IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - От кого искате да получавате акъл?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прави впечатление самочувствието на един жентълмен, дето обича да раздава но, не иска да получава "акъл"" от когото и да било". Великият Вожд Ким Ир Сен, на времето, проповядваше идеологията ЧуЧхе, на пълната самодостатъчност...

    ...и къде изобщо, сме тръгнали ние, обикновените форумци, да смесваме вода с масло, 'баси?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Ами някои хора от форума искат да продават "акъл" и използват форума с рекламна цел. Та тази анкета може да им помогне да видят има ли някакъв пазар или не. Колкото до безплатните акъли - ами всеки е склонен да ги дава, но е хубаво преди това да се прецени доколко компетентен е този, който ги дава, щото и тука има изкривявания - най-големите акъллии са именно най-невежите хора.
      Уязвен ми се чиниш нещо. И нервен. И избиваш комплекси. Гледам, почнал си от Люлин...Що тей, Матейко? И какво разбираш ти, след като лично аз, те излавям неколкократно в пълна инженерна НЕкомпетентност?
      Last edited by Pyramid; 25.09.2020, 01:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        За последен път пиша в тази насрана поначало тема.

        Шестима гласували в гламавата анкета. От тях два пъти Матеев и два пъти прецаканото. Демек, като изключим създателя на нааканата тема, само трима други. Демек на никой не му е през оная работа за тая простотия.
        Гигов, ГООЛЯМ ПЛЮС !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Демек на никой не му е през оная работа за тая простотия.
          За теб е разбираемо, не си подходящ за реципиент.

          Коментар


          • За последен път пиша в тази насрана поначало тема.

            Шестима гласували в гламавата анкета. От тях два пъти Матеев и два пъти прецаканото. Демек, като изключим създателя на нааканата тема, само трима други. Демек на никой не му е през оная работа за тая простотия.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение

              Ще допълня: чрез влияние. Ако аз ти подчертая няколко акцента, мога да повлияя на мнението ти. Принципно говоря.
              Влиянието вече не е „акъл”, ами задействане някой да играе по свирката ти. Е, или ти-по нечия друга. Тук, заченалият темата, опитва да ви обясни, как „си заслужава” да се влияете лично от него, т.к. Той бил вече „успял” ѝ - ама в никакъв случай, ей.! - да не обръщате внимание на „лузъри” като Пирамидата. Завист? Ревност? Притеснение да не би някой да погледне под ъгъл, различен от Неговия, т.к (може да види, че) има и по-добри решения? Защото, който го стори, ще се убеди, колко пъти Матеев е лъгал тук (за другаде -друг въпрос) ѝ, колко, тогава, е професионален и достоверен. Лична гледна точка (моя си) е че, където може да се провери от обществено достъпни източници,Матеев се въздържа да лъже но, където нещата не са една стока по лафките на магазина, лъже като дърт ромлянин. Идеята е, да навреди на „врага” ѝ да „му покаже, кой е по-по-най”. Така виждам аз нещата.
              ​​​​​
              Last edited by Pyramid; 24.09.2020, 16:25.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                Нямам нищо против да получавам безплатни акъли без значение от кого идват. Аз си отсявам това което ми е полезно като информация и сам си преценявам дали даден акъл има стойност или не. Достоверността на почти всяка информация може да се провери по един или друг начин.

                Обаче само не знам как се получава "платен акъл" от форумните участници? Не виждам да има такава опция в настройките на форума, значи става само на лични договорки.
                А принципно консултантските услуги се заплащат навсякъде и до колкото знам в някой сфери на бизнеса това си е доста печеливша дейност.
                Ще допълня: чрез влияние. Ако аз ти подчертая няколко акцента, мога да повлияя на мнението ти. Принципно говоря.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Ами някои хора от форума искат да продават "акъл" и използват форума с рекламна цел. Та тази анкета може да им помогне да видят има ли някакъв пазар или не. Колкото до безплатните акъли - ами всеки е склонен да ги дава, но е хубаво преди това да се прецени доколко компетентен е този, който ги дава, щото и тука има изкривявания - най-големите акъллии са именно най-невежите хора.
                  А най-добре е, ама каквото и да е, когато ти се представя, ПРЕДИ да гледаш каквото и да е друго, да провериш:
                  1.Самия обект (става/не става, качествен/менте и т.н.)
                  2.Каква обосновка има под него тъй, щото, да разбереш принципите му на действие, приложими ли са, не са ли;
                  3. Така, ако случайно, този обект, ти се предлага като веществен продукт, ще можеш да прецениш, изпълнен ли е прилично или не;
                  4.Ако не е добре изпълнен но, принципът ти допада проверяваш, дали някой друг може и го нсрави по-добре, или го предоставяш на проверен и доверен майстор, който може да го изпълни и,
                  5.Ако по точките по-горе не си удовлетворен, слагаш кръст и не се занимаваш: Явно, няма да я бъде.

