IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Конспирации

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Maй ръководството идва от Kомитета на 300.
    1600г. Английската Кралска фамилия създава голямата Източно Индийската Компания да прави бизнеса със Китай на подправки, опиум, злато и сребро.
    Тя, през 1727, създава Комитета, явно света се е променил, почва индустриализация и да не е хаотична, трябва да е контролирана.

    Click image for larger version

Name:	er4.jpg
Views:	1
Size:	79.8 КБ
ID:	3623537

    Коментар


    • Тези двамата от Google също:

      Сергей Брин
      https://bg.wikipedia.org/wiki/Сергей_Брин

      Лари Пейдж
      https://bg.wikipedia.org/wiki/Лари_Пейдж

      Слочаеност... : )

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        А за еврейте. До ренесанса на християните им е било забранено да взимат лихва срещу заеми. Някак си не е богоугодно, очевидно и Бог се е постарал да направи икономическа систтема подържаща растежа с нулеви лихви и постоянно печатане на пари, пардон копаане на злато. Обаче еврейте взимат лихва. Неприятна работа, прецакват растежа и вдигат безработицата. И не само това, ами и някакви християни си аотсорсват активите като ги дават за управление на еврей, като така заобикалят директивите на Централния Банкер.

        Съответно на никой не му харесва да плаща лихви, обаче поради картела при даване на заеми контролиран от последователи на Йехова не може да се възползва от нулевите лихви записани в Светото писание. И тогавашните ПР агенции почват гадна кампания срещу еврейте, като им приписват всякакви неща, за да може да се канализира общесттвеното недоволсттво към тях. А не към хората занимаващи се с благороднни неща, като водене на война, управление на крепостни селяни, избиване на аборигени и светата инквизиция
        Ако правилно разбирам всичко се върти около Второзаконие, Глава 23, стихи 19-20.

        Не отдавай в рост брату твоему ни серебра, ни хлеба, ни чего-либо другого, что можно отдавать в рост; 20 иноземцу отдавай в рост, а брату твоему не отдавай в рост, чтобы Господь Бог твой благословил тебя во всем, что делается руками твоими, на земле, в которую ты идешь, чтобы овладеть ею.
        Сега въпроса е... как да направим пари? Плана може да изглежда примерно така.

        0. Разписваш в твоите свещенни книги нужните стихове(текстове)!
        1. Разпространяваш своята религия сред чуждо население много по-многобройно! Това са ти бъдещите платци.
        2. Поради Второзаконие, Глава 23, стихи 19-20. те нямат право да си дават пари в заем с лихва.
        3. Второзаконие, Глава 23, стихи 19-20. не може да бъде заобиколено понеже всички християни са братя. Така остават само евреите но те са прекалено малко, та какво ще спечелиш ако им даваш в заем.
        4. Второзаконие, Глава 23, стихи 19-20. има заобикаляне, даваш на евреите на заем с лихва, а те вече дават на християните заем с лихва.
        5. Правиш струваш това да продължи 15-16 века и вече цялата група сте приказно богати.

        Този план е вече реализиран или не е?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Стоя си аз на терасата, гледам небето и се зачудих, кво става с кеймтрейса. Нещо напоследък рептилиите са престанали да го пускат
          Ползват 5g. Трейлсовете са морално остарели.

          Коментар


          • А за еврейте. До ренесанса на християните им е било забранено да взимат лихва срещу заеми. Някак си не е богоугодно, очевидно и Бог се е постарал да направи икономическа систтема подържаща растежа с нулеви лихви и постоянно печатане на пари, пардон копаане на злато. Обаче еврейте взимат лихва. Неприятна работа, прецакват растежа и вдигат безработицата. И не само това, ами и някакви християни си аотсорсват активите като ги дават за управление на еврей, като така заобикалят директивите на Централния Банкер.

