IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Ами това ти го мислиш, а цял свят не мисли така..Нали не си мислиш , че си единственият , който мислиш правилно и знаеш всичко за света, защото това лишава разговора от смисъл..Все пак направи днк на децата си..Виждам, че това е много важно за теб..А знаеш ли колко родители с н деца с тяхното днк са захвърлени и обидени от децата си и колко много хора , които не са свързани с днк помагат повече от бащи и майки на други..
    Много смело-да се изказваш от името на цял свят.В коя точно държава е прието за нормално жена да излъже мъжът си,че децата са негови?
    Няма как извращенията да станат нормални.Може да ги лустросат,да ги пропагандират,ама пак са си извращения.
    Пак питам-като е толкова нормално защо не се разгласи.Все пак родителите му биха се заинтересували дали тези деца са им внуци.И тъй като цял свят го приема за нормално,освен мен,значи и те ще го приемат без проблем.Защо се пази в тайна?
    И недей ми давай акъл аз какво да правя.Съветвам те да гледаш себе си.По-спокоен ще ти е живота,когато не мислиш за други хора.
    Last edited by mirodes; 16.05.2020, 23:36.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Един час назад сме. Комплименти приемаме всякакви. Обиди не .

      Между другото Кристина се опита да намекне какво липсва на жените, когато са материално осигурени, но я разбраха криво. Затова ще го кажа аз - емоционалната удовлетвореност, т.е. жената да бъде обичана, уважавана и закриляна. Как се пълни женският емоционален “резервоар” - колкото и да изглежда странно - с дребни не струващи особени пари, нито усилия жестове. Ако това внимание го няма, до жената може да стои милиардер с прфектни мерки, ризи, костюми, и ако той е пълен гипс в емоционално отношение, няма да е изненада жената да се оттегчи и да си тръгне.

      След нея мъжът ще гледа абсолютно шашардисан и ще се пита - абе купих й мерцедес, две вили, бижута, дрънкулки, тая какво иска?
      Открихте топлата вода.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Напълно съм съгласен с мотивите ти, които не се отличават съществено от тези на накой плужек или хлебарка. От друга страна, аз съм получил много повече от хора, с които нямам генетична връзка и са живяли стотици или дори хиляди години преди мен. И за мен е по-важно да предам на децата си именно това, отколкото гените на пра-баба си. Лично мнение, не те ангажирам с него.
        Хахаха.Дойдохме си на думата и зад лустрото лъсва комплексарят и простакът,който обижда в анонимен форум.
        Кристина не каза кои двама мъже има предвид,че се държат като жени,но съм сигурен,че единият си ти.А вероятността да имаш деца е много,много ниска.