                  ...
                  Едва след това, си мъчиш главата ама има ли или няма аспирантура по темата онзи, дето ти е привлякъл вниманието, или е обикновен инженер, техник или даже прост гъбар, (примерно).
                  Да, ама не:
                  Наш Матейко - и той е пределно наясно с това - само злобее, т.к.го направихме луда гъба по темата: Нито видял, нито проверил, нито е наясно с принципите, нито дори, честно и непредубедено, е анализирал кавото и да е. Съответно, никаква компетентност НЕ Е ДОКАЗАЛ, „критикувайки”, ами бушува, уязвен.
                  И гроздето стана кисело, и реки с помия изтекоха, и ходи да рови из регистри и мними „кадастри”, да дири „компромати”, и опростачва нещата: От предлагане на технологичен трик, до глупавото „кой иска да получава акъл”.

                  Толкова може, завалията.


                  ​​​​​​
                  Last edited by Pyramid; 24.09.2020, 16:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                    Нямам нищо против да получавам безплатни акъли без значение от кого идват. Аз си отсявам това което ми е полезно като информация и сам си преценявам дали даден акъл има стойност или не. Достоверността на почти всяка информация може да се провери по един или друг начин.

                    Обаче само не знам как се получава "платен акъл" от форумните участници? Не виждам да има такава опция в настройките на форума, значи става само на лични договорки.
                    А принципно консултантските услуги се заплащат навсякъде и до колкото знам в някой сфери на бизнеса това си е доста печеливша дейност.
                    Ами някои хора от форума искат да продават "акъл" и използват форума с рекламна цел. Та тази анкета може да им помогне да видят има ли някакъв пазар или не. Колкото до безплатните акъли - ами всеки е склонен да ги дава, но е хубаво преди това да се прецени доколко компетентен е този, който ги дава, щото и тука има изкривявания - най-големите акъллии са именно най-невежите хора.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                      Нямам нищо против да получавам безплатни акъли без значение от кого идват. Аз си отсявам това което ми е полезно като информация и сам си преценявам дали даден акъл има стойност или не. Достоверността на почти всяка информация може да се провери по един или друг начин.

                      Обаче само не знам как се получава "платен акъл" от форумните участници? Не виждам да има такава опция в настройките на форума, значи става само на лични договорки.
                      А принципно консултантските услуги се заплащат навсякъде и до колкото знам в някой сфери на бизнеса това си е доста печеливша дейност.
                      Плюс. За обективност. А Матеев искаше да наблегне на това, колко Той е „успешен”.
                      За жалост, не е сложил поле „абонамент за Всесветлия”. Тутакси, щях да гласувам. Затова, се възпокзвам от единствената останала ми възможност,,да го стимулирам да твори, да пише и др., като така, продължи да успява.

                      Коментар


                      • Нямам нищо против да получавам безплатни акъли без значение от кого идват. Аз си отсявам това което ми е полезно като информация и сам си преценявам дали даден акъл има стойност или не. Достоверността на почти всяка информация може да се провери по един или друг начин.

                        Обаче само не знам как се получава "платен акъл" от форумните участници? Не виждам да има такава опция в настройките на форума, значи става само на лични договорки.
                        А принципно консултантските услуги се заплащат навсякъде и до колкото знам в някой сфери на бизнеса това си е доста печеливша дейност.

                        Коментар


                        • Анкета - От кого искате да получавате акъл?

                          Отварям тази анкета във връзка с често възникващите спорове във форума, в които основната причина според мене е, че едни хора се опитват да дават акъл на други хора, и ако той не се възприеме, започват заяжданията и обидите.

                          Надявам се, че резултатите от тази анкета ще подействат отрезвяващо на някои хора, които са си въобразили, че имат правото да дават "умни" акъли на други хора.

                          Внимание:
                          Анкетата е публична и всеки ще може да види кой за какво е гласувал.
                          Можете да гласувате за два отговора - по един за платените и за безплатните групи въпроси.
                          6
                          Искам да получавам платен акъл от всеки, който пише във форума
                          0%
                          0
                          Искам да получавам платен акъл само от успелите в живота хора
                          0%
                          0
                          Искам да получавам платен акъл от провалилите се в живота хора
                          11.11%
                          1
                          Не искам да получавам платен акъл от когото и да било
                          33.33%
                          3
                          Искам да получавам безплатен акъл от всеки, който пише във форума
                          44.44%
                          4
                          Искам да получавам безплатен акъл само от успелите в живота хора
                          0%
                          0
                          Искам да получавам безплатен акъл от провалилите се в живота хора
                          0%
                          0
                          Не искам да получавам безплатен акъл от когото и да било
                          11.11%
                          1
                          Last edited by Mateev; 22.09.2020, 15:22.
                        Working...
                        X