IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

    Имам в главата няколко случая, повечето непряка информация (т.е. чул от втора ръка), от семейства с добър социален статус, осиновили още от родилния дом цигане.
    Подтвърждава се казаното от теб в цитата.

    Не знам и не мога да твърдя, че това е правило, че генът винаги "си показва рогата" над възпитанието - но е факт, че такива случаи има.
    Имаше документален филм за някакъв циганин,осиновен в Италия.Ами мързяло го да учи ,сменил няколко училище,вършил престъпления.Тия неща си се предават на поколенията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Така е-синът на циганският барон Цветелин Кънчев ,наричан Дон Цеци учеше в Кейбридж.И го хванаха да краде някакъв метален павилион.Та кръвта вода не става и крушата не пада по далеч от дървото.

      Имам в главата няколко случая, повечето непряка информация (т.е. чул от втора ръка), от семейства с добър социален статус, осиновили още от родилния дом цигане.
      Подтвърждава се казаното от теб в цитата.

      Не знам и не мога да твърдя, че това е правило, че генът винаги "си показва рогата" над възпитанието - но е факт, че такива случаи има.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
        Сложно е да се твърди, че историята, която /разбираме/ току-що започва - е докрай достоверна...

        Художествената измислица е похват на добрите писатели...
        И защо да е лъжа?И мен тук няколко пъти ме обвиниха в лъжа и то единият път,защото казах,че имам приятел с шестцифрени годишни доходи,който от 15 години живее под наем.Какво толкова невероятно има в това?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Хубав ви почивник!
          Подобно . След малко и аз зачезвам.

          Коментар


          • [QUOTE=mirodes;n3599407]
            Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Нищо не съм объркал.Коментирах мнение на Вал,не твое.
            За теб е ясно,че не общуваш с нискоинтелигентни пещерни балкански примитиви,които не са чели вагони с книги.
            А защо адресираш коментара си към Вал до мен ?

            Добрият адвокат не се бъзва толкова бързо .

            Коментар


            • Хубав ви почивник!

              Коментар


              • [QUOTE=Selena;n3599404]
                Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Нещо ни пообърка . Това не е мое изявление.
                Нищо не съм объркал.Коментирах мнение на Вал,не твое.
                За теб е ясно,че не общуваш с нискоинтелигентни пещерни балкански примитиви,които не са чели вагони с книги.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  “Доминацията” не следва да я притеснява особено . Аз бих й дала още ден два преди да вадя заключения. Възможно е да си права .
                  Можеше историята да не бъде разказана от първо лице.

                  Коментар


                  • Сложно е да се твърди, че историята, която /разбираме/ току-що започва - е докрай достоверна...

                    Художествената измислица е похват на добрите писатели...

                    Коментар


                    • [QUOTE=mirodes;n3599401]
                      Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                      Историята си звучи напълно достоверно.Най-важното нещо за една жена в една връзка е сексът.Щом не я е задоволявал е напълно възможно да си е тръгнала заради това.И й прави чест,че го е напуснала,без да му изневери.Парите не са всичко.Сексуално незадоволените жени си личат,щото са нервни и злобни.Когато една жена е задоволена,тя цъфти.И рядко ще напусне такъв мъж.
                      Нещо ни пообърка . Това не е мое изявление.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                        Да, днк е базата, но ти трябва и надстройка - социално обкръжение - стимулиращо развитието и образованието ти.
                        Нека обърна внимание на това, че социалното и генетичното при хората се преплитат в поколенията. Например изборът на партньор в живота е силно социално обусловен, така че тези социални 30% в успеха на детето, споменати по-долу, силно влияят на генетиката на следващите поколения по веригата.
                        От друга страна, социалният успех на индивида предполага и добра генетика - обикновено, най-често.

                        Преплетени са тези два фактора във веригата на поколенията, но споменатото от мен изследване касае само едно поколение. Това ограничение даже е негово достойнство, според мен, защото представя ясно и категорично един факт.

                        Коментар


                        • [QUOTE=val/she;n3599389]
                          Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Силно се съмнявам. Имам лични наблюдения на този таргет жени и мъже.
                          Историята си звучи напълно достоверно.Най-важното нещо за една жена в една връзка е сексът.Щом не я е задоволявал е напълно възможно да си е тръгнала заради това.И й прави чест,че го е напуснала,без да му изневери.Парите не са всичко.Сексуално незадоволените жени си личат,щото са нервни и злобни.Когато една жена е задоволена,тя цъфти.И рядко ще напусне такъв мъж.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                            Която пренебрегват в реалния живот.
                            Желаните жени се изразяват по друг начин и нямат необходимост да споделят подобно инфо в доминиран от мъже форум.
                            Жена си и трябва да ги усещаш тези неща.
                            “Доминацията” не следва да я притеснява особено . Аз бих й дала още ден два преди да вадя заключения. Възможно е да си права .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Чакай сега.Много жени ги е страх от коронавируса,тя каза че си седи в къщи,ако забеляза.Поканата беше спрямо ситуацията.
                              ​​​​​​

                              Кавръков, не ги слушай. Клишетата са най-лошото нещо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Чакай сега.Много жени ги е страх от коронавируса,тя каза че си седи в къщи,ако забеляза.Поканата беше спрямо ситуацията.
                                ​​​​​​
                                Оууу извинявай

                                Коментар

                                Working...
                                X