            Съответно на никой не му харесва да плаща лихви, обаче поради картела при даване на заеми контролиран от последователи на Йехова не може да се възползва от нулевите лихви записани в Светото писание. И тогавашните ПР агенции почват гадна кампания срещу еврейте, като им приписват всякакви неща, за да може да се канализира общесттвеното недоволсттво към тях. А не към хората занимаващи се с благороднни неща, като водене на война, управление на крепостни селяни, избиване на аборигени и светата инквизиция

            Коментар


            • Стоя си аз на терасата, гледам небето и се зачудих, кво става с кеймтрейса. Нещо напоследък рептилиите са престанали да го пускат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                По света живеят стотици народи и вероятно няколко стотин етноса, а може и да са над хиляда етнически групи, не съм проверявал в гугъла и не ми се ровят статистики. Големият въпрос е : Защо всички и всякакви конспиративни теории, защо всички конспирации са свързани само и единствено с евреите ??? Защо хората по света свързват всяка една конспирация с евреите ??? Защо хората смятат, че в дъното и зад кулисите на всяка една конспирация стоят евреи ??? Това е Големия въпрос
                Eлементарно е, от чиста завист мен.
                Понеже всички знаят че не могат да им стъпят ни на интелекта, ни на предприемчивостта, оправността и т.н....дори последния век доказаха че и във военното дело са измежду най най.
                Верно е че някои от тях са посветили злия си гений на доста лоши дела ( докараха комунизма, соросоидщината и т.н.), ма то в кое ли стадо няма мърши. Все пак като цяло поне за мен са дали много повече за прогреса на света отколкото които и да са други.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                  Да допълня тази невероятно показателна картинка, че основателя и начело на Фейсбук е Марк Елиът Зукърбърг - също евреин
                  И изникват едни мисли в главата ми ама да ги споделя в следващия ми пост
                  Основателя на всичките тия е ЦРУ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                    Няма да пращаш нищо [ATTACH=CONFIG]n3623321[/ATTACH]

                    Без неимовените усилия на СЗО и услужливите медии, Ковида нямаше да вкара света във силна рецесия, както сега.
                    Нямаше да има печатане на трилиони, вземане на заеми, фалити и безработица.
                    А, още по Коледа се очакваше и без това, Западния свят да влезе във фактическа рецесия (Италия, Германия и УК бяха влезнали вече)
                    Медията се е превърнала във вирус.
                    Различното мнение в интернет и социалните медии се цензурира, осмива или заклеймява като фейк.
                    Хиляди научни разработки за Ковида.
                    Само че, който плаща той и поръчва музиката.
                    Таргетират специфични групи и се дава превес на изключителните опасно-смъртоносни качества на Короната.
                    Пример, някакъв екип изследва ИЗБРАНИ 300 души заразени от Ковид и "открива" някакви свойства на Ковида, които са характерни за под 1/3 от изследваните души, браво на нас !
                    Или, някой там замърсява или фалшифицира пробите/резултатите.
                    Абе, кажи ми просто какво искаш да ти докажем и няма проблем
                    Ще бъде научно подплатено.
                    ...Ами той, не точно ковидът вкара света в рецесията. Вкараха го други процеси. Ковидър беше само спусък а, пружината, бе натягана още от началото на предишната криза. Изчерпва семоделът на развитие. Конспирацията (сдушАването, заговорът и т.н.) е, какво и кого точно, ТОЗИ ПЪТ, да обвинят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                      По света живеят стотици народи и вероятно няколко стотин етноса, а може и да са над хиляда етнически групи, не съм проверявал в гугъла и не ми се ровят статистики. Големият въпрос е : Защо всички и всякакви конспиративни теории, защо всички конспирации са свързани само и единствено с евреите ??? Защо хората по света свързват всяка една конспирация с евреите ??? Защо хората смятат, че в дъното и зад кулисите на всяка една конспирация стоят евреи ??? Това е Големия въпрос :cool:
                      Каква е разликата между
                      стотици народи
                      и
                      няколко стотин етноса
                      По натам , не съм го дочел
                      Last edited by Orthodox; 08.07.2020, 22:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                        По света живеят стотици народи и вероятно няколко стотин етноса, а може и да са над хиляда етнически групи, не съм проверявал в гугъла и не ми се ровят статистики. Големият въпрос е : Защо всички и всякакви конспиративни теории, защо всички конспирации са свързани само и единствено с евреите ??? Защо хората по света свързват всяка една конспирация с евреите ??? Защо хората смятат, че в дъното и зад кулисите на всяка една конспирация стоят евреи ??? Това е Големия въпрос
                        Защото евреите по онова време са си платили на правилната циганка да ги хвали !!!
                        Днеска му викат PR .
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • По света живеят стотици народи и вероятно няколко стотин етноса, а може и да са над хиляда етнически групи, не съм проверявал в гугъла и не ми се ровят статистики. Големият въпрос е : Защо всички и всякакви конспиративни теории, защо всички конспирации са свързани само и единствено с евреите ??? Защо хората по света свързват всяка една конспирация с евреите ??? Защо хората смятат, че в дъното и зад кулисите на всяка една конспирация стоят евреи ??? Това е Големия въпрос