        Коментар


        • Ами това ти го мислиш, а цял свят не мисли така..Нали не си мислиш , че си единственият , който мислиш правилно и знаеш всичко за света, защото това лишава разговора от смисъл..Все пак направи днк на децата си..Виждам, че това е много важно за теб..А знаеш ли колко родители с н деца с тяхното днк са захвърлени и обидени от децата си и колко много хора , които не са свързани с днк помагат повече от бащи и майки на други..Пази боже на тебе да не ти се случва или на децата ти, защото тогава ще го разбереш..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Моля не пречупвайте мислите си сляпо през балканският си манталитет..В живота най- важното е да си щастлив и в хармония със себе си, а те са такива..Той е дипломат със западен манталитет, култура и разбирания..Двете момчета завършиха в Оксфорд и са много успешни.Едното носи неговото име , а другото на баща му..И аз бях веднъж с него в Оксфорд и видяхме момчетата и той беше много доволен и щастлив, защото също е учил в Англия..ДА ТОЙ Е ДОСТАТЪЧНО И МНОГО УМЕН..А колко семейства има, където мъжете са хомо или джендъри и имат деца и са в хармония представа нямате..Живота не е толкова прост , нито е само секс и щастието да е в него.. За жената най - важни са децата и тя ги има и съм сигурен, то личи , че го обича..Нищо не им липсва..
            Направо пращи от акъл.Нищо не е по-важно от потомството.Нищо ,защото нас изобщо нямаше да ни има,ако за нашите предци имаше по-важно нещо.Та ако ще и Ай Кю160 да има,не мога да приема за умен мъж,който отглежда чужди деца.
            А жена ми със сигурност не го обича,щом му е натресла да гледа чужди деца.
            И какво значи балкански манталитет-това,че не приемам подобни извращения ли?Ами като е толкова възвишено и нормално що не иде и каже на родителите си:„Майко,татко-децата не са ваши внуци.Жената се е изчукала с друг мъж и е забременяла от него,и то не веднъж„.Защо го крият като е толкова нормално и небалканско?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
              И няма никакво значение,че някой не искал да чуе за родителите си-той носи техните гени.Ония дето го отглеждат са като синигера,който отглежда кукувичето.От природна гледна точка е напълно безсмислено.
              Напълно съм съгласен с мотивите ти, които не се отличават съществено от тези на накой плужек или хлебарка. От друга страна, аз съм получил много повече от хора, с които нямам генетична връзка и са живяли стотици или дори хиляди години преди мен. И за мен е по-важно да предам на децата си именно това, отколкото гените на пра-баба си. Лично мнение, не те ангажирам с него.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                То като гледам и в следващите 4 години не си цъфнала, ама не губи време че с всяка следваща година ше ставаш все по малко атрактивна.
                А и това е твоята версия според твоята гледна точка, щом след 4 гонини още не можеш да намериш мъжа който да те задоволи проблема е в теб
                Да,това мнение,е кратко но изчерпателно.Хем боли,хем сърби,ама и ало подаръци,ексурзии,ама секс нямало,еми това,ако имаше секс,пък щеше да мрънка че другите неща ги нямало.В живота има една кратка приказка,че няма пълно щастие,и така си минава живота.Накрав,какво стана ?Ха ха..Затова казвам,че има умни жени,балансирани,и те си държат фронта,семействата,и всичко им е на шест,аз съм срещал такива,но са много голяма рядкост.Въпросната дама,която пише тук,не е такава.Това е тип жена,която живее за емоцията,и не може да бъде стабилна и сериозна в живота си.

