ваксините. Толкова по темата.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Стига ве, братовчеде Балки! Имай милост.

                    И несменяемата/немахаемата батерия в телефона и тя е за улеснение, нъл?
                    всичко е за улеснение на хората. само, че на други хора.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      точно!

                      чрез смартфона и компа - знаят точно какво харесвате, какво не харесвате, какво ще потърсите даже преди да сте го потърсили (на база изкуствен интелект и поведенчески модели).

                      а чипът.... чипът ще е само в плюс за кухите кратуни, които флууднаха темата с хибридните глупости из фейса.
                      Дето имаше един лаф - антиваксърите де пискат че щяли да ги чипират, трябва да го приемат като възможност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                        Относно чиповете в личните карти, драмата е излишна и в момента всички дебитни и кредитни карти в България са с чип (но за това няма драма и никой дори не го споменава).

                        Чипа в личните карти е за улеснение на хората, които искат да използват електронни услуги, вместо да вадят ПИК или електронен подпис, ще могат да използват личната си карта.

                        Проблема се решава изключително лесно с парче алуминиево фолио (ако толкова се страхувате, че ви следят).

                        Иначе следенето, ако някой го прави, става през смартфоните, никой няма да се занимава да ви следи, чрез личната карта, дори вътре да има чип... защото този чип първо е пасивен и второ лесно се деактивира/екранира. (за който има чак такова желание да се "скрие").
                        точно!

                        чрез смартфона и компа - знаят точно какво харесвате, какво не харесвате, какво ще потърсите даже преди да сте го потърсили (на база изкуствен интелект и поведенчески модели).

                        а чипът.... чипът ще е само в плюс за кухите кратуни, които флууднаха темата с хибридните глупости из фейса.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                          Чипа в личните карти е за улеснение на хората
                          Стига ве, братовчеде Балки! Имай милост.

                          И несменяемата/немахаемата батерия в телефона и тя е за улеснение, нъл?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Ако си направя каска от фолиото на жена ми, дали ще ме хванат
                            Повече помага икона на Ангел Кунчев или икона, как Кантарджиев пробожда ковида с ваксина! Трябва да се осветени в Ковид отделение от главен лекар, да е ги е наплюла през маска старшата сестра и да са препикани от девственик работещ в Нова ТВ - с 4 ваксини!

                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                              Проблема се решава изключително лесно с парче алуминиево фолио (ако толкова се страхувате, че ви следят).
                              Ако си направя каска от фолиото на жена ми, дали ще ме хванат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                                Още на първото съвещание на сегашната ни управляваща коалиция, когато се обсъждат принципни и най-важни въпроси, е било съгласувано, че новите ни паспорти ще са с чип. Кво толкова па това им е важно, на пръв поглед?

                                Относно чиповете в личните карти, драмата е излишна и в момента всички дебитни и кредитни карти в България са с чип (но за това няма драма и никой дори не го споменава).

                                Чипа в личните карти е за улеснение на хората, които искат да използват електронни услуги, вместо да вадят ПИК или електронен подпис, ще могат да използват личната си карта.

                                Проблема се решава изключително лесно с парче алуминиево фолио (ако толкова се страхувате, че ви следят).

                                Иначе следенето, ако някой го прави, става през смартфоните, никой няма да се занимава да ви следи, чрез личната карта, дори вътре да има чип... защото този чип първо е пасивен и второ лесно се деактивира/екранира. (за който има чак такова желание да се "скрие").

                                Коментар

                                Working...
                                X