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            Няма да пращаш нищо [ATTACH=CONFIG]n3623321[/ATTACH]



                            Без неимовените усилия на СЗО и услужливите медии, Ковида нямаше да вкара света във силна рецесия, както сега.
                            Нямаше да има печатане на трилиони, вземане на заеми, фалити и безработица.
                            А, още по Коледа се очакваше и без това, Западния свят да влезе във фактическа рецесия (Италия, Германия и УК бяха влезнали вече)
                            Медията се е превърнала във вирус.
                            Различното мнение в интернет и социалните медии се цензурира, осмива или заклеймява като фейк.
                            Хиляди научни разработки за Ковида.
                            Само че, който плаща той и поръчва музиката.
                            Таргетират специфични групи и се дава превес на изключителните опасно-смъртоносни качества на Короната.
                            Пример, някакъв екип изследва ИЗБРАНИ 300 души заразени от Ковид и "открива" някакви свойства на Ковида, които са характерни за под 1/3 от изследваните души, браво на нас !
                            Или, някой там замърсява или фалшифицира пробите/резултатите.
                            Абе, кажи ми просто какво искаш да ти докажем и няма проблем
                            Ще бъде научно подплатено.
                            Да допълня тази невероятно показателна картинка, че основателя и начело на Фейсбук е Марк Елиът Зукърбърг - също евреин
                            И изникват едни мисли в главата ми ама да ги споделя в следващия ми пост

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                              Браво пич в десетката
                              Кажи къде да ти изпратя 1 бутилка водка да се почерпиш за мое здраве
                              Мерках тук (из нета) че, някакви учени, установили наличие на сегменти от коронавируса и в Европа, налични във води и сред фауна доста време, преди да пламне пандемията в Китай, като говореха за години, а не просто, за седмици и месеци. Т.е. за едното чудо, би могло да се окаже циркулирал в природата вирус, акривиран от ...абе, от засега, неизвестен фактор на околната среда. Конспиративният момент е, колко прецизно, удари там, дето беше макс.изгодно на могъщи финаншистки и индустриални кръгове зад океана. Вярно, после нещата излязоха от контрол...
                              ...ИЛИ НЕ СА ?!?
                              ​​​​​​

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                                Браво пич в десетката
                                Кажи къде да ти изпратя 1 бутилка водка да се почерпиш за мое здраве
                                Няма да пращаш нищо
                                Click image for larger version

Name:	32.jpg
Views:	1
Size:	87.0 КБ
ID:	3623321




                                Без неимовените усилия на СЗО и услужливите медии, Ковида нямаше да вкара света във силна рецесия, както сега.
                                Нямаше да има печатане на трилиони, вземане на заеми, фалити и безработица.
                                А, още по Коледа се очакваше и без това, Западния свят да влезе във фактическа рецесия (Италия, Германия и УК бяха влезнали вече)
                                Медията се е превърнала във вирус.
                                Различното мнение в интернет и социалните медии се цензурира, осмива или заклеймява като фейк.
                                Хиляди научни разработки за Ковида.
                                Само че, който плаща той и поръчва музиката.
                                Таргетират специфични групи и се дава превес на изключителните опасно-смъртоносни качества на Короната.
                                Пример, някакъв екип изследва ИЗБРАНИ 300 души заразени от Ковид и "открива" някакви свойства на Ковида, които са характерни за под 1/3 от изследваните души, браво на нас !
                                Или, някой там замърсява или фалшифицира пробите/резултатите.
                                Абе, кажи ми просто какво искаш да ти докажем и няма проблем
                                Ще бъде научно подплатено.
                                Last edited by hazard; 08.07.2020, 17:39.

                                Коментар

                                Working...
                                X