                Коментар


                • Моля не пречупвайте мислите си сляпо през балканският си манталитет..В живота най- важното е да си щастлив и в хармония със себе си, а те са такива..Той е дипломат със западен манталитет, култура и разбирания..Двете момчета завършиха в Оксфорд и са много успешни.Едното носи неговото име , а другото на баща му..И аз бях веднъж с него в Оксфорд и видяхме момчетата и той беше много доволен и щастлив, защото също е учил в Англия..ДА ТОЙ Е ДОСТАТЪЧНО И МНОГО УМЕН..А колко семейства има, където мъжете са хомо или джендъри и имат деца и са в хармония представа нямате..Живота не е толкова прост , нито е само секс и щастието да е в него.. За жената най - важни са децата и тя ги има и съм сигурен, то личи , че го обича..Нищо не им липсва..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Познавам много хора с живи родители, които приемат пастроците/мащехите за истински бащи/майки и не искат да чуят за биологичните си създатели. А как ще коментираме осиновяването/донорството в контекста на твоите представи?
                    Е как да го коментирам-дали жена ти ще ти натресе чужди деца,дали ще забременее от донор,или ще осиновите деца,и в трите случая ще отглеждаш децата на някой друг мъж.Те няма да имат нищо общо с мен,с моите родители,с моите дядовци и баби и така нататък.По-добре да отделя време и ресурси да подпомагам отглеждането на племенници или деца на братовчеди.
                    И няма никакво значение,че някой не искал да чуе за родителите си-той носи техните гени.Ония дето го отглеждат са като синигера,който отглежда кукувичето.От природна гледна точка е напълно безсмислено.
                    Last edited by mirodes; 16.05.2020, 22:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                      Ако някой мъж почине и жена му повторно се омъжи,пак ли ще е син на пастрока си?Това са женски мисли-та да накарат накой льольо да отглежда чуждо дете.
                      Познавам много хора с живи родители, които приемат пастроците/мащехите за истински бащи/майки и не искат да чуят за биологичните си създатели. А как ще коментираме осиновяването/донорството в контекста на твоите представи?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Не му е казвано, но и аз се чудя защо не ги изследва като си знае положението..ТОЙ И ПРЕДИ ТОВА НЕ Е ИСКАЛ ДА СЕ ИЗСЛЕДВА..АБЕ НЕ МУ Е ПРИОРИТЕТ секса на човека..Пък може и да са негови , но как да разбереш без изследване..На мен ми е казвал, че избягва жени заради компромати за бизнеса и кариерата..Не срявнявай всичко по себе си..И двамата са много възпитани и културни хора и едва ли това ще се разбере някога..А какво да прави, ако разбере, да се разведе, да няма жена и семейство ли..Със жени не му се занимава..Този модел му е много удобен..
                        Може да не му отърва - представете си, че е достатъчно умен да знае докъде ще докара това да установи, че не е биологически баща на децата? Ще разкара жената идецата другаде или ще се изнесе? И да си загуби най-близките същества? Ами ако емоционалната му връзка с децата е силна? Хора всякакви и различни гледни точки, разнообразието от поведения е забавно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Децата са на този, който ги отгледа. Ти ще се отречеш ли от твоите, ако се окаже, че не са носители на генетичния ти материал? Или ще приемеш за свой наследник 20 годишен дънгалак, който виждаш за пръв път - цъфнал на прага ти с генетичен тест в ръка?
                          Тая ситуация няма как да стане.Аз като съм се женил съм гледал.
                          А ако 20 годишен младеж докаже,че е мой син,веднага ще го приема като такъв и ще го гледам наравно с другите деца.Щото носи моите гени.Това е важното,а не кой го отглежда.
                          Ако някой мъж почине и жена му повторно се омъжи,пак ли ще е син на пастрока си?Това са женски мисли-та да накарат накой льольо да отглежда чуждо дете.
                          Last edited by mirodes; 16.05.2020, 22:19.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                            А за мен е най-безумното нещо на света да отделяш време,ресурси,грижи,финанси,за да отглеждаш чужди деца.Егати и щастието-да си отдам живота за поколението на друг човек.Ако някоя ми погоди такъв номер много,ама много ще съжалява.
                            Децата са на този, който ги отгледа. Ти ще се отречеш ли от твоите, ако се окаже, че не са носители на генетичния ти материал? Или ще приемеш за свой наследник 20 годишен дънгалак, който виждаш за пръв път - цъфнал на прага ти с генетичен тест в ръка?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Не му е казвано, но и аз се чудя защо не ги изследва като си знае положението..ТОЙ И ПРЕДИ ТОВА НЕ Е ИСКАЛ ДА СЕ ИЗСЛЕДВА..АБЕ НЕ МУ Е ПРИОРИТЕТ секса на човека..Пък може и да са негови , но как да разбереш без изследване..На мен ми е казвал, че избягва жени заради компромати за бизнеса и кариерата..
                              Трябва да си направи ДНК тест.Ако се изследва и се окаже,че може да има деца,пак не е гаранция,че децата са негови.
                              Аз им се чудя на акъла на тези жени,които правят това.Значи нямат никакво уважение към мъжете си.Ей го и Кристинка готова любовник да хваща,вместо да реши проблема с мъжа си.
                              И какво ми го хвалиш,че бил умен,щом си е взел такъв боклук за жена?За чий му е тоя акъл,щом една мърла го прави за резил?
                              И естествено,че трябва да се разведе.Оная е лапала пишки и после го целува.Уникален боклук.На момента ще й бия шута.
                              И какво й е културното и възпитаното,щом не само изневерява,но и децата не са от него?
                              И едно е секса да не ти е приоритет,друго децата да не са твои.Рано или късно всеки спира да прави секс.Ама най-важното децата не са негови.
                              Last edited by mirodes; 16.05.2020, 22:14.

                              Коментар


                              • Не му е казвано, но и аз се чудя защо не ги изследва като си знае положението..ТОЙ И ПРЕДИ ТОВА НЕ Е ИСКАЛ ДА СЕ ИЗСЛЕДВА..АБЕ НЕ МУ Е ПРИОРИТЕТ секса на човека..Пък може и да са негови , но как да разбереш без изследване..На мен ми е казвал, че избягва жени заради компромати за бизнеса и кариерата..Не срявнявай всичко по себе си..И двамата са много възпитани и културни хора и едва ли това ще се разбере някога..А какво да прави, ако разбере, да се разведе, да няма жена и семейство ли..Със жени не му се занимава..Този модел му е много удобен..
                                Last edited by Kiro; 16.05.2020, 22:06.

                                Коментар

                                Working...
